Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
De ti amúgy jártok, vagy miért vagy ilyen érzékeny rá? 😀
több mint 14 éve
télleg múltkor pirosat kapott....fú de mázli... 😀Zsoca nincs a keretbe a Tanár Úrnál...fetomy keze mhova elér... 😕az akkoris biztos, ha játszik 😀
legalább biztosan nem rúg most győztes gólt... 😀Divat
Egyébként igen, úgy látszik Prukner felfogta, hogy egy használhatatlan gyökér 😀
Balázs Zsoca amúgy és sajnos lehet, hogy csak eltiltását töltifetomy
ne bántsad... 😕
|
több mint 14 éve
Zsoca nincs a keretbe a Tanár Úrnál...fetomy keze mhova elér... 😕az akkoris biztos, ha játszik 😀
legalább biztosan nem rúg most győztes gólt... 😀Divat
Egyébként igen, úgy látszik Prukner felfogta, hogy egy használhatatlan gyökér 😀
Balázs Zsoca amúgy és sajnos lehet, hogy csak eltiltását tölti
több mint 14 éve
Zsoca nincs a keretbe a Tanár Úrnál...fetomy keze mhova elér... 😕Zsoca kicsoda?
legalább biztosan nem rúg most győztes gólt... 😀Divat
több mint 14 éve
Zsoca nincs a keretbe a Tanár Úrnál...fetomy keze mhova elér... 😕legalább biztosan nem rúg most győztes gólt... 😀
|
több mint 14 éve
én nem a zrt-nek nyomom mert nincs kétesély (pl 1 és x), néha rakok csak tippmixet.én általában minden héten nyerek legalább egyszer úgy hogy átlagban 2000 HUF-ot (néha csak 400at néha meg 4 ezret 😀 ) rakok fel egy héten, néha rakok egy ezres szelvényt ha vannak jó meccsek, ezt vitte el tegnap a barka.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
akko kombi...eccer am csináltunk iet haverommal(mivel mind2-en rendszeresen támogattuk a Zrt.-t), de csak tovább támogattuk őket így is... 😀nem nyernél vele mert nekem ha elmegy annak is legalább a fele 1 meccsen úgyhogy általában 8 meccset rakok.Persze a PSV is idegenben 0-2es félidőről kap 3 gólt 4 perc alatt az eddig 4 meccsen 3 gólt lövő venlotól és játszik egy 3-3at.legalább külön szelvény? 😊
1.20 odds ez is... szép kis hétvége, remélem az nfl bejön :/davemayer
ha legközelebb is raksz szóljál, én megrakom a full ellenkezőjét, vmeikönk csak nyer... 😀Divat
szóval ha megtalálsz egy ilyen meccset előre inkább te szóljál 😉
a psv ma kb 5-1re nyerhetett volna, erről ennyit.davemayer
|
több mint 14 éve
nem nyernél vele mert nekem ha elmegy annak is legalább a fele 1 meccsen úgyhogy általában 8 meccset rakok.Persze a PSV is idegenben 0-2es félidőről kap 3 gólt 4 perc alatt az eddig 4 meccsen 3 gólt lövő venlotól és játszik egy 3-3at.legalább külön szelvény? 😊
1.20 odds ez is... szép kis hétvége, remélem az nfl bejön :/davemayer
ha legközelebb is raksz szóljál, én megrakom a full ellenkezőjét, vmeikönk csak nyer... 😀Divat
szóval ha megtalálsz egy ilyen meccset előre inkább te szóljál 😉
a psv ma kb 5-1re nyerhetett volna, erről ennyit.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Persze a PSV is idegenben 0-2es félidőről kap 3 gólt 4 perc alatt az eddig 4 meccsen 3 gólt lövő venlotól és játszik egy 3-3at.legalább külön szelvény? 😊
1.20 odds ez is... szép kis hétvége, remélem az nfl bejön :/davemayer
ha legközelebb is raksz szóljál, én megrakom a full ellenkezőjét, vmeikönk csak nyer... 😀
|
több mint 14 éve
Persze a PSV is idegenben 0-2es félidőről kap 3 gólt 4 perc alatt az eddig 4 meccsen 3 gólt lövő venlotól és játszik egy 3-3at.1.20 odds ez is... szép kis hétvége, remélem az nfl bejön :/
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Ha netán valaki jönne chatelni Paks-Diósgyőr, vagy esetleg egyéb külföldi mérkőzésre:Fradi meccsre jövök dumálgatni a Lionsig.
http://02.chat.mibbit.com/
IRC2.HU
#bowlhufetomy
több mint 14 éve
Ha netán valaki jönne chatelni Paks-Diósgyőr, vagy esetleg egyéb külföldi mérkőzésre:http://02.chat.mibbit.com/
IRC2.HU
#bowlhu
több mint 14 éve
biztos fogod még látni mert ilyet még nem láttam pedig 20 éve nézek focit. Igen, 3 kísérletből és 2 embertől, ha más nem szilveszterkor biztosan látni fogodBetis meccsen 5 másodperc alatt 3 kapufadavemayerlegalább 3 különböző kísérletből? 😀Divat
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Betis meccsen 5 másodperc alatt 3 kapufadavemayerlegalább 3 különböző kísérletből? 😀
|
több mint 14 éve
Betis meccsen 5 másodperc alatt 3 kapufa
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
KGB
79
ha valakit érdekel 😊Paks elleni meccsel miért nem dicsekedtél? Unokatesóm védett 😊
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=536739Hurka
Játékvezető: Nyakas Balázs...jó sokat szidtuk megye I.ben 😀
több mint 14 éve
vassadi tökéletesen egyetértek veled ezért sem következtettem ebből a végeredményre csak szimplán megjegyeztem hogy durva 😉
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Sziasztok!Itt van a várva várt UEFA Champions League Fantasy Liga!
Nem kell mást tenned csak regisztrálnod magad a UEFA hivatalos fantasy oldalán , és csatlakoznod a Drukker Söröző Bajnoksághoz!
Csatlakozz te is a Drukker Söröző - UEFA Champions League Fantasy ligához!
Oszd meg ismerőseidnek is , és csatlakozzunk minél többen a ligához!
http://en.uclfantasy.uefa.com/
A Drukker Söröző Liga belépéshez szükséges kód: 1386-361
több mint 14 éve
mer inkább sírjak? azt se tudok már ezen az egészen...amúgy meg nem azon vigyorogtam, hanem az egész kecskeméti sztorin!!!+vasas ellen X...hahaha 😀ezen nem kéne vigyorognod, újabb ponttal távolabb kerültetek a bent maradástólHöri
Divat
remélem Tanár Úr meg tesz róla, h hátulról nézzük a ligát...
|
több mint 14 éve
+vasas ellen X...hahaha 😀ezen nem kéne vigyorognod, újabb ponttal távolabb kerültetek a bent maradástól
Divat
több mint 14 éve
na KTE be is jött a lóhere gyár...Foxi+Litsinge nem érkezett vissza a megbeszélt időre+Szivics lemondott+vasas ellen X...hahaha 😀Kubatov Úrnak gondolom meg se fordul a fejében, h netán bármit is tegyen érte...
|
több mint 14 éve
ezt nem nagyon értem, direkt nem a pontokról akartam beszélni, vagy az állásról, az ilyen korai szakaszban nem olyan fontos hanem arról a rekordról amit ez után te is írtál. De akkor ez a mondat hogy jön ide?davemayerTény, hogy a két Manchesteri csapat több mint kétszer annyi gólt lőtt, mint a sorban utánuk következő csapatok, tény az is, hogy korábban senki nem vette be az ellenfelek kapuját az első négy fordulóban 18 alkalommal. De ez kb. annyira mérvadó, mint az, hogy az első kör után ki vezeti a bajnokságot, mert még bőven változhatnak a dolgok. Emlékezz csak, tavaly a Chelsea 12-0-s gólkülönbséggel nyitott az első két fordulóban, aztán a végén mégiscsak mi lőttük a legtöbb gólt a bajnokságban.
több mint 14 éve
ezt nem nagyon értem, direkt nem a pontokról akartam beszélni, vagy az állásról, az ilyen korai szakaszban nem olyan fontos hanem arról a rekordról amit ez után te is írtál. De akkor ez a mondat hogy jön ide?A Pl-ben azért durva ahogy a dolgok állnak: rúgott gólok szempontjából (négy meccsen!) MU 18, City 15, Chelsea és a Bolton holtversenyben 3. 7-7 (!) góllal... Azért ez durva.davemayerSzerintem ez kb. olyan, mint hogy az első forduló után ki áll a tabella élén. .vassadi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
A Pl-ben azért durva ahogy a dolgok állnak: rúgott gólok szempontjából (négy meccsen!) MU 18, City 15, Chelsea és a Bolton holtversenyben 3. 7-7 (!) góllal... Azért ez durva.davemayerSzerintem ez kb. olyan, mint hogy az első forduló után ki áll a tabella élén. Amúgy egyetlen csapat sem lőtt még 18 gólt a PL első négy fordulójában. Gyanús, hogy a játékosok közül se sokan jutottak el nyolcig négy kör alatt.
több mint 14 éve
A Pl-ben azért durva ahogy a dolgok állnak: rúgott gólok szempontjából (négy meccsen!) MU 18, City 15, Chelsea és a Bolton holtversenyben 3. 7-7 (!) góllal... Azért ez durva.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal