Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...
több mint 15 éve
A Pl-be miért nem tudjuk így nyomni már megnyertük volna remélem tartósítjuk a formát
több mint 15 éve
hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabbÉs holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Bale = fiatal Giggs.
több mint 15 éve
Áh, ezt már nem hiszem el. Ha a jelenlegi forma alapján kéne adni az aranylabdát, akkor az azt hiszem egyértelmű lenne.
több mint 15 éve
nem hiszem el Bale aztakurva :o
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
több mint 15 éve
Bale...zseniális
több mint 15 éve
Szegény Szent Krisztinát meg mindneki büntetlenül bántja hüpp-hüpp 😉hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabbAzt hiszem Victor Valdes megmozdulása még de Jong karate rúgását is felülmúlta. Ő sem kapott érte semmit.Azért egy laza pirosat megérdemelt volna.Matthew99
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-victor-valdes-brutalis-megmozdulasa-ndoye-tulelte-2051216tüsi91
több mint 15 éve
F...ck
több mint 15 éve
Bale kb azt játssza el mint Britt ellenünk a Titansban
több mint 15 éve
Amúgy a dánok ellen úgy nézem örülhetek a döntetlennek nem nagyon érdemlünk ma többet....
több mint 15 éve
BALE, beszarok mit tud a srác... :o 😊VrijbloedManagerben mindig leigazolom 😂
közben Soldado is 2nél jár 😊 mondtam én hogy előbb-utóbb kijön neki a lépés, és most már halad afelé hogy egyre inkább elismerjék a tudását 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Majdnem ott volt 😊 Amúgy ha már annyira szeretnéd hogy elkerüljön innen ám legyen! Jöjjön a Barcába 😊mééééégpedig már tavaly is szóba került 😛DivatA szó elszáll maradjunk is ennyiben 😊 Az írás a szerződésen nálunk van s maradjon is!dande
na most egy jó Milito comeback kéne 😊Divat
több mint 15 éve
mééééégA szó elszáll maradjunk is ennyiben 😊 Az írás a szerződésen nálunk van s maradjon is!dandeNa nem nyúka piszka 😐 😉dandepedig már tavaly is szóba került 😛Divat
na most egy jó Milito comeback kéne 😊
|
több mint 15 éve
A szó elszáll maradjunk is ennyiben 😊 Az írás a szerződésen nálunk van s maradjon is!pedig már tavaly is szóba került 😛DivatBale-t remélem mihamarabb elhozzuk már végre...DivatNa nem nyúka piszka 😐 😉dande
több mint 15 éve
pedig már tavaly is szóba került 😛Bale-t remélem mihamarabb elhozzuk már végre...DivatNa nem nyúka piszka 😐 😉dande
|
több mint 15 éve
nem vakbél 😊
több mint 15 éve
Bale-t remélem mihamarabb elhozzuk már végre...DivatNa nem nyúka piszka 😐 😉
több mint 15 éve
BALE, beszarok mit tud a srác... :o 😊
több mint 15 éve
Maicont úgy veri Bale, hogy rossz nézni. Elképesztően jó a gyerek.
