Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Imre Szebix szép gólt lőtt a Lokomotív ellen http://www.youtube.com/watch?v=Kzd0tB9T8Tc

több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Egyik haveromat kitiltotta az NSO, a következő hsz miatt: "K*csög NSO! Lesüllyedtetek blikk színvonalra? Ki az a Borbála? "

- Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig -

Priceless 😀JC6
Azert nehez lenne ezt konstruktiv hozzaszolasnak minositeni...
Szerinted itt elkezdened lekocsogozni az adminokat nem tiltananak ki? :/


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyik haveromat kitiltotta az NSO, a következő hsz miatt: "K*csög NSO! Lesüllyedtetek blikk színvonalra? Ki az a Borbála? "

- Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig -

Priceless 😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
annyi a lényeg, hogy mindenki próbáljon amadeusnak tetsző életmódot folytatni. mert ha nem, akkor kiírja ide az internetre, hogy az életed szar.Höri
Ez így nem igaz.
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
nem tudom, de remélem, hogy Vinnie Jones is hamarosan edzőnek áll, ott lennének komoly dolgok 😊Stez
O nagy arc, tavaly Budapesten volt, egyutt neztem vele a Magyar-Moldav rendkivul magas szinvonalu meccset 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kifog jönni hamarosan alegy stat NSOn hogy amíg a külföldi edzők be nem hoztak ezt a brutalitást nálunk fair play volt es bíró se kellett
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom, de remélem, hogy Vinnie Jones is hamarosan edzőnek áll, ott lennének komoly dolgok 😊

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom, de remélem, hogy Vinnie Jones is hamarosan edzőnek áll, ott lennének komoly dolgok 😊

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
ez a Sousás lefejelés ez mekkora már 😂Stez
Lehet a Vidi csak azért szerződtette hogy kiiktassa a neki nem tetsző újságírókat??
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a Sousás lefejelés ez mekkora már 😂

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyi a lényeg, hogy mindenki próbáljon amadeusnak tetsző életmódot folytatni. mert ha nem, akkor kiírja ide az internetre, hogy az életed szar.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....

én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...peach
hőbörögni, anyázni azt bőven lehet a kocsmában is.Amadeus91
h is írtad egy nem is oly régi hsz ben valaki másnak....?

lehet én innen jobban tudom, mint te onnan ahol vagy... ergó a szurkolás nem (csak) anyázásról meg szitkozódásról szól!
de yooker leírta h mit lehet ebben (többek között) rohadtul szeretni... 😉peach
álltam eleget a "B" középben... Nagyon jól tudom miből áll a szurkolás Magyarországon. 😉
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Szitkozódni a tv előtt is tudsz, te mégis kipengetsz ezért több ezret? Csak hogy világgá kiabáld a hülyeséget? Nem értem a logikát...
JC6
hát azért aközött h otthon üldögélsz a fotelban, vagy 20.000 ember között 90 percen keresztül tombolsz és szurkolsz ( nyílván ennek is megvan a helye a stadionon belül) enyhén szólva nem ugyanaz....

én szurkolni járok a meccsekre, nem focit nézni, azt megszoktam tenni ismétlésben a tv előtt...peach
hőbörögni, anyázni azt bőven lehet a kocsmában is.Amadeus91
h is írtad egy nem is oly régi hsz ben valaki másnak....?

lehet én innen jobban tudom, mint te onnan ahol vagy... ergó a szurkolás nem (csak) anyázásról meg szitkozódásról szól!
de yooker leírta h mit lehet ebben (többek között) rohadtul szeretni... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ezen besz*rok 😀

Bencét az autómmal hoztam el Budapestre, a fejsérülését végül a Baleseti Intézetben látták el. Mindvégig mellette voltam, attól félve, hogy agyrázkódást is szenvedhetett, ráadásul dőlt a fejéből a vér, és még este tizenegy óra előtt is – amikor végre az orvos elé kerülhetett – a nyílt sebet kellett elszorítani" – mondta Vincze András.

Csoda, hogy nem halt meg!

Az egész egy nagy 😂JC6
brühühü akinek "dől" a fejéből a vér, azt rohammentő viszi a műtőasztalig.... valószínűleg lejött a bőr meg lett egy dudor, ennyi. Úgy kezelik mintha minimum fejbe lőtték volna a faszit.Amadeus91
Enyhe tévedésben állsz attól hogy megsérül a fejed valszeg a szemöldökénél történt dőlhet belőle a vér a mentők még leszarják nem visznek sehova. Persze ettől még vicc az egész story ha annyira nagy fejsérülés lett volna meg agyrázkódás akkor már arról írnának hány öltéssel kellett összevarni. Szánalmas az egész sajtó egy kis szarságot felfújnak.Toca
nálam a "dől" belőle a vér az kb amikor a verőérrből jön. Na az dől. (pontosabban spriccel). Egyébként egyetértek, komolytalan az egész. Amilyen fos cikkeket írnak az NSO-n (bowl.hu-s vendégszerkesztők, ne vegyétek magatokra) 1-2 másik "szakértőt" én is lefejelném.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ezen besz*rok 😀

Bencét az autómmal hoztam el Budapestre, a fejsérülését végül a Baleseti Intézetben látták el. Mindvégig mellette voltam, attól félve, hogy agyrázkódást is szenvedhetett, ráadásul dőlt a fejéből a vér, és még este tizenegy óra előtt is – amikor végre az orvos elé kerülhetett – a nyílt sebet kellett elszorítani" – mondta Vincze András.

Csoda, hogy nem halt meg!

Az egész egy nagy 😂JC6
brühühü akinek "dől" a fejéből a vér, azt rohammentő viszi a műtőasztalig.... valószínűleg lejött a bőr meg lett egy dudor, ennyi. Úgy kezelik mintha minimum fejbe lőtték volna a faszit.Amadeus91
Enyhe tévedésben állsz attól hogy megsérül a fejed valszeg a szemöldökénél történt dőlhet belőle a vér a mentők még leszarják nem visznek sehova. Persze ettől még vicc az egész story ha annyira nagy fejsérülés lett volna meg agyrázkódás akkor már arról írnának hány öltéssel kellett összevarni. Szánalmas az egész sajtó egy kis szarságot felfújnak.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Az korrrekt h a lefejelős cikekkhez nem lehet kommentelni?Amadeus91
Ezt írta zolika is, hogy már nem lehet hozzászolni.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Az korrrekt h a lefejelős cikekkhez nem lehet kommentelni?
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ezen besz*rok 😀

Bencét az autómmal hoztam el Budapestre, a fejsérülését végül a Baleseti Intézetben látták el. Mindvégig mellette voltam, attól félve, hogy agyrázkódást is szenvedhetett, ráadásul dőlt a fejéből a vér, és még este tizenegy óra előtt is – amikor végre az orvos elé kerülhetett – a nyílt sebet kellett elszorítani" – mondta Vincze András.

Csoda, hogy nem halt meg!

Az egész egy nagy 😂JC6
brühühü akinek "dől" a fejéből a vér, azt rohammentő viszi a műtőasztalig.... valószínűleg lejött a bőr meg lett egy dudor, ennyi. Úgy kezelik mintha minimum fejbe lőtték volna a faszit.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezen besz*rok 😀

Bencét az autómmal hoztam el Budapestre, a fejsérülését végül a Baleseti Intézetben látták el. Mindvégig mellette voltam, attól félve, hogy agyrázkódást is szenvedhetett, ráadásul dőlt a fejéből a vér, és még este tizenegy óra előtt is – amikor végre az orvos elé kerülhetett – a nyílt sebet kellett elszorítani" – mondta Vincze András.

Csoda, hogy nem halt meg!

Az egész egy nagy 😂
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Na egy szenzációhajhász riporternek kell a 15 perc hírnév. Csodálom nem halt meg.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jézus 😀 Biztos azért felejte le mert magyar volt 😀fetomy
Nem. Állítólag a múltkor kínos kérdéseket tett fel a meccs után, Paulo pedig megtanulta a "kölcsön kenyér visszajár" magyar közmondást értelmezni... 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jézus 😀 Biztos azért felejte le mert magyar volt 😀
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
na interista tezsvíreim mit gondoltok? mondtam én h szarba leszünk itt...védekezésünk ugyanolyan katasztrófa, talán a japó aki ér vmit...zarate??duplanulla, militoval együtt...tavaly legalább volt egy Eto'o-nk, aki berúgta amit be kell...katasztrófaDivat
ídes vííírem, halottak napjára edzőváltást jósolok, ha nem előbb....
addig szopóálarc gáspár imivel! hogy a faszér nem volt jó nekünk Bielsa...............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/labdarugas-paulo-sousa-lefejelte-a-nemzeti-sport-munkatarsat-egy-baratsagos-meccsen-2095036
😀 😀 😀
Már nem is lehet hozzászólni... 😀zolika26
Ehhez nem is kell 😀
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/labdarugas-paulo-sousa-lefejelte-a-nemzeti-sport-munkatarsat-egy-baratsagos-meccsen-2095036
😀 😀 😀
Már nem is lehet hozzászólni... 😀


http://insidehandoff.com/