Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
vhogy t.hotspur szurkolokkal talalkozom mindig.3/3 tudja ki az a fulop marci es azt is tudjak h jatszott utana.megjegyeznem h tetmeccsen nem is lepett palyara naluk.
Puskassal kepben vannak sot az egyik aki par evvel idosebb mint en meg a 6-3mat is felemlegette😀
Csipem az optimizmusukat.Tudja szar most a magyar foci de az elet egy korforgas es leszunk meg geci jok.
erre mar semmit nem mondtam😀😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Bárcelóna 😀JC6
há' már Gvárdióla alatt sem a védekezésük volt penge, csak akkor még hébe-hóba játszogatott az egyetlen értelmes hátvádjük (az a kis fürtös). ez van, most a védelembe' van két szélső, egy védekező középpályás, meg egy elvileg-hátvéd, akinek fogni kell a kezét, különben nem tudja, hova kell állnia...slowmotion
A helyzet a következő,Martinot elvileg azért nevezték hogy ő nagy védekező guru,rendbe rakja a védelmet ehhez képest utóbbi évek leggyatrább védelme van most.Valdesnek az ideje lejárt,jöhet Ter Stegen.Télen nem hoztunk védőt mert ugye "stabil lábakon áll a védelem" nincs rá szükségünk,tegnap láttuk hogy az van baj rendesen,hamár egy valencia is szétszopat.Télen elvitték előlünk Mangalat és Zoumat.Két védőt aki évekre megoldotta volna a problémáinkat(nembaj majd sírunk utánuk 1-2 év múlva mint Thiago Silva után).Alves mehet amerre lát,többet árt mint használ.Puyol öreg,Pique meg úgy forgolódik a pályán mint Lipták,siralmas nézni amit művelnek.A középpályáról elfogyott az ötlet teljesen,Xavi megöregedett lássuk be,nincs megfelelő helyettes.Elöl meg akkor van értelem ha Messi és Neymar egyszerre a pályán van.
Bármennyire is ott vagyunk a BL-ben,kupában az elődöntőben és 1-3 ponttal vagyunk(figyelembe véve a mai eredményeket)lemaradva az elsőtől,Martino rendesen szétverte ez a csapatot(holott ugyanazok játszanak mint 1-2 éve).
Nyáron gyökeres változások kellenek a védelemben és a kispadon,ha nem akkor jövőre nem sok keresnivalónk lesz a madridiakkal szemben.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Bárcelóna 😀JC6
há' már Gvárdióla alatt sem a védekezésük volt penge, csak akkor még hébe-hóba játszogatott az egyetlen értelmes hátvádjük (az a kis fürtös). ez van, most a védelembe' van két szélső, egy védekező középpályás, meg egy elvileg-hátvéd, akinek fogni kell a kezét, különben nem tudja, hova kell állnia...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bárcelóna 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Breaking News: Újabb fiatal tehetség a Puskás Akadémiánál!

Nem akármilyen transzferrel hívta fel magára a világ figyelmét a felcsúti alakulat. Az OTP Bank Liga 14. helyen telelő újonc a négyszeres Super Bowl-győztes, Adam Vinatierivel igyekszik megerősíteni a bennmaradásról szőtt terveiket. Az NFL-ben kicker poszton szereplő játékosnak lejárt a szerződése, így ingyen távozhatott az Indianapolis Colts gárdájától. Vinatieri decemberben töltötte be 41. életévét, de elmondása szerint 2-3 jó éve még feltétlenül van a zöld gyepen, ez pedig jóval hosszabb idő, mint amit Benczés Miklós vezetőedző többi fiataltehetségesjátékosa kinéz magából hosszú távon.

"Hallottam, hogy Zsolnai Robi Szolnokra szerződött, így megnyílt a lehetőség, hogy csatlakozzak a Puskás csatársorához, bár tudom, hogy elsősorban a padról beszállva számítanak rám. Nem újdonság ez nekem, Indianapolis-ban se voltam sose kezdő, csak meccsenként 3-4 alkalommal értem labdához, igaz, majdnem mindig gólt érő mozdulatot bemutatva." - nyilatkozott az új szerzemény.NSO.hu

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/gyasz-elhunyt-luis-aragones-a-spanyolok-sikereinek-megalapozoja-2312065
Nyugodjon békében!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Állítólag Nigel de Jong érkezhet a Milantól Liverpoolba. WTF.Mikey
Maradjon csak állítólag. Konoplyanka-ról mit gondolsz? Ha sikerülni leigazolni lenne haszna?kristóf17
Yevhen Konoplyanka? Egészen 2 nappal ezelőttig nem hallottam róla. 😀

Jegyezzük meg, Allen és Gerrard sem védekező középpályás, tehát nem helyettük kellene egy DM, hanem azért mert Lucas az elmúlt 3 évben többet volt sérült, mint egészséges. Pont emiatt nem gondolom, hogy egy 29 éves játékost kéne hozni. Hogy egyébként egy utolsó gyökér, az irreleváns.

Na meg már csak azért is kéne egy top DM, mert a 23 meccsen kapott 29 gól egyáltalán nem fasza.
Persze úgy nehéz, ha a védelemből átlagban 3 kezdő sérült állandóan, de az csak egy része a gondoknak, mert azok nem ott kezdődnek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Állítólag Nigel de Jong érkezhet a Milantól Liverpoolba. WTF.Mikey
Maradjon csak állítólag. Konoplyanka-ról mit gondolsz? Ha sikerülni leigazolni lenne haszna?kristóf17
Lucas két hónapig nincs, Allen hol van, hol nincs, Gerrard minden negyedik meccsén tud úgy játszani, mint egy fél védekező középpályás. akármekkora suttyó de Jong, kell egy DM.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Állítólag Nigel de Jong érkezhet a Milantól Liverpoolba. WTF.Mikey
Maradjon csak állítólag. Konoplyanka-ról mit gondolsz? Ha sikerülni leigazolni lenne haszna?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-barcelona-es-a-real-madrid-csatazik-a-fiatal-magyarert-2311597

Kéretik olyan 8-10 év múlva visszatérni erre a névre. NK9 is így indult, példának okáért.
Értem egyszer a Bayern meg a Juve jelentkezett be. Aztán felébredtem.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Állítólag Nigel de Jong érkezhet a Milantól Liverpoolba. WTF.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Ha Messi lőtt volna olyan gólt tegnap, mint Thiago, akkor újra megnyitották volna az aranylabda szavazást 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mikey: borzasztó mennyire szimpatikus a srác... Lecseréléskor kicsit feszkós volt, de nagyon szeretem mint ember, mint játékos. Mondjuk ilyen teljesítménnyel mint játékost nem nehéz 😀kristóf17
Nekem az új gólöröme tetszett. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
😀
..
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
 www.mifocink.com/?p=2978

erdekes iras h mirt nem kellunk top csapatba.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha 19 évesek akkor sose fognak pályára kerülni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Sidibe csatár-> máshol bejött
Sagna védő -> máshol bejött
Most állítólag egy Essien és egy Makelele után kutatunk Szenegálban.

több mint 12 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
El Hadji Badiane Sidibe és Lansana Sagna, jegyezzétek meg ezt a két nevet. A Fekete Újpest mindenkit lealáz.Bazzani
Szánalmas sajnos, szomorű vagyok. Sose lesz már ennek vége.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
El Hadji Badiane Sidibe és Lansana Sagna, jegyezzétek meg ezt a két nevet. A Fekete Újpest mindenkit lealáz.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ez a két 19 éves szenegáli az újpestnél ez wtf? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén.kristóf17
A Sheffield FC és a Hallam FC nem játszik idén egymással.Cubehor
Haha, éreztem, hogy valaki megtalál érte. Odarakom, hogy a legnagyobbak között a legrégebbi, és akkor már csak annak nem tetszik, akinek zavarja a csőrét, hogy az ő kedvence nincs e kettő között. 😀

Mikey: borzasztó mennyire szimpatikus a srác... Lecseréléskor kicsit feszkós volt, de nagyon szeretem mint ember, mint játékos. Mondjuk ilyen teljesítménnyel mint játékost nem nehéz 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán.kristóf17
Talán csak Pienaar veri játéktudásban és féregségben is.

Sturridge 15 meccs, 13 gól, ez sem gyenge adat.

"It wasn't about me and the goals I scored; it was about doing a job for the team."

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén.kristóf17
A Sheffield FC és a Hallam FC nem játszik idén egymással.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
a puma jo iranyt vesz vagyis jol bevasarolta magat a fociba.reklamnak az arsenal mondhatni tokeletes.

Viszont a puma termekektol nem vagyok elajulva es most nem a minoseget ertem ez alatt.Szeretem az egyszeru kinezetet de ok nekem kb semmilyeen.Volt h evekig nem is frissitettek a cuccaikat.Ez mar masvilag meglatjuk.


Annak idejen a szakdogamat az arsenal marketingjebol irtam.Ki kellett vagnom sok mindent mivel tul hosszu lett volna.Jo kis kutato munka volt:
par pelda:a stadionban volt x faktor valogatas,a highbury lakopark lett de a pazsit megmaradt,nevre szolo kis teglakat lehet venni a stadion mellett stb...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
egyébként csinálom magamnak az innivalót, nézem hogy szöglet, abbahagyom, odamegyek nézni, mondom az asszonynak: most lesz a gól.
és jött Gerrard 😊