Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Sneijder nyilatkozat:"Szerettem volna a Unitedhez szerződni, hülye lettem volna, ha nem. Volt egy olyan pillanat, amikor közel álltam a váltáshoz, de végül nem történt semmi. Fogalmam sincs, miért nem, talán a United nem akart igazán leigazolni, vagy Massimo Moratti nem akart igazán eladni."
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Sziasztok!Itt van a várva várt UEFA Champions League Fantasy Liga!
Nem kell mást tenned csak regisztrálnod magad a UEFA hivatalos fantasy oldalán , és csatlakoznod a Drukker Söröző Bajnoksághoz!
Csatlakozz te is a Drukker Söröző - UEFA Champions League Fantasy ligához!
Oszd meg ismerőseidnek is , és csatlakozzunk minél többen a ligához!
http://en.uclfantasy.uefa.com/
A Drukker Söröző Liga belépéshez szükséges kód: 1386-361
CSATLAKOZZ TE IS ÉS BARÁTOD IS!!!
több mint 14 éve
Olyan gyenge ez a Gosztonyi gyerek. :/ NK 2.
több mint 14 éve
Hogy ne lenne koncepció az átigazolásainkban? A védelembe jött embereknek megvan mindnek az értelme. Bráchi Andics miatt, Vinícius és Caneira a KH-ink miatt, Héctor, ez a görög gyerek Lázár miatt, Walter, Oliveira és Brandao Gosztonyi és Nagy Dani miatt, Mitrovics meg Farkas Balázs miatt. Mindegyik teljesen jogos igazolás - még ha 1-2 nem is válik be, de éppen ezért nem 1 embert hoztunk nyilván. Ha minden a terveink szerint alakul, akkor lesz egy stabil csapat, amiben a széleken van variációs lehetőség, ami gyakorlatilag a kulcsa Sousa taktikájának, szerda-szombatot is bírják így már, ráadásul olyan a rotáció, hogy egyikük berakásától sem kell nagyon tartani. Emellett pedig van aki 1 vagy 2 évre jött, a helyükre fognak beépülni az akadémisták a tervek szerint. Az pedig kétségkívül igaz, hogy az eredmények nem jönnek még. De ne felejtsük el, hogy itthon vertünk mindenkit (bőven a legjobb gólaránnyal, pl. a Pécset is csak mi vertük meg - 4-1, aminél az 1 gól is Vaskó gyökérsége miatt volt), csak idegenben nem megy. De emiatt aztán sok értelme nincs a régi csapatot visszasírni, mert azok se nyertek kb. semmit idegenben. Az viszont, hogy a játékunk szar lenne, nem igaz. Rendre sok helyzetet dolgozunk ki a meccseken, más kérdés, hogy minden kimarad, és hogy el tudunk időnként tűnni. Hozzáteszem a kimaradt helyzetek nagy része Sándor György és André Alves nevéhez fűződik. Ha már Alves: Ha csak 1-et berugdos a meccsenkénti 2-3 kb. 100%-os zicceréből, akkor most mi is elsők lennénk tökéletes mérleggel, és Sousa lenne a csodaedző kb.
több mint 14 éve
hát azért Holczer először nem a sérült bal heréjével foglalkozott, hanem a földön fekvő agyatlannal(gondolom törlesztésnek/ütésnek vette a spori, bár ki tudja a partjelző is vakon volt a meccsen)...én am először azt hittem h a 2. piros Félixé, aki cimbije védelmére igyekezett...oda is járt volna legalább a sárga...http://pepsifoci.hu/node/96327Nálam egyébként ez Holczernek nem piros. Bár nem tagadom, hogy teljesen elfogulttá váltam az agyatlan cigánnyal szemben.Schleck
Ha valaki nem látta volna ezt a barmot.zinedine5
|
több mint 14 éve
http://pepsifoci.hu/node/96327Nálam egyébként ez Holczernek nem piros. Bár nem tagadom, hogy teljesen elfogulttá váltam az agyatlan cigánnyal szemben.
Ha valaki nem látta volna ezt a barmot.zinedine5
több mint 14 éve
Divat: Nem magyarázom meg 😛 Csak annyit mondok újfent, hogy igencsak vicces, hogy amíg itt volt, mindenki szidta Mezeyt, elküldjük, aztán jön a háborgás, hogy mi értelme volt elküldeni... 😊 De hát nem meglepő ez, ez volt Liptákkal, Horváthal, Polonkaival, Gosztonyival... mindegyiket össze-vissza szarozta mindenki, most meg már idióták vagyunk, hogy elküldtük/padoztatjuk őket 😊fetomysousa takaroggy?! v döme? francba már teljesen belekeveredtem ebbe a takaroggyozásba....úgy tűnik Tanár Úr meg hétvégén leül a kispadra...bátor, biztos senki se fogja megtalálni...mekkora lenne el vinné a 3 pontot. 😊
így van, lassan akkor rátérhetünk még a meccsre járás kérdésre is... 😀
|
több mint 14 éve
Látom megint megy a frankómegmondás, hogy szegény magyarok nem játszanak csak az idegenszívűek..mondjátok már meg pls, kire ill. kivel kell építkezni? Csupa fül vagyok. Egyszer majd írhatnátok valami kétsorosnál hosszabb és értelmes elemzést is arról, miféle problémákat okoz Sousa, de ha lehet, futballszakmai érvekkel alátámasztva, ne csak annyit, hogy "idehoz egy rakás külföldit", mert ez nulla.Szerintem nem magyar, vagy kulfoldi kerdes van, hanem ertlemetlen szetrombolasa, teljes atalakitasa a csapatnak. Nyilvan aki csak kivulallo a Vidi ugyekkel kapcsoltabna, az nem fog 1 oldalas elemzeseket nyomni, nem is kell, eleg latni az eredmenyeket, a csapat jatekat. Semmi kocepcio nincs ezekben az igazolasokban, elzavarasokban, elpocsekolt 1 ev ujra ez, en nem hiszem, hogy most egy nemzetkozi sikeres csapat alapjai rakodnak most le, es ezert kellett a gyenge sturm ellen kiesni. Multkor is leirtam a Ujpest szurkolokent, hogy a Debrecen csinalta jol, 5 bajnoki cim, BL szerelpes, europaliga szereples, kozben adtak is el jo penzert, ott volt ertelmes koltekezes, koncepcio,vettek is, es mar most latni, hogy egy rovidebb atmeneti szakasz utan, megint nagyon jok lesznek, pedig ott nem volt ekkora "nemzeti" osszefogas. De majd meglatjuk, lehet csodacsapat epul Sousaval, meg a gorog-portugal-brazil csodajatekosokkal, es itt is zsinorban jonnek majd a bajnoki cimek.
Szakály, Hídvégi, Horváth, Vaskó, Lipták, NagyD mind hulladékok voltak eddig. Nekem ne jöjjön senki hogy a tehetséges magyarok. Ja csak úgy hemzsegnek, nem győzi kitermelni őket az akadémiák.
Egy hirtelen irányváltás történt a klubnál és nem csendes folyamatos magyartalanítás mint az Etonál v a Kispestnél.
/rantpetey
több mint 14 éve
Divat: Nem magyarázom meg 😛 Csak annyit mondok újfent, hogy igencsak vicces, hogy amíg itt volt, mindenki szidta Mezeyt, elküldjük, aztán jön a háborgás, hogy mi értelme volt elküldeni... 😊 De hát nem meglepő ez, ez volt Liptákkal, Horváthal, Polonkaival, Gosztonyival... mindegyiket össze-vissza szarozta mindenki, most meg már idióták vagyunk, hogy elküldtük/padoztatjuk őket 😊
több mint 14 éve
nem értem félre, de sajnos nagyon is tisztába vok vele, h hol tartunk évek óta...ezt a fasz Nagy Tomit se értem, h egyáltalán h mer ilyen szedett-vedett csapatot kiállítani. az vígasztal, h ennél lejjebb már nincs, v lehet? 😀Félreértés ne essék, nem gondolom, hogy csak a Fradi miatt volt szar a meccs. Egyszerűen borzasztó volt a második félidő. Egyébként a Bajzát, Andorka, Regedei trión kívűl más nem igen kap lehetőséget az első csapatban, max időhúzásként.zinedine5Rengeteg rossz meccset láttam már életem 31 éve során...nem tudott volt-e rosszabb, mint ez a mai Fradi-Pécs.azért azt számold bele, h ez egy nb3 vs nb1 "derby" volt...és tudjuk h Bajzát nagykirály ilyen kaliberű védők ellen...
Ez az Alison meg egy féreg. Az ilyet miért nem kapta el a BOPE fiatal korában?zinedine5
Divat
hát petey, te is felhoztad még szezon elején nálunk ezt hány magyar hány idegenlégiós issuet. 😛 és hát nem ti is pont beleszaladtatok...és azért ebbe a pár fordulóba is előjött Sousa profi edzősége....a liszenzgurut is minek kellett elküldeni a történelmi tabló-siker után? bár gondolom azt is meg lehet magyarázni ész érvekkel, ahogy meg is fogjátok! 😊
fetomy: igen, pont egyről beszélünk!!! 😉
|
több mint 14 éve
van igény erre a ligakupára 😊Paks - Szolnok 10-1, ZTE - Pápa 0-8
ebből lehet tanulni? 😊
több mint 14 éve
Félreértés ne essék, nem gondolom, hogy csak a Fradi miatt volt szar a meccs. Egyszerűen borzasztó volt a második félidő. Egyébként a Bajzát, Andorka, Regedei trión kívűl más nem igen kap lehetőséget az első csapatban, max időhúzásként.Rengeteg rossz meccset láttam már életem 31 éve során...nem tudott volt-e rosszabb, mint ez a mai Fradi-Pécs.azért azt számold bele, h ez egy nb3 vs nb1 "derby" volt...és tudjuk h Bajzát nagykirály ilyen kaliberű védők ellen...
Ez az Alison meg egy féreg. Az ilyet miért nem kapta el a BOPE fiatal korában?zinedine5
Divat
több mint 14 éve
Látom megint megy a frankómegmondás, hogy szegény magyarok nem játszanak csak az idegenszívűek..mondjátok már meg pls, kire ill. kivel kell építkezni? Csupa fül vagyok. Egyszer majd írhatnátok valami kétsorosnál hosszabb és értelmes elemzést is arról, miféle problémákat okoz Sousa, de ha lehet, futballszakmai érvekkel alátámasztva, ne csak annyit, hogy "idehoz egy rakás külföldit", mert ez nulla. Szakály, Hídvégi, Horváth, Vaskó, Lipták, NagyD mind hulladékok voltak eddig. Nekem ne jöjjön senki hogy a tehetséges magyarok. Ja csak úgy hemzsegnek, nem győzi kitermelni őket az akadémiák.
Egy hirtelen irányváltás történt a klubnál és nem csendes folyamatos magyartalanítás mint az Etonál v a Kispestnél.
/rant
több mint 14 éve
anti-vidi fan státuszom ellenére, jó lenne már látni egy edzőt Magyarországon akit hagynak évekig dolgozni, hogy beérjen a munka gyümölcse. Sousa kb. Koeman esete, hogy Dárdai Pali szavaival éljek: "Nem értem mit keres itt egy ilyen jó szakember".Amadeus91Az elejét leszámítva +1 😊
Divat: Mondom, amíg a külföldiek jók, és amíg én sem tudok megnevezni olyan magyarokat, akiket ide lehetne hozni, addig nincs ebben semmi érthetetlen szerintem.
Egyébként az MTK és az Újpest szép és jó lenne, csak az ilyenfajta fiatalítás esetén a csapat nem fog egyben maradni. A jobbakat még azelőtt elviszik, hogy valamire jók lehetnének csapatként, a többiek meg nem elég jók.
több mint 14 éve
Kúmant ki nem állhattam. Inkább Lothar.JC6Lothar érdekes pali. Mindenhol pocsék edző volt, csak itt nem.
több mint 14 éve
Rengeteg rossz meccset láttam már életem 31 éve során...nem tudott volt-e rosszabb, mint ez a mai Fradi-Pécs.azért azt számold bele, h ez egy nb3 vs nb1 "derby" volt...és tudjuk h Bajzát nagykirály ilyen kaliberű védők ellen...
Ez az Alison meg egy féreg. Az ilyet miért nem kapta el a BOPE fiatal korában?zinedine5
persze Tomi én is meg tudok magyarázni mindent, talán még az idei fos szereplésünket is, de sztem ez akkor is qrva gáz ami nálatok is megy...ennyi
am eza fiatalított Újpest+MTK együtt maradna, jó ideig meghatározó csapat lehetne, persze tudjuk h úgyse fognak, főleg amíg rajczigányokkal számolnak, de én spec tavaly nagyon irigyeltem a lilákokat az utánpótlás bázisuk miatt(idén őket se irigylem), nálunk látható mire képesek a fiatal tehetségek...
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kúmant ki nem állhattam. Inkább Lothar.
több mint 14 éve
Alison innen ment a fradiba 😀 Valami balhé miatt ment le nb2-be, onnan meg a p..ba 😊anti-vidi fan státuszom ellenére, jó lenne már látni egy edzőt Magyarországon akit hagynak évekig dolgozni, hogy beérjen a munka gyümölcse. Sousa kb. Koeman esete, hogy Dárdai Pali szavaival éljek: "Nem értem mit keres itt egy ilyen jó szakember".
Miért lenne 10-ből 2? Bráchi, Oliveira, Brandao, Mitrovics egyértelműen jó igazolás. Héctor egyértelműen nem. Walter Lee is úgy tűnt, de úgy hallom a két ligakupameccsen eléggé jól játszott, meglátjuk. A többiekről még szerintem ne nyilatkozzunk, tekintve, hogy nem láttuk játszani őket. Emellé pedig ha jól emlékszem Mitrovicson kívül ingyen jöttek, nem nagy pénzkidobás. Ilyen alapon Lipták volt az.
De milyen alapra építkezzünk könyörgöm? A védelem totál kicserélődött. HÁLA ISTENNEK!!! A csapat legesleggyengébb része volt a védelem, és álmomban sem mertem remélni, hogy ez a Horváth-Lipták párost le fogjuk cserélni. Azon kívül van Gyurcsó, Szakály, Lencse, Vujovics pl. akik kölcsönben játszogatnak, és majd be fognak épülni, ha elég jók lesznek. Nem véletlen csak kölcsönbe mentek. A tavalyi csapatból itt van Sándor György, Elek, Gosztonyi, Nagy Dani, a kapusok, Alves, Nikolics, Vasziljevics, Polonkai, Vaskó. Magyarán azok maradtak akik érnek valamit / nem akartak mindenáron elhúzni innen.
Az Akadémia szép és jó, de nem úgy működik, hogy felhozunk egy fél csapatot a kezdőbe. Van akinél igen: Újpest, MTK. Nem kérek NB2-t köszönöm. A második csapatban több akadémista is játszik - kivéve sajnos a következő Puskást, Orbán Gáspárt -, és fel is fognak kerülni a nagyokhoz, ha szereznek majd meccsrutint, és persze ha jók lesznek. De idő kell nekik. Személy szerint örülök is neki, nem kell azonnal demoralizálni őket az nb1-ben. Majd jövőre, két év múlva már biztosan többen ott lesznek a keretben - persze ha nem lesznek szutykok.
Igen, ha Sousát fél év múlva kirakjuk, akkor rajtunk maradnak "ezek". De kérdem én, ki az, aki úgy vág bele egy új, több éves tervbe, hogy arra készül, hogy mi lesz, ha annak a legfontosabb elemét, az edzőt idő előtt ki kell rúgni? És más edzővel ilyen nem lehet? A magyar edzők is ugyanígy lennének, csak ők a saját -persze nagy előny, hogy magyar- alibifocistáikat hoznák ide. Egyébként én főleg a védelemmel kapcsolatban üdvözlöm a külföldieket. Egy nemzetközileg mérve nem kiemelkedő védő is sokkal jobb egy magyarnál. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy ki normális magyar védő. Elegem van már abból, hogy azon megy el a nemzetközi kupa, hogy fos a védelem.
Egyébként éppen pl. Bráchi, Oliveira és Brandao jó példák arra, hogy attól még lehet jó valaki, hogy nem kapkodnak érte nagy csapatok. És akkor még nem is néztem a többi nb1ben játszó légióst, akik jók, mégis itt játszanak.fetomy
több mint 14 éve
Alison innen ment a fradiba 😀 Valami balhé miatt ment le nb2-be, onnan meg a p..ba 😊Miért lenne 10-ből 2? Bráchi, Oliveira, Brandao, Mitrovics egyértelműen jó igazolás. Héctor egyértelműen nem. Walter Lee is úgy tűnt, de úgy hallom a két ligakupameccsen eléggé jól játszott, meglátjuk. A többiekről még szerintem ne nyilatkozzunk, tekintve, hogy nem láttuk játszani őket. Emellé pedig ha jól emlékszem Mitrovicson kívül ingyen jöttek, nem nagy pénzkidobás. Ilyen alapon Lipták volt az.
De milyen alapra építkezzünk könyörgöm? A védelem totál kicserélődött. HÁLA ISTENNEK!!! A csapat legesleggyengébb része volt a védelem, és álmomban sem mertem remélni, hogy ez a Horváth-Lipták párost le fogjuk cserélni. Azon kívül van Gyurcsó, Szakály, Lencse, Vujovics pl. akik kölcsönben játszogatnak, és majd be fognak épülni, ha elég jók lesznek. Nem véletlen csak kölcsönbe mentek. A tavalyi csapatból itt van Sándor György, Elek, Gosztonyi, Nagy Dani, a kapusok, Alves, Nikolics, Vasziljevics, Polonkai, Vaskó. Magyarán azok maradtak akik érnek valamit / nem akartak mindenáron elhúzni innen.
Az Akadémia szép és jó, de nem úgy működik, hogy felhozunk egy fél csapatot a kezdőbe. Van akinél igen: Újpest, MTK. Nem kérek NB2-t köszönöm. A második csapatban több akadémista is játszik - kivéve sajnos a következő Puskást, Orbán Gáspárt -, és fel is fognak kerülni a nagyokhoz, ha szereznek majd meccsrutint, és persze ha jók lesznek. De idő kell nekik. Személy szerint örülök is neki, nem kell azonnal demoralizálni őket az nb1-ben. Majd jövőre, két év múlva már biztosan többen ott lesznek a keretben - persze ha nem lesznek szutykok.
Igen, ha Sousát fél év múlva kirakjuk, akkor rajtunk maradnak "ezek". De kérdem én, ki az, aki úgy vág bele egy új, több éves tervbe, hogy arra készül, hogy mi lesz, ha annak a legfontosabb elemét, az edzőt idő előtt ki kell rúgni? És más edzővel ilyen nem lehet? A magyar edzők is ugyanígy lennének, csak ők a saját -persze nagy előny, hogy magyar- alibifocistáikat hoznák ide. Egyébként én főleg a védelemmel kapcsolatban üdvözlöm a külföldieket. Egy nemzetközileg mérve nem kiemelkedő védő is sokkal jobb egy magyarnál. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy ki normális magyar védő. Elegem van már abból, hogy azon megy el a nemzetközi kupa, hogy fos a védelem.
Egyébként éppen pl. Bráchi, Oliveira és Brandao jó példák arra, hogy attól még lehet jó valaki, hogy nem kapkodnak érte nagy csapatok. És akkor még nem is néztem a többi nb1ben játszó légióst, akik jók, mégis itt játszanak.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hála Istennek. Rég láttam ilyet...
több mint 14 éve
OMG, remélem nem tört el a PMFC védőjének lába...most láttam az ismétlést...JC6Nem rajta múlott, de nem lett semmi komolyabb dolog.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
OMG, remélem nem tört el a PMFC védőjének lába...most láttam az ismétlést...
több mint 14 éve
Rengeteg rossz meccset láttam már életem 31 éve során...nem tudott volt-e rosszabb, mint ez a mai Fradi-Pécs.Ez az Alison meg egy féreg. Az ilyet miért nem kapta el a BOPE fiatal korában?
több mint 14 éve
meg tegyük fel Sousa befürdik(dobogó nuku, netán középmezőny) és elzavarják, akkor "ezek" mind itt maradnak...meg akkor ne legyen agyonhypeolva az akadémia se...az meg megint a fiatal tehetséges magyarok hibája h korán kimennek bohóckodni külföldre...meg lehet nézni Gerát, Rudolfot, Husztit(jó ő közbe fekete bárány is lett),h márpedig bizony NB1-be is bizonyítani kell és nem fél évig.azt hiszem andrezinho után, menni fog a másik 2 agyhalott brazil is(alison+felix)...kabaré
|
