Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Attol fuggetlen hogy torzit a cikk meg maga a mondanivaloja igaz. Inkabb hoznak mozambiki csaszarokat minthogy normalis utanpotlas bazist kiepitve sajat csapatot epitsenek. Persze nem fog megterulni x éven belul de utana lehet jobban megérné...Toca
pedig erre egyszerű a magyarázat: az ungárische fiatal szarabb és jóval drágább, mint a szerb, v bosnyák v mozambiki, ja és még némelyik ezerszer inkább megszakad a csapatáért, a fociért, mint az elkényeztetett magyar sztár!!!Divat
Aha igen es ez nem utanpotlasban keresendo hiba ? De ha szerinted attol jobb lesz a magyar foci / valogatott hogy a 17-18 eves tehetseg ott ul a padon mert a mozambiki olcsobb akkor nem szoltam.Toca
így van, rettenetes mennyiségű külföldit játszatunk, ami nem a mi keretünket fogja erősíteni. S ennyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Attol fuggetlen hogy torzit a cikk meg maga a mondanivaloja igaz. Inkabb hoznak mozambiki csaszarokat minthogy normalis utanpotlas bazist kiepitve sajat csapatot epitsenek. Persze nem fog megterulni x éven belul de utana lehet jobban megérné...Toca
pedig erre egyszerű a magyarázat: az ungárische fiatal szarabb és jóval drágább, mint a szerb, v bosnyák v mozambiki, ja és még némelyik ezerszer inkább megszakad a csapatáért, a fociért, mint az elkényeztetett magyar sztár!!!Divat
Aha igen es ez nem utanpotlasban keresendo hiba ? De ha szerinted attol jobb lesz a magyar foci / valogatott hogy a 17-18 eves tehetseg ott ul a padon mert a mozambiki olcsobb akkor nem szoltam.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Azért az a 12 meg a 18 elég soknak tűnik...Asbee
érdekes mód az MTK-t meg sem említették 😀 azt simán össze lehetne hasonlítani iylen szempontból akármelyik csapattal 😛

A CFR meg Istencsászár, de kell is a pénz Árpi bácsi már túl sokat ölt bele, Pereirával kurva nagy mákunk volt anno hogy iylen karriert futott be, meg az Anzhi fölösleges költekezésével is 😊 a Román bajnokság adatait konkrétan Traore trade-je nyomta fel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Attol fuggetlen hogy torzit a cikk meg maga a mondanivaloja igaz. Inkabb hoznak mozambiki csaszarokat minthogy normalis utanpotlas bazist kiepitve sajat csapatot epitsenek. Persze nem fog megterulni x éven belul de utana lehet jobban megérné...Toca
pedig erre egyszerű a magyarázat: az ungárische fiatal szarabb és jóval drágább, mint a szerb, v bosnyák v mozambiki, ja és még némelyik ezerszer inkább megszakad a csapatáért, a fociért, mint az elkényeztetett magyar sztár!!!

|
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
na akkor egy német oldal, de a lényeget mindenki fogja érteni:

 www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/1-bundesliga/2012-13/topspieler-der-saison.html

built for this shit

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Attol fuggetlen hogy torzit a cikk meg maga a mondanivaloja igaz. Inkabb hoznak mozambiki csaszarokat minthogy normalis utanpotlas bazist kiepitve sajat csapatot epitsenek. Persze nem fog megterulni x éven belul de utana lehet jobban megérné...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Hogy ennek mi az oka, az alighanem egy külön elemzést kívánna. Annyi azonban látszik, hogy míg például a szlovák Ruzomberok 12 játékost vitt fel az utánpótláscsapatából az első kerethez, vagy amíg a szerb Partizan El-keretéből 18 játékos a klub utánpótlásából került ki, addig Magyarországon 3.5 volt az NB I-ben bemutatkozó saját nevelésű játékosok száma az előző szezonban, de többségüknek csak néhány meccs jutott. Ráadásul most nyáron légióst sem sikerült továbbértékesíteni, közülük is inkább visszajöttek olyanok (például Goran Marics Pápára), akik korábban már játszottak nálunk."

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/az-nb-i-euromilliokra-van-a-roman-es-a-szerb-elvonaltol-is-2174403Amadeus91
Mondjuk olyan statisztikát elég nehéz komolyan venni, ami átlagot hasonlít össze kiugró példákkal...Schleck
Azért az a 12 meg a 18 elég soknak tűnik...Asbee
A Fradinál meg 8 volt. Nyilván több így is ott, csak így nem lenne olyan látványos a cikk. Nem szeretem az ilyen szándékos csúsztatásokat.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baines olyan teljesítményt nyújtott az első félidőben, hogy ezen a szinten jobbat balhátvédtől nagyon régen láttam. Leonardo tudott ilyeneket. Bár ő akármikor. füligjimmy
Elsőre úgy olvastam Leandro... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Baines olyan teljesítményt nyújtott az első félidőben, hogy ezen a szinten jobbat balhátvédtől nagyon régen láttam. Leonardo tudott ilyeneket. Bár ő akármikor.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Hogy ennek mi az oka, az alighanem egy külön elemzést kívánna. Annyi azonban látszik, hogy míg például a szlovák Ruzomberok 12 játékost vitt fel az utánpótláscsapatából az első kerethez, vagy amíg a szerb Partizan El-keretéből 18 játékos a klub utánpótlásából került ki, addig Magyarországon 3.5 volt az NB I-ben bemutatkozó saját nevelésű játékosok száma az előző szezonban, de többségüknek csak néhány meccs jutott. Ráadásul most nyáron légióst sem sikerült továbbértékesíteni, közülük is inkább visszajöttek olyanok (például Goran Marics Pápára), akik korábban már játszottak nálunk."

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/az-nb-i-euromilliokra-van-a-roman-es-a-szerb-elvonaltol-is-2174403Amadeus91
Mondjuk olyan statisztikát elég nehéz komolyan venni, ami átlagot hasonlít össze kiugró példákkal...Schleck
Azért az a 12 meg a 18 elég soknak tűnik...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Hogy ennek mi az oka, az alighanem egy külön elemzést kívánna. Annyi azonban látszik, hogy míg például a szlovák Ruzomberok 12 játékost vitt fel az utánpótláscsapatából az első kerethez, vagy amíg a szerb Partizan El-keretéből 18 játékos a klub utánpótlásából került ki, addig Magyarországon 3.5 volt az NB I-ben bemutatkozó saját nevelésű játékosok száma az előző szezonban, de többségüknek csak néhány meccs jutott. Ráadásul most nyáron légióst sem sikerült továbbértékesíteni, közülük is inkább visszajöttek olyanok (például Goran Marics Pápára), akik korábban már játszottak nálunk."

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/az-nb-i-euromilliokra-van-a-roman-es-a-szerb-elvonaltol-is-2174403Amadeus91
Mondjuk olyan statisztikát elég nehéz komolyan venni, ami átlagot hasonlít össze kiugró példákkal...

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
"Hogy ennek mi az oka, az alighanem egy külön elemzést kívánna. Annyi azonban látszik, hogy míg például a szlovák Ruzomberok 12 játékost vitt fel az utánpótláscsapatából az első kerethez, vagy amíg a szerb Partizan El-keretéből 18 játékos a klub utánpótlásából került ki, addig Magyarországon 3.5 volt az NB I-ben bemutatkozó saját nevelésű játékosok száma az előző szezonban, de többségüknek csak néhány meccs jutott. Ráadásul most nyáron légióst sem sikerült továbbértékesíteni, közülük is inkább visszajöttek olyanok (például Goran Marics Pápára), akik korábban már játszottak nálunk."

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/az-nb-i-euromilliokra-van-a-roman-es-a-szerb-elvonaltol-is-2174403
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
átolvastam most megint "huszti levelét".
egy olyan pontot nem látok benne, ami ne lenne igaz, és probléma a mai napig.
mezey gyurkáktól a spanok válogatásáig.

tegnap göbivel meg soldival erről beszéltünk, meddig mehet ez, mert az ázsióját is építi sanyi bá lefelé ezerrel. szerintük a következő válogatott forduló vízválasztó lesz (török meccs), én sajna nem hiszem h kirúgják egyhamar (selejtező végéig).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.bild.de/sport/fussball/szabolcs-huszti/hannover-einspruch-gegen-witz-rot-26232068.bild.html
bár nemtom vane jogosuccságom német oldalt linkelni?sutianap
nincs, csak Amadeusnak, de reméljük megbocsát!JC6
Vazze. Csak azt tudnám minek kattintottam rá...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
 www.bild.de/sport/fussball/szabolcs-huszti/hannover-einspruch-gegen-witz-rot-26232068.bild.html
bár nemtom vane jogosuccságom német oldalt linkelni?sutianap
nincs, csak Amadeusnak, de reméljük megbocsát!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
remélem vicc a Barcánál, hogy a Krul/ter Stegen párosból valamelyiket Valdes mögé vinnék cserének... Amadeus91
miért lenne? nem első nagy/tehetség playa lenne akit padra vesznek...

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
remélem vicc a Barcánál, hogy a Krul/ter Stegen párosból valamelyiket Valdes mögé vinnék cserének...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.bild.de/sport/fussball/szabolcs-huszti/hannover-einspruch-gegen-witz-rot-26232068.bild.html
bár nemtom vane jogosuccságom német oldalt linkelni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szerethető Huszti Szabi a bild címlapján. Képet kérésre linkelek. 😀Amadeus91
csak kérésre? alapból már meg se érdemeljük? scheisse... 😕

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Szerethető Huszti Szabi a bild címlapján. Képet kérésre linkelek. 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a két legkedvencebb külföldi csapatom Barca Juve eddig igen jól áll, még a Spurs is nyert Holló verés már csak hab a tortán gyönyörű vasárnap 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mikor hozza már le az nso Zsuzsiék újabb bukóját? Amadeus91
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/premjer-liga-dzsudzsakek-a-8-meccsukon-hetedszer-kaptak-ki-2174201
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
mikor hozza már le az nso Zsuzsiék újabb bukóját? Amadeus91
akkor nem lenne szerethető az nso


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
mikor hozza már le az nso Zsuzsiék újabb bukóját?
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Délután bekapcsoltam a Juventus meccset Sportklubon, Puzsér volt a szakkomentátor. 😀 Ez a Pécs meg kurva gyenge, botrány hogy nem tudunk idehozni egy épkézláb csatárt, csak ilyen senkiháziakat.