Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Jó ébredés utáni program volt a tegnapi Liverpool-Arsenal meccs pótlása.Ha ilyen átlaggal -- 2.52 gól/meccs -- folytatná a csapat a gólrúgást, akkor szezon végén 96 szerzett gól állna a csapat neve mellett.
Mindez Rodgers mindösszesen második szezonjában...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Napoli-Milan is elég faszán alakul eddig, Hazard egymaga verte a szarkákat, $hitty X-elt, gúnárok cidáztak. 1.hely 😉 :cool:
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
Hazardra nincsenek szavak, egyszerűen fantasztikus. ja és a balfasz MCity-nek köszönhetően 1. helyen a Cselszki! :cool:

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
5 gól + 3 olyan, ami simán beakadhatott volna.legalább nem lőttük el a puskaport, mert nem ment be minden, amit kapura rúgtunk 😊
több mint 12 éve
pro:nem kaptunk 8-at; nem sérült le wilsherekontra: nem 2 hete volt a meccs, mert akkor talán nem csak a sérült kallström jött volna kölcsönbe, hanem mást is igazoltunk volna
nincs idő bosszankodni, szerdán jönnek perszilcunték
több mint 12 éve
hosszúcsöcsön vagyunk rendesen :-/
több mint 12 éve
egy másik univerzumban még lehetne 4-4 😀Hoppácska, felszálltunk a rape trainre. Na lesz 8-2?nevetséges sajnos 😕Newman
Már 4-0.Chevy
mégsem, már 5-0 😀
több mint 12 éve
Az is beleégett az agyamba, ahogy a 2001-es UEFA Kupa döntő is!Elkezdtük 😊 YNWAnem volt gyenge kezdés, de még mindig Isztambul a legjobbNegritis
szerk.: ezt a negyedórát nem feledem soha!
szerk.2.: ok, 20 percet 😊gdavid
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Elkezdtük 😊 YNWAnem volt gyenge kezdés, de még mindig Isztambul a legjobb
szerk.: ezt a negyedórát nem feledem soha!
szerk.2.: ok, 20 percet 😊gdavid
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Hoppácska, felszálltunk a rape trainre. Na lesz 8-2?nevetséges sajnos 😕
Már 4-0.Chevy
több mint 12 éve
Hoppácska, felszálltunk a rape trainre. Na lesz 8-2?Már 4-0.
több mint 12 éve
Elkezdtük 😊 YNWAszerk.: ezt a negyedórát nem feledem soha!
szerk.2.: ok, 20 percet 😊
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
A tavaszi szezonban is lesz mb1 fantasy, itt lehet jelentkezni:
több mint 12 éve
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/A faszt! Messi égett ki 😀
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/messi-15-ev-hazassag-utan-beleunt-a-futballba-2313573

több mint 12 éve
Kiváncsi vagyok erre a gyerekre,legalább rögzített helyzetből kevesebb gólt fogunk kapniKérdés hogy hol lesz a helye a pályán.Mateos-Mateo páros középen Besic elöttük,párban Gyömbérrel?
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az év gólja 😀DannyHogy lehet egy védő olyan barom állat, hogy visszarúgja az üres kapu felé a labdát??? Ha menteni akarok, akkor alapvonalon kívülre rúgom, vagy kivágom az oldalvonal felé, de nem vissza a kapu elé és ezek keresnek euro százezreket/milliókat, komolyan vicc. :[] 😀
több mint 12 éve
ez az a fazon, aki anno 7 perc alatt kapott 4 gólt.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Bönig nagy sikerű értékelése után újabb fradi igazolást elemzek Jon Grudenhez méltó magasságban. 
név: Mateo Pavlovic
született: 1990. 06. 09., Mostar
állampolgárság: horvát
poszt: középhátvéd
érték: 700.000 euró
magasság: 6'4 ft (196 cm)
súly: 198 lb (90 kg)
előrejelzés: boom or bust
erősségek: impresszív méret fiatal kora ellenére, teljesen alkalmas arra, hogy megfeleljen a kor követelményeinek a posztján. Képes domináns játékra a levegőben, méretéhez képest meglepően technikás játékos. Remek erőnlét, végig bírja nyomni a 90 percet. Jó genetika, még sosem volt sérült profi karrierje alatt.
gyengeségek: inkább nagy, sem mint atletikus. Forrófejű, a horvát 1. osztályban 91 meccsen 29 sárgát gyűjtött be. Munkamorál? Brémában 4 meccs után száműzték a tartalékok közé, mert lusta volt, most ugyanezért adják kölcsön a Ferencvárosnak. Megnyeri a fejpárbajokat, de nem produktív, veszélytelen az ellenfél kapujára. Már 23 éves és még mindig nem tudott egy szinttel feljebb lépni. Rutin?
összegzés: fiatal, tehetséges játékos aki egyszerűen fejben nem elég érett arra, hogy kihozza az ő benne rejlő hatalmas potenciált. Tipikus boom or bust választás. 17 alkalommal játszott a horvát korosztályos válogatottakban és háromszor a bosnyákban. Felépítése alapján elmondható róla, hogy ő a szegény ember Van Buyten-e. Vagy nagyot robbant az MB1-ben, vagy süllyesztő.
több mint 12 éve
vhogy t.hotspur szurkolokkal talalkozom mindig.3/3 tudja ki az a fulop marci es azt is tudjak h jatszott utana.megjegyeznem h tetmeccsen nem is lepett palyara naluk.Mi amikor Lengyelországban voltunk a volt csapatommal, egy pár napos tornán, akkor a Lengyel, az Ukrán, és a Cseh srácok 4 Magyar focistát tudtak mondani nekünk... Puskás, Gera, Dárdai és Király Gabi.
Puskassal kepben vannak sot az egyik aki par evvel idosebb mint en meg a 6-3mat is felemlegette😀
Csipem az optimizmusukat.Tudja szar most a magyar foci de az elet egy korforgas es leszunk meg geci jok.
erre mar semmit nem mondtam😀😀ZoliMP
Amikor pedig Roma meccsen voltam bármikor is, akkor az Olaszok csak Puskást említették mindig. De ott is nem 1x mondták, hogy lesz még nagyon jó a Magyar válogatott... hát én inkább poénnak fogtam fel, sajnos.
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 845
mondtam h kicsit korrupt a rendszer😀😀😀
több mint 12 éve
vhogy t.hotspur szurkolokkal talalkozom mindig.3/3 tudja ki az a fulop marci es azt is tudjak h jatszott utana.megjegyeznem h tetmeccsen nem is lepett palyara naluk.Fogalmuk sincs az itteni közegről. Ezért nem is nagyon lehetne sikeres pl. egy külföldi szövetségi kapitány sem. Csak forgatná a fejét hova jött, mit vállalt.
Puskassal kepben vannak sot az egyik aki par evvel idosebb mint en meg a 6-3mat is felemlegette😀
Csipem az optimizmusukat.Tudja szar most a magyar foci de az elet egy korforgas es leszunk meg geci jok.
erre mar semmit nem mondtam😀😀ZoliMP


