Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán.kristóf17igen, kiváló középpályát alkotnak a mikrofonfejű csávóval, a vébén 16 között várok egy Cé piros lapot, amit törlesztésért fog kapni...
több mint 12 éve
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén. Parádés és váratlan megoldásaink vannak elöl. Sterling helyzetkihasználása nem elég jó, hogy a nagyok között lehessen még emlegetni, de amúgy látványosan jól játszik mióta rendszeresen kezdő. Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán. Jól fogok aludni! 😊
több mint 12 éve
Jövőre a Puma az új szponzorunk 5évre 150 millió font.Várhatóan ilyen lesz a mez:

és Wengernek sem kell többet bajlódnia a térdig érő dzsekivel 😀
több mint 12 éve
Ezek szép szavak Joey csak én mint Újpest drukker nem tudok örülni neki.Aki idejön és nem szar az azonnal megy is tovább. Ebből előrelépés nem lesz így soha.
Mondjuk ennek a belgának én már egy szavár sem hiszem el.
több mint 12 éve
A belgának sikerült eladnia az egyetlen értelmes szerzeményét Nego-t. Persze a megerősítjük a csapatot duma folyamatosan megy. Majd a tavaszi szezon kezdete után beesik pár haszontalan. Ja és a Charltonba ment Nego ahol Duchatelet papa a tulaj.BazzaniA hétvégi NS-ben van egy interjú az Újpest tulajjal.Ott elmondta,hogy már tárgyaltak vagy 3 emberrel a Charltonból,de nem akarnak idejönni,mert egyáltalán nem vonzó nekik az NB1 a Championshiphez képes (mily meglepő).Azt is mondta,hogy ha igazolnak,akkor próbálnak tehetséges fiatalokat,akiknek felvázolják ezt az életpályamodellt amit pl Nego is megjárt,ez már azért sokkal vonzóbb lehet majd nekik,főleg ha a Jenat is visszajuttatják a Bundesliga 2-ig minimum.
több mint 12 éve
A belgának sikerült eladnia az egyetlen értelmes szerzeményét Nego-t. Persze a megerősítjük a csapatot duma folyamatosan megy. Majd a tavaszi szezon kezdete után beesik pár haszontalan. Ja és a Charltonba ment Nego ahol Duchatelet papa a tulaj.
több mint 12 éve
Nekem aztán bajom nincs Cével már jó ideje 😊 (kb azóta, hogy mindenki elkezdte baszogatni, és mindenkinél Messi lett azisten)Ha rajtam múlott volna, biztos nem fordul elő olyan szégyen, hogy januárig 4–1 Messi javára az aranylabdák száma 😊

több mint 12 éve
Lóf@szt. Azt mindig más teszi. 😛Szóval elismerted, hogy trollkodsz ? 😀TocaSrácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.Sobri Jóska
több mint 12 éve
Szóval elismerted, hogy trollkodsz ? 😀Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.Sobri Jóska
több mint 12 éve
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.
több mint 12 éve
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.
több mint 12 éve
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/Erős kritika, amivel nem értek egyet azzal együtt, hogy rühellem Ronaldot. Ha valakin, akkor rajta nem múlik a Madrid sikertelensége. Amellett, hogy egy igazi primadonna, ő mindig odateszi magát a pályán, amit tisztelek benne.
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
több mint 12 éve
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/Pont ugyanúgy van kiégve mint Brady 😊
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
Leszögezem nem értek hozzá, mert nem követem a focit mostanság, de szerintem nem miatta nem nyer(t) BL-t a Real.
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/Wyatt szerintem kicsit te is kiégtél 😀
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
több mint 12 éve
Huhh, de ismerős...😀
több mint 12 éve
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕

több mint 12 éve
Miért kellene egy védőnek mindenáron szabálytalankodnia mikor nincs rákényszerítve,mert tud tisztán is szerelni.Anno mikor Cannavaro nyerte az aranylabdát ő is kb ezt csinálta csak nem 4,hanem 20-30 meccsen keresztülCsak a miheztartás végett:Ad2: ha egy védő több, mint 4 meccsen keresztül nem szabálytalankodik, az nem megsüvegelendő, hanem épp ellenkező előjellel kell illetni (vagy a bírók semmit nem fújnak le az illetőnek).
"Van nekünk egy másik portugálunk, akit sajnos divat lett utálni...
Álljon most itt egy statisztika, ami vita nélkül megsüvegelendő:
- 375 perce nem szabálytalankodott
- 700 perce nem kapott sárga lapot
- 2 éve nem kapott piros lapot
Ő nem más, mint az IGAZI Pepe!"
😊eaglesmcnabb
gdavid
több mint 12 éve
Csak a miheztartás végett:Ad1: ő brazil.
"Van nekünk egy másik portugálunk, akit sajnos divat lett utálni...
Álljon most itt egy statisztika, ami vita nélkül megsüvegelendő:
- 375 perce nem szabálytalankodott
- 700 perce nem kapott sárga lapot
- 2 éve nem kapott piros lapot
Ő nem más, mint az IGAZI Pepe!"
😊eaglesmcnabb
Ad2: ha egy védő több, mint 4 meccsen keresztül nem szabálytalankodik, az nem megsüvegelendő, hanem épp ellenkező előjellel kell illetni (vagy a bírók semmit nem fújnak le az illetőnek).
Ad3: a lapok nélküliség viszont tényleg pozitívum.
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Fene tudja, megint hazudoznak, azt olvastam, hogy a terdevel valami gaz van. Hamarosan kiderül az igazság.
több mint 12 éve
Stez odaírta a végére, hogy vicc. 😊Essien már az orvosin sem ment át, gond van a terdevel. 😀 viccStez"Michael Essien has passed his medicals with AC Milan and now can sign his contract #CFC"Dexxter Tailor
| yes, I know... |
több mint 12 éve
Essien már az orvosin sem ment át, gond van a terdevel. 😀 viccStez"Michael Essien has passed his medicals with AC Milan and now can sign his contract #CFC"

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Essien már az orvosin sem ment át, gond van a terdevel. 😀 vicc
több mint 12 éve
Csak a miheztartás végett:Mennyire nem érdekel ez senkit, mert ennek nincs hírértéke, nem lehet utálni érte valakit. Így aztán nincs felkapva, nem hozza le az NSO címlapon és a többi és a többi. Pedig itt kicsit hitelét veszítik, az "egy életre el kéne tiltani a pályáról" kommentek. Nagy kedvencem volt és lesz is!
"Van nekünk egy másik portugálunk, akit sajnos divat lett utálni...
Álljon most itt egy statisztika, ami vita nélkül megsüvegelendő:
- 375 perce nem szabálytalankodott
- 700 perce nem kapott sárga lapot
- 2 éve nem kapott piros lapot
Ő nem más, mint az IGAZI Pepe!"
😊eaglesmcnabb
több mint 12 éve
Csak a miheztartás végett:mér', mi van vele, sérült? 😉
"Van nekünk egy másik portugálunk, akit sajnos divat lett utálni...
Álljon most itt egy statisztika, ami vita nélkül megsüvegelendő:
- 375 perce nem szabálytalankodott
- 700 perce nem kapott sárga lapot
- 2 éve nem kapott piros lapot
Ő nem más, mint az IGAZI Pepe!"
😊eaglesmcnabb
több mint 12 éve
Csak a miheztartás végett: "Van nekünk egy másik portugálunk, akit sajnos divat lett utálni...
Álljon most itt egy statisztika, ami vita nélkül megsüvegelendő:
- 375 perce nem szabálytalankodott
- 700 perce nem kapott sárga lapot
- 2 éve nem kapott piros lapot
Ő nem más, mint az IGAZI Pepe!"
😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!