Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem, csak név nélkül GYMS Megye I bajnoka az elmúlt 3 évben (idén is megyneri), egyszer se ment fel, pedig mindenki tudja, hogy van pénz dögivel. Sztem ez se jó...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azt meg megint nem engedném meg, hogyha pl. egy csapat megnyeri a Megye I-t, és nem megy fel. Ráadásul zsinórban 3szor (név nélkül van ilyen). Mert 1 alkalommal még elmegy, de ha többször megcsinálják akkor rögtön sorolnám vissza egy osztállyal.

Csakúgy érdekesség: 16 NBI, 32 NBII, 93 NBIII (ugye 96nak kellene lennie) csapat. Az összesen 141 csapat az első 3 osztályban. Gondolom az NB III is 16 csapatos lenne, akkor az összesen 80 csapat.tüsi91
azért ez sztem nem olyan egyszerű kérdés: van olyan csapat amely azért nem megy fel, mert 1. nincs pénz 2. erős lenne neki az NB3, tehát igazolni is kellene játékosokat-->ergo megint nincs pénz. a visszasorolásnak mi értelme lenne? verjék szarrá a megye2-t?

és a maradék 61 csapat meg megszűnik? v mi? bár így gondolom egyes első osztályú csapatok 2. csapatai fuzionálnának más fiókcsapatokkal. amúgy végre ismét egy jó döntés a csányi brigádtól...talán vmi tényleg elindult?

|
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A 16 csapatos NB1 elmegy. Nem feltétlen jó, de OK. Az NB IIesekből meg azok maradnak, akik megtudják oldani. Ki hallott már 32 csapatos másodosztályról? Még az elit bajnokságokban (akik területileg >>> Magyarország) is max a 24. Az NB II vége szépen lesz NBIII-as, legalább az a bajnokság is nívósabb lesz, akik meg idén is alig rugdalták össze a lóvét a harmadosztályra mennek a megyébe. Eddig vmi hihetetlenül elcseszett rendszer volt. Sztem vérciki, hogy csapatokat kérnek fel, hogy ugyan maradjatok már. Azt meg megint nem engedném meg, hogyha pl. egy csapat megnyeri a Megye I-t, és nem megy fel. Ráadásul zsinórban 3szor (név nélkül van ilyen). Mert 1 alkalommal még elmegy, de ha többször megcsinálják akkor rögtön sorolnám vissza egy osztállyal.

Csakúgy érdekesség: 16 NBI, 32 NBII, 93 NBIII (ugye 96nak kellene lennie) csapat. Az összesen 141 csapat az első 3 osztályban. Gondolom az NB III is 16 csapatos lenne, akkor az összesen 80 csapat.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊kristof
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagy

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.Schleck
Egy Sopron biztos k*rvára örülni fog egy Nyíregynek 😀Hanni
Attól tartok mennénk így vissza NB3-ba... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.Schleck
Egy Sopron biztos k*rvára örülni fog egy Nyíregynek 😀
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NA ez az mlsz határozat tetszik: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/marad-a-16-csapatos-nb-i-egycsoportos-lesz-az-nb-ii-2109134

Senkinek sincs szüksége 32 NB IIes és 96 (na annyi nem lett mondjuk) NB IIIas csapatra. Végre egy értelmes átszervezés. Ezt is megéltük. Így legalább erősebbek lesznek a Megyei I. osztályok (ha csak nem vezetnek be egy NB4et, bár az hülyeség lenne sztem).tüsi91
Nagyon tetszik ez a dolog nekem is, bár a Csányi féle MLSZ-nek eddig nem nagyon voltak számomra gáz lépései. Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
NA ez az mlsz határozat tetszik: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/marad-a-16-csapatos-nb-i-egycsoportos-lesz-az-nb-ii-2109134

Senkinek sincs szüksége 32 NB IIes és 96 (na annyi nem lett mondjuk) NB IIIas csapatra. Végre egy értelmes átszervezés. Ezt is megéltük. Így legalább erősebbek lesznek a Megyei I. osztályok (ha csak nem vezetnek be egy NB4et, bár az hülyeség lenne sztem).
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hallottad, hogy Villás azt mondta, hogy Romeut csak akkor veheti vissza a Barca, ha a Chelseanek is van eladási szándéka? Ezt a hírt nagyon jó volt hallani. 😊Schleck
ezt eddig miért nem mondták? 😀 így öröm és bódottá'
tegnap is nagyot játszott, több fontos mentése is volt 😊kristof
Úgy tűnik mégsem így van. A Barca és Romeu ügynöke is cáfolta ezt, viszont ha a játékos maradni akar majd, akkor nem hívja vissza a Barca. Legalábbis a spanyol lapok ezt írták.Pocs
Jó kacifántos ez a sztori. 😀
Mondjuk ha az általad mondott verzió igaz, akkor remélem, hogy lesz esze Romeunak és inkább marad leendő kezdőnek, mint hogy visszamenjen a bizonytalanba. Vagy ha nincs, akkor remélem megbeszélik vele, hogy kap egy korrekt szerződést maradás esetére. 😉

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ha ő játszhat a két döntőn sose nyer a barca bl-t.gabtsi
az arsenalban is elvolt tiltva a donton ? 😀
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az első félidő kiegyenlített volt, de összességében megérdemelten nyertünk 😊kristof
Azt hallottad, hogy Villás azt mondta, hogy Romeut csak akkor veheti vissza a Barca, ha a Chelseanek is van eladási szándéka? Ezt a hírt nagyon jó volt hallani. 😊Schleck
ezt eddig miért nem mondták? 😀 így öröm és bódottá'
tegnap is nagyot játszott, több fontos mentése is volt 😊kristof
Úgy tűnik mégsem így van. A Barca és Romeu ügynöke is cáfolta ezt, viszont ha a játékos maradni akar majd, akkor nem hívja vissza a Barca. Legalábbis a spanyol lapok ezt írták.

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha ez feltámadás, elég furi hely lehet a túlvilág, teatyaég Gatyamotyónak lassan szobrot kell emelnünk.............. és ez asszem mindent elmond.sutianap
elég ránézni Militora...hihetetlen h képes vki ilyen formahanyatlásra, katasztrófa volt tnap is.Divat
" To prepare for the game, the Nerdlucks return to Earth and steal the talent of Charles Barkley, Patrick Ewing, Muggsy Bogues, Larry Johnson and Shawn Bradley by forcing their way into the players' bodies and stealing their talent"
Milito=SpaceJamII.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha ez feltámadás, elég furi hely lehet a túlvilág, teatyaég Gatyamotyónak lassan szobrot kell emelnünk.............. és ez asszem mindent elmond.sutianap
elég ránézni Militora...hihetetlen h képes vki ilyen formahanyatlásra, katasztrófa volt tnap is.

|
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha ez feltámadás, elég furi hely lehet a túlvilág, teatyaég Gatyamotyónak lassan szobrot kell emelnünk.............. és ez asszem mindent elmond.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eddig altattunk, most jövünk fel mint a talajvíz. KPB már retteg is, Stezről nem is beszélve... 😀

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
feltámadt a sInter 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
feltámadt a sInter 😀
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Fura ilyet mondani Liverpool-i ként MU játékosra, de Fletchert bizony én is kedvelem!! Remélem minél hamarabb visszatér.
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Hát kemény lesz belemenni a karácsonyi fordulókba...maradt 4 játékos középre...Carrick-Jones- Giggs-Park.... :rolleyes:
Mondjuk ha a Carrick-Jones kettős sérülés nélkül hozza azt amit szombaton..akkor egy szavam sincs...januárba valakit csak vesz az Öreg..akárhogy hangoztatja, hogy nem fog.... 😉


több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam senki nem utálta jobban az elején, annyira ótvar gagyi szerencsétlen béna volt. 2009-re eljutottunk odáig, hogy az arsenal elleni bl elődöntő (ami szégyenteljes kamu módon szórták ki az utolsó percben) után, hogy az ember világklasszis. amit mondtál amellett hihetetlen esze és érzéke van a játékhoz, a technikai tudás nem vele született, de kevesen tanulták meg jobban (egyedül kaka biztos).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fletcher 😕 . Jobbulást!!!

Ez a vírus ezt az évét teljesen likvidálta, kihagyta a tavaszt, fogyott 10 kilót, nyarat végig dolgozta, de ezek szerint még mindig nem jó a helyzet.tüsi91
mint kiderült nem vírus 😕
http://manutdfanatics.hu/fletcher_szunetet_tart_3582

nagyon remélem h visszatérhet, egyik kedvenc playam. ha ő játszhat a két döntőn sose nyer a barca bl-t.gabtsi
Az egész MU legszimpatikusabb játékosa számomra. Igazi munkás, hajtós, de emellett sportszerű skót srác. Emlékszem, mikor először láttam játszani, mennyire középszerű játékosnak tűnt, és ehhez képest hova fejlődött. Szörnyű, hogy pont egy ilyen embernek kell elszenvednie egy ilyen szörnyű dolgot.

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Fletcher 😕 . Jobbulást!!!

Ez a vírus ezt az évét teljesen likvidálta, kihagyta a tavaszt, fogyott 10 kilót, nyarat végig dolgozta, de ezek szerint még mindig nem jó a helyzet.tüsi91
mint kiderült nem vírus 😕
http://manutdfanatics.hu/fletcher_szunetet_tart_3582

nagyon remélem h visszatérhet, egyik kedvenc playam. ha ő játszhat a két döntőn sose nyer a barca bl-t.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fletcher 😕 . Jobbulást!!!

Ez a vírus ezt az évét teljesen likvidálta, kihagyta a tavaszt, fogyott 10 kilót, nyarat végig dolgozta, de ezek szerint még mindig nem jó a helyzet.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
"Ez egy sátáni összeesküvés! (...) Balajnak magyar gyökerei vannak és kapcsolatban áll a magyar titkosszolgálatokkal! Sátáni, amit Pászkány, Muresan és Balaj csinál. Nem lehet, hogy így bíráskodjon! A futballban a korrupció egy sátáni összeesküvés. (...) Balaj jó bíró, de a legrafináltabb, Isten őrizzen meg az ilyen bíróktól. A legálszentebb és legnyomorultabb ember. Egy bűnöző, büszkeség nélkül. Az ilyen emberek ne éljenek. A CFR az egyetlen csapat, amely bundázik a bírókkal. Előre adják a pénzt, nem lehet elkapni őket. Két hónappal a bajnokság előtt adtak 300-500 ezer eurót, nem tudom pontosan mennyit, de adtak. Ez a csapat nyerje meg a bajnokságot? (...) Ez van, lovagolnak rajtunk a magyarok. Balaj sárba tiporta a román szellemet! Kérem a nyomorultat, hogy pereljen be. (...) Hát te nyomorult, nem érdemled meg hogy gyerekeid legyenek!"

Gigi Becali, a Steaua Bukarest elnök-tulajdonosának kirohanása a Kolozsvári Vasutas elleni rangadó után.

a kurva anyádat!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!