Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Elég sok helyen olvasni, hogy végbe fog menni egy Mata -> United jeeeeee O_O O_ODuff
ha tényleg megveszi a united, remélem okosan költjük el azt a kamionnyi pénzt, amit kapunk érte.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Elég sok helyen olvasni, hogy végbe fog menni egy Mata -> United jeeeeee O_O O_O
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
szóval akkor megkérdőjelezhetetlen a fejlődés,de kirúgnak mindenkit aki az utánpótlás válogatottaknál dolgozik.
Értem.Kenny
Logikát keresni a Magyar futballban? 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
szóval akkor megkérdőjelezhetetlen a fejlődés,de kirúgnak mindenkit aki az utánpótlás válogatottaknál dolgozik.
Értem.

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
nem hittem volna, hogy ez bekövetkezik valaha. tésztás dr. utolsó bástyái is ledőlnek... mondjuk náluk eredménytelenebb élősködő sem volt sok a honi labdarúgásban...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mlsz-rothot-es-bothot-is-kirugtak-nyilasit-athelyeztek-2309351peach
annyira, de annyira tudnék ennek örülni, ha nem tudnám, hogy pont ugyanez a gané fog folytatódni. van még elég free agent edző, majd valami szerethetőt kapunk mindegyik helyébe.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
nem hittem volna, hogy ez bekövetkezik valaha. tésztás dr. utolsó bástyái is ledőlnek... mondjuk náluk eredménytelenebb élősködő sem volt sok a honi labdarúgásban...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mlsz-rothot-es-bothot-is-kirugtak-nyilasit-athelyeztek-2309351



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mlsz-nagy-valtozasok-varhatoak-az-u-csapatokat-iranyito-stabokban-2309119

na,talán megy Róth.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Barca döntetlen, jól kezdődik az este 😀Toca
Mi kell, hogy tökéletes legyen?😀Vrijbloed
Pl. Atletico döntetlen is maradhat, a Broncos-Niners SB se lenne rossz 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Barca döntetlen, jól kezdődik az este 😀Toca
Mi kell, hogy tökéletes legyen?😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Barca döntetlen, jól kezdődik az este 😀
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 312 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ÓÓÓ, hogy a francért nem lehetett a Milan-Veronát délután játszani 😕 így majd kapcsolgathatok oda vissza.

Ez a MU meg vicc, 😀 Ezt még Rooneyval, meg a FanPörszivel sem tudták volna megnyerni 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rafael jó nagy cigány azért.
De a meccs szép volt. 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
a lényeg, hogy jó a man utd védelme 😊Dexxter Tailor
Igazságtalan játék ez a futball... 😥
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a lényeg, hogy jó a man utd védelme 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
M3-on fut a sport19.. összeállítás és tegnap a 84-es focieb-ről volt összeállítás. Más világ volt!!! A pályán pl 3 kakas mászkált amit a szurkolók dobtak be! Mikor a spori visszafújt egy francia kapus által kivédett tizit repült ám minden a bíró felé! A francia győztes gólnál repült a görögtűz is. Focihangulat volt, nah😊 Mondjuk a foci is más volt, nem voltak ennyire gyorsak és még mindig volt területed átvenni, futni, lőni.
Aki esetleg megnézné: ma 12.35-kor ismétlik.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
A Marseille meccs miért lett elhalasztva? Mikor játszák le?

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Megvan az első számú jelölt jobbhátvéd posztra:


Sofian Chahed

"Az FTC első edzőmérkőzésén próbajátékosként szerephez jutott Sofian Chahed, aki volt a Hannover és a Hertha BSC labdarúgója is, és összesen 152 mérkőzésen lépett pályára a Bundesligában.
A 30 esztendős labdarúgó az első félidőben kapott lehetőséget Thomas Dolltól, és bár igazán nagy kihívás elé nem állították, magabiztosan tette a dolgát a védelem jobb oldalán. A nézőktől fizimiskája alapján már meg is kapta a "Rósa Dénes" becenevet.
Chahed Berlinben született, a német korosztályos válogatottakban is megfordult, felnőtt szinten pedig három alkalommal Tunéziát képviselte a nemzeti mezben. Sok klubja a futballistának nem volt: a Hertha második csapatából lépett előre az elsőbe, ott lehúzott hat esztendőt, aztán után átigazolt Hannoverbe, ahol négy idényt töltött el. A 2012/13-as évadban is még pályára lépett 13 alkalommal a német élvonalban, ezek zömét végigjátszotta Huszti Szabolcséknál.
Karrierje során nemzetközi kupamérkőzéseken is pályára léphetett, nyár óta viszont nincsen csapata, így szabadon igazolható."
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140117-a-pecsi-poloskey-hiaba-orult-pinter-az-mtk-st-hivta-meg.html?sec-1
😊))NB2
Nem is egyformán írják a nevüket 😀 Még ha Horváthékat nézik be(akikből van egy pár) megértem,de így? 😀JoeyPorter
összeáll a Vass-KisPölő MTK-s vkp tengely, elverünk mindenkit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
László Csaba:
A HUN rövidítést kérte mindig a neve mellé – úgy véli, ennyivel tartozik az országnak, még ha német állampolgár is.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ez is milyen nevetséges:
1. Pinyőnek nem kell a mezőkövesdi, győr tarcsi, illetve nb2-es sztárjátékosokkal tűzdelt 207 fős válogatott keretbe Vécsei, akit közben a Galata és a Juve vinne.
2. Majd amikor a sajtón keresztül Rossi ezt számon kéri rajta, behívja.

Nem is tudom melyik a szánalmasabb, hogy ennyire fogalmatlan, hogy erre a szánalom összetartásra nem képes ilyen játékosokat meghívni, vagy az, hogy amikor emiatt kérdőre vonják rögtön behívja. Ha most reklamálnék, hogy xy miért nem kerettag, holnap kapná a meghívót? Mi ez?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140117-a-pecsi-poloskey-hiaba-orult-pinter-az-mtk-st-hivta-meg.html?sec-1
😊))NB2
Nem is egyformán írják a nevüket 😀 Még ha Horváthékat nézik be(akikből van egy pár) megértem,de így? 😀

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140117-a-pecsi-poloskey-hiaba-orult-pinter-az-mtk-st-hivta-meg.html?sec-1
😊))
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
De akkor meg minek az összetartás olyan "futballistáknak", akik az életben nem ölthetik magukra a címeres mezt? Nem bohóckodnak ezek eleget a csapatuknál? Úgyis az összes játékos ismeri a másikat, nagy haverok, együtt is tippmixeznek, tényleg nem értem mire jó ez... Lehet azt mondani, hogy Pinyő próbálkozik, de könyörgöm, ilyen Pölőt felejtsünk már el. Ezzel az erővel kéretik beválogatni Illés Bélát, Dombi Tibit, Mátyus Janit.JC6
SEBŐK VILI! SEBŐK VILI!!!

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bonazzoli aláírt fél évre Kispesten!

Remélem ő is Lanzafame szintű játékos lesz, mínusz a bundaügyek. 😀iktriad
megvan a tavaszi 1/1 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bonazzoli aláírt fél évre Kispesten!

Remélem ő is Lanzafame szintű játékos lesz, mínusz a bundaügyek. 😀