Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Rajna
ez Rajna vagy egy hasonmás?
 www.facebook.com/photo.php?fbid=563933647006583&set=a.398396820226934.89024.398390086894274&type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-b-ams.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-frc3%2F1374809_563933647006583_762023845_n.jpg&size=960%2C641braxa88
Én vagyok, tegnap mentünk haverral és gondoltam feldobom kicsit a látogatást.

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
megirigyelte Hurka Trollfoci sztárságát 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Rajna
ez Rajna vagy egy hasonmás?
 www.facebook.com/photo.php?fbid=563933647006583&set=a.398396820226934.89024.398390086894274&type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-b-ams.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-frc3%2F1374809_563933647006583_762023845_n.jpg&size=960%2C641
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bazza, eskü magamat nyírom, mikor leülök Újpest meccset nézni. Te hogy bírod ezt a szenvedést? 😀 Pedig Isten a tanúm, még szorítok is nektek...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Ezt merre olvastad Divat? 😮Kiss
fészen, meg üllőin is...

update:
"Kubatov bepánikolt!
Jelezte a csoportoknak a tegnapi eset a Fradi secu magánakcioja volt, õ errõl nem tudott...A kártya vissza lett juttatva a kitiltottaknak...
Eközben a secu: a kitiltás felsõb utasításra történt... "

itt vmi nem kerek..Divat
divide et impera
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ezt merre olvastad Divat? 😮Kiss
fészen, meg üllőin is...

update:
"Kubatov bepánikolt!
Jelezte a csoportoknak a tegnapi eset a Fradi secu magánakcioja volt, õ errõl nem tudott...A kártya vissza lett juttatva a kitiltottaknak...
Eközben a secu: a kitiltás felsõb utasításra történt... "

itt vmi nem kerek..

|
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Siralmas ez a játék amit a Real csinál 😕 Nem látom, hogy támadásban mit akarna játszatni Carlo. A védelem meg úgy szar ahogy van.FViktor93
szar a védelem is ez nem vitás, de az impotens támadójáték szerintem aggasztóbb. 1-1 bekapott gól meccseként beleférne, de az hogy egyet sem tudunk gólt lőni, ez Real szinten tök8 ki az ellenfél szégyen. Még akkor is ha az Atleti' kurva jó csapat.eaglesmcnabb
Úgy kompletten szar az egész. A támadójáték nagyon impotens, Ronaldo nem találja a helyét ebben a rendszerben. Teljesen elveszett a Real elmúlt évekbeli legnagyobb fegyvere, a gyors kontra játék.

A védelemnél bele férne 1-1 gól meccsenként, de nem ez a jellemző. Inkább Lopeznek köszönhető, hogy nem 3-4 bekapott góllal végezzük. Ilyen Arbeloa féle embereket el kéne felejtenie Carlonak.

Tudom, hogy még csak a szezon eleje van, és kell idő, hogy összeálljon a csapat, csak mire összeáll, addigra megint olyan hátrányt szedünk össze, hogy már mind1 lesz.
Az Athletico viszont nagyon jó lesz idén, remélem el kapják majd a Barcát is.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Siralmas ez a játék amit a Real csinál 😕 Nem látom, hogy támadásban mit akarna játszatni Carlo. A védelem meg úgy szar ahogy van.FViktor93
szar a védelem is ez nem vitás, de az impotens támadójáték szerintem aggasztóbb. 1-1 bekapott gól meccseként beleférne, de az hogy egyet sem tudunk gólt lőni, ez Real szinten tök8 ki az ellenfél szégyen. Még akkor is ha az Atleti' kurva jó csapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Siralmas ez a játék amit a Real csinál 😕 Nem látom, hogy támadásban mit akarna játszatni Carlo. A védelem meg úgy szar ahogy van.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hat embert a csatárys molinó miatt tiltottak ki, most azokat azonosították be akik meccs közben mentek balhézni az újpestiek irányába, mi ezzel a gond? nem az ünneplőket baszogatják, nem kell sírni.kristof
"A mai napon kiderült, hogy a vezetőség hazudott a szurkolók illetve a közvélemény felé.
Nem csak a derby alatt a kordont bedöntők kaptak kitiltást, hanem a meccs végén a futópályán ünneplők közül is jópáraknak ma Fehérváron elvették a szurkolói kártyáját és kitiltották a Fradi meccseiről. Pedig Kubatov Gábor a szerdai sajtótájékoztatón azt mondta, hogy ezt csak az eufóriának tudják be, nem büntetnek érte. Úgy néz ki mégis megtették!
Nem a ma mutatott játék miatt anyázzák az elnököt, hanem ezért a tettéért!
Eme igazságtalanság miatt ma a csoportok nem szurkoltak, a drapik levételre kerültek. Nem a csapatot, nem Akeem Adams-et akarják ezzel büntetni.
A továbbiakról a jövő hét folyamán adnak tájékoztatást a csoportok!
Igazságot az ártatlanoknak!"


parancsolsz??Divat
Ezt merre olvastad Divat? 😮

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Jó nagyot égtünk a puskás ellen, még szerencse, hogy minden pénzem elbasztam a dózsa ellen, így már nem fért bele ez a túra....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
parancsolsz??Divat
hát akkor ez mellément, grat kubatovnak.kristof
sokadik kapufája a "vezérünknek", de szvsz most telt be a pohár...ennek csúnya következményei lesznek!!

|
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
parancsolsz??Divat
hát akkor ez mellément, grat kubatovnak.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hat embert a csatárys molinó miatt tiltottak ki, most azokat azonosították be akik meccs közben mentek balhézni az újpestiek irányába, mi ezzel a gond? nem az ünneplőket baszogatják, nem kell sírni.kristof
"A mai napon kiderült, hogy a vezetőség hazudott a szurkolók illetve a közvélemény felé.
Nem csak a derby alatt a kordont bedöntők kaptak kitiltást, hanem a meccs végén a futópályán ünneplők közül is jópáraknak ma Fehérváron elvették a szurkolói kártyáját és kitiltották a Fradi meccseiről. Pedig Kubatov Gábor a szerdai sajtótájékoztatón azt mondta, hogy ezt csak az eufóriának tudják be, nem büntetnek érte. Úgy néz ki mégis megtették!
Nem a ma mutatott játék miatt anyázzák az elnököt, hanem ezért a tettéért!
Eme igazságtalanság miatt ma a csoportok nem szurkoltak, a drapik levételre kerültek. Nem a csapatot, nem Akeem Adams-et akarják ezzel büntetni.
A továbbiakról a jövő hét folyamán adnak tájékoztatást a csoportok!
Igazságot az ártatlanoknak!"


parancsolsz??

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
remélem Akeem ennél sokkal, de sokkal többet tesz a győzelemért!!! hihetetlen milyen impotensek voltunk.

Mume kiállítás meg egy vicc volt, Sóstón belefér...


a Tábor pedig csatlakozott a bojkottáló csoportokhoz, csányi dörzsölheti a tenyerét! előre az üres stadionokért!
egy darab mlsz szidás volt, kiv leszek mennyit fog érni! fél misi?

|
több mint 12 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ma van a Fidesz kongresszus, ezért a Nagy Vezér Faluja kötelezően nyert. Kubatov megkapta a parancsot.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
sikerült kikapni az "akadémistáktól".
a felcsúti 4-es számú játékos hatalmas nagy spíler volt ott hátul 1az1be levett bárkit a pályáról aki szembejött vele.

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nem is értem miért ez a téma, a Diósgyőr öt meccs óta 100%-os, ráadásul még gólt sem kaptunk 8-)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
5 perce nézem, de a Fradi már simán kiegyenlíthetett volna...
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Király.
A szimpatikus Lencse dupláz...
Ellenünk javítanak gólarányt is.

Közben a 14 PAFC szurkoló "Jaj szegény Fradi..."

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
ilyen a labdarúgás, mindig ezt magyarázom 😊 pontosan ugyanolyan retorziót ér, ha egy ideges játékos földhöz vágja a labdát, mint mikor valaki hátulról szándékosan törlesztve térdhajlaton rúgja ellenfelét...

hajrá PAFC!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Besic piros
MegaLOL

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
abszolút megérdemelt, józsi erőltetése meg teljesen hiteltelenné teszi lassan Monizt...

(Szekeres tanári 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Két helyzet két gól.
Hát persze, hogy ellenünk rúg két gólt először a szezonban a PAFC...Sinisa
a kurva anyjukat de utálom az ilyet, persze csak tőlünk fogják elvenni a pontokat, a vidinek, győrnek meg a lokikakinak lefekszenek. Csak ellenünk lő gólt cickafarok az tuti.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Két helyzet két gól.
Hát persze, hogy ellenünk rúg két gólt először a szezonban a PAFC...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.