Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/kulfoldi_szarmazasu_valogatottak/

hm

hádde Lajos

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/hollandia-louis-van-gaal-lett-az-uj-szovetsegi-kapitany-2146829
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na kikaptunk ,de legalább Cukic gólt rúgott 😊 volt valaki kint a meccsen?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
tényleg abba kellene hagynom a socceres videóbíróval foglalkozó cikkek olvasását... pedig minden nyilatkozat aranyköpés
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20120706-kiraly-gabor-puhl-sandor-es-varhidi-peter-velemenye-a-videobirorol.html

"Az igazi focinak az a varázsa, hogy emberek vagyunk, és tévedhetünk, nem biztos, hogy minden tökéletes kell hogy legyen a világban"

(...)

"Nincsen fontos és nem fontos meccs, minden meccs fontos annak, aki játssza. Megyei szinten is kis BL-döntőt játszanak, az NB I-ben is kiesések, edzői sorsok dőlhetnek el egy téves bírói ítélet miatt."

már telepítem is a gólbírót mamám udvarába


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀Divat
pedig csak az igazat mondta... 😀Habi
rossz volt a tálalás... 😊

eza mudingayi jó lesz egy "középcsapatba"? 😀

|
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀Divat
pedig csak az igazat mondta... 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀

|
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
Ezen a részen monduk felröhögtem: " világ legerősebb bajnoksága, a spanyol Primera División"Sebii
Miért, talán rosszul írták a nevét? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
Ezen a részen monduk felröhögtem: " világ legerősebb bajnoksága, a spanyol Primera División"Sebii
BL-ben 4/2,EL-ben 4/3 csapat volt csak :rolleyes: Több nem nagyon lehetett volna 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
Ezen a részen monduk felröhögtem: " világ legerősebb bajnoksága, a spanyol Primera División"Sebii
A BLben 2 az ELben 3 spanyol csapat volt a legjobb négyben.
Tudom, hogy nem csak ez számít, de azért valamit jelent.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
Ezen a részen monduk felröhögtem: " világ legerősebb bajnoksága, a spanyol Primera División"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem hihetetlenül ellenszenves az egriek sírása...Schleck
...hogy mi megy a "honlapjukon"... lassan az utcaseprő is nyilatkozik...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Tujvelt szépen felavatták :/

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Nekem hihetetlenül ellenszenves az egriek sírása...Schleck
Az egriek köcsögök.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem hihetetlenül ellenszenves az egriek sírása...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és tényleg, mekkora már!
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
eger amúgy vicc, normális stadion nem alapfeltétele az NB1-es liszenznek? ha nem akkor miért nem? de ők is hülyék, tudták, h feljutnak, akkor miért nem csinálták meg??Divat
de az, de úgy kapták meg, hogy a Lokiét jelölték meg hazai pályának (kötöttek is bérleti szerződést, plusz keresztbe sorsolták a két csapatot). az, hogy miért nem csinálták meg (és miért panaszkodnak) az már rejtély...

az mondjuk a másik, hogy a Diósgyőr, Loki, Fradi, Újpest négyest leszámítva sztem mindenkit tudnának otthon fogadni...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
öröm bódottá 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a parma új meze büntet, rajta van az összes bérletes neve 😊

am. nemtom pontosan h mit baszott el a rangers, de igazából a német csapatok kivételével az összes klubbot be lehetne csődöltetni, mert mindegyik jelentős tartozást görget maga előtt, csak a bankok minden évben új kölcsönt adnak nekik és átstruktúrálják a hiteleket.... ezt akarják beszüntetni, de akkor meg kb vége ilyen téren az európai top klubfutballnak, mert akkor sztem tuti saját ligát alapítanak... :/peach
az qrva nagy ötlet, remélem nálunk is lesz vmikor!!!

eger amúgy vicc, normális stadion nem alapfeltétele az NB1-es liszenznek? ha nem akkor miért nem? de ők is hülyék, tudták, h feljutnak, akkor miért nem csinálták meg??

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
csak felületesen lapoztam át a topikot, mert nem érdekelt a sok faszság de:
- borzalmasan fos volt ez az eb
- nem lesz egri túra 😕
- nagyon király a DVTK sorsolása
- hogy játszott tegnap az MTK? mert lemaradtam sajna :rolleyes:

és ami a legfontosabb:
http://dvtk.eu/hirek/vert-adnak-a-dvtk-jatekosai-is/4850/
pár meccsen játszottam én is Bencével egy csapatban még kicsi korunkban, nagyon durva a történet, kívánom, hogy épüljön fel, szerdán megyek én is vért adni

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
a parma új meze büntet, rajta van az összes bérletes neve 😊

am. nemtom pontosan h mit baszott el a rangers, de igazából a német csapatok kivételével az összes klubbot be lehetne csődöltetni, mert mindegyik jelentős tartozást görget maga előtt, csak a bankok minden évben új kölcsönt adnak nekik és átstruktúrálják a hiteleket.... ezt akarják beszüntetni, de akkor meg kb vége ilyen téren az európai top klubfutballnak, mert akkor sztem tuti saját ligát alapítanak... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát szokni kell majd az eddig megszokott fehér helyett az új idegenbeli mezt:

|
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Főleg, hogy másod- és negyedosztályról van csak szó (az utóbbi a div. 3, ezzel mondjuk keverhette)


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A Dinamo Kijev bekeményített: N. Kranjcar után egy újabb középpályást igazolt le a portugál Miguel Veloso személyében (szintén 8 millió euró-ért)!
Mondjuk 2 középpályás el is ment, de ez minőségi csere.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Valaki nagyon ért hozzá : http://www.foci24.net/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=96001&qq=rssdanyly
most komolyan, ha ezt a cikket egy újságíró állította össze akkor nálam holnap nem dolgozna... a címben és a címer Celtic, a cikkben már Rangers. Ki az a gyökér...? :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal