Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Baj van Houston. Csak tizik ne legyenek...
több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Vezet az Aalesund... 87. perc Fuhre...Wyatt
2 perce állt be :/
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
FUCK

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Kvachantiradze a pályán, gond már nem lehetHurka
a nagy szart nem, 2-1 oda...
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vezet az Aalesund... 87. perc Fuhre...
Ranilovic rosszul jött ki, ahogy hallom a háttérből

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem OV most felsorakozik a Paks mögé, uh az M1 közvetíteni fogja mindkét meccsét.Sanco
mák, hogy kiesett a vidi, így jó lesz a gyep 😀Höri
mondjuk az is kemény, hgy most vasárnap éppen Vidi-Paks lesz Fehérváron 😀Hurka
Community Football Pitch Bowl

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Kvachantiradze a pályán, gond már nem lehet
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Fradit nem lehet, a Paksot már csak-csak 😊Wyatt
csak az itthonit nem, sztem az idegenbelinek semmi akadálya nem lehetne...Hurka
Igen, jogos. Ebbe nem ástam bele eléggé magam még 😊 Talán majd akkor az idegenbeli meccset

több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Szerintem OV most felsorakozik a Paks mögé, uh az M1 közvetíteni fogja mindkét meccsét.Sanco
mák, hogy kiesett a vidi, így jó lesz a gyep 😀Höri
Hogy kíméljék a gyepet, a Videoton majd halaszt.
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Szerintem OV most felsorakozik a Paks mögé, uh az M1 közvetíteni fogja mindkét meccsét.Sanco
mák, hogy kiesett a vidi, így jó lesz a gyep 😀Höri
mondjuk az is kemény, hgy most vasárnap éppen Vidi-Paks lesz Fehérváron 😀
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Fradit nem lehet, a Paksot már csak-csak 😊Wyatt
csak az itthonit nem, sztem az idegenbelinek semmi akadálya nem lehetne...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Szerintem OV most felsorakozik a Paks mögé, uh az M1 közvetíteni fogja mindkét meccsét.Sanco
mák, hogy kiesett a vidi, így jó lesz a gyep 😀

több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Szerintem OV most felsorakozik a Paks mögé, uh az M1 közvetíteni fogja mindkét meccsét.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀Höri
Fradit nem lehet, a Paksot már csak-csak 😊

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oláh:
http://www.tv2.no/play/Sanco
Ott az első Kiss-gól is, nagyon komoly volt a védő rúgása is 😀😀

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mibe fogadunk, hogy a következő fordulót se közvetíti semmi? 😀

több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Oláh:
http://www.tv2.no/play/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Paksi atom nagyon beindult 😀 Király 😊
több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Lassú Sanco, lassú 😀Wyatt
Akkor most beírom, hogy:
Már kettővel megy a Paks, Böde góljával.

Hátha közben már 3 lesz... 😀Sanco
Nem jött be, pedig reménykedtem 😀Wyatt
Kicsit késett 0-3 😀 Kiss again
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3 a Paks, Kiss 😊

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jogos, sikerült felcserélni 😊

több mint 14 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Aalesund 11-esből egyenlített 😕 Junior szerelését fújták le
Kell a 3 pont! Csak okosan!

Szerk: remélem most nem dupláznak 😮
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egyenlített az Aaselund:
Michael Barrantes 11-esbőlWyatt
nem az Aalesund??? 😀😀😀😀
csakhogy én is kötekedjek 😛
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyenlített az Aalesund:
72. perc: Michael Barrantes 11-esből

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lassú Sanco, lassú 😀 Tüsi is 😀Wyatt
hehe, inkább nézd meg a lottószámaidat Bears topikban 😉tüsi91
Lestem köszi, majd holnap megrakom 😀 Ha legalább 3 bejön kapsz egy sört 😀