Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.
Chargers LT
Vannak akik még az ilyeneket sem látják át, és habzó szájjal osztják a sorozatot (igazából bármit) hogy mennyire logikátlan/következetlen/szar/gagyi.
Ja és sötét!
braxa88
EVAKUÁLHATTÁK VOLNA A TELJES ÉSZAKOT EGÉSZEN A NYAKIG ÉS AKKOR NEM GYARAPÍTJÁK AZ ÉJKIRÁLY SEREGÉT HALÓ
shawnka
jajaja úgyis olyan kurva lassan haladtak a mások 8évadon keresztül, míg a nyakig leérnek, Jonék akár odavisszakitelepítenek mindenkit
braxa88
amúgy azon gondolkodtam, hogy ez az egész helyzet Tyrion hibája. beparáztak attól, hogy jönnek a mások, rávette a társait, hogy tartsanak prezentációt Cerseinek -> az északi Avengers elment szerezni egy zombit -> elbaszták, jött Dany megmenteni őket, megkapta a NK a sárkányt -> könnyedén szétbaszták a falat.

szóval az egész abból indult, hogy mindenki elfelejtette, hogy ott a fal, évezredek óta nem tudott átjönni rajta semmi nagyszabású, de azért szerették volna a Lannisterek támogatását délről. holott reálisan gondolkodva a Fal megerősítése lett volna az, amit lépni kellett volna. hiszem azt, hogy ezek a szerencsétlenek még mindig ott tötymörögnének, mert nem tudnák megoldani az átjutást.

viszont akkor nyilván nincs sorozat, meg dráma, szóval oda kellett valahogy adni a hüllőt.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.
Chargers LT
Vannak akik még az ilyeneket sem látják át, és habzó szájjal osztják a sorozatot (igazából bármit) hogy mennyire logikátlan/következetlen/szar/gagyi.
Ja és sötét!
braxa88
EVAKUÁLHATTÁK VOLNA A TELJES ÉSZAKOT EGÉSZEN A NYAKIG ÉS AKKOR NEM GYARAPÍTJÁK AZ ÉJKIRÁLY SEREGÉT HALÓ
shawnka
jajaja úgyis olyan kurva lassan haladtak a mások 8évadon keresztül, míg a nyakig leérnek, Jonék akár odavisszakitelepítenek mindenkit
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.
Chargers LT
Vannak akik még az ilyeneket sem látják át, és habzó szájjal osztják a sorozatot (igazából bármit) hogy mennyire logikátlan/következetlen/szar/gagyi.
Ja és sötét!
braxa88
EVAKUÁLHATTÁK VOLNA A TELJES ÉSZAKOT EGÉSZEN A NYAKIG ÉS AKKOR NEM GYARAPÍTJÁK AZ ÉJKIRÁLY SEREGÉT HALÓ
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.
Chargers LT
Vannak akik még az ilyeneket sem látják át, és habzó szájjal osztják a sorozatot (igazából bármit) hogy mennyire logikátlan/következetlen/szar/gagyi.
Ja és sötét!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.
Chargers LT
Meghát ha nyílt terepen vívnak hogy sunyul és repül be Arya ? 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nem volt ez a rész olyan rossz, persze én is többet vártam kicsit. Arya amúgy tetszett...ő jól kitanulta a szakmát Bravosban.
Amúgy azért Winterfellben ütköztek meg, mert (korábban el is hangzott) nem akartak délebbre menni, ugyanis azzal csak több halottja lett volna az Éjkirálynak, muszáj volt északon megütközni, és ehhez a legvédhetőbb hely és kb az egyetlen az ez.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/katienolan/status/1123718376537362435?s=19

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
A The Long Night operatőrével (aki egyébként Miguel Sapochnik rendezővel együtt készítette a Battle of the Bastards és a Hardhome című epizódokat is) a TMZ készített interjút, amiben a művész elmondta, hogy direkt éjszakai jeleneteket készítettek, intenzív, klausztrofób képekkel. „Tudom, hogy nem lettek sötétek a képek, mert én fényképeztem” – mondta Fabian Wagner. Azt is hozzátette, hogy egy moziszerű sorozatról van szó, amit sötétített szobában kell nézni.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
Ő?


Sobri Jóska
Jogos, kimaradt, hogy erős szemöldökös. Rá gondoltam:

Gergőbácsi
Sajnos már | meghalt | .......😪 | R.I.P |
| Megette a saját sárkánya |
Rózsa Sándor (betyár)
| Köszi. Akkor el sem kezdem a sorozatot, |
Gergőbácsi
| Csak vicceltem 😃Kezd el nyugodtan😉A sárkányai imádják őt.De az igáz ,hogy megesznek dolgokat,de persze nem őt. |
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
Ő?


Sobri Jóska
Jogos, kimaradt, hogy erős szemöldökös. Rá gondoltam:

Gergőbácsi
Sajnos már | meghalt | .......😪 | R.I.P |
| Megette a saját sárkánya |
Rózsa Sándor (betyár)
| Köszi. Akkor el sem kezdem a sorozatot, |

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 van par gyongyszem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
Ő?


Sobri Jóska
Jogos, kimaradt, hogy erős szemöldökös. Rá gondoltam:

Gergőbácsi
Sajnos már | meghalt | .......😪 | R.I.P |
| Megette a saját sárkánya |
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
meanwhile 😀
 www.youtube.com/watch?v=v5VnIGxAPts
Negritis
Kb összefoglalja a véleményem
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
Ő?


Sobri Jóska
Jogos, kimaradt, hogy erős szemöldökös. Rá gondoltam:


Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
persze, kardozni is megtanult közben mesteri szinten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?
Gergőbácsi
Ő?


több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
A sárkányos hidrogénezett szemöldökös csaj él még?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
meanwhile 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bar azota ahogy Han Solot kiirtak az SW-bol, en mar nem csodalkozom semmin se.
Solymi
Han Solo meghalt?!
41 éve várok, hogy egyben nézhessem meg a 9 részt, már csak fél év van vissza, erre idespoilerezed, hogy Han Solot kicsinálták?!
Sobri Jóska
Ki az a Han Solo? F*szer' kell szetspoilerezni a sorozatok topikot ma' filmekke' komolyan.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
HBOnak nem célja a megosztás, hiszen ez egy ilyen hosszú sorozatba már bele van kódolva. Nem tudtak volna akkor se nem megosztó részt csinálni ha nem akarnak. 😀

De az, hogy bodogok legyenek az mondjuk nem nagyon érdekli őket hidd el.
Toca
Nemtom, jopar szereplo eletben maradt ugy h tobbszor belengettek a halalukat feszultsegkeltes szempontjabol.
Ha a sorozat vegere is megmaradnak ugy h nagy rahatasuk nem volt a tortenetre, akkor kb. az jon le h nem mertek oket kinyirni, legyen man egy kis happiend is a vegere.
Vagy egy kis izgalom, de akkor az adott resznek is olyannak kellene lennie.

Bar azota ahogy Han Solot kiirtak az SW-bol, en mar nem csodalkozom semmin se.
Solymi
Szerintem sokkal többen lennének idegesek ha senkit nem mernek kinyirni , mint boldogok 😀
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 390
Bar azota ahogy Han Solot kiirtak az SW-bol, en mar nem csodalkozom semmin se.
Solymi
Han Solo meghalt?!
41 éve várok, hogy egyben nézhessem meg a 9 részt, már csak fél év van vissza, erre idespoilerezed, hogy Han Solot kicsinálták?!
Sobri Jóska
Amúgy is csak az eredeti IV-VI az igazi, a többi hulladék, nem vesztettél sokat 😉

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Bar azota ahogy Han Solot kiirtak az SW-bol, en mar nem csodalkozom semmin se.
Solymi
Han Solo meghalt?!
41 éve várok, hogy egyben nézhessem meg a 9 részt, már csak fél év van vissza, erre idespoilerezed, hogy Han Solot kicsinálták?!

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 390
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
HBOnak nem célja a megosztás, hiszen ez egy ilyen hosszú sorozatba már bele van kódolva. Nem tudtak volna akkor se nem megosztó részt csinálni ha nem akarnak. 😀

De az, hogy bodogok legyenek az mondjuk nem nagyon érdekli őket hidd el.
Toca
Nemtom, jopar szereplo eletben maradt ugy h tobbszor belengettek a halalukat feszultsegkeltes szempontjabol.
Ha a sorozat vegere is megmaradnak ugy h nagy rahatasuk nem volt a tortenetre, akkor kb. az jon le h nem mertek oket kinyirni, legyen man egy kis happiend is a vegere.
Vagy egy kis izgalom, de akkor az adott resznek is olyannak kellene lennie.

Bar azota ahogy Han Solot kiirtak az SW-bol, en mar nem csodalkozom semmin se.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Night King spin-offot akarok. 😀
Vrij6
Egyre inkább úgy érzem, hogy az egész azért alakult úgy ahogy, hogy pont felcsigázza az érdeklődést a tervezett spinoffnak

Legalább nem benioffék csinálják, ők a star wars nimbuszát rombolhatják tovább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal