Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Viszont ha valaki felfigyelt rá, az mondja már meg nekem, hogy ARod tényleg benne volt? Mert nekem nem tűnt fel (bár nem is kerestem, mert mikor néztem nem volt eszemben a hír, hogy elvileg benne lesz). Időm meg nem igazán van végigkockázva újranézni.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Én a Dany-s szálat konkrétan miatta gyűlöltem, kínszenvedés volt minden egyes jelenet vele, pláne ezzel a GoT-os "mindenkinek az arcára közelítünk és mutatjuk vagy 5 percig azt az egy arckifejezését" rendezés miatt.

| Jonny fiú a másik kedvenc, akinek van az egy darab bánatos kutyafej nézése és szevasz. |
PEEtör
Johnny konkrétan megint semmi nem csinált az égegyadta világon. Ő a parancsnok? Holy f*cking shit.
warr_b
Parancsnok 😊 Nincs még egy ilyen üres karakter a főbb szereplők között. Csak sodródik az árral. Harctéren már van kudarca (fattyak csatája pl), és azon kívül, hogy becsületes, semmivel nem hívta fel magára a figyelmet.
Már az elején is olyan volt nekem, hogy semmilyen. A halála semmiféle reakciót nem váltott ki belőlem. Azóta se szimpatizálok vele.
Bezzeg a nagy spílerek Tyrion kivételével már mind elhullottak | (Tywin, Kisujj, Varys, Cersei) | . Konkrétan ők adták a sorozat lényegét.

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Én a Dany-s szálat konkrétan miatta gyűlöltem, kínszenvedés volt minden egyes jelenet vele, pláne ezzel a GoT-os "mindenkinek az arcára közelítünk és mutatjuk vagy 5 percig azt az egy arckifejezését" rendezés miatt.

| Jonny fiú a másik kedvenc, akinek van az egy darab bánatos kutyafej nézése és szevasz. |
PEEtör
Johnny konkrétan megint semmi nem csinált az égegyadta világon. Ő a parancsnok? Holy f*cking shit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Én a Dany-s szálat konkrétan miatta gyűlöltem, kínszenvedés volt minden egyes jelenet vele, pláne ezzel a GoT-os "mindenkinek az arcára közelítünk és mutatjuk vagy 5 percig azt az egy arckifejezését" rendezés miatt.

| Jonny fiú a másik kedvenc, akinek van az egy darab bánatos kutyafej nézése és szevasz. |

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez volt számomra talán az elmúlt 2 évad legjobb része, de a 8. évadból biztosan. Mondjuk ebben lehet az is szerepet játszott, hogy | ki nem állhattam Cersei-t 😀 |

Volt nem egy logikai baki most is. D&D igazán elmehetett volna az évad előtt egy harcászati továbbképzésre mert elég merész elképzeléseik vannak, hogyan is kéne védekezni, de nyilván tökmind1 lett volna az egész, mert nagyjából ugyan ez lett volna a végeredmény, egy sárkány csak egy sárkány.

Azzal viszont nem értek egyet akik | Danny úgymond "pálfordulását" kritizálják. Egész sorozat alatt megvolt benne ez a kettősség, ez a kiszámíthatatlanság, konkrétan már az 1. évadban hidegvérrel halálra ítéli a saját testvérét. |

Ami még nem tetszett az | a halhatatlan Mountain. Lehet őt kellett volna küldeni egy személyben a Night King ellen.
Jaime halála. Sokkal nemesebb halált érdemelt volna ennél, minthogy megjelenik Mr. PlotHole és lebírkózza, majd rázuhan a mennyezett... Cersei ugyan ez, szívesebben megnéztem volna egy nyilvános kivégzést, hogy látjátok miatta halt most meg sok ezer ember.
|
Amitől viszont még a hátamon is futkos a szőr az Arya, | mert nagyon úgy állították be ebben a részben, hogy ő lesz megint az, aki egyensúlyt hoz az erőben, ami már kezd sok lenni a jóból... |

Jön a sorozat utolsó része, igazából nagy elvárásaim nincsenek már. Lepjenek meg, húzzák meg a váratlant és azzal én már valamelyeset boldog is lennék.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Julian_Epp/status/1127769402475274241
😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jóska kellene majd ha ráérsz egy frissités a rendszernek 😃
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy az is érdekes, hogy hogy a tökömbe maradtak dothrakik, meg ennyi makulátlan (az utolsó rész trailer-ében meg még több látható, kábé mintha a harmadik rész nem is lett volna)...
Az arany kompánia meg kiállt a kapu elé háromszáz balfasszal... 😛

Szánalom lett ez az egész évad 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Josecarretas4/status/1127932669982072833

ha vkinek nem tunt fel ARod cameoja 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
mondtam, hogy a kudarcokról szól ez a sorozat.

| burn them all |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Amúgy Bronnal most mi van? Eltűnt? 😊
A sereg nem találkozott vele, a flotta sem, jött oszt ment? Kicsit nagyvonalúan bánnak itt a végén a karakterekkel... (Tormund, Sam, Yara, Bronn, Daario, Jaquen)
warr_b
| Várja, hogy Bran tanácsának tagja legyen. 😊 |
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem annyira jött be a leak 😊
warr_b
Ez érdekelne, hogy mennyire fedte az 5.részt a kiszivárgás?
Nem olvastam az állítólagosan kiszivárgott történéseket, de mennyire lőttek mellé?
Mik voltak benne?
Sobri Jóska
Ez volt az ötödik rész leak-je:

| Arya, the Hound, and Jaime Lannister all infiltrate King’s Landing through the sewers in Episode 5, and Jaime is imprisoned in the Red Keep.

At Dragonstone, Varys feeds into Daenerys’ paranoia, but she realizes his plans to betray her. She puts Varys and Tyrion on trial, leading to Varys being burned alive while Tyrion is spared. Dany also learns that it was Sansa who revealed Jon’s identity, setting up their conflict in Episode 6.

During the Battle of King’s Landing, Yara Greyjoy’s fleet joins in the fight. Together with Dany riding Drogon, they’re able to surprise and kill Euron. As soon as Euron dies, the Golden Company breaks contract. (Historically, we’ve seen they always choose the winning sides because they’re good investments.)

At this, Cersei panics and frees Jaime, retreating into the queen’s chambers with him and the Mountain. As characters like Jon, Grey Worm, and Davos rush through King’s Landing to the castle, Qyburn tries using wildfire to “burn them all.” Jaime stabs Cersei in the stomach to kill her, echoing Talisa Stark’s murder at the Red Wedding, and he pulls off his face to reveal it was Arya. The Hound bursts in to fight the Mountain, thus fulfilling Cleganebowl.

Daenerys becomes a “Mad Queen” and burns down hundreds of civilians and soldiers, along with the Red Keep. The Hound overcomes his fear of fire to save a wounded Arya. Afterwards, everyone is then convinced Daenerys is unfit to rule.
|

Mondjuk ebből kábé kettő dolog jött csak be | (Varys és Dany elborulása) | .


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Amúgy nem annyira jött be a leak 😊
warr_b
Ez érdekelne, hogy mennyire fedte az 5.részt a kiszivárgás?
Nem olvastam az állítólagosan kiszivárgott történéseket, de mennyire lőttek mellé?
Mik voltak benne?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Bronnal most mi van? Eltűnt? 😊
A sereg nem találkozott vele, a flotta sem, jött oszt ment? Kicsit nagyvonalúan bánnak itt a végén a karakterekkel... (Tormund, Sam, Yara, Bronn, Daario, Jaquen)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Konkrétan felröhögtem, és a legrosszabb, hogy az irodában senki nem nézi a GoT-t, így sem tudom magyarázni, hogy min. A nap hozzászólása. (Bár a twitter népének egy része Emmy-t akar adni Clarknak. Vicces lenne, miután Headey 4-ből 4-szer nem kapta meg. Bár szerintem tol egy Jon Hamm-t, és a leggyengébb évadára megkapja.)

szerintem jövő hét hétfőn megjelenik amúgy 😀
shawnka
Én június 15-ét mondtam, de legyen 😛

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem annyira jött be a leak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Ugye tényleg csak trollkodsz? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Sobri nincs akkora troll, hogy beírja Danyt jó színésznőnek 😀
Toca
 twitter.com/Dreams_on_Paper/status/1127762462923685888


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Sobri nincs akkora troll, hogy beírja Danyt jó színésznőnek 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
| Jon: I got 99 problems but a bitch ain’t-
Jon: 100 problems. I now have 100 problems.


"We’re going to leave the world better than we found it” - Dany

Narrator: She didn't.
|

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
| A Golden Company nem egy húszezer fős sereg amúgy? Mert a falak elé max vagy kétezren sorakoztak fel. Arya triplamegmenekülése meg elég béna volt, viszont ezen a két dolgon kívül nem tudok nagyon belekötni a részbe | . Bár ilyen lett volna a harmadik.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
véget ért a Veep, az utóbbi évek legjobb sitcomja, nagyon fog hiányozni 😕

amúgy a trónok se volt rossz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
Elmennek a picsába, ha ez tényleg így van...

 index.hu/kultur/2019/05/13/tronok_harca_konyvek_george_r_r_martin_a_tuz_es_jeg_dala_befejezes_hatodik_kotet_hetedik_kotet_ian_mcelhinney/
Vrij6
szerintem jövő hét hétfőn megjelenik amúgy 😀

fú, amúgy a Selmyt játszó színészről pont délelőtt olvastam sztorit: amikor rájött, hogy tervezi kiírni a karakterét, akkor írt egy levelet D&D-nek, megindokolva azt, hogy miért ne írják ki, Selmy fontos karakter Dany csapatában és a könyvekben is még él a csávó.

válaszul D&D kiröhögte és azt mondták, hogy "most már még jobban meg akarjuk ölni őt"
shawnka
Mondjuk ebben az esetben legalább lehetne olvasni hamarabb a könyveket, na de akkor is. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv