Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????
Vrij6
GOT!
Vagy ez nem a GOT topic? 😁
steelwolf
Nem, ez a Viking(s) topik. De mindjárt megkérjük Frank Sinatrat, hogy énekelje el az Avar always love you-t.
iktriad
Végre egy Vikings topic ami pörög!
Toca
Ha van valami szórakoztató teljesítmény, felpörög bármelyik. 😉

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????
Vrij6
GOT!
Vagy ez nem a GOT topic? 😁
steelwolf
Nem, ez a Viking(s) topik. De mindjárt megkérjük Frank Sinatrat, hogy énekelje el az Avar always love you-t.
iktriad
Végre egy Vikings topic ami pörög!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????
Vrij6
GOT!
Vagy ez nem a GOT topic? 😁
steelwolf
linket tudnal dobni?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????
Vrij6
GOT!
Vagy ez nem a GOT topic? 😁
steelwolf
Nem, ez a Viking(s) topik. De mindjárt megkérjük Frank Sinatrat, hogy énekelje el az Avar always love you-t.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????
Vrij6
GOT!
Vagy ez nem a GOT topic? 😁
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
????

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény gyerekek hányszor fogják hallani, hogy "Tudom mi volt a szüleid kedvenc sorozata, mikor születtél..." A 10 Sandor jöhet majd hozzánk, itt senki nem fogja csesztetni őket a nevük miatt. 😊 😊 😊
 twitter.com/joemurph/status/1126914759557775360


Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
steelwolf
A mai részt gond nélkül megoldom. 2 NBA 7. meccs van addig. Redditre meg amúgy se járok.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kiszivárgot az utolsó 2 rész! 😐
Bezárhatom az Internetet!
több mint 4 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Chernobyl ?
HBO-s minisorozat, szerintem az első része korrekt lett bár néhol nem igazán értettem mi is akar lenni valójában a cél.
Coolearie
Szerintem nagyon király
dugo93
Nekem sokat elvesz az elmenybol az hogy angolul van. Oroszul angol/magyar felirattal szerintem jobb lenne (nemtom van-e olyan szinkronos, ha van akkor mea culpa). + ugyan igy a "giccses" hollywoodi effektek (zeneben, a slow mok, vagasok) is nekem picit zavaroak.
Igaz engem elegge foglalkoztatott mindig is a tema, sokat olvastam meg sok dokut neztem rola, igy lehet azok miatt nem tetszik annyira ez a fajta feldolgozas.
Ettol fuggetlenul tetszik, mert ez az emberi oldalat, tenyezoit mutatja az esemenyeknek.
Borbinho
Én a robbanáshoz vezető tesztet hiányoltam a kezdésből, egy villanás meg egy dörrenés helyett.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😂😂
 www.instagram.com/dracrys/p/BwuqwThgkq6/?igshid=i6zn8ogdwdms
Mikey
Ha már Daenerys, a Houston Rockets legalább egy valamit jól csinált az éjjel. 😊
 twitter.com/HoustonRockets/status/1127027504974303232
Még a kávés pohár is előkerült. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Chernobyl ?
HBO-s minisorozat, szerintem az első része korrekt lett bár néhol nem igazán értettem mi is akar lenni valójában a cél.
Coolearie
Szerintem nagyon király
dugo93
Nekem sokat elvesz az elmenybol az hogy angolul van. Oroszul angol/magyar felirattal szerintem jobb lenne (nemtom van-e olyan szinkronos, ha van akkor mea culpa). + ugyan igy a "giccses" hollywoodi effektek (zeneben, a slow mok, vagasok) is nekem picit zavaroak.
Igaz engem elegge foglalkoztatott mindig is a tema, sokat olvastam meg sok dokut neztem rola, igy lehet azok miatt nem tetszik annyira ez a fajta feldolgozas.
Ettol fuggetlenul tetszik, mert ez az emberi oldalat, tenyezoit mutatja az esemenyeknek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
😂😂
 www.instagram.com/dracrys/p/BwuqwThgkq6/?igshid=i6zn8ogdwdms
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Chernobyl ?
HBO-s minisorozat, szerintem az első része korrekt lett bár néhol nem igazán értettem mi is akar lenni valójában a cél.
Coolearie
Szerintem nagyon király

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Chernobyl ?
HBO-s minisorozat, szerintem az első része korrekt lett bár néhol nem igazán értettem mi is akar lenni valójában a cél.
Coolearie
Mindenhol dícsérik...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Chernobyl ?
HBO-s minisorozat, szerintem az első része korrekt lett bár néhol nem igazán értettem mi is akar lenni valójában a cél.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan

vpi
Végre lehagyták a sok sallangot és csak a felszínes sztori megy 😀
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
uh, rátaláltam a Cobra Kai-ra
zseniális 😀
Negritis
Nagyon jó! Az 1. évad szépen felfelé ível a színvonal!
Teljesen máshogy látja az ember Johnny helyzetét, nem volt ő olyan köcsög!


Nemrég elkezdtük nézni a The 100-et. Így 5-6 rész után egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezt folytatnunk kell. Alapból tökre tetszik a sztori, de folyamatosan bennem van egy gagyi érzet, arról nem is beszélve, hogy tinisorozat behatása is van gazdagon. Ezek után kicsit furcsállom, hogy mennyire dicsérik.

A kérdés az, hogy ez a későbbiekben változik, vagy marad ugyanez a színvonal és kissé "gagyi" behatás?
dugo93
Így a hatodik évadtól visszagondolva, az eleje tényleg kicsit "gagyi" - bár én nem ezt a szót használnám rá, inkább csak azt hogy tipikus fiataloknak szánt sorozat - de szerintem nagyon szépen összerakják később a történetet és a karakterek is hatalmas fejlődésen mennek át. Vannak benne logikátlanságok, meg wtf részek, de melyik sorozatban nincsenek? Marie Avgeropoulos kifejezetten nagyot alakít Octavia szerepében | egyáltalán nem marad az a magát ajánlgató picsa. | Egyáltalán nem az lesz a sorozat stílusa, amire az első részek után számítasz, hidd el.
Mikey
A 2. évad talán a legjobb! Vannak benne nagyon meh részek, azokat túl kell élni! Amúgy egy korrekt sorozat!


Az egy helyben való toporgás művészete!

 www.youtube.com/watch?v=I3bYZMkmsZ8
steelwolf
Szia van értelme folytatnom a 2.évad 4 reszénél abba hagytam.
Szerinted ?
Rózsa Sándor (betyár)
Ha valamiért évad közben kaszáltad, akkor nem hiszem!
steelwolf
Nem volt kedvem hetente várni a részeket.Mondom megnézem majd egybe mikor megvan az összes.Aztán valahogy nem kezdtem el nézni.Vagy is közbe jött a Marvel univerzum.Meg azon kívül nézek vagy 6-7 sorozatot még.Szóval ezért hagytam abba.De tény kicsit uncsi volt az első pár rész.De szarnak egyáltalán nem mondanám.
Rózsa Sándor (betyár)
Én egybe daráltam az évadokat, így nagyon bejött! Csak a színészek miatt is érdemes nézni, Elisabeth Moss, Alexis Bledel (Yvonne Strahovski, Ann Dowd). Szerintem adj neki lehetőséget, ha letudtad a Marvel darádat! 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
uh, rátaláltam a Cobra Kai-ra
zseniális 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Hulu sorozatokat nc*re-ról nézel?
vpi
Yep


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Van élet a Vastrónon túl.
 twitter.com/watchmen/status/1126169896058900480
iktriad
hé, ez a trónok harca kibeszélő, menj a sorozatok topikba!
shawnka
Elnézést az OFF-ért. 😊
iktriad
ilyen off bármikor jöhet

 www.youtube.com/watch?v=JARn16yojbQ
r.baggio
Hulu sorozatokat nc*re-ról nézel?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Van élet a Vastrónon túl.
 twitter.com/watchmen/status/1126169896058900480
iktriad
hé, ez a trónok harca kibeszélő, menj a sorozatok topikba!
shawnka
Elnézést az OFF-ért. 😊
iktriad
ilyen off bármikor jöhet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van élet a Vastrónon túl.
 twitter.com/watchmen/status/1126169896058900480
iktriad
hé, ez a trónok harca kibeszélő, menj a sorozatok topikba!
shawnka
Elnézést az OFF-ért. 😊
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Van élet a Vastrónon túl.
 twitter.com/WatchmenHBO/status/1126180481664335872
iktriad
hé, ez a trónok harca kibeszélő, menj a sorozatok topikba!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van élet a Vastrónon túl.
 twitter.com/watchmen/status/1126169896058900480

Szerkesztette: iktriad