Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
mi páran megyünk a meccsre ( mint oly sokszor máskor )
3000ft jegyet vettünk igaz hogy nem látunk csak 1 kaput ,meg nincs ismétlés,stb..
de megszoktam már...
én egyszerűen szeretek meccsre járni , szeretm a hangulatot, a kocsmázást előtte, a vonulást a stadionba,stb...
és ha lesz egy kis (nagy )szerencsénk most még tétje is lesz !!!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát...
JC6
hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....

én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...peach
hőbörögni, anyázni azt bőven lehet a kocsmában is.
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát...
JC6
hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....

én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófaDivat
hétvégén összecsap a két "fantasztikusan" teljesítő gigacsapat 😀
és nem a Browns-Colts meccsre gondolok 😛Habi
sztem simán nyertek...azt hiszem most már biztosan eljött azaz idő ami az utóbbi pár évbe milánó rondábbik felébe volt...még a végén visszasírjuk a pincért is...

|
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófaDivat
hétvégén összecsap a két "fantasztikusan" teljesítő gigacsapat 😀
és nem a Browns-Colts meccsre gondolok 😛


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófa

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jólvan, ezek megbocsájthatók 😀

Inter hazai pálya cumi. Meleg lesz nekik...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6
hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.

különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.Höri
Egyike a kb. 300 kedvenc sorozatomnak 😀

Egyébként én kifejezetten utálom a másik szidását, főleg ha ott sincs az adott tábor/csapat, de azt meg kell mondjam, hogy a helyszínen valami frenetikus volt, mikor a Hun-Portugálon zúgott a CHRIISTIIIAAAANOOOO HOMOSEXUAL 😀fetomy
bennem ez a Hakan Sükürrel van meg...sose felejtem el, egyik hüle elkezdte: mind folytattuk... 😀

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6
hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.

különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.Höri
Egyike a kb. 300 kedvenc sorozatomnak 😀

Egyébként én kifejezetten utálom a másik szidását, főleg ha ott sincs az adott tábor/csapat, de azt meg kell mondjam, hogy a helyszínen valami frenetikus volt, mikor a Hun-Portugálon zúgott a CHRIISTIIIAAAANOOOO HOMOSEXUAL 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'? JC6
hagyjál már, az életemben nem voltam meccsen. csupán előrehaladott szociológiai ismereteim vannak.

különben is pénteken a tévében sem a meccset kell nézni, hanem a városfejlesztési osztályt.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát... vagy poén volt Höri bá'?

Amúgy Milánóba a második karéjra, középre, 10.000 HUF-ért jutottunk be a Juventus ellen. Viszont, ha BL, ha derbi, ott azért kérnek el 20 ezreket, mert nem 70 körüli a havi fizuja egy embernek...
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.Höri
ez Magyarország.Amadeus91
És még mindig van aki meglepődik bizonyos magyarok hozzáállásán ...
Azért 20ezerből szerintem majdnem bármelyik stadionba kapsz meccset nyilván nem egy Barca Realra,de mondjuk haver Real-Betis meccsre megy ki valami 12 ezres jegyáron.
Dehát miért lepődtök meg MLSZnek megéri felcsapni az árakat mert ígyis megveszik. Kereslet-kínálat én stadionom lenne és is emelném 😊
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.Höri
ez Magyarország.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tom mi ebben akkora kérdés, ha dög unalmas a meccs (márpedig az), akkor valamit csinálni kell. marad a szitkozódás.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Lehet jobban tudom innen...Amadeus91
(Milyen gyakran) jársz Bayern-meccsekre?vassadi
ritkábban mint szeretnék. Ettől független tisztában vagyok a jegyárakkal.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Lehet jobban tudom innen...Amadeus91
(Milyen gyakran) jársz Bayern-meccsekre?
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
elmondom neked amadeus, hogy a szittyamagyar fottball sámánt kurvára nem érdekli a játék minősége. azért megy ki, hogy a kis országa csapata nyerjen. meg hogy pár szomszédos nemzetnek a kurva anyját kiabálja.

ez egy kurva selejtezőmeccs. csak az eredmény számít. ha a svédek közben rákúrnak a finnek ellen, tömve lesz a stadion 20 ezerért, de 25 ezerért is tömve lenne. ennyire hiányzik a meccsrejáróknak a sikerélmény. 1997 kurva rég volt, vágyunk már egy jó pótselejtezős bukásra.Höri
ez a másik amit Magyarországon sosem fogok megérteni.

Emlékszem voltam egyszer egy Magyarország vs ?! (talán Görögország) kézi meccsen és végig ment a Szar Szlovákia meg XY bazd meg az anyád, meg a Cigánybűnözés na meg persze az elmaradhatatlan jóízű Zsidózás.

Ezt szerintem lehet ingyen is a kocsmából egy rahedli feles mellett is, de én látom szarul a dolgokat biztos, hiszen megpuhít ez a liberáliszöldzsidó német közeg.

(Höri ne vedd magadra a hsz hangvételét, nem ellened mondom)
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elmondom neked amadeus, hogy a szittyamagyar fottball sámánt kurvára nem érdekli a játék minősége. azért megy ki, hogy a kis országa csapata nyerjen. meg hogy pár szomszédos nemzetnek a kurva anyját kiabálja.

ez egy kurva selejtezőmeccs. csak az eredmény számít. ha a svédek közben rákúrnak a finnek ellen, tömve lesz a stadion 20 ezerért, de 25 ezerért is tömve lenne. ennyire hiányzik a meccsrejáróknak a sikerélmény. 1997 kurva rég volt, vágyunk már egy jó pótselejtezős bukásra.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.

Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.

500 -t adnék max.Amadeus91
Jah, valóban kapsz jegyet ennyiért az Allianz Arénába. Már ha stadiontúrára akarsz menni. 😀
Azért ekkora hülyeségeket nem kellene írni.Schleck
Lehet jobban tudom innen...

nem kellene hülyeségeket írni.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az Allianzba valójában 4000 alatt van a legolcsóbb jegy egy bajnokira, BL meccsre meg úgy 7-8000 ugyanaz a jegy, 18-9000 a legdrágább bajnoki és 21e körül a legdrágább BL
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.

Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.

500 -t adnék max.Amadeus91
Jah, valóban kapsz jegyet ennyiért az Allianz Arénába. Már ha stadiontúrára akarsz menni. 😀
Azért ekkora hülyeségeket nem kellene írni.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.

Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
tudod mikor fizetnék én ennyit ezért. Ennyiből jegyet kapsz az Allianz Arena-ba is, és akkor még focit is láttál.

500 -t adnék max.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lázok Jani - Duisburg. Rendelek egy mezt

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Galaxy elleni vereségről és a CCL-leégésről:

http://denversports.blog.hu/2011/09/14/rapids_vekony_fiasko_la_ben

Nagyon komolytalanul vesszük ezt a helyi BL-t, mintha csak púp lenne a hátunkon, és kötelezően letudandó meccsek, amihez senkinek nincs kedve hét közben, két bajnoki közt, ráadásul a helyi szurkolók is leszarják az ismeretlen csapatok elleni soccert. Bizonyára a kisebb országok csapatainak, akik nem az MLS-ben játszanak hétről hétre, többet jelent, nekünk speciel nem, mert beképzelt faszok vagyunk, de ez így is van jól. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sok sikert mindenkinek, aki kimegy, de a tv-ben többet látni, ingyen... Tudom, a hangulat meg minden, de egyszerűen nem éri meg.