Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
20 perce megy a BL döntő. Ki kinek szurkol? 😀SchleckÉn Webb-nek.
több mint 15 éve
Most komolyan, nem volt még elég a Barca fikázásból? Nem tudom mi a franc bajuk van egyeseknek...JC6nem nézted a videót?
jahogy igen? Mégsem érted? 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Most komolyan, nem volt még elég a Barca fikázásból? Nem tudom mi a franc bajuk van egyeseknek...JC61. Túl jók.
2. Nagy hype.
3. Van néhány patkány játékosuk.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Most komolyan, nem volt még elég a Barca fikázásból? Nem tudom mi a franc bajuk van egyeseknek...
több mint 15 éve
Még nincs, sőt, nemrégiben maga De Gea nyilatkozta, hogy nem kell úgy elkapkodni azt a szerződést.vassadiNem csak kiváló kapus, de még esze is van :cool:
több mint 15 éve
De Gea most akkor megvan már a MUnak? Ő sztem rohadt nagy steal lehet, nagyon bírom a srácot.szabaMég nincs, sőt, nemrégiben maga De Gea nyilatkozta, hogy nem kell úgy elkapkodni azt a szerződést.
több mint 15 éve
Ilyet én is tudok, és még nincs is benne minden: http://www.youtube.com/watch?v=QX4S0CyRRpIPocsHow many times have you heard Pep Guardiola or Barca players whining about the referee after the games? If you have, please let me know...
A megjegyzések le vannak tiltva ennél a videónál.
Micsoda meglepetés.
több mint 15 éve
De Gea most akkor megvan már a MUnak? Ő sztem rohadt nagy steal lehet, nagyon bírom a srácot.
több mint 15 éve
Engem nagyon nem érdekel hogy mennyit dobálják magukat meg hogy hányszor tévednek nekik/az ő kárukra. Jó nézni a meccseiket, nagyon jó csapat és tudnak focizni is nem kicsit. DE a United is tud, ezt felejti el mindenki. Bármilyen meccsről is van szó a Barca az esélyes, de kb úgy ahogy a Pats-Giants is volt, nyomja csak a vállukat annyira hogy meginogjanak...UNITED!!!!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Ilyet én is tudok, és még nincs is benne minden: http://www.youtube.com/watch?v=QX4S0CyRRpI
több mint 15 éve
Jöhet az oltás, de van benne valami:Ezen a retardált Ballackon mindig akkorát röhögök 😀 Kb. a videó nagy részében Busqets dobálja magát, szal egyértelmű a legnagyobb paraszt ő a Barcában. Többivel nincs gond szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=pWe_lwegpHk&feature=player_embedded#at=11Sebii
több mint 15 éve
Jöhet az oltás, de van benne valami:http://www.youtube.com/watch?v=pWe_lwegpHk&feature=player_embedded#at=11
több mint 15 éve
Ne haragudj Stez én akkor sem értek veled egyet. Benzema jelenleg az elsőszámú csatárunk lehet. Ugyanis érzésem szerint jobb mint Higuain, és Adebayor. Más csatárunk meg nincs.Mellesleg a Lyonból a Realba lépni nem olyan hatalmas előrelépés szerintem mint ahogy azt te gondolod. Szvsz. Sima top10es csapat Európában.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Na igen. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
főleg nekünk Bengals fanoknak nehéz ilyet mondani 😊ne a játékosok miatt szeresd a klubot, hanem a szellemisége miattgabtsiÉletemben először most hallok/olvasok MU fantől ilyet. Ezt is megéltem.
(Ez most nem kötözködés akar lenni, komolyan így van.)Mikey
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
ne a játékosok miatt szeresd a klubot, hanem a szellemisége miattgabtsiÉletemben először most hallok/olvasok MU fantől ilyet. Ezt is megéltem.
(Ez most nem kötözködés akar lenni, komolyan így van.)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
emlékszem, úgy készültem (mint talán most a barcasok) elképzelni nem tudtam, hogy gond lehet a döntőben, tükörsima győzelemre számítottam az első 10 perc után meg aztán főleg. gabtsiHát én is esélyesebbnek tartom magunkat, de csak nagyon kevéssel. Villa és Pedro gyakorlatilag offon van az elmúlt három hónapban. Villának minden meccsén volt átlagban 1-2 ziccere és abból 1, azaz 1 gólt szerzett... Mondjuk én Pedrot alapból nem tartottam soha sem jó játékosnak, ezért is örülnék, ha tényleg jönne nyáron Rossi a Villarealból.
több mint 15 éve
abszte belül, carrick előtt, ahol most giggs játszik. én letenném a hajamat ha sneijder összejönne.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Ok Gabtsi, de én magát a pozícióját nem látom. 4-4-2 belső esetleg, bár oda szűknek érzem, esetleg tényleg bal oldal. Minden esetre szvsz rendszeridegen.
több mint 15 éve
Akik tanakodnak v. reménykednek, hogy ki nyeri a döntőt, nincs értelme. Meg kell nézni a bwin reklámot a BL döntővel kapcsolatosan és kiderül kire kell tippelni ill. ki fog nyerni. 😛
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Ki kell vágni Nanit a baloldalról, Sneijder meg mehet a kezdőbe, de persze középre osztogatni. 😛ne a játékosok miatt szeresd a klubot, hanem a szellemisége miatt 😊 ebbe pedig hernandez ha latin ha nem, maximálisan beleillik.nono. Nekem tudod mi a bajom? Az, hogy maga a klub kezdi elveszteni a szellemiségét...
én pl gary neville-t utáltam, de tényleg szívből, pedig róla mondják h megtestesítője a klubnak.
nyáron kell egy kapus, meg sneijder 'oszt jónapot.gabtsi
Gary-s dolog magánügy, én például a hozzá hasonló fickókat szeretem, Keane, Robson, bár csak pár felvételen láttam játszani, de Nobby Stiles is hasonló figura lehetett.
Kapusban egyetértek, bár nem de Geaban, kár, hogy az én szavam semmit sem ér, de ami a legjobban fáj, hogy még a véleményemet se kérték ki, pedig óriási szaktekintély vagyok. 😊.
De ha nem bánod kötekedek, bár azt hiszem erről már vitáztunk. Én nem látom továbbra sem Sneijder helyét úgy Isten igazából.tüsi91
De én azt sem hinném, hogy a MÚ-ba menne a nyáron.
több mint 15 éve
De ha nem bánod kötekedek, bár azt hiszem erről már vitáztunk. Én nem látom továbbra sem Sneijder helyét úgy Isten igazából.tüsi91mert még van giggs és scholes. de ha ők nincsenek, akkor én nem látom a keretben azt aki átlátja a pályát és a játékot és oda is tudja tenni, és ha kell befejezni is odaér a 16oshoz.
Pocs: jól mondod (de ehhez azért hozzátenném a 2008as elődöntőket, bár az még más két csapat volt, de az elv működött), csak az a bajom, hogy az a 10 perc (és tényleg kegyetlen tempós 10 perc volt) kurva kevés. emlékszem, úgy készültem (mint talán most a barcasok) elképzelni nem tudtam, hogy gond lehet a döntőben, tükörsima győzelemre számítottam az első 10 perc után meg aztán főleg. aztán csak ültem ott és lestem mint hal a szatyorból és kerestem hogy melyik katalán köcsögbe lehetne belekötni a holdurvarban 😊
ami nem hajlik, az törik!
