Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Puskásban pedig tavaly úgy hallottam hírekben hogy a Sóstóiban lesz.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.Orange Arena
Hol lesz a finnek elleni meccs?JC6
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kis érdekesség: az MLSZ 3-tól 20 000 forintig állította ki a jegyeket... szégyengyalázat.Hol lesz a finnek elleni meccs?
több mint 14 éve
Nektek sem sok kellett, hogy rosszabbul jöjjetek ki a dologból. Persze ez nem von le semmit az érdemetekből, az 1 pontot megszereztétek idegenben, nem kell magyarázkodnotok. Lesz ez még így sem. 😀Ott írom az elején, hogy nem érdemeltünk pontot, de engem meglepett a védekezésünk, sokan adták már fel a támadást és nem jöttek ki ennyire jól belőlezolika26Abszolút nem érdemeltük meg, de tegyük hozzá, hogy egy Abate hiba volt és azonkívül tiszta lövőhelyzete nem volt a Barcának, lehet, hogy az utóbbi meccsen kevés meccsüket láttam, de én rég láttam őket ennyit lőni messziről.zolika26A védekezés miatt feladta a Milan a támadást. Ezt a 9-10 emberes bunkert nem lehet tili-tolival megbontani. Nem érdemelt pontot a Milan.Mad
@KJuraszik
több mint 14 éve
Ott írom az elején, hogy nem érdemeltünk pontot, de engem meglepett a védekezésünk, sokan adták már fel a támadást és nem jöttek ki ennyire jól belőleA védekezés miatt feladta a Milan a támadást. Ezt a 9-10 emberes bunkert nem lehet tili-tolival megbontani. Nem érdemelt pontot a Milan.Madde gyökér ez a Barca is.. 😂Abszolút nem érdemeltük meg, de tegyük hozzá, hogy egy Abate hiba volt és azonkívül tiszta lövőhelyzete nem volt a Barcának, lehet, hogy az utóbbi meccsen kevés meccsüket láttam, de én rég láttam őket ennyit lőni messziről.zolika26
és a semmiből hoztunk egy pontot, köszönjük szépenStez

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
A védekezés miatt feladta a Milan a támadást. Ezt a 9-10 emberes bunkert nem lehet tili-tolival megbontani. Nem érdemelt pontot a Milan.de gyökér ez a Barca is.. 😂Abszolút nem érdemeltük meg, de tegyük hozzá, hogy egy Abate hiba volt és azonkívül tiszta lövőhelyzete nem volt a Barcának, lehet, hogy az utóbbi meccsen kevés meccsüket láttam, de én rég láttam őket ennyit lőni messziről.zolika26
és a semmiből hoztunk egy pontot, köszönjük szépenStez
@KJuraszik
több mint 14 éve
abbiati szar. ez a válasz 😊de gyökér ez a Barca is.. 😂Abszolút nem érdemeltük meg, de tegyük hozzá, hogy egy Abate hiba volt és azonkívül tiszta lövőhelyzete nem volt a Barcának, lehet, hogy az utóbbi meccsen kevés meccsüket láttam, de én rég láttam őket ennyit lőni messziről.zolika26
és a semmiből hoztunk egy pontot, köszönjük szépenStez
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
de gyökér ez a Barca is.. 😂Abszolút nem érdemeltük meg, de tegyük hozzá, hogy egy Abate hiba volt és azonkívül tiszta lövőhelyzete nem volt a Barcának, lehet, hogy az utóbbi meccsen kevés meccsüket láttam, de én rég láttam őket ennyit lőni messziről.
és a semmiből hoztunk egy pontot, köszönjük szépenStez

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
de gyökér ez a Barca is.. 😂 és a semmiből hoztunk egy pontot, köszönjük szépen
több mint 14 éve
Milannak is adtunk egy ajándék pontot.
több mint 14 éve
Perisic elég gané gólt lőtt :o :o :o Megérdemelte nagyon ez a BVB,előtte mindent kihagytak,arzenálék meg 1,5 helyzetből lőttek 1 gólt :/
több mint 14 éve
or Ciprus, Izrael? bár az már nem trendi...sokkal inkább serie B, greece.Tóth Balázs meg visszatér Fehérvárra, hmm meglepő igazolás...pedig már vártam vmi újabb légióst, tuti fetomy intézte ezt is h qssoljunk, mert hát minőségi magyart is igazolnak... 😀DivatElek télen mehet a picsábaHöri
jut eszembe: NK9-el mi lesz? visszavonul a csúcson? 😀
|
több mint 14 éve
Tóth Balázs meg visszatér Fehérvárra, hmm meglepő igazolás...pedig már vártam vmi újabb légióst, tuti fetomy intézte ezt is h qssoljunk, mert hát minőségi magyart is igazolnak... 😀DivatElek télen mehet a picsába
több mint 14 éve
Tóth Balázs meg visszatér Fehérvárra, hmm meglepő igazolás...pedig már vártam vmi újabb légióst, tuti fetomy intézte ezt is h qssoljunk, mert hát minőségi magyart is igazolnak... 😀
|
több mint 14 éve
Hallottam, hogy ma valami BL-meccs lesz, felcsillant a szemem, hogy a CCL-ről van szó, aztán kiderült, hogy csak az európai pénzes kultúrcsapatok ribanckodása. 😀Mindenesetre hajnali 4-től Colorado Rapids-Santos Laguna csoportrangadó, jó kis meccsre számítok, ellenük már több fog kelleni, és nem bánnám, ha nem is csak a tartalékokat állítanánk ki végre.
több mint 14 éve
Haverom felhívta csütörtökön a UPC-t és megkérdezte az ügyfélszolgálatost hogy hogy sikerült azt elintézni hogy a havi 15 ezres számlája ellenére nem láthat 1 BL-meccset sem a tv-ben? Hápogás a túloldalon, aztán mondta hogy mivel akarják elérni azt hogy ne váltson azonnal digire? hápogás ismét. Haver még hozzátette hogy készüljön fel hogy több száz ilyen hívást fog kapni és ha lehet szóljon a felettesének az ügyben.Nekem ma jött elő ez a dolog,14200as számlát küldtek ki,meg egy 9500-as csekket,hogy elvileg nem fizettem be,mert nem tudták levonni a bankszámlámról,mikor már vagy 2-3 hónapja nincs kevesebb 30e FT-nál rajta,most meg 2-3 csatornán kívül az összesre azt írja,hogy ez egy előfizetéses csatorna stb...Mondanom sem kell pro4 sem fogható a 13as csatornán :/
Aztán hétfőn látjuk hogy "pro4-teszt" 😂 😂 (persze nem ezért rakták be de akkor is óriási)davemayer
több mint 14 éve
Vakuljak meg, ha itt válaszolok, mert OFF 😊Analógon nincs hely, ott előtte ki kéne rakni egy másik csatornát.tomi-tomiNekem analóg van, és kapásból akad legalább két üres csatorna....apeszos
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
Nekem analóg van, és kapásból akad legalább két üres csatorna....Jelzed az ügyfélszolgálatnak, hogy milyen jó lenne. Ők - ha olyan környéken laksz, ahol elérhető - rá akarnak majd beszélni a digitálisra.Analógon nincs hely, ott előtte ki kéne rakni egy másik csatornát.tomi-tomiés ebbe nekem mint vásárlónak van beleszólásom vagy ők majd eldöntik?davemayer
Ha nem, akkor gondolkodnak, adatokat gyűjtenek, egyeztetnek, s esetleg lecserélik valamelyiket. Ekkor a lecserélt csatorna hardcore fan base-e aktivizálja magát, s tiltakozik a diszkrimináció ellen, elítélik a fogyasztói jogok lábbal tiprását. 😊
Nagyon kis mozgástere van az analógnál a kábelszolgáltatónak. Bízz a TV2 alkuerejében, tényleg csak annyit tehetsz, hogy jelzed az igényedet.tomi-tomi
több mint 14 éve
Kíváncsi vagyok, a Digi felveszi-e a kínálatba.Legalább a TV2 BL-oldalán (http://bl.tv2.hu/) ugyanúgy lehet majd nézni a meccset.
több mint 14 éve
Haverom felhívta csütörtökön a UPC-t és megkérdezte az ügyfélszolgálatost hogy hogy sikerült azt elintézni hogy a havi 15 ezres számlája ellenére nem láthat 1 BL-meccset sem a tv-ben? Hápogás a túloldalon, aztán mondta hogy mivel akarják elérni azt hogy ne váltson azonnal digire? hápogás ismét. Haver még hozzátette hogy készüljön fel hogy több száz ilyen hívást fog kapni és ha lehet szóljon a felettesének az ügyben.Aztán hétfőn látjuk hogy "pro4-teszt" 😂 😂 (persze nem ezért rakták be de akkor is óriási)
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Jelzed az ügyfélszolgálatnak, hogy milyen jó lenne. Ők - ha olyan környéken laksz, ahol elérhető - rá akarnak majd beszélni a digitálisra.és ebbe nekem mint vásárlónak van beleszólásom vagy ők majd eldöntik?davemayerOFF: Ha automatikusan nem jelenik meg, hogyan lehet "elővarázsolni"? Osztálytársamnak kellene.vassadiAnalógon nincs hely, ott előtte ki kéne rakni egy másik csatornát.tomi-tomi
Ha nem, akkor gondolkodnak, adatokat gyűjtenek, egyeztetnek, s esetleg lecserélik valamelyiket. Ekkor a lecserélt csatorna hardcore fan base-e aktivizálja magát, s tiltakozik a diszkrimináció ellen, elítélik a fogyasztói jogok lábbal tiprását. 😊
Nagyon kis mozgástere van az analógnál a kábelszolgáltatónak. Bízz a TV2 alkuerejében, tényleg csak annyit tehetsz, hogy jelzed az igényedet.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
és ebbe nekem mint vásárlónak van beleszólásom vagy ők majd eldöntik?Analógon nincs hely, ott előtte ki kéne rakni egy másik csatornát.tomi-tomiÉs tényleg van Pro4 a UPC-nél 😀fetomyOFF: Ha automatikusan nem jelenik meg, hogyan lehet "elővarázsolni"? Osztálytársamnak kellene.vassadi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Csak a digitális csomagokban érhető el, 50. csatorna, automatikusan látnia kell(ene). Pár perce néztem meg én is, már ott van. Analógon nincs hely, ott előtte ki kéne rakni egy másik csatornát.És tényleg van Pro4 a UPC-nél 😀fetomyOFF: Ha automatikusan nem jelenik meg, hogyan lehet "elővarázsolni"? Osztálytársamnak kellene.vassadi
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)

