Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/pandiani-ce-addig-sirtal-amig-megkaptad-2307535
😀
Ez az igazság...HanSolo
A hülye 😀 😀 Pedig bírom a csávót, de ekkora faszságot nyilatkozni. Mellesleg szerintem is teljesen megérdemelt Ronaldo elsősége, viszont az, hogy nem Ribery a 2. az már a világ komédiája, ahogy a FIFA év csapata is nagyrészt.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/tisza-azerbajdzsanban-bejelentkezett-egy-elcsapat-2307925

élcsapatba, top bajnokságba mehet egy magyar sztárjátékos
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
egy kapusnal fontos a bizalom.jo helyre ment.kapus poszton egesz jol allunk.Szinte mindig voltak jo kapusaink akikben lehetett bizni.
 www.mifocink.com/?p=2718
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ennyi hiszti megy a pro-bowl szavazásról, miközben leigazoltuk Dibuszt a Pécsből. 😊 Duplán tudok gratulálni Kubatovéknak: egyrészt ez volt a legnagyobb hiányposztunk, nem baj biztos rámegyünk idén is a ligakupára, kell oda is egy jó kapus... Másrészt fél év volt a szerződéséből, szóval nyáron elhozhattuk volna ingyen. Gondolom ezek után jobbhátvédre meg belső védőre nem lesz lóvé, de nem is kell, mert majd ketten állnak a kapuban Levivel...
több mint 12 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
következő hatalmas futball kultúrával rendelkező országokból küldenek bírókat. Ízlelgessük a névsort:
Üzbegisztán, Kazahsztán, Burundi, Gambia, Ruanda, Kenya, Guatemala, Fidzsi, Tahiti.

Érdekes lesz, mikor a Fidzsiről jövő csávó majd rendre utasítja pl. CR-t, vagy bármelyik olaszt...csebi
Futballban kb. mi is hasonló színvonalon vagyunk jelenleg!😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
de CR legalább látta már Kassait 1-2 helyen, ezzel arra akartam célozni...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként így van, azért nem viszik ki, mert utóbbi 2 évben szar volt. Nem az EB-n elkövetett hibája miatt mondom ezt, hanem tényleg az volt. Az meg lehet nem az ő hibája volt, de ő vitte ki magával a segítőit, így ha valaki hibázik, akkor neki is el kell vinnie a balhét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez egy világbajnokság, nem lehetnek csak európai bírok ott. A FIFA az egyetemesség jegyében lehetőséget adott más kontinensen fújó sporiknak is. Nincs még ott svájci, belga, skót, görög, francia nemzetiségű bíró sem, pedig ezen bajnokságok előrébb járnak az NB1 színvonalánál.

Plusz Kassai hibázott az EB-n, BL meccsen is véleményes ítéletei voltak, NB1-ben látványosan Fradi ellen fújt és más meccsen sem volt épp a "világharmadiklegjobbbírója" színvonalon.

Persze lehet írni, hogy nem ő hibázott, hanem az asszisztens, de ez lényegtelen, mert amikor meg jól fúj csak őt istenítik. Volt 9 kiadó európai hely és nem fért be. Van ilyen, levonja a megfelelő konzekvenciát és alázatosan nekiáll dolgozni. Ha hozza a 2012 előtti színvonalát (amikor valóban hibák, vagyis döntő hibák nélkül hozta a le a kényes meccseket is), akkor újra ott lesz a helye mindenhol. Egy kis pihenés nem árt neki, még ha ez akkora fájdalmat is okoz némelyeknek.

Jah, mert ha egy magyar bíró utasítja rendre, akkor CR maga alá vizel mi? 😀 😀
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
következő hatalmas futball kultúrával rendelkező országokból küldenek bírókat. Ízlelgessük a névsort:
Üzbegisztán, Kazahsztán, Burundi, Gambia, Ruanda, Kenya, Guatemala, Fidzsi, Tahiti.

Érdekes lesz, mikor a Fidzsiről jövő csávó majd rendre utasítja pl. CR-t, vagy bármelyik olaszt...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Uefa és fifa vicc amúgy, egyiknél top3, meg fontos BL meccsekre küldi,másikon meg sehol
Ugyanez látszik aranylabda,év csapata stb.... fifa egy vicc, Uefat is alulmúlták már nem kicsit...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
A magyarok száműzve vannak a VB-ről, Kassai se megy... 😀Newman
25 trióból 9 európai... majd nézhetjük, ahogy megint vmi pérui "téved". A 9 európaiból amúgy 6 résztvevő a tornán, gondolom ez is véletlen

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A magyarok száműzve vannak a VB-ről, Kassai se megy... 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Seedorf a Milan új edzője, szép. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Tolhatták volna addig, amíg Balotelli vagy Kaká nyeri. 😀

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Komolyan kinyúlok, hogy azon felhúzza magát valaki, hogy a 700-2500 kilométerre élő, dúsgazdag emberek közül nem az nyert egy díjat, akit szerettek volna. Ha Ribery nyeri, akkor olcsóbb a kenyér, magasabb a fizetés, nagyobb a ház?
Amióta a VB és EB győztes Xavi vagy Iniesta helyett Messi kapta az aranylabdát, csak röhögni tudok az egész cirkuszon, pedig Barca drukker vagyok.

Ez egy szubjektív szavazás, amin az nyer, akit a legnagyobb hype-ot kapja. Mivel Messi kidőlt, maradt Ronaldo, aki szintén egy zseni. Ronaldonak is kijárt már, de pechére mikor Messi tud játszani ő kapja a nagyobb felhajtást. Lehet azon vitatkozni, hogy milyen játékstílust képviselő emberke érdemli meg jobban, de nem érdemes. Így döntöttek és kész, Ribery ettől még ugyanúgy degeszre keresi magát és ugyanúgy fingja sincs róla, hogy itt ki védi egy fórumon, sőt szerintem nagy ívbe szarik is rá. 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Annyira kell komolyan venni az Aranylabda gálákat és az ott átadott díjakat mint az Oscar gálát.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
 fcbayernmunchen.hu/tartalom/v%C3%A9lem%C3%A9ny/item/10063-aranylabda-kettos-merce-es-marketinggepezet.htmlKroos
ezt olvastam én is. van benne 1-2 még számomra is "érdekes" dolog, de alapvetően megvilágítja ennek a szavazásnak a hátrányait...

Továbbra is hangsúlyozom, hogy nekem alapvetően a szavazás kitolásával van baj, és ahogy a eurosport közvetítő is mondta, hogy miért nem lehet akkor mondjuk jan 1 és jan 13 között szavazni, mai világban ezt meg lehet oldani már.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 fcbayernmunchen.hu/tartalom/v%C3%A9lem%C3%A9ny/item/10063-aranylabda-kettos-merce-es-marketinggepezet.html

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
azért jó az internet, mert már tudnak ilyen statisztikákat is találni... ezek alapján azt kihozni, hogy nem Ribery az úgy mond MVP akkor az ááááá

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1512372_656475511083136_1317821872_n.jpgcsebi
Magasan a legtöbb gólt rúgta az évben, mi számít a labdarúgásban, ha nem ez? NFL-ben is megnézik, hogy ki passzolta/futotta a legtöbb TD-t/yardot és kész, tényleg nem kellene túllihegni a dolgot.baggio
Aranycipő ?gamerkr
Az a különböző szorzókkal (melyek alkalmazása persze érthető) semmit nem ér. Kik voltak amúgy az elmúlt 10 év aranycipősei, fejből most meg tudnád mondani?

Két különböző poszt klasszisánál meg nem dönthet egyszerűen más, mint a gól, mikor itt nincs kiemelkedő teljesítmény, akkor lehet győzelmeket meg ezer más statot előrángatni, de tegyél különbséget egy elit RB meg egy elit LB között bármilyen módon, valaki - joggal - garantáltan bele fog kötni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért jó az internet, mert már tudnak ilyen statisztikákat is találni... ezek alapján azt kihozni, hogy nem Ribery az úgy mond MVP akkor az ááááá

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1512372_656475511083136_1317821872_n.jpgcsebi
Magasan a legtöbb gólt rúgta az évben, mi számít a labdarúgásban, ha nem ez? NFL-ben is megnézik, hogy ki passzolta/futotta a legtöbb TD-t/yardot és kész, tényleg nem kellene túllihegni a dolgot.baggio
Aranycipő ?

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
azért jó az internet, mert már tudnak ilyen statisztikákat is találni... ezek alapján azt kihozni, hogy nem Ribery az úgy mond MVP akkor az ááááá

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1512372_656475511083136_1317821872_n.jpgcsebi
Magasan a legtöbb gólt rúgta az évben, mi számít a labdarúgásban, ha nem ez? NFL-ben is megnézik, hogy ki passzolta/futotta a legtöbb TD-t/yardot és kész, tényleg nem kellene túllihegni a dolgot.baggio
Akár csak csatár nyerheti meg gyakorlatilag nem? mondjuk ez se igaz mert aFifanál csak 2 játékos nyerhet az az üzlet, marketingstratégia...
Mondjuk arra ott az aranycipő...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
azért jó az internet, mert már tudnak ilyen statisztikákat is találni... ezek alapján azt kihozni, hogy nem Ribery az úgy mond MVP akkor az ááááá

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1512372_656475511083136_1317821872_n.jpgcsebi
Hmm érdekes eddig az volt CR ellen a fő indok, hogy nem passzol. Lám-lám nincs annyira elmaradva gólpasszokat tekintve mint az isteni Ribery. De még a passzok sikerességében sem. Arra nem is reagálnék, hogy Ronaldo nem védekezik, mert aki le ír ilyet az nem néz Real meccset. Ronaldo nagyon sokat fejlődött minden téren mióta Madridban játszik. De tudjuk, hogy tehet akármit sokakban még az él, hogy a MU-ban milyen ember volt. Azt pedig szintén ne hozzuk fel, hogy a Bayern mint csapat mennyire jobb volt mint a Real. Igen ott volt Özil,Benzema,DiMaria stb, de őszintén közülük, max Özil férne be a Bayernbe és ő se a tavalyi formája alapján. A két védelmet pedig össze ne hasonlítsuk, amíg Madridban Arbeloa,Ramos féle emberek rohangálnak, addig nem lesz komolyabb eredmény.
több mint 12 éve
HanSolo New England Patriots 652
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/pandiani-ce-addig-sirtal-amig-megkaptad-2307535
😀
Ez az igazság...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
És amíg egy Szamoai vezető szavazata pont annyit ér mint egy Angol vagy Spanyol vagy Német vezetőé, illetve ennyi szubijektív ember addig ez nem is lesz más.
Toca
Áruld el, hogy
1, ha ez egy szubjektív értékítélet, akkor miért érne többet egy magyar vagy angol vagy német ember szavazata, mint egy szamoaié?
2, ha egy szamoai szavazata 1-et ér, akkor mennyit ér egy angolé vagy magyaré? És számít melyik magyaré? Bognár Gyurkáé ugyanannyit ér, mint mondjuk Gera Zoltáné vagy Bölöni Lászlóé?Sobri Jóska
Kicsit hülyén fogalmaztam.
Arra akartam utalni amíg olyan szavazatok kerülnek bele, akinek semmi köze nincs a focihoz csak a pénzt látja addig ez lesz. Tökéletes példa a Qatari VB, le lett fizetve azt most nem tudják mit csináljanak vele...
Ezért szerettem amíg a France Football adta a díjat, nyilván ők is szubijektívek, de mégis legalább hozzáértő emberek adták a díjat...


azért jó az internet, mert már tudnak ilyen statisztikákat is találni... ezek alapján azt kihozni, hogy nem Ribery az úgy mond MVP akkor az ááááá

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1512372_656475511083136_1317821872_n.jpgcsebi
Csebi nekem ebből egy dolog jön ki, CR egy támadó, aki a saját dolgát hihetetlenül jól végzi.
Ribery meg a sajátját.
Nézhetjük úgy hogy Ronaldo egy önző fasz mert nem jár hátra védekezni.(azért ebből a statisztikából nem feltétlen ez jön le, de ez hagyjuk), csak egyszerűbb úgy nézni, hogy nem az a dolga. A fenomén Ronaldo sem jár vissza védekezni, Messi sem teszi. Ribérynek kell posztjából adódóan, nyilván többet jár nála a labda/ többet passzol és hatékonyabban mert míg CR mikor megkapja, már vagy kapura tör/lő vagy jóval nehezebb megjátszania egy embert, mert azért te is beláthatod, hogy a 16osnál jóval nehezebb jó passzot adni, indítani mint a középpálya közepén.
Nekem ebből a statból egy dolog jön le, Ribery tökéletesen oldotta meg a maga feladatát, ahogy CR is a sajátját. Mindkettő kiemelkedőbb a saját posztján mért statisztikáiban.