Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
Azt szeretném kérdezni, hogy ha levágták a fejét a GOT C3PO-jának | (protokol és tolmács droid - több mint hétmillió nyelv, kommunikációs forma és kultúra ismerete) | , akkor ki fog fordítani a makulátlanoknak?
vpi
pl?
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Csernobil: Az első rész megugrotta még a magasra rakott lécet is. Keményen levett az életről

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Ezen a reszen en majdnem elaludtam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sok helyen látni, olvasni, hogy a GoT 8. évad ergya, mert rengeteg a logikátlanság, a plot armor, teljesen elszakadt a könyvtől, Martin nem így írná, ésatöbbi.
Mivel én most márciusban egyben daráltam a 7 évadot, és pár éve olvastam a könyveket, úgy érzem, hogy semmivel se másabb, mint az első 7 évad.
Stanis percpontos érkezése a vadak ellen, a Völgy lovagjaié a Fattyak csatájában, Jaime szintúgy szupertimeinggal való érkezése Brienneért a medveveremhez, ser Selmyé Danyhoz, Podrick Tyrion megmentése, Jon feltámasztása, a Makulátlanok falanx helyetti kézitusába bonyolódása Meereenben, volt megannyi ilyen wtf jelenet.
És ugyanúgy megkérdezhető, hogy ugyan, miként lehet, hogy Tyrion pont Bronnba botlik az isten háta mögött, akit ugyan senki sem ismer, de mégis a késöbbiekben kiderül, hogy top3 kardforgató Westeroson, Jaqen H’Ghar mégaryánálisszuperebbbérgyilkosként mit keresett egy kordén, úton a fekete Várba, vagy előtte Királyvárban, Sam mit szemez egy White Walkerrel, és miként éli túl, ésatöbbi.
A könyvtől való elszakadáshoz meg annyi, hogy a Véreb és Beric kb. a 3. könyvben meghal, Catelyn viszont feléled és átveszi Beric életerőpontjait, Kőszív Úrnőként vigéckedve, az Ifjú Griffről egy szó nem esik, ahogy Victarionról sem, etc., etc.
Nem érzek érdemi különbséget a 8. évad és az első 7 között, legfeljebb annyit, hogy a 8. rövid, és így sokkal töményebb az, ami az első 67 részben is meg volt, csak egyenletesebben elosztva.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Azt szeretném kérdezni, hogy ha levágták a fejét a GOT C3PO-jának | (protokol és tolmács droid - több mint hétmillió nyelv, kommunikációs forma és kultúra ismerete) | , akkor ki fog fordítani a makulátlanoknak?
vpi
Szürke Féreg már jól beszéli a westerosi nyelvet, Dany meg közvetlenül is szót ért velük.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Azt szeretném kérdezni, hogy ha levágták a fejét a GOT C3PO-jának | (protokol és tolmács droid - több mint hétmillió nyelv, kommunikációs forma és kultúra ismerete) | , akkor ki fog fordítani a makulátlanoknak?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az egy helyben való toporgás művészete!

 www.youtube.com/watch?v=I3bYZMkmsZ8
steelwolf
Szia van értelme folytatnom a 2.évad 4 reszénél abba hagytam.
Szerinted ?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az egy helyben való toporgás művészete!

 www.youtube.com/watch?v=I3bYZMkmsZ8
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Egyébkén olyan ez a GoT, mint a Biblia.
Ha azt hiszed isten írta, akkor tele van következetlenséggel, ellentmondással, logikátlansággal.
De ha csak elolvasod, akkor van benne csomó jó sztori, karakter, jelenet, tanulság, idézet, és leszarod az önellentmondásokat, ostobaságokat.
Vagyis aki felül a hypera, az csalódik, aki csak nézi, és nem lát bele többet, mint ami, az jól szórakozik.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀
braxa88
Hááát, azért az a 3 dornei kiscsaj meg klasszis volt 😀 pl a rövid hajú a börtönben...ehh 😛
Chargers LT
Jessica Henwick <3
Mikey
Nem ő dobta ki csöcsét, de ő a jóféle a háromból
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Arya is working on her remix of "Rains of Castemere" called "You want Freys with that?" ft L'il Clegane

Kb 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀
braxa88
Hááát, azért az a 3 dornei kiscsaj meg klasszis volt 😀 pl a rövid hajú a börtönben...ehh 😛
Chargers LT
Jessica Henwick <3
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=EA5mJRFaI8c&t=328s
r.baggio
Robert Baratheon: “Csak egy bolond száll szembe a Dothraki hordával nyílt terepen”
Night King: “Fogd meg a jégdárdámat”

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀
braxa88
Hááát, azért az a 3 dornei kiscsaj meg klasszis volt 😀 pl a rövid hajú a börtönben...ehh 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
ez azért érdekes:

az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀
braxa88
Nem túl reprenzentatív az imdb.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez azért érdekes:

az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

Sobri Jóska

Simán összeillenek.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak, hogy másról is szóljon a topik. Már elérhető a Csernobil első része. Alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem.
dugo93
én elengedtem hogy másról próbáljak beszélni 😀
Negritis
Olyan ez mint a soccer topic bármilyen pool meccs után 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
Baszki, 191 centi, akkora mint én.
Amúgy 40 éves... mondjuk fiatalabbnak saccoltam volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
amúgy ilyenkor hol vannak a Patriots szurkolók? pörög az eredménykövető, a meccs alatt semmi, aztán amikor már eldőlni játszik, akkor megjelengetnek?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

Sobri Jóska
Eskü itt nem is rossz ☝☝Mondjuk nem az eseteim az ilyen típusú nők.De megboldogult tinédzser koromban fősulis buli után nem kevés vörös boros colával a pocakomban ébredtem jóval csúnyább kisasszony mellett is 😅😅😅 Szóval simán elképzelhető ,hogy ott fent a hideg északon győztes csata után simán megkivánták a fiatalok egymást!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 516 — The Mathematician
Csak, hogy másról is szóljon a topik. Már elérhető a Csernobil első része. Alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem.
dugo93
én elengedtem hogy másról próbáljak beszélni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eszembe jutott még egy valami, amit itt még nem konteóztunk be

| Euron a trailerben attól fosott be, hogy jön a Heavy armored Drogon? Vagy mégse pusztult el Rhaegal? Túl gyanús volt az a "bizti-bizti, hogy meghalt? Jajaja persze, láttam a vízbe esni.." |
Hanni
| Szerintem Rhaegalnak tutira annyi, átlőtték a nyakát, dőlt belőle a vér. Meg valószínüleg kopoltyúja sincs 😀
|

Amúgy ami még wtf húzás volt, hogy Johnny simán elküldte Szellemet északra... azért párszor megmentette az életét, meg még hasznát is vehette volna, de hát jó fej srác.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta