Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
ez azért érdekes:

az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀
braxa88
Nem túl reprenzentatív az imdb.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez azért érdekes:

az a #70.rész a 3 nevetséges dorne kiscsajjal klasszisokkal rosszabb volt 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

Sobri Jóska

Simán összeillenek.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak, hogy másról is szóljon a topik. Már elérhető a Csernobil első része. Alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem.
dugo93
én elengedtem hogy másról próbáljak beszélni 😀
Negritis
Olyan ez mint a soccer topic bármilyen pool meccs után 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
Baszki, 191 centi, akkora mint én.
Amúgy 40 éves... mondjuk fiatalabbnak saccoltam volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
amúgy ilyenkor hol vannak a Patriots szurkolók? pörög az eredménykövető, a meccs alatt semmi, aztán amikor már eldőlni játszik, akkor megjelengetnek?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

Sobri Jóska
Eskü itt nem is rossz ☝☝Mondjuk nem az eseteim az ilyen típusú nők.De megboldogult tinédzser koromban fősulis buli után nem kevés vörös boros colával a pocakomban ébredtem jóval csúnyább kisasszony mellett is 😅😅😅 Szóval simán elképzelhető ,hogy ott fent a hideg északon győztes csata után simán megkivánták a fiatalok egymást!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.
r.baggio

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 168 — The Mathematician
Csak, hogy másról is szóljon a topik. Már elérhető a Csernobil első része. Alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem.
dugo93
én elengedtem hogy másról próbáljak beszélni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eszembe jutott még egy valami, amit itt még nem konteóztunk be

| Euron a trailerben attól fosott be, hogy jön a Heavy armored Drogon? Vagy mégse pusztult el Rhaegal? Túl gyanús volt az a "bizti-bizti, hogy meghalt? Jajaja persze, láttam a vízbe esni.." |
Hanni
| Szerintem Rhaegalnak tutira annyi, átlőtték a nyakát, dőlt belőle a vér. Meg valószínüleg kopoltyúja sincs 😀
|

Amúgy ami még wtf húzás volt, hogy Johnny simán elküldte Szellemet északra... azért párszor megmentette az életét, meg még hasznát is vehette volna, de hát jó fej srác.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Csak, hogy másról is szóljon a topik. Már elérhető a Csernobil első része. Alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.
Chargers LT
Addig még érthető is volt, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt, de szexuálisan annyira mismatch a kettő, mintha sansát és tyriont hozták volna össze. Vagy | aryát és gendryt | . Oh wait...

Mindegy, ezen nem akarok lovagolni, csak a fan service-re hoztam még egy példát, ezzel együtt lehet azért élni, bár a hölgy mosolygós fejétől volt pár rémálmom azóta.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Eszembe jutott még egy valami, amit itt még nem konteóztunk be

| Euron a trailerben attól fosott be, hogy jön a Heavy armored Drogon? Vagy mégse pusztult el Rhaegal? Túl gyanús volt az a "bizti-bizti, hogy meghalt? Jajaja persze, láttam a vízbe esni.." |
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
| Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás.
r.baggio
Ez így elég fura...gondolom ez volna az egyik "minősíthetetlen szerelmi szál". Már azért fura, mert kb mióta találkoztak a korai évadban és azóta, simán lejött mindenki számára (gondoltam én), hogy tetszenek egymásnak, sőt...gyengéd érzelmeket táplálnak. Kb minden korábbi találkozásuk indokolja azt, ami történt. Az lett volna a fura, ha nem történik meg, és az elválásuk is jól volt megoldva.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gondolom egyszerűbb volt meggyújtani a máglyákat, mint kiásni több száz sírt a fagyott földből.
Sebii
mondjuk kivágtak hozzá egy fél erdőt 😀
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Gondolom egyszerűbb volt meggyújtani a máglyákat, mint kiásni több száz sírt a fagyott földből.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amúgy ami még röhejes volt és megint feláldozták a pátosz és látvány oltárán a logikát:
Edd meg a Mormont kiscsaj ugye feltámadtak zombiként. Ergo mikor Arya hasbabökte a Night Kinget, szépen elporladtak ők is.
Ehhez képest szépen letisztogatva ott feküdtek a halotti máglyán, amihez mondjuk eleve a rengeteg fát nem tudom honnan vették 😀
Na meg ugye ha már nincsen Night King meg white walkerek, nincs aki halottakat támasztgasson fel, akkor a pöcsnek kell elégetni őket... ja, mert jól néz ki egy nyitójelenetben. 😛
warr_b
Mit csináltak? 😀 Dehogy porladtak el. Ez nem a bosszúállók, de a viccet félretéve csak a Mások estek szét jégdarabokká, a zombik egyszerűen összeestek. Nem porladt el senki sehova, ezt ráadásul elég jól látni a 3. rész végén.
Kicsit olyan, mintha a normálisan megoldott részletekben is hibát keresnél, ahol amúgy nincs.
És szerintem, ha elég viking, régi középkori, stb filmet nézett valaki, akkor tudja, hogy nem azért égetnek halottakat, mert félnek a zombiktól 😀 hanem mert temetési szokás. Így búcsúztak el, és ez így volt normális.

Ok, most olvasom, páran már jelezték 😀 😀 de akkor is ...meh

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
csak a mások porlattak el, a halottak csak összeestek

braxa88
Akkor jóvanakkor 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
barátaim, csak a White Walkerek porladnak szét
a wightok és a sima zombik nem
a két dolog teljesen más kategória

köszi, köszi,
kösz
shawnka
Jól van már megfejtettük már 5-en, nem kell késve jőve okoskodni 😀
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
barátaim, csak a White Walkerek porladnak szét
a wightok és a sima zombik nem
a két dolog teljesen más kategória

köszi, köszi,
kösz
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Annyira mutogatták h Cerseinek zöld szeme, h észre se vettem h Danynek is az! Még a végén Arya őt (is) megöli!
steelwolf
de csak mer' szar a sorozat, hisz annak bibornak kellene lennie

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak a mások porlattak el, a halottak csak összeestek

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Huhú, tele volt váratlan fordulatokkal ez a rész | (nem) | ...

Dany is egy igazi balfasz, kezd megkattanni mint az apja. Johnnyboy továbbra sem jó semmire.
Akkor a vadak off, Samu off, elegáns.
Azért a csata végén nem úgy tűnt, hogy ekkora serege maradt a szöszinek.

A kopasz heréltet már évekkel ezelőtt ki kellett volna csinálnia valakinek, túl sok szart kavar.
Tyrion is fájdalmasan le lett butítva, azon kívül hogy vedel nagyjából már egy hatalmas nulla a karakter, minden eltűnt belőle.

| A sárkányos csaj flottája is oda, meg csak egy sárkánya maradt, amivel innentől kezdve nem megy semmire a ballisták ellen... továbbra is Cersei az egyetlen, aki használja az eszét (meg Qyburn mester).
|

Nem tudom hogy fognak mindent belezsufizni kettő darab részbe, gyanítom iszonyat kapkodás lesz és továbbra is a fejét fogja verni a falba mindenki. alaposan elkúrták a végét...
warr_b
"Johnnyboy továbbra sem jó semmire. " aha. végülis leverte a vadakat, majd békét kötött velük, visszaszerezte északot, megszervezte hogy fél westeros felkészüljön ta mások ellen...
szóval ja 😀


nem kell mindenkinek, hogy tetszen, nem kell a rózsaszín köd, mert az is gáz, de már nagyon ez van:
-meghal egy kedvelt főszereplő? az a baj | (teszem hozzá, eddig Neden kívűl nem halt meg igazi főszereplő) |
-nem hal meg senki? az a baj
-csak mellékkarakter hal meg? az a baj (Theon és Jorah senki)
-váratlanul(!) kinyírnak | egy sárkányt | ? az a baj
-"nincsenek váratlan fordulatok"? kiszámítható? az a baj
-nem történik semmi, lassú? az a baj
-gyors, zsúfolt? az a baj
-szar csatajelenet? az a baj
-nincs csata, mert spórolnak? az a baj
-bármi is van szar. A lezárás is bármi lesz az biztos hogy szar lesz, mert hát na már nem olyan mint régen volt, mert régen minden sokkal jobb volt, a trónok harca is csak régen volt jó, most szar, elkúrták elbaszták, szar.
braxa88
Nézd meg a belinkelt alt-shift-x videót, tökéletesen megmagyarázza, hogy melyek az égbekiáltó problémák a sorozattal. Az meg nem érvelés, hogy több kritikát egybemosol, miszerint ha valaki mondjuk a sorozat tempóját lassúnak, más meg épp gyorsnak véli, akkor nyilván mindenkinek minden rossz.

A karakterek hibázhatnak, de érdekes módon | cercei képes még sárkánytámadásra is felkészíteni a várát (a seregeit bent tartva...), míg daniék nagyjából a világ legszarabb stratégái lettek hirtelen, csak hogy az erőviszonyok felbillenjenek | . És ez csak egy példa.

Jómagam a logika teljes eltűnését hiányolom évadok óta, a forgatókönyv mindent a végkifejletnek rendel alá (innen jöhet a gyorsaság), meg hogy sokak által kedvelt karaktereknek közös jelenetei lehessenek (innen meg a lassúság). Nem volt muszáj | Jamie-nek és Brienne-nek az első sorban várnia a holtakat, de hogy a csata után megint együtt nevetgélnek, sőt szerintem teljesen indokolatlan módon össze is fekszenek | , felháborítóan hollywoodi húzás. Ezek tömkelege van már snittről-snittre, a deus ex machina teszi a dolgát rendesen. Ilyen egy jó sorozatban egyszerűen nincs, és ez nem azon múlik, hogy a got-nak fantasy a műfaja.
r.baggio
Ezek már logikusabb érvek.
| Egyébként az egyik oldalt tanult emberek vannak + sokat megélt kapitány kalóz.
A másik oldalt van egy sárbatiport család akik egyesével valahogy visszamásztak, de a taktika / hadi tapasztalatuk közel 0 illetve egy ostoba szöszi aki azt hitte, hogy ő mindent megtehet mert van 3 sárkánya ráadásul leszarja kb. hogy lehetne mellette egy okos tanács ( Tyrion, Yara, Davos, Dario ).
|
Toca
Jajjmár.
Qyburn-ön kívül ki a tanult ember azon az oldalon? 😊
Euron meg szimplán csak egy pszichopata.
A másik oldalon közel 0 taktika/hadi tapasztalat? Jaime, Davos, Szürke Féreg, Jorah, Brienne, Tormund, Edd (Johnnyt direkt nem írom)... tényleg nem nagyon láttak még csatát... 😊
warr_b
Értő olvasás ? 😀
Pont ezt írtam, hogy akinek volt tapasztalata azt kurvára nem kérdezte Dany.
|
Amúgy visszanéztem a 3-ast nem porladnak el a halottak csak a jégkirály jeges csatlósai.
|
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy ami még röhejes volt és megint feláldozták a pátosz és látvány oltárán a logikát:
Edd meg a Mormont kiscsaj ugye feltámadtak zombiként. Ergo mikor Arya hasbabökte a Night Kinget, szépen elporladtak ők is.
Ehhez képest szépen letisztogatva ott feküdtek a halotti máglyán, amihez mondjuk eleve a rengeteg fát nem tudom honnan vették 😀
Na meg ugye ha már nincsen Night King meg white walkerek, nincs aki halottakat támasztgasson fel, akkor a pöcsnek kell elégetni őket... ja, mert jól néz ki egy nyitójelenetben. 😛
warr_b
Mi ezt otthon simán megmagyaráztuk annyival, hogy csak azok porladtak el, akik már oszlottak/csontvázak voltak, ergo magic kellett az "összetartásukhoz". Az aktuális csatatérről feltámasztott jóemberek/asszonyok simán maradhattak még "frissek": D