Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
A Millwall szurkolói Európa-szerte rettegett pszichopata állatok, alkoholista, vörösfejű bunkók. Nem egyszer merült már fel, hogy a tizedosztályig lezavarja őket a szövetség a barom szurkolóik miatt.

Ilyet szeretnél itthon is?berger90
azért tőlünk megkapták...Divat
milyen jól is tettétek! szétbasztátok a vörösmartyt, napokig nem lehetett arra menni normálisan. biztos az étteremtulajok meg az újságárusok is gecire örültek nektek.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Millwall szurkolói Európa-szerte rettegett pszichopata állatok, alkoholista, vörösfejű bunkók. Nem egyszer merült már fel, hogy a tizedosztályig lezavarja őket a szövetség a barom szurkolóik miatt.

Ilyet szeretnél itthon is?berger90
azért tőlünk megkapták...


mféleképpen, sőőt csak ilyet! HOOLIGANS!!!

|
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 842
Ebben a könyvebn lehet olvasni a milwallról.
 www.libri.hu/konyv/james_bannon.a-beepitett-huligan.html

és itt egy interjú az illetővel.
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130911-nem-vagyok-halott-nem-vagyok-bortonben.html
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979



bónusz (ahol megoldották):

Millwall gólöröm: 5M+szektorbezárás...Divat
A Millwall szurkolói Európa-szerte rettegett pszichopata állatok, alkoholista, vörösfejű bunkók. Nem egyszer merült már fel, hogy a tizedosztályig lezavarja őket a szövetség a barom szurkolóik miatt.

Ilyet szeretnél itthon is?

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-a-romanok-megusztak-penzbirsaggal-2285857

ki gondolta volna...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan



bónusz (ahol megoldották):

Millwall gólöröm: 5M+szektorbezárás...

|
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Megint megvertük magunkat.
Sajnos fejben nagyon kevesek vagyunk..

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
jó lesz ez az Újpest. jövőre 😀

Ik, nemsokára ti lesztek terítéken nálunk 😉petey
Sajnos az Állami FC padja is erősebb mint a mi kezdőnk.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
jó lesz ez az Újpest. jövőre 😀

Ik, nemsokára ti lesztek terítéken nálunk 😉

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
második helyen a Diósgyőr, csodálatos 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szégyen...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk! 😀😀 😀😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Moniz legnagyobb baja, hogy még nem találta meg az állandó kezdő 11ét". Jaj Gundi. Mert a Honvédnál aztán kőbe vannak vésve a kezdőjátékosok. Ez a Godoy-Daud-Job 3as 3 hete talán még itt se volt. Ma mindhárom kezdett...
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szeretem az ilyen kommentátort, aki őszintén meglepődik egy Józsi-Valpoort csere után, hogy Gyömbér megy Józsi helyére és Somalia megy hátra...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahhoz képest, hogy az első 15 percben kinézett a Honvédnak egy méretes zakó, most valahogy mégis vezetünk. 😀😀 Fingom sincs, hogy lehetséges ez, de most már tartsuk meg az előnyt valahogy....
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Végre megint lecseréli józsit, mint írtam ezt is sokszor, amíg ő a pályán ténfereg, teljesen hiteltelen Monizjjncaa
és Holmant mi tartja a pályán? szó szerint nincs egy párharc amit megnyerne, kb 20szor elvesztette már a labdát

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Végre megint lecseréli józsit, mint írtam ezt is sokszor, amíg ő a pályán ténfereg, teljesen hiteltelen Moniz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Mégegyszer elmondja a gundel hogy a Fradinak be kellett volna darálni a Honvédot agyvérzést kapok. Szerintem sajna egy pillanatig se volt óriás fölényben nem hogy helyzetek alapján.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
basszus mi a faxom van a fradival, azt hitték az első gólig tartott a meccs? azért ha nincs ellenfél a pályán ez a gagyi honvéd is képes gólt lőni...davemayer
Hát ha Moniz nem rázza fel őket ez bukó lesz...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
basszus mi a faxom van a fradival, azt hitték az első gólig tartott a meccs? azért ha nincs ellenfél a pályán ez a gagyi honvéd is képes gólt lőni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mi a fenének van a kabala, ha nem tudja a meccsen magán tartani a jelmezt, aki beöltözik? Mert elég gáz szerintem, hogy ott áll a kapu mögött a kiscsaj, a sas feje meg sehol...jjncaa
Ezen a poszton most jobban nevettem, mint a Viccek topikból bármin bármikor. 😀Schleck
Na jó, de ezt máshogy nehezen tudtam volna megfogalmazni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a fenének van a kabala, ha nem tudja a meccsen magán tartani a jelmezt, aki beöltözik? Mert elég gáz szerintem, hogy ott áll a kapu mögött a kiscsaj, a sas feje meg sehol...jjncaa
Ezen a poszton most jobban nevettem, mint a Viccek topikból bármin bármikor. 😀

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mi a fenének van a kabala, ha nem tudja a meccsen magán tartani a jelmezt, aki beöltözik? Mert elég gáz szerintem, hogy ott áll a kapu mögött a kiscsaj, a sas feje meg sehol...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
a fehér Pelé a kezdőben a Honvéd ellen.

built for this shit

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mielőtt elmentem otthonról délután, 25 percig néztem a borsodi "rangadót". Le akartam írni, de sietnem kellett, hogy ez a Futács gyerek valami eszméletlen rossz játékos és nem értem, hogy élhetett meg külföldön ilyen tudással évekig. Erre hazajövök és látom, hogy 2 gól 1 gólpassz. Pedig abban a 25 percben feltűnő volt a lassúsága, míg a fordulékonysága a Titaniccal vetekedett, ráadásul olyan könnyen szerelték, hogy embertelen, közben meg tuti van benne vagy 110 kiló, amit ugye nem könnyű elnyomni.
Úgy látszik ennyi mégis elég a Mennyei Bajnokságba. Förtelem.