Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Lehet igaz. Meghàt a heverjaim kozul mar sokan nem foglalkoznak,legyintenek a magyar focira,en meg meg mindig kovetem,szeretem,kepben vagyok. Persze emiatt nagyobbak a csalodasok is.Drukkoltam a Vidinek, es csak a szomorusag beszel belolem, meg a sok-sok evtizednyi csalodas, veresegek, ezert allok mar picit pesszimistan hozza, mert mindig remenykedik az ember, elhitetik vele hogy most tenyleg beindult a valtozas valahol, aztan mar annyiszor kellett csalodni barmelyik magyar focicsapatban. Inkabb mar pesszimistan allok hozza, minthogy ujra bevigyenek az erdobe,aztan hatha lesznek sikerek tatosan.zavi27Ez teljesen érthető, csak nem mindegy kinek mi eredmény. Persze, hogy kiestünk, de tényleg szó szerint a semmiből jövünk fölfelé az elmúlt 2-3 évben, nem szabad mindent azonnal várni. Lehet, hogy 2 év múlva belőlünk sem lesz semmi, nyilván benne van, de akkor se jó így hozzáállni, mert akkor tényleg soha nem lesz itt semmi.fetomy
több mint 14 éve
Lassú Sanco, lassú 😀 Tüsi is 😀Wyatthehe, inkább nézd meg a lottószámaidat Bears topikban 😉
több mint 14 éve
Nem jött be, pedig reménykedtem 😀Lassú Sanco, lassú 😀WyattAkkor most beírom, hogy:
Már kettővel megy a Paks, Böde góljával.
Hátha közben már 3 lesz... 😀Sanco

több mint 14 éve
Lassú Sanco, lassú 😀WyattAkkor most beírom, hogy:
Már kettővel megy a Paks, Böde góljával.
Hátha közben már 3 lesz... 😀
több mint 14 éve
NA alakul vmi. 😀. Fradi jól áll, Paks vezet, sajna Kecskemét kiesett. Töröljék már el az idegenben lőtt gólokat.Paks 2-0. 😀
Norvég bajnokság <<<< NB1
több mint 14 éve
Mit?a végén kiderül hogy a rendőrök tették oda nem? 😀peteyhttp://sportgeza.hu/futball/2011/07/21/lopason_kaptak_a_fradistakat_norvegiaban/Matthew99A Ferencváros részéről a norvég sajtóhírekre reagálva a lopást nem cáfolták, de a következőkről tájékoztatták a pepsifoci.hu-t:Bálesz
"A helyi rendőrség arról tájékoztatta hivatalosan klubunkat, hogy valóban történt a városban szurkolói ellenőrzés a lopás kapcsán, de az ellenőrzés alá vont személyeknél a megjelent beszámolókkal ellentétben sem fegyvereket, sem kábítószert nem találtak, és azóta már el is engedték a szóban forgó illetőket."
"a megjelent beszámolókkal ellentétben sem fegyvereket, sem kábítószert nem találtak"
Mit tettek oda?

több mint 14 éve
Paks is megy! 0-1 Kiss T. góljával
több mint 14 éve
a végén kiderül hogy a rendőrök tették oda nem? 😀http://sportgeza.hu/futball/2011/07/21/lopason_kaptak_a_fradistakat_norvegiaban/Matthew99A Ferencváros részéről a norvég sajtóhírekre reagálva a lopást nem cáfolták, de a következőkről tájékoztatták a pepsifoci.hu-t:Bálesz
"A helyi rendőrség arról tájékoztatta hivatalosan klubunkat, hogy valóban történt a városban szurkolói ellenőrzés a lopás kapcsán, de az ellenőrzés alá vont személyeknél a megjelent beszámolókkal ellentétben sem fegyvereket, sem kábítószert nem találtak, és azóta már el is engedték a szóban forgó illetőket."
több mint 14 éve
http://sportgeza.hu/futball/2011/07/21/lopason_kaptak_a_fradistakat_norvegiaban/Matthew99
A Ferencváros részéről a norvég sajtóhírekre reagálva a lopást nem cáfolták, de a következőkről tájékoztatták a pepsifoci.hu-t:
"A helyi rendőrség arról tájékoztatta hivatalosan klubunkat, hogy valóban történt a városban szurkolói ellenőrzés a lopás kapcsán, de az ellenőrzés alá vont személyeknél a megjelent beszámolókkal ellentétben sem fegyvereket, sem kábítószert nem találtak, és azóta már el is engedték a szóban forgó illetőket."

több mint 14 éve
0-1!!!! Gyerünk tovább!
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
http://sportgeza.hu/futball/2011/07/21/lopason_kaptak_a_fradistakat_norvegiaban/

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
az Újpest már játszott a Vojvodina ellen, asszem '99-ben, ki is kaptak Újvidéken 4-0-ra.
több mint 14 éve
megvan az Újpest fiókcsapata!!Vojvodina (szerb)–Vaduz (liechtensteini) 1–3 (Csovics 87., ill. Cvetinovics 10., Merenda 78., 97.) Tj: a Vaduz, 3–3-as összesítéssel, idegenben szerzett több góllal
😂 😂
több mint 14 éve
csodálom, hogy senki se írt a Copa 2. elődöntőről... köcsög Paraguay...Hurka
Remélem Uruguay nyeri a Copa döntőjét, mert ez a paraguayi válogatott nagyon gáz.vassadi😀
Az Atlético két szezonnal ezelőtti EL-menetelésére emlékeztet, ők is szinte nyert meccs nélkül jutottak el a fináléig: az egyenes kieséses szakaszban a döntőt nem számítva 8 mérkőzésen 2-5-1-es mérleg, mindkét győzelem 1-0 volt (na, de ez most nem arra megy ki, hogy az Atléticót szidjam 😊 ). Már a VB-n is ugyanilyen színtelen-szagtalan volt a paraguayiak játéka, ott talán még egy fokkal jobb volt a helyzet, mint most, bár a Japán elleni nyolcaddöntős meccsük beillik ebbe a sorba. A Seahawks jut még eszembe, akik "szégyenszemre" negatív mérleggel kerültek a playoffba, aztán óriási meccsen verték a Saints-t; lehet, hogy vasárnap Paraguay is gálázni fog a döntőben. 😊 De ennek kicsi a valószínűsége.
több mint 14 éve
tegnap 2-2nél kapcsoltam be a TV-t, azt kell hogy mondjam hogy jobb volt a vidi. Láttam a gólokat, a múlt meccset is, ha sikerült volna egy átlag magyar kapust berakni a kapuba, simán meg lett volna a továbbjutás. Kiestetek, de szép volt fiúk.NB1ben viszont idén DVTK fan leszek.
egyébként egy Vecsés elleni egy 9-0ás felkészülési meccsel melegítettünk a másodosztályra. 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
csodálom, hogy senki se írt a Copa 2. elődöntőről... köcsög Paraguay...
több mint 14 éve
aki talál stream-et az ne legyen rest megosztani 😀 addig Qarabag FK vs EB Streymur rangadó 😀
több mint 14 éve
Drukkoltam a Vidinek, es csak a szomorusag beszel belolem, meg a sok-sok evtizednyi csalodas, veresegek, ezert allok mar picit pesszimistan hozza, mert mindig remenykedik az ember, elhitetik vele hogy most tenyleg beindult a valtozas valahol, aztan mar annyiszor kellett csalodni barmelyik magyar focicsapatban. Inkabb mar pesszimistan allok hozza, minthogy ujra bevigyenek az erdobe,aztan hatha lesznek sikerek tatosan.zavi27Ez teljesen érthető, csak nem mindegy kinek mi eredmény. Persze, hogy kiestünk, de tényleg szó szerint a semmiből jövünk fölfelé az elmúlt 2-3 évben, nem szabad mindent azonnal várni. Lehet, hogy 2 év múlva belőlünk sem lesz semmi, nyilván benne van, de akkor se jó így hozzáállni, mert akkor tényleg soha nem lesz itt semmi.
több mint 14 éve
Ugyanmár zavi... Ki mondta, hogy nem álltunk készen a Grazra? Senki... Jobbak voltunk, készen voltunk. Csak a védelem szar. Az még nincs kész. És lehet, hogy te, vagy a magyar média illetve szurkolóközösség elvárta, hogy megverjük a Grazot -mert kellett is volna-, de már komolyan elegem van a magyar mentalitásból. A faszért kell mindig mindent most és azonnal. Hektor két meccsen szar volt, kész pénzpocsékolás. Walter is, meg Brácsa is. És mi van, ha szimplán nincsenek formában? Két meccset játszottak kb, Walter összesen egyet se pl. Igen gigafosok voltak, de faszomat itt vannak két hete. De vidi facebookján is felháborodás volt, hogy a Sturm visszavágón miért nem kezdő Brandao... A lokinak sem elsőre sikerült a BL főtábla, de végül sikerült. Le kell higgadni, és elfogadni, hogy a béka segge alatti szar alatt döglődő bogár szintjéről nem 1 nap, nem pár hét, de nem is egy év felmászni legalább a béka segge alá. Persze tudom, menő dolog fikázni, hogy nálunk hosszú távra gondolkodnak, és szép lassan de jönnek fel, miközben kedvenc csapatok, élen az úttestel omlanak szét...Drukkoltam a Vidinek, es csak a szomorusag beszel belolem, meg a sok-sok evtizednyi csalodas, veresegek, ezert allok mar picit pesszimistan hozza, mert mindig remenykedik az ember, elhitetik vele hogy most tenyleg beindult a valtozas valahol, aztan mar annyiszor kellett csalodni barmelyik magyar focicsapatban. Inkabb mar pesszimistan allok hozza, minthogy ujra bevigyenek az erdobe,aztan hatha lesznek sikerek tatosan.
A vidinek a védelmével van a baj. Nem mondom, hogy minden más tökéletes, de a többi téren felvesszük a versenyt európai csapatokkal is (nyilván nem az élcsapatokkal). Ezt láthattuk, szerintem nem nagyon van ebben kérdés. És lehet tényleg szemellenzővel fikázni, de a vidi 3 éve majdnem megszűnt, most meg a legjövedelmezőbb csapat, a bajnokcsapat. Ha ez nem fejlődés akkor mi a faszom az?
Ja, és még egy dolog a védelemről. Brachi-Lipták-Perás-Hektor. Ez volt ugye a védelem. Hány meccsen játszottak eddig ők együtt? 2? Hektor jött az Espanyoltól, Brachi a Sevillától(Ciprusról), Horváth Hollandiából, Lipták meg ugye itt volt. Ja, plusz Tujvel se sokat védett tavaly. Lehet, hogy egyenként is sok a hibájuk, de azért az, hogy rendre egymásra várnak, egymást zavarják abból fakad, hogy nincs két hete, hogy ezek együtt vannak... De tudom, a világsztár nb1-ben játszó védőknél alap, hogy már két nap után full összeszokott mindenki akkor is, ha a világ négy végéből jöttek...
Az állami pénzek is marha jó szöveg, miközben fingja nincs senkinek, mi a valóságalapja, de kezeljük tényként, mert Orbán kijár meccsre... De persze mint tudjuk mindenki más hót tiszta volt mindig is. A fradi se kapott sose állami pénzt biztos, az úttest se, a loki se, senki se. Milyen jó, hogy ennyire tisztában van az országban minden egyes szurkoló, hogy kit ki pénzel.fetomy
több mint 14 éve
Ugyanmár zavi... Ki mondta, hogy nem álltunk készen a Grazra? Senki... Jobbak voltunk, készen voltunk. Csak a védelem szar. Az még nincs kész. És lehet, hogy te, vagy a magyar média illetve szurkolóközösség elvárta, hogy megverjük a Grazot -mert kellett is volna-, de már komolyan elegem van a magyar mentalitásból. A faszért kell mindig mindent most és azonnal. Hektor két meccsen szar volt, kész pénzpocsékolás. Walter is, meg Brácsa is. És mi van, ha szimplán nincsenek formában? Két meccset játszottak kb, Walter összesen egyet se pl. Igen gigafosok voltak, de faszomat itt vannak két hete. De vidi facebookján is felháborodás volt, hogy a Sturm visszavágón miért nem kezdő Brandao... A lokinak sem elsőre sikerült a BL főtábla, de végül sikerült. Le kell higgadni, és elfogadni, hogy a béka segge alatti szar alatt döglődő bogár szintjéről nem 1 nap, nem pár hét, de nem is egy év felmászni legalább a béka segge alá. Persze tudom, menő dolog fikázni, hogy nálunk hosszú távra gondolkodnak, és szép lassan de jönnek fel, miközben kedvenc csapatok, élen az úttestel omlanak szét...A vidinek a védelmével van a baj. Nem mondom, hogy minden más tökéletes, de a többi téren felvesszük a versenyt európai csapatokkal is (nyilván nem az élcsapatokkal). Ezt láthattuk, szerintem nem nagyon van ebben kérdés. És lehet tényleg szemellenzővel fikázni, de a vidi 3 éve majdnem megszűnt, most meg a legjövedelmezőbb csapat, a bajnokcsapat. Ha ez nem fejlődés akkor mi a faszom az?
Ja, és még egy dolog a védelemről. Brachi-Lipták-Perás-Hektor. Ez volt ugye a védelem. Hány meccsen játszottak eddig ők együtt? 2? Hektor jött az Espanyoltól, Brachi a Sevillától(Ciprusról), Horváth Hollandiából, Lipták meg ugye itt volt. Ja, plusz Tujvel se sokat védett tavaly. Lehet, hogy egyenként is sok a hibájuk, de azért az, hogy rendre egymásra várnak, egymást zavarják abból fakad, hogy nincs két hete, hogy ezek együtt vannak... De tudom, a világsztár nb1-ben játszó védőknél alap, hogy már két nap után full összeszokott mindenki akkor is, ha a világ négy végéből jöttek...
Az állami pénzek is marha jó szöveg, miközben fingja nincs senkinek, mi a valóságalapja, de kezeljük tényként, mert Orbán kijár meccsre... De persze mint tudjuk mindenki más hót tiszta volt mindig is. A fradi se kapott sose állami pénzt biztos, az úttest se, a loki se, senki se. Milyen jó, hogy ennyire tisztában van az országban minden egyes szurkoló, hogy kit ki pénzel.
több mint 14 éve
mégse, a sima szerverbe lépnek többen, szal nem az IRC2.hus, hanem az mbbit-es szerverthttp://cbe002.chat.mibbit.com/kész a cset, Tour+EL eredménykövetés mehet 😊HurkaHol is?Bazzani
IRC2.HU-s szervert válasszátok ki
név: #bowlhushawnka