Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Mexes mekkora csíra 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 102 — Whoops, looks like something went wrong.
Messi mint ha be lenne oltva góllövés ellen
remélem ez megmarad még a mai meccsre, csodás volna

több mint 14 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Milan meccsre nincs valakinek egy működő streamje? az enyém beszart...

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 102 — Whoops, looks like something went wrong.
úgy látom, nem okoskodik Allegri, az előző heti kezdőt küldi a pályára
ez viszont az a baj, félek nagyon kevés lesz
Seedorf nekem kibaszottul kevés, de Robinho is

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Van egy pár elvetemült Real drukker 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
"A Vasas Sport Club százmillió, a Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) tizenötmillió forintos rendkívüli kormányzati támogatást kapott a kormánytól"

Ezt ide vagy a politika topicba?Szokol
ez a kurva komcsi lobbi....
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
"A Vasas Sport Club százmillió, a Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) tizenötmillió forintos rendkívüli kormányzati támogatást kapott a kormánytól"

Ezt ide vagy a politika topicba?
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/pomper-igen-penzt-kaptam-2124377

Pomper
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
komoly előnyben a tehenészek! MUUUUUUUUUUUUUUU 😀 :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ocsem, andy carroll mit homoritott a nyulketrec ellen hetvegem, most latom.
elkepeszto a pali. 35 millio fontert ilyenekre kepes.
😀 😀Mikey
lol lol lol
http://kettojas.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/02/Lovacskazas/

😂 😂 😂
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
ocsem, andy carroll mit homoritott a nyulketrec ellen hetvegem, most latom.
elkepeszto a pali. 35 millio fontert ilyenekre kepes.
😀 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 102 — Whoops, looks like something went wrong.
Menetelnek a zebrák, lesz még Milan - Juve meccs? Ha igen, alig várom. Nagyon szépen tolják a torinóiak.JC6
végül is a spori ismét csak 3 pontot vett el tőlünk egy meg nem adott góllal
nevetséges, hogy mi a fasznak van a gólvonalnál is egy spori, amelyik azt sem veszi észre, hogy a labda fél méterrel a gólvonal mögött van
ez ráadásul hetente megtörténik egyik-másik meccsen, szánalmas.. videóbíró lesz ebből, mert ez nem állapot, hiába húzza-halogatja a FIFA meg az UEFA a behozatalát

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Szentesnek eddig is nagy beleszólása volt a dolgokba, a tavaszi "produkciót" tekintve (8 pont...) érthető a döntés. jelenleg várakozó állásponton vagyok, az utódtól függ majd a megítélés, ha valami profi (nem Sousa féle) külföldi jön akkor azt mondom oké (de talán még Sivicre is) az ilyen belterjes magyaroktól meg hányingerem lenne..

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/a-pool-elobb-nyer-szinkronuszasban-olimpiai-aranyat-mint-bajnoksagot-2124301

pedig angol csapat létére még szimpatikus is.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A DVTK-nál és a PMFC-nél is bajnoki címet vártak?
Ha jól tudom, mind a két csapat erőn felül teljesít a bajnokságban - főleg az őszi eredményeket figyelembe véve - éppen ezért nem értem a kirúgásokat. Kiesni nem fognak, az európai kupákhoz viszont gyengék, így számomra értelmezhetetlen a döntés...

Lipták for president, mekkora gólpasszt adott már 😀 😀 😀JC6
khmm...Liktáp...khmm amúgy weltclasse volt 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A DVTK-nál és a PMFC-nél is bajnoki címet vártak?
Ha jól tudom, mind a két csapat erőn felül teljesít a bajnokságban - főleg az őszi eredményeket figyelembe véve - éppen ezért nem értem a kirúgásokat. Kiesni nem fognak, az európai kupákhoz viszont gyengék, így számomra értelmezhetetlen a döntés...

Lipták for president, mekkora gólpasszt adott már 😀 😀 😀
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Közben nálunk és Diósgyőrben is elküldték az edzőt, kíváncsi leszek az utódokra.Dub
szentes lázár 😂

s,pisiljak meg a tanbá majd helyet cserélnek. nem lenne még ez sem meglepő... vagy valaki meglátja a bizniszt az öreg tésztásban és minden baj megoldva 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hamarosan sztem úttestről is elküldik, sztem Prukner se sokáig marad...szokásos magyar edzőkeringő 😊

|
több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Közben nálunk és Diósgyőrben is elküldték az edzőt, kíváncsi leszek az utódokra.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:kristof
az a BALFASZ már megint győztes gólt lőtt, az elmúlt öt bajnoki közül 3 1-0-ás meccset és ezzel 9 pontot hozott Némeh gólja.
eaglesmcnabb
3 év után hozza azt, amit elvártak tőle itthon. Hogyan tovább?tüsi91
Még jó, hogy egy csatárnak az a dolga...a góllövés...
Hogyan tovább?
Irány a PL, Liverpool, gólkirály, bajnoki cím és BL 😀 egyértelmű 😀
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:kristof
az a BALFASZ már megint győztes gólt lőtt, az elmúlt öt bajnoki közül 3 1-0-ás meccset és ezzel 9 pontot hozott Némeh gólja.
eaglesmcnabb
3 év után hozza azt, amit elvártak tőle itthon. Hogyan tovább?
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
airsanyesz ismét villant a légtérbe!!!!! FIIIIESSSZTAAA!!!!!Divat
Pedig már kezdett slágerré válni a stadionban a "Sanyi elb*szta,Sanyi elb*szta" nóta 😀

több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
év elején ezt nem gondoltam volna....
a Juve-Napoli-ra a megfelelő kifejezés a mészárlás, oktatás, alázás stb-nek a keveréke. Grande Juve!!!!

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Menetelnek a zebrák, lesz még Milan - Juve meccs?JC6
nem
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Menetelnek a zebrák, lesz még Milan - Juve meccs? Ha igen, alig várom. Nagyon szépen tolják a torinóiak.