Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Détári mögött álló pólós emberke nem a NOX férfiénekese véletlenül? 😀

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
grat a lokinak, hátul kurvaszarok voltunk (főleg Budó) elől meg semmi nem jött össze
az meg, hogy 5-0nál is hangosabban szólt az "Amíg élek én", mint az aktuális cívis nóta, sztem mindent elárul a szurkolóinkról :cool:

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szánalom az nso online tudósítása...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Csóró Diósgyőr...

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
faszom 😕
remélem legalább egy-két becsület gól összejön, bár a védelem ettől még borzasztó marad.

Schleck: az utazást úgy értettem, hogy egyszerre szerettek volna visszamenni Pestre (mivel ott tanulnak) csak ugye ma kezdték el nézegetni a jegyeket/vonatokat és így nem jött össze, hogy egy vonaton/egymás közelében ülhessenek, de az infóidat átadom 😉

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...
kristof
Hát ezekre a vasárnapi és pénteki IC-kre a leggázabb jegyet venni, de szerdán és pénteken mindig van még a pénteki és vasárnapira. Én általában a neten szoktam megvenni, a mav-start.hu-n keresztül. Egyszerű és Miskolcon és a Keletiben is van jegykiadó automata, ahol sosincs sor sem. Jah, és ha utazást terveznek, akkor érdemes retúrjegyet venni, eggyel kevesebb macera és biztosan lesz jegyük hazafelé is. 😉
Ezen kívül nem tudom mi más okozhatna gondot nekik. 😀

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...

jaja, Bogdán fasza debütáló meccset fogott ki magának 😀

cset meccs alatt? 😊Hurka
részemről kizárt, ilyenkor szeretem csak a meccset nézni, meg am sincs tv-gép közös szobában :Skristof
mondjuk jogos, lehet nekem se kéne felmenni 😊
Amííg élek én 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó lenne, mert már hiányzik rendesen 😀
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...

jaja, Bogdán fasza debütáló meccset fogott ki magának 😀

cset meccs alatt? 😊Hurka
részemről kizárt, ilyenkor szeretem csak a meccset nézni, meg am sincs tv-gép közös szobában :S

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊kristof
cset meccs alatt? 😊
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊kristof
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sajna fingom sincs. De úgy hallottam, hogy 25.000-en megyünk.
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
2 órakor? ugyanmár, minimum 5 órája csak iszol, nem kell kamuzni, mi tudjuk. 😉 Másrészt Bráchi megtanult magyarul köszönni, úgyhogy végetek van!fetomy
nem tudod véletlen mennyi vendég jegy fogyott el?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2 órakor? ugyanmár, minimum 5 órája csak iszol, nem kell kamuzni, mi tudjuk. 😉 Másrészt Bráchi megtanult magyarul köszönni, úgyhogy végetek van!
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szegény Divat,tegnap kikapott a kedvenc csapata,a Dózsa

de ne aggódj hajléktalan Divat,mert ma legalább a Fradi nyerni fog a székletfehérvár ellen 😛Joci
Kevesebb resti kéne srác, mert kezdelek félteni :/fetomy
a restizés csak most fog elkezdődni miután kiléptem a házból 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szegény Divat,tegnap kikapott a kedvenc csapata,a Dózsa

de ne aggódj hajléktalan Divat,mert ma legalább a Fradi nyerni fog a székletfehérvár ellen 😛Joci
Kevesebb resti kéne srác, mert kezdelek félteni :/
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Divat,tegnap kikapott a kedvenc csapata,a Dózsa

de ne aggódj hajléktalan Divat,mert ma legalább a Fradi nyerni fog a székletfehérvár ellen 😛Joci
menthetetlen... 😕

|
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
Picsát. Én Vásárhely-Makó NB3at nézek. 😀

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szegény Divat,tegnap kikapott a kedvenc csapata,a Dózsa

de ne aggódj hajléktalan Divat,mert ma legalább a Fradi nyerni fog a székletfehérvár ellen 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"a világ eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a világ nem azonos vele"
fordításban
a SerieA eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a SerieA nem azonos vele - ez a Mú átkasutianap
forlán kapciját láttad? 😀 kb ennyit ér, nem 6 misit...azt mondjuk még nem sikerült eldöntenem h forlán v pandev a nagyobb faék... 😀

ma pedig kéne egy kis szószt vacsiznom...asszem történelmi lesz...Divat
velem eztet nem tudod megtárgyalni, mert fastidium pandevim van, már maga az is öröm, hogy kiraktuk... hát még erúgja a saját lábát is ingyenbe 😉 Forlányba még lehet hinnisutianap
úgy lett volna az igazi, h még Lavezzit is megszerezzük cserébe...dehát a nápolyiak nem merték megkötni az év üzletét... 😀

|
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
rocchi beveheti bazzmeg, így elbaszni a meccset..................Divat
"a világ eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a világ nem azonos vele"
fordításban
a SerieA eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a SerieA nem azonos vele - ez a Mú átkasutianap
forlán kapciját láttad? 😀 kb ennyit ér, nem 6 misit...azt mondjuk még nem sikerült eldöntenem h forlán v pandev a nagyobb faék... 😀

ma pedig kéne egy kis szószt vacsiznom...asszem történelmi lesz...Divat
velem eztet nem tudod megtárgyalni, mert fastidium pandevim van, már maga az is öröm, hogy kiraktuk... hát még erúgja a saját lábát is ingyenbe 😉 Forlányba még lehet hinni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rocchi beveheti bazzmeg, így elbaszni a meccset..................Divat
"a világ eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a világ nem azonos vele"
fordításban
a SerieA eltávozik attól, aki úgy tudja, hogy a SerieA nem azonos vele - ez a Mú átkasutianap
forlán kapciját láttad? 😀 kb ennyit ér, nem 6 misit...azt mondjuk még nem sikerült eldöntenem h forlán v pandev a nagyobb faék... 😀

ma pedig kéne egy kis szószt vacsiznom...asszem történelmi lesz...

|