Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De akkor meg minek az összetartás olyan "futballistáknak", akik az életben nem ölthetik magukra a címeres mezt? Nem bohóckodnak ezek eleget a csapatuknál? Úgyis az összes játékos ismeri a másikat, nagy haverok, együtt is tippmixeznek, tényleg nem értem mire jó ez... Lehet azt mondani, hogy Pinyő próbálkozik, de könyörgöm, ilyen Pölőt felejtsünk már el. Ezzel az erővel kéretik beválogatni Illés Bélát, Dombi Tibit, Mátyus Janit.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Amúgy meg nem mindegy, hogyha ezek futnának ki? Láthattuk, hogy légiósaink mire mentek, semmire sem. Mindenki csodálkozik a románok és a hollandok elleni meccsen (nem)látott hozzáállás miatt, pedig a helyzet az, hogy a légiósaink nem mernek hajtani és ütközni, mert ha megsérülnek, akkor ugrott a (ideiglenes) kezdő státuszuk vagy annak esélye. Egy Ribery, Robben, Van Persie tudja, hogyha le is sérül, miután felépül újra vissza tudja magát verekedni a kezdőbe, nos légiós "fiaink" meg tudják, az életben nem jutnának akkor még a kezdő közelébe sem. Akik aktívan játszanak, nem annyira meghatározóak, hogy ne lenne 2 utód is a helyükre, akik pedig nem, azok azért fosnak, hogy nem élvezhetik a kispadon ülést sem. Az NB1 "sztárjait" ilyen veszély nem fenyegeti, hiszen a jó magyar posványban mindig lesz helyük.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pölöskey Pintér keretében..
Eddig se vették komolyan,de ezek után..😀😀

szerk: és még Bartha is.
komolytalan az egész.Kenny
Szerintem is komolytalan, de nem tök mind1, ha tét meccsen úgy se lép pályára? Ezeknek az összetartásoknak is annyi értelme van, hogy Pintér próbálkozik. Amíg nem ezek a játékosok fognak kifutni majd a tét meccseken, felőlem akár NBIII-ból is hívhat embert.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Pölöskey Pintér keretében..
Eddig se vették komolyan,de ezek után..😀😀

szerk: és még Bartha is.
komolytalan az egész.Kenny
lehet, hogy szünetekben levezetésképpen picsázni akarnak, és nem akarja szétrúgatni egyik reménybeli válogatottat sem 😊
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Pölöskey Pintér keretében..
Eddig se vették komolyan,de ezek után..😀😀

szerk: és még Bartha is.
komolytalan az egész.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
emellett pedig minden nemrég elhunyt sportember nyugodjon békében!
2014 egyelőre igen csúnyán alakul...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
"A korábbi MLSZ-elnök (Bozóky) Pintér Attila összetartásairól azt mondta: ilyen Európában csak Máltán van."
Talán nem véletlen. Hasonló a szint, csak az elvárások mások.kittli
addig nem volt baj ezzel, amíg bele nem írtad, hogy Bozóky mondta.
nem azt mondom persze, hogy nem mondhat értelmes dolgokat, csak azt, hogy Bozóky ugyanúgy részt vett a foci elsorvasztásában, mint Kovács Attila, Laczkó, Mezey meg sokan mások.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
 www.mifocink.com/?p=2755
a hetvegen egy volt csapattarsam is meghal.
mi folyik a vilagban?!!!
Meg fulop marci is bajban volt.
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
hihetetlen, hogy kiskoromban még együtt fociztunk, de ő sokkal tehetségesebb és szorgalmasabb volt, mégis hamarabb ment el 😕 Nyugodjon békében!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Hát nem véletlen az biztos,de nem azért mert rosszul védett 😊 Kiállították egyszer+volt egy kisebb sérülése is,de mindent elmond,hogy Gőcze top formában védett addig és még sem tudta kiszorítani 😉JoeyPorter
Először kiállították, majd a következő héten meghalt az apja. 3-4 hétig Gőcze védett, de sokkal rosszabb kapus Dénesnél. 2 éve nagyon nagy bravúr kapus volt, azóta egy picit visszább esett, de ősztől szerintem javuló formát mutatott. Egy biztos k...a dühös vagyok, hogy elment, hátmég a Fradiért😊

Bencének meg Nyugodjon Békében!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
😕
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Szegény... Rip



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Meghalt Rakaczki Bence.
Nyugodjon békében. 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.eaglesmcnabb
Na és?
Puhl kritikán aluli teljesítménnyel rukkolt elő NB1-es meccseken, nemzetköziben meg zseniális volt.kishaszi
ja csak kassai nemzetköziben is kritikán aluli 😀eaglesmcnabb
Arra reagáltam csak, hogy a honi balfaszkodás nem mérvadó😉kishaszi
eaglesmcnabb egy szóval nem mondta, hogy NB1-es meccsen volt kinn Kassai meccsén.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.eaglesmcnabb
Na és?
Puhl kritikán aluli teljesítménnyel rukkolt elő NB1-es meccseken, nemzetköziben meg zseniális volt.kishaszi
ja csak kassai nemzetköziben is kritikán aluli 😀eaglesmcnabb
Arra reagáltam csak, hogy a honi balfaszkodás nem mérvadó😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
"A korábbi MLSZ-elnök (Bozóky) Pintér Attila összetartásairól azt mondta: ilyen Európában csak Máltán van."
Talán nem véletlen. Hasonló a szint, csak az elvárások mások.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
ezt a jelenetet minden soccermeccs előtt le kellene játszani



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Ennyi hiszti megy a pro-bowl szavazásról, miközben leigazoltuk Dibuszt a Pécsből. 😊 Duplán tudok gratulálni Kubatovéknak: egyrészt ez volt a legnagyobb hiányposztunk, nem baj biztos rámegyünk idén is a ligakupára, kell oda is egy jó kapus... Másrészt fél év volt a szerződéséből, szóval nyáron elhozhattuk volna ingyen. Gondolom ezek után jobbhátvédre meg belső védőre nem lesz lóvé, de nem is kell, mert majd ketten állnak a kapuban Levivel...Shilkor
Ha most nem igazoljuk le,akkor nyáron már nem lett volna rá lehetőség,mert tuti elvitte volna más.Jova akármekkora nagy fradista is,vonalkapus.Dibusz sokkal jobb megoldás.Már alapból azt sem értettem a nyáron,hogy miért nem Kurucz kezd,de így remélem most már egyértelmű lesz.Még Doll szerválhatna valami értelmes embert hátra,aztán irány a dobogó 😊JoeyPorter
Értem én hogy jó kapus Dibusz, de nem gondolnám, ez lenne a csapat legnagyobb problémája, főleg h Jova is egyre jobb (szerintem korántsem biztos, h Dibusz lesz a kezdő). Eközben 2 használható belső védő van a keretben és 0 jobbhátvéd. Mindig megy a duma, h nincs pénz igazolásokra, csak a lepattanókra megyünk, ehhez képest hozunk egy kapust. Ha még a télen érkezik normális játékos a fenti 2 posztra is, akkor talán meggondolom magam, de addig ez egy borzasztó húzás.Shilkor
Es amugy nem is biztos hogy annyira jo kapus, nem veletlen pihentettek mar Pecsett sem egy ideje, kicsit visszaesett a teljesitmenye.zavi27
Hát nem véletlen az biztos,de nem azért mert rosszul védett 😊 Kiállították egyszer+volt egy kisebb sérülése is,de mindent elmond,hogy Gőcze top formában védett addig és még sem tudta kiszorítani 😉

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
következő hatalmas futball kultúrával rendelkező országokból küldenek bírókat. Ízlelgessük a névsort:
Üzbegisztán, Kazahsztán, Burundi, Gambia, Ruanda, Kenya, Guatemala, Fidzsi, Tahiti.

Érdekes lesz, mikor a Fidzsiről jövő csávó majd rendre utasítja pl. CR-t, vagy bármelyik olaszt...csebi
Ezek azért mennek, hogy ha a többiek már úgy összeaszalódtak a napon, hogy nem bírnak belefújni a sípba, akkor legyen tartalék. :p

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.eaglesmcnabb
Na és?
Puhl kritikán aluli teljesítménnyel rukkolt elő NB1-es meccseken, nemzetköziben meg zseniális volt.kishaszi
ja csak kassai nemzetköziben is kritikán aluli 😀eaglesmcnabb
Jó azért nem kell túlzásba esni. Perpill nem top 10 bíró, mert hihetetlen szar meccseket fújt, majd elfelejtik aztán újra ott lesz.
Amúgy az eb 12 bírójából 7+1 fix (Stark helyett jött a másik német).
A maradék 4 ben volt Kassai is akiket kivágtak és jött helyetük Mazic, 2 év múlva úgyis ott lesz az EB-n addig meg megmutathatja hogy elég jó-e a top8-as körhőz EU-ban amihez tartozott kb 2éve
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.eaglesmcnabb
Na és?
Puhl kritikán aluli teljesítménnyel rukkolt elő NB1-es meccseken, nemzetköziben meg zseniális volt.kishaszi
ja csak kassai nemzetköziben is kritikán aluli 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Ennyi hiszti megy a pro-bowl szavazásról, miközben leigazoltuk Dibuszt a Pécsből. 😊 Duplán tudok gratulálni Kubatovéknak: egyrészt ez volt a legnagyobb hiányposztunk, nem baj biztos rámegyünk idén is a ligakupára, kell oda is egy jó kapus... Másrészt fél év volt a szerződéséből, szóval nyáron elhozhattuk volna ingyen. Gondolom ezek után jobbhátvédre meg belső védőre nem lesz lóvé, de nem is kell, mert majd ketten állnak a kapuban Levivel...Shilkor
Ha most nem igazoljuk le,akkor nyáron már nem lett volna rá lehetőség,mert tuti elvitte volna más.Jova akármekkora nagy fradista is,vonalkapus.Dibusz sokkal jobb megoldás.Már alapból azt sem értettem a nyáron,hogy miért nem Kurucz kezd,de így remélem most már egyértelmű lesz.Még Doll szerválhatna valami értelmes embert hátra,aztán irány a dobogó 😊JoeyPorter
Értem én hogy jó kapus Dibusz, de nem gondolnám, ez lenne a csapat legnagyobb problémája, főleg h Jova is egyre jobb (szerintem korántsem biztos, h Dibusz lesz a kezdő). Eközben 2 használható belső védő van a keretben és 0 jobbhátvéd. Mindig megy a duma, h nincs pénz igazolásokra, csak a lepattanókra megyünk, ehhez képest hozunk egy kapust. Ha még a télen érkezik normális játékos a fenti 2 posztra is, akkor talán meggondolom magam, de addig ez egy borzasztó húzás.Shilkor
Es amugy nem is biztos hogy annyira jo kapus, nem veletlen pihentettek mar Pecsett sem egy ideje, kicsit visszaesett a teljesitmenye.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Én ha Kassai meccsén kint volttam mindig össze-vissza fújt, nem csodálom hogy nem megy.
Persze ettől függetlenül nem gondolom hogy a fidzsi a ruandai, a burundi vagy a tahiti csávó jobban fújna.eaglesmcnabb
Na és?
Puhl kritikán aluli teljesítménnyel rukkolt elő NB1-es meccseken, nemzetköziben meg zseniális volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ennyi hiszti megy a pro-bowl szavazásról, miközben leigazoltuk Dibuszt a Pécsből. 😊 Duplán tudok gratulálni Kubatovéknak: egyrészt ez volt a legnagyobb hiányposztunk, nem baj biztos rámegyünk idén is a ligakupára, kell oda is egy jó kapus... Másrészt fél év volt a szerződéséből, szóval nyáron elhozhattuk volna ingyen. Gondolom ezek után jobbhátvédre meg belső védőre nem lesz lóvé, de nem is kell, mert majd ketten állnak a kapuban Levivel...Shilkor
Ha most nem igazoljuk le,akkor nyáron már nem lett volna rá lehetőség,mert tuti elvitte volna más.Jova akármekkora nagy fradista is,vonalkapus.Dibusz sokkal jobb megoldás.Már alapból azt sem értettem a nyáron,hogy miért nem Kurucz kezd,de így remélem most már egyértelmű lesz.Még Doll szerválhatna valami értelmes embert hátra,aztán irány a dobogó 😊JoeyPorter
Értem én hogy jó kapus Dibusz, de nem gondolnám, ez lenne a csapat legnagyobb problémája, főleg h Jova is egyre jobb (szerintem korántsem biztos, h Dibusz lesz a kezdő). Eközben 2 használható belső védő van a keretben és 0 jobbhátvéd. Mindig megy a duma, h nincs pénz igazolásokra, csak a lepattanókra megyünk, ehhez képest hozunk egy kapust. Ha még a télen érkezik normális játékos a fenti 2 posztra is, akkor talán meggondolom magam, de addig ez egy borzasztó húzás.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Ennyi hiszti megy a pro-bowl szavazásról, miközben leigazoltuk Dibuszt a Pécsből. 😊 Duplán tudok gratulálni Kubatovéknak: egyrészt ez volt a legnagyobb hiányposztunk, nem baj biztos rámegyünk idén is a ligakupára, kell oda is egy jó kapus... Másrészt fél év volt a szerződéséből, szóval nyáron elhozhattuk volna ingyen. Gondolom ezek után jobbhátvédre meg belső védőre nem lesz lóvé, de nem is kell, mert majd ketten állnak a kapuban Levivel...Shilkor
Ha most nem igazoljuk le,akkor nyáron már nem lett volna rá lehetőség,mert tuti elvitte volna más.Jova akármekkora nagy fradista is,vonalkapus.Dibusz sokkal jobb megoldás.Már alapból azt sem értettem a nyáron,hogy miért nem Kurucz kezd,de így remélem most már egyértelmű lesz.Még Doll szerválhatna valami értelmes embert hátra,aztán irány a dobogó 😊