Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
a fantasys oldal szerint Tevez, meg valami onlinescore-os oldalon is őt írták 😊
több mint 14 éve
nem tudom, a meccset nem néztem, de az online közvetítésben azt olvastam ő hagyta ki (remélem nem)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
a 11est nem Tevez hagyta ki?
több mint 14 éve
üröm az örömben, h a 3 gólja simán lehetett volna 4 ha nem bassza el a tizenegyesét 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Agüero eléggé szimpatikusan termeli a gólokat 😀 😀HabiEl sem hiszem, hogy eltaláltam, kit kell CSK-nak rakni 😀
több mint 14 éve
Agüero eléggé szimpatikusan termeli a gólokat 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Ezaz tudtam, hogy ez lesz az új mezünk 😊 
egyébként ismét szólok, hátha valaki jön chatre:
http://02.chat.mibbit.com/
IRC.HU
#bowlhu
több mint 14 éve
aztakurva milyen gólt lőtt Sturridge 😐
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Na vegre egy szep gyozelem,egyre javulo jatekkal,es egyre golerosebben! Szep volt lilak!
több mint 14 éve
Hajnalt Kagawa, most Okazaki szorítja ki a kezdőből. Ősi ellenségeink, a japánok.
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
ha valaki jönne akár úttest-pöcs akár más meccs miatt:http://02.chat.mibbit.com/
irc2.hu server
#bowlhu channel
több mint 14 éve
Sanyigyuri bármilyen rendszerbe beleillik! Sokszor sajnálom, hogy a vidiébe is 😕fetomy😀 😀 😀
Az Ipswichnél mellőzött Priskin Tamás a PL-be vágyik
A válogatottban jó formának örvendő csatár legkésőbb a szezon végén távozik, de maradna külföldön.
wtf? jó forma? akko Szabics és Szalai weltklasse&goldenball??... )
|
több mint 14 éve
Sanyigyuri bármilyen rendszerbe beleillik! Sokszor sajnálom, hogy a vidiébe is 😕
több mint 14 éve
Tőzsér Dani ismét győztes gólt rúgott(szabadrúgásból)....de persze tudjuk h nem illik bele a rendszerbe, bezzeg Sándor Gyuri!!! 😊
|
több mint 14 éve
prizma tv, egyébként a vital tv az mi a faszom (volt)? 😀kristofVmi életviteli csatorna. Nem tudom. Elhiheted, hogy soha nem néztem 😀.
több mint 14 éve
Hát ez a SportM rendkívül gazdag műsorbázissal rendelkezik. 3kor volt a Fradi-Pécs ismétlés, rögtön utána a siófok-dvsc, majd azt követően a fradi-pécs ismétlés 😀 Nem is beszélve arról, hányszor ismételték a sport1 és 2-n is a fradi-pécset, szóval valami ultrazsír meccs lehetett 😀Egyébként meg hoppá! Holnap még nyer a kaposvár, aztán kiderül, hogy nem is volt akkora baki a siófoki és kaposvári pontvesztésünk...
Pro4 adja a BL-t, a Prizma az orosz bajnokságot -és anzsi meccseket- közvetít.
több mint 14 éve
prizma tv, egyébként a vital tv az mi a faszom (volt)? 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Kicsit szítom a tüzet, ha nem gond. Azt mondja tesóm, hogy a helyi képújságban olvasta, hogy a csatorna amely a BL meccseket adja a diginn kívül (az a Pro4 vagy mi), az a megszűnő Vital TV helyett bekerül a programcsomagba. :cool:
több mint 14 éve
Ha azt vesszük, hogy lábbal gurította akkor igen."nem úgy adta haza, hanem csak oda gurította"! 😂 Zolikatehát csak kézből-kézbe nem ér.Höri
több mint 14 éve
"nem úgy adta haza, hanem csak oda gurította"! 😂 Zolikatehát csak kézből-kézbe nem ér.
több mint 14 éve
Nálunk teremfocinál volt olyan, hogy nincs becsúszás, de az ellenfél mégis ezt csinálta. A bíró válasza az volt, hogy mivel a feneke nem ért le ezért nem becsúszás.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Szólok mindenkinek, aki kis pályán focizik, hogy megváltoztak a játékszabályok!Tegnapi meccsünkön egy hazaadást felkapott a kapus. A bíró nem fújt semmit, mi reklamáltunk, hogy is van ez. Az volt a válasz, hogy "nem úgy adta haza, hanem csak oda gurította"! 😂
Agyamat eldobtam...
több mint 14 éve
Sneijder nyilatkozat:Ja, 2 napja még azt nyilatkozta, hogy ő akart maradni, és telefonon Mourinho is azt mondta, hogy maradjon, emiatt sem váltott.
"Szerettem volna a Unitedhez szerződni, hülye lettem volna, ha nem. Volt egy olyan pillanat, amikor közel álltam a váltáshoz, de végül nem történt semmi. Fogalmam sincs, miért nem, talán a United nem akart igazán leigazolni, vagy Massimo Moratti nem akart igazán eladni."Gogo
loli
több mint 14 éve
Szerintem Holczert csak azért szórta ki, mert volt egy-pár másodperce és átfutott rajta, hogy 11 a 9 ellen lesz, ha nem ezt teszi. Nálam Holczer sárga max.hát azért Holczer először nem a sérült bal heréjével foglalkozott, hanem a földön fekvő agyatlannal(gondolom törlesztésnek/ütésnek vette a spori, bár ki tudja a partjelző is vakon volt a meccsen)...én am először azt hittem h a 2. piros Félixé, aki cimbije védelmére igyekezett...oda is járt volna legalább a sárga...Divathttp://pepsifoci.hu/node/96327Nálam egyébként ez Holczernek nem piros. Bár nem tagadom, hogy teljesen elfogulttá váltam az agyatlan cigánnyal szemben.Schleck
Ha valaki nem látta volna ezt a barmot.zinedine5
