Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
kész a cset, Tour+EL eredménykövetés mehet 😊Hurka
Hol is?Bazzani
http://cbe002.chat.mibbit.com/

IRC2.HU-s szervert válasszátok ki
név: #bowlhu
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
kész a cset, Tour+EL eredménykövetés mehet 😊Hurka
Hol is?

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
kész a cset, Tour+EL eredménykövetés mehet 😊
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
zavi, nálatok hogy halad a csapatépítés? na? Walter beférne hozzátok bőven.petey
Én háromszor láttam eddig Waltert.
Szerintem NB1et épphogy megüti a tudása.Bazzani
Ez a "tudatos" epitkezes ujabb gyongyszeme allami penzekbol, tamogatokbol Garancsi ur melle, meg a bajnokcsapat edzoet elzavarva, a fantasztikus trener Sousara cserelve.zavi27
Szomorú látni az elkeseredettségedet...

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
zavi, nálatok hogy halad a csapatépítés? na? Walter beférne hozzátok bőven.petey
Én háromszor láttam eddig Waltert.
Szerintem NB1et épphogy megüti a tudása.Bazzani
Ez a "tudatos" epitkezes ujabb gyongyszeme allami penzekbol, tamogatokbol Garancsi ur melle, meg a bajnokcsapat edzoet elzavarva, a fantasztikus trener Sousara cserelve.zavi27
Engem az állami pénz része nem zavar.
De azért ilyen szar légiósokat igazolni ennyi pénzből...

több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
zavi, nálatok hogy halad a csapatépítés? na? Walter beférne hozzátok bőven.petey
Én háromszor láttam eddig Waltert.
Szerintem NB1et épphogy megüti a tudása.Bazzani
Ez a "tudatos" epitkezes ujabb gyongyszeme allami penzekbol, tamogatokbol Garancsi ur melle, meg a bajnokcsapat edzoet elzavarva, a fantasztikus trener Sousara cserelve.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Varjal ez meg a nagy epitkezes resze ami beindult!! Meg 2-3 ev es akkora epitkezes lesz, hogy BL donto minden evben! 😛zavi27
Hát sajnálom tényleg, hogy míg nálatok rombolnak, addig nálunk építkeznek :/ Persze tudom, ez Magyarország, itt nincs két év, vagy azonnal megvered a REált is, vagy kurvaszar minden. Lehet gúnyolódni, de itt elindult valami. Kiestünk, mert még nem a végén vagyunk a folyamatnak, bőven van hova fejlődni, de itt max szemellenzővel lehet azt mondani, hogy ez a vidi pl. ugyanaz, mint 3 éve mondjuk...

Persze ez megint csak a vidi fanoknak vigasz. Az úttestesek majd a 8. helyről nézik végig, ahogy jövőre is mi indulunk a BL-ben. Paksok meg Kecsók mennek Európába, a nagy lilák meg nincsenek sehol. Hát így lehet én is fikáznám azt, akinél jó a háttér 😊 Vagy ahol akármi jobb, mint a saját csapatomnál (tehát kb. mindenkit)...😊

Petey: Tényleg jó! Végre valaki nem azzal jön, kiestünk, szar minden.fetomy
Erdekes, tavaly is az a duma ment hogy a Mariborra meg nem allt keszen a csapat, de ha fel ev mulva talakoztunk volna akkor huha tovabbjutunk. Most 1 evvel kesobb erre a nagyon gyenge Grazra nem volt meg keszen a csapat, de bezzeg jovore mar biztos megverne majd. Senki ne a realt legyozest varja, hanme a mindig aktualis altalaban eleg gyenge elenfel elleni tovabbjutast, eredmenyt, nem a szep jatekot. Mar ha az a szep, hogy meccsenket 2 ovodas golt kap a valogatott vedelem.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaja, nfl/ncaa-nál is jobb lenne chat verzióban, sokkal követhetőbb, mint a fórumos forma 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
ha van rá igény, akkor ma is lesz chat, Európa Liga eredménykövetéssel 😊Hurka
Kellene egy állandó chat sztem.Bazzani
jaja, meg szerintem mindenképpen meg kell csinálni. Tegnap is talán 3-an írtuk be, hogy kéne, aztán jöttek még 3-4-en 😊

meg hétvégi nb1-en sem hülyeség sztem. Főleg, hogy tvs meccs mellett jobb is szerintem mint szöveges cucc mellett 😊fetomy
Meg esemény mindig van.
Forma1, TdeF, foci (válogatott,BL) és persze az amerikai foci hétvégék.

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
ha van rá igény, akkor ma is lesz chat, Európa Liga eredménykövetéssel 😊Hurka
Kellene egy állandó chat sztem.Bazzani
jaja, meg szerintem mindenképpen meg kell csinálni. Tegnap is talán 3-an írtuk be, hogy kéne, aztán jöttek még 3-4-en 😊

meg hétvégi nb1-en sem hülyeség sztem. Főleg, hogy tvs meccs mellett jobb is szerintem mint szöveges cucc mellett 😊fetomy
az az IRC2.hu-s jó lesz 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ha van rá igény, akkor ma is lesz chat, Európa Liga eredménykövetéssel 😊Hurka
Kellene egy állandó chat sztem.Bazzani
jaja, meg szerintem mindenképpen meg kell csinálni. Tegnap is talán 3-an írtuk be, hogy kéne, aztán jöttek még 3-4-en 😊

meg hétvégi nb1-en sem hülyeség sztem. Főleg, hogy tvs meccs mellett jobb is szerintem mint szöveges cucc mellett 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
ha van rá igény, akkor ma is lesz chat, Európa Liga eredménykövetéssel 😊Hurka
Kellene egy állandó chat sztem.

több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
saf mindég minden körülmények között csak ködösít.gabtsi
Ez mondjuk igaz. "There's no real interest at this moment in time in Wesley Sneijder for a lot of reasons." Rögtön utána: "I've not really been involved in it since we've come to America. So there's nothing I can tell you about it." Érdekes. De ha mindeközben zajlanak a dolgok a háttérben, az csak jó. (Az Inter részéről különben tényleg cáfoltak is mindent.)
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Csak úgy.

http://www.youtube.com/watch?v=RwDjRpEeaNE&feature=player_embedded




több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
ha van rá igény, akkor ma is lesz chat, Európa Liga eredménykövetéssel 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak azt remélem, hogy ha már mindenáron el kell adni, akkor megkérjük az árát, mert nagyon jó játékos. Plusz valakit fogunk szerezni, aki tudja helyettesíteni..
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt mikor mondta h nem kell neki ?gabtsi
Nem nyilatkozta szó szerint azt, hogy nem kell neki, de szépen körüljárta, hogy a Sneijder átigazolásáról szóló hírek csak pletykák, nem volt semmiféle megkeresés a United részéről, stb. Nem tartom kizártnak, hogy elhozzuk, de szerintem ha Ferguson annyira akarná, akkor már korábban is leigazolhatta volna, és az amerikai túrán elkezdhette volna a csapatba építését, mint ahogy teszi azt Younggal, Jones-szal, és De Geával (utóbbi kettőnél a korosztályos EB ugye bekavart). Mint utólag kiderült, Nasri iránt se volt komoly az érdeklődés, Ferguson első számú kiszemeltje a posztra szerintem végig Modric volt, de úgy tűnik, a Spurs minden kérőnek ellenáll.vassadi
szó nincs arról, hogy csak pletyka lenne. egyszerűen annyiról van szó, hogy ferguson _mindig_ kínosan ügyel a fair üzletre, és soha nem beszél egy játékosról sem, addig amíg az fel nem emeli a united mezt. ameddig a csapatával nem egyeztünk meg az átigazolásról, addig saf mindég minden körülmények között csak ködösít.
pár napja nyilatkozott a united honlapjának, miszerint rajta vannak a sneijder ügyön, de egyáltalán nem egyszerű a dolog, mert még azt sem lehet tudni, hogy az inter el akarja-e engedni egyáltalán. és csak azt cáfolta, hogy megállapodás-közeli lenne a dolog. minden egyéb jel is arra utal, hogy folyik a tárgyalás. ha nem így lenne, akkor ezt már minden fél (legfőképpen az inter ill. maga sneijder) cáfolta volna az összes pletykát.

kizárt h modric komolyan felmerült volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
azt mikor mondta h nem kell neki ?gabtsi
Nem nyilatkozta szó szerint azt, hogy nem kell neki, de szépen körüljárta, hogy a Sneijder átigazolásáról szóló hírek csak pletykák, nem volt semmiféle megkeresés a United részéről, stb. Nem tartom kizártnak, hogy elhozzuk, de szerintem ha Ferguson annyira akarná, akkor már korábban is leigazolhatta volna, és az amerikai túrán elkezdhette volna a csapatba építését, mint ahogy teszi azt Younggal, Jones-szal, és De Geával (utóbbi kettőnél a korosztályos EB ugye bekavart). Mint utólag kiderült, Nasri iránt se volt komoly az érdeklődés, Ferguson első számú kiszemeltje a posztra szerintem végig Modric volt, de úgy tűnik, a Spurs minden kérőnek ellenáll.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt mikor mondta h nem kell neki ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Maiconér nem kár, ha már Mou szerelmes bele - de már nem a régi, megha hármas lesz a hátsó alakzat akkor nemártana védekezni. S ha minden igaz Snájder Fániér az isten pénzét is megadják, akkor meg ...........sutianap
Kétlem, hogy Fabio Coentrao után még Maicont is megvenné a Real. Mondjuk a Kaká-üzlet keretében, nem elképzelhetetlen... Akkor viszont Sneijder jöhet hozzánk, bár Ferguson azt mondja, nem kell neki. Meg azt se hiszem, hogy az Inter Tévezt és Kakát is megvenné. Ki tudja...
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
http://passzharomszog.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/20/Kaprazat_es_gyalazat/
egy korrekt elemzés.
petey
Nah, ez tényleg az.
Remélem végre az Alvest szidók is megértik, hogy a tegnapi első félidőben mekkora szerepe volt ebben a hatékony támadójátékban.Schleck
Nem, mert úgy vannak vele, hogy vagy gólt lő, vagy gólpasszt ad, vagy szar 😉 Azok után, hogy a fél ország úgy állt hozzá, hogy 1 csatár, akkor kész vége defenzív foci, kiestünk, nem kell elvárni, hogy majd az ilyen szerepet meglátják 😊

sutianap: Na akkor kell a tökömnek Tevez...fetomy
Maiconér nem kár, ha már Mou szerelmes bele - de már nem a régi, megha hármas lesz a hátsó alakzat akkor nemártana védekezni. S ha minden igaz Snájder Fániér az isten pénzét is megadják, akkor meg ...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Mar kaphato dvd-n a videoton idei bl menetelese 😀Joci
Nem dvd az...floppy 😀


Ezek után mit kapunk itt, ha mi is kiesünk ma... 😂

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még stream se lesz, ez benne a legszebb 😀Höri
Első forduló (aug.20) Szolnok-Szeged!Bazzani
szeptemberben kezdődik az iskola, az első pár forduló megtekintése számomra esélytelen 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Elég szégyen...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
még stream se lesz, ez benne a legszebb 😀Höri
Első forduló (aug.20) Szolnok-Szeged!
http://www.delmagyar.hu/sport/szolnokon_kezd_a_szeged_2011_-_teljes_a_sorsolas/2231411/