Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
mi páran megyünk a meccsre ( mint oly sokszor máskor )3000ft jegyet vettünk igaz hogy nem látunk csak 1 kaput ,meg nincs ismétlés,stb..
de megszoktam már...
én egyszerűen szeretek meccsre járni , szeretm a hangulatot, a kocsmázást előtte, a vonulást a stadionba,stb...
és ha lesz egy kis (nagy )szerencsénk most még tétje is lesz !!!
több mint 14 éve
hőbörögni, anyázni azt bőven lehet a kocsmában is.Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát...hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....
JC6
én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...peach
több mint 14 éve
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát...hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....
JC6
én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
sztem simán nyertek...azt hiszem most már biztosan eljött azaz idő ami az utóbbi pár évbe milánó rondábbik felébe volt...még a végén visszasírjuk a pincért is...na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófaDivathétvégén összecsap a két "fantasztikusan" teljesítő gigacsapat 😀
és nem a Browns-Colts meccsre gondolok 😛Habi
|
több mint 14 éve
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófaDivathétvégén összecsap a két "fantasztikusan" teljesítő gigacsapat 😀
és nem a Browns-Colts meccsre gondolok 😛


JT Daniels fan
több mint 14 éve
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófa
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jólvan, ezek megbocsájthatók 😀Inter hazai pálya cumi. Meleg lesz nekik...
több mint 14 éve
bennem ez a Hakan Sükürrel van meg...sose felejtem el, egyik hüle elkezdte: mind folytattuk... 😀Egyike a kb. 300 kedvenc sorozatomnak 😀Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.
különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.Höri
Egyébként én kifejezetten utálom a másik szidását, főleg ha ott sincs az adott tábor/csapat, de azt meg kell mondjam, hogy a helyszínen valami frenetikus volt, mikor a Hun-Portugálon zúgott a CHRIISTIIIAAAANOOOO HOMOSEXUAL 😀fetomy
|
több mint 14 éve
Egyike a kb. 300 kedvenc sorozatomnak 😀Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.
különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.Höri
Egyébként én kifejezetten utálom a másik szidását, főleg ha ott sincs az adott tábor/csapat, de azt meg kell mondjam, hogy a helyszínen valami frenetikus volt, mikor a Hun-Portugálon zúgott a CHRIISTIIIAAAANOOOO HOMOSEXUAL 😀
több mint 14 éve
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.
különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? Amúgy Milánóba a második karéjra, középre, 10.000 HUF-ért jutottunk be a Juventus ellen. Viszont, ha BL, ha derbi, ott azért kérnek el 20 ezreket, mert nem 70 körüli a havi fizuja egy embernek...
több mint 14 éve
És még mindig van aki meglepődik bizonyos magyarok hozzáállásán ...nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.Höriez Magyarország.Amadeus91
Azért 20ezerből szerintem majdnem bármelyik stadionba kapsz meccset nyilván nem egy Barca Realra,de mondjuk haver Real-Betis meccsre megy ki valami 12 ezres jegyáron.
Dehát miért lepődtök meg MLSZnek megéri felcsapni az árakat mert ígyis megveszik. Kereslet-kínálat én stadionom lenne és is emelném 😊
több mint 14 éve
nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.Höriez Magyarország.
több mint 14 éve
nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.
több mint 14 éve
ritkábban mint szeretnék. Ettől független tisztában vagyok a jegyárakkal.Lehet jobban tudom innen...Amadeus91(Milyen gyakran) jársz Bayern-meccsekre?vassadi
több mint 14 éve
Lehet jobban tudom innen...Amadeus91(Milyen gyakran) jársz Bayern-meccsekre?
több mint 14 éve
elmondom neked amadeus, hogy a szittyamagyar fottball sámánt kurvára nem érdekli a játék minősége. azért megy ki, hogy a kis országa csapata nyerjen. meg hogy pár szomszédos nemzetnek a kurva anyját kiabálja.ez a másik amit Magyarországon sosem fogok megérteni.
ez egy kurva selejtezőmeccs. csak az eredmény számít. ha a svédek közben rákúrnak a finnek ellen, tömve lesz a stadion 20 ezerért, de 25 ezerért is tömve lenne. ennyire hiányzik a meccsrejáróknak a sikerélmény. 1997 kurva rég volt, vágyunk már egy jó pótselejtezős bukásra.Höri
Emlékszem voltam egyszer egy Magyarország vs ?! (talán Görögország) kézi meccsen és végig ment a Szar Szlovákia meg XY bazd meg az anyád, meg a Cigánybűnözés na meg persze az elmaradhatatlan jóízű Zsidózás.
Ezt szerintem lehet ingyen is a kocsmából egy rahedli feles mellett is, de én látom szarul a dolgokat biztos, hiszen megpuhít ez a liberáliszöldzsidó német közeg.
(Höri ne vedd magadra a hsz hangvételét, nem ellened mondom)
több mint 14 éve
elmondom neked amadeus, hogy a szittyamagyar fottball sámánt kurvára nem érdekli a játék minősége. azért megy ki, hogy a kis országa csapata nyerjen. meg hogy pár szomszédos nemzetnek a kurva anyját kiabálja.ez egy kurva selejtezőmeccs. csak az eredmény számít. ha a svédek közben rákúrnak a finnek ellen, tömve lesz a stadion 20 ezerért, de 25 ezerért is tömve lenne. ennyire hiányzik a meccsrejáróknak a sikerélmény. 1997 kurva rég volt, vágyunk már egy jó pótselejtezős bukásra.
több mint 14 éve
Lehet jobban tudom innen...Jah, valóban kapsz jegyet ennyiért az Allianz Arénába. Már ha stadiontúrára akarsz menni. 😀Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.
Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
500 -t adnék max.Amadeus91
Azért ekkora hülyeségeket nem kellene írni.Schleck
nem kellene hülyeségeket írni.
több mint 14 éve
Az Allianzba valójában 4000 alatt van a legolcsóbb jegy egy bajnokira, BL meccsre meg úgy 7-8000 ugyanaz a jegy, 18-9000 a legdrágább bajnoki és 21e körül a legdrágább BL
több mint 14 éve
Jah, valóban kapsz jegyet ennyiért az Allianz Arénába. Már ha stadiontúrára akarsz menni. 😀Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.
Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
500 -t adnék max.Amadeus91
Azért ekkora hülyeségeket nem kellene írni.
több mint 14 éve
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.
Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
500 -t adnék max.
több mint 14 éve
A Galaxy elleni vereségről és a CCL-leégésről:http://denversports.blog.hu/2011/09/14/rapids_vekony_fiasko_la_ben
Nagyon komolytalanul vesszük ezt a helyi BL-t, mintha csak púp lenne a hátunkon, és kötelezően letudandó meccsek, amihez senkinek nincs kedve hét közben, két bajnoki közt, ráadásul a helyi szurkolók is leszarják az ismeretlen csapatok elleni soccert. Bizonyára a kisebb országok csapatainak, akik nem az MLS-ben játszanak hétről hétre, többet jelent, nekünk speciel nem, mert beképzelt faszok vagyunk, de ez így is van jól. 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sok sikert mindenkinek, aki kimegy, de a tv-ben többet látni, ingyen... Tudom, a hangulat meg minden, de egyszerűen nem éri meg.


