Sorozatok
32 feliratkozó
3 órája
Imádom ahogy felnézek egy jelen esetben Facebookra mondjuk és a From 10. részéről tele van videókkal a fal. Hivatalos megjelenés holnap van, de ugye az MGM-nél kint már megjelent. Már két dolgot tudok az évadzáróból.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
21 órája
Aranyélet Hát ez baromi jó volt!
Nem gondoltam volna, hogy magyar sorozatgyártásban van ilyen. A 2. évad volt a kedvenc míg a 3. évadban volt egy olyan rész, ami technikailag, megvalósításilag és még történetileg is nagyon jó vagy inkább kiemelkedő volt.
Tuti innét ,lopták' a House of hill haunting egy snittes részét. 🙂
Voltak benne klisék, unalmas szálak, idegesítő karakterek de sokkal-sokkal több volt a pozitívum mint a negatív.
..és még a vége is meglepett.
Szóval nagy pacsi mindenkinek!
1 napja
Jah, persze, egyébként azért nézem én is, mert a misztikum ott tart. 😀Ha idáig tetszett, szerintem azután is fog.Én 2. évad vége fele közelitek, eddig tetszik kifejezetten, legtöbb rész nagyon bejön eddig.Fuhh, ez az utolsó két From rész... kezd elmenni nagyon rosszba. Nem tetszik, hogy így menet közben változnak a szabályok csak úgy.Nekem már a masodik evadtol össze-visszasagnak hat. S akkor meg emellé jon, hogy negyedik evadnal járunk de csak a kérdőjelek sokasága van meg mindig. Az otodik lesz az utolso, szóval tancsak lehull a lepel.
warr_b
Ventura
zavi27
KeyG
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 napja
Ha idáig tetszett, szerintem azután is fog.Én 2. évad vége fele közelitek, eddig tetszik kifejezetten, legtöbb rész nagyon bejön eddig.Fuhh, ez az utolsó két From rész... kezd elmenni nagyon rosszba. Nem tetszik, hogy így menet közben változnak a szabályok csak úgy.Nekem már a masodik evadtol össze-visszasagnak hat. S akkor meg emellé jon, hogy negyedik evadnal járunk de csak a kérdőjelek sokasága van meg mindig. Az otodik lesz az utolso, szóval tancsak lehull a lepel.
warr_b
Ventura
zavi27
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 napja
Én 2. évad vége fele közelitek, eddig tetszik kifejezetten, legtöbb rész nagyon bejön eddig.Fuhh, ez az utolsó két From rész... kezd elmenni nagyon rosszba. Nem tetszik, hogy így menet közben változnak a szabályok csak úgy.Nekem már a masodik evadtol össze-visszasagnak hat. S akkor meg emellé jon, hogy negyedik evadnal járunk de csak a kérdőjelek sokasága van meg mindig. Az otodik lesz az utolso, szóval tancsak lehull a lepel.
warr_b
Ventura
Szerkesztette: zavi27
2 napja
Fuhh, ez az utolsó két From rész... kezd elmenni nagyon rosszba. Nem tetszik, hogy így menet közben változnak a szabályok csak úgy.Nekem már a masodik evadtol össze-visszasagnak hat. S akkor meg emellé jon, hogy negyedik evadnal járunk de csak a kérdőjelek sokasága van meg mindig. Az otodik lesz az utolso, szóval tancsak lehull a lepel.
warr_b
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 napja
na ez már prime GOT volt.bizony. tegnap potoltam, es vegre volt minden, ami egy GoTban kell, hogy legyen. beletettek a beletennivalot
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 napja
Avatar S2 Nekem tetszett, hozott egy nagyon jó 7-es szintet nálam, le is daráltam a meccsek ellenére a végére akartam érni.
Tudom hogy egy mese az egész és hogy le lesz győzve Azula de a csaj verhetetlennek tűnik Aang Dr. Manhattan cheat kódja nélkül.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 napja
Én az Avatar sorozatot tolom a 2. évadot, sparban az is volt.toy storyk is fent vannak amúgy 😊Nem vagyok biztos benne, hogy ebben a topikban a helye és a célközönség sem itt található, de az utóbbi idők legjobb mesesorozota a Bluey.Múlt hónapban fizettem először elő a Disney+-ra (a Shogun nálam minden idők egyik legjobb szériája is lett), és hát a gyerek nagyon rákapott, a sparban pedig már lehet kapni Bluey-s müzlit 😊
Azon kevesek közé tartozik amelyiket nemcsak a gyerekeim miatt nézek meg szívesen.
Persze nem hátrány az sem, hogy 5 perc egy rész, de engem nagyon megvett.
kittli
r.baggio
ha már kint az új rész
de erről majd a filmekbe írok ha lesz kis levegőm
Negritis, a vajda
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 napja
toy storyk is fent vannak amúgy 😊Nem vagyok biztos benne, hogy ebben a topikban a helye és a célközönség sem itt található, de az utóbbi idők legjobb mesesorozota a Bluey.Múlt hónapban fizettem először elő a Disney+-ra (a Shogun nálam minden idők egyik legjobb szériája is lett), és hát a gyerek nagyon rákapott, a sparban pedig már lehet kapni Bluey-s müzlit 😊
Azon kevesek közé tartozik amelyiket nemcsak a gyerekeim miatt nézek meg szívesen.
Persze nem hátrány az sem, hogy 5 perc egy rész, de engem nagyon megvett.
kittli
r.baggio
ha már kint az új rész
de erről majd a filmekbe írok ha lesz kis levegőm
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
Nem vagyok biztos benne, hogy ebben a topikban a helye és a célközönség sem itt található, de az utóbbi idők legjobb mesesorozota a Bluey.Múlt hónapban fizettem először elő a Disney+-ra (a Shogun nálam minden idők egyik legjobb szériája is lett), és hát a gyerek nagyon rákapott, a sparban pedig már lehet kapni Bluey-s müzlit 😊
Azon kevesek közé tartozik amelyiket nemcsak a gyerekeim miatt nézek meg szívesen.
Persze nem hátrány az sem, hogy 5 perc egy rész, de engem nagyon megvett.
kittli

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 napja
Fuhh, ez az utolsó két From rész... kezd elmenni nagyon rosszba. Nem tetszik, hogy így menet közben változnak a szabályok csak úgy.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Direkt terápia - AppleKomolyan mondom, többször írtam már róla, de nálam TOP3 sorozat ever. Egy havidíjat simán megér, hogy megnézzétek, rengeteget ad!
4 napja
variety.com/2026/tv/news/ponies-canceled-peacock-1236780171/Nyilván, végre volt egy hangulatos, kellemes sorozat, azt is egy évad után kaszálják.
Negritis, a vajda
Huh de utálom a mai film- és sorozatkészítő világot. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
variety.com/2026/tv/news/ponies-canceled-peacock-1236780171/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 napja
Most a zsánert untam meg vagy ezek a Harlan Coben feldolgozások egyre gyengébbek. Úgyis megtalállak a legújabb, de se nem izgalmas, se nem csavaros.
Sam Worthington sem adja el annyira a szerepet. Legalább van benne egy Jonathan Tucker. 🙂
5 napja
Biztos?Alaposan berúgta azt a bizonyos ajtót a Sárkányok Háza 3. évada. Te jó ég.Egy kopasz biztos le lesz fejezve a következő részben. 😀
iktriad
KeyG
5 napja
Elkaszálták a Borroughs-t, magasak voltak a gyártási költségek és Dufferék is mennek a Paramounthoz.A Nyugdíjas forradalmárok magyar címadás megágyazhatott a döntésnek.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 napja
na bazz en meg csak csutortok este tudom megnezni
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 napja
Azt nem tudom, de egyébként tökéletes 9. rész lett volna (igen, ennyire drámai) ha nem olyan spúr a Warner. Mindegy, az a lényeg, hogy most már nézhetjük.Alaposan berúgta azt a bizonyos ajtót a Sárkányok Háza 3. évada. Te jó ég.Egy kopasz biztos le lesz fejezve a következő részben. 😀
iktriad
KeyG
6 napja
Alaposan berúgta azt a bizonyos ajtót a Sárkányok Háza 3. évada. Te jó ég.Egy kopasz biztos le lesz fejezve a következő részben. 😀
iktriad
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
6 napja
Alaposan berúgta azt a bizonyos ajtót a Sárkányok Háza 3. évada. Te jó ég.
7 napja
Én igen, volt egy jó csata a 4. részben, a többi meg egy nagy teaser volt a 3.évadra. 😀Ja, végül is a fene se emlékszik már rá, mi volt.Most megy HBO3-on a komplett 2.évad.De.Szerintem Hétfő reggel 3 óra az. Nem?Mikor lesz az hbo-n a HoD ?Hajnali háromtól talán.
Várjak éjfélig?
Janek
warr_b
KeyG
warr_b
iktriad
warr_b
7 napja
Ja, végül is a fene se emlékszik már rá, mi volt.Most megy HBO3-on a komplett 2.évad.De.Szerintem Hétfő reggel 3 óra az. Nem?Mikor lesz az hbo-n a HoD ?Hajnali háromtól talán.
Várjak éjfélig?
Janek
warr_b
KeyG
warr_b
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"