Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Night King spin-offot akarok. 😀
Vrij6
Elméletben már iratja az HBO a forgatókonyvet a hogyan készült a Night King előzménysorozathoz.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Night King spin-offot akarok. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
HBOnak nem célja a megosztás, hiszen ez egy ilyen hosszú sorozatba már bele van kódolva. Nem tudtak volna akkor se nem megosztó részt csinálni ha nem akarnak. 😀

De az, hogy bodogok legyenek az mondjuk nem nagyon érdekli őket hidd el.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiváncsi vagyok a nézőszámra
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
no one:
absolutely fuckin no one:
not a single soul in Westeros:

Negritis: lehető legtöbb ember legyen boldog

HBO: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
Szerintem meg nem.A vezetőket csak a zsiros bankszámla érdekli semmi más.Azt meg a nézetség generálja.Arra ,hogy boldogok legyünk magassan szarnak.A lényeg hogy minnél többen beszéljenek róla és nézzék.Mert ez a rohadt nagy üzlet.Plusz ne felejtsük, meg kell ágyazni a spinoff-sorozatoknak is.

És egy spinoffnak mi tud jobban megágyazni? Mint sem az ha az emberekben marad kétely,és kérdések sokasága, ami nem került kibontásra vagy lezárásra.
Rózsa Sándor (betyár)
pont hogy a spinoff miatt kell az hogy az emberek szeressék
mert ha úgy megosztó h jó/rossz akkor sokan le fogják szarni és nem nézik meg a spinoffot mer minek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog
Negritis
Szerintem meg nem.A vezetőket csak a zsiros bankszámla érdekli semmi más.Azt meg a nézetség generálja.Arra ,hogy boldogok legyünk magassan szarnak.A lényeg hogy minnél többen beszéljenek róla és nézzék.Mert ez a rohadt nagy üzlet.Plusz ne felejtsük, meg kell ágyazni a spinoff-sorozatoknak is.

És egy spinoffnak mi tud jobban megágyazni? Mint sem az ha az emberekben marad kétely,és kérdések sokasága, ami nem került kibontásra vagy lezárásra.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
sztem nem, a megosztás a Leaving Neverland esetében volt cél/eszköz
egy trónok harcánál azt szeretnéd hogy a lehető legtöbb ember legyen boldog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na olvasom itt meg másutt is a kommenteket és arra a megállapitásra jutottam ,hogy ez az évad (meg persze ez a rész is ) kúrvara de kurvára megosztól☝

Arra véletlenűl senki nem gondolt ,hogy pont ez volt a cél ???
Azért ez még is csak üzlet nem de bár?
És szerintem akkor a legnagyobb az érdeklödés ha valami megosztó mert ezzel sokkal jobban fentudja tartani az érdeklődést mint ha simán csak rohadt jó lenne vagy kurva szar.
És ne gondolja szerintem senki ,hogy ez nem volt szándékos az HBO részéről (mert ők egy okos frencsájz😊)
Ugyan úgy mint az NFL-ben nekik is mindenre de mindenre van emberük.És szerintem használják is őket.Nézetség szempontjából mert mint tudjuk más úgy sem számít.
És azt kell,hogy mondjam nézetség szempontjából kurvára nyerésre állnak! (Azon sem lennék meglepve ha minden idők legnézetebb sorozata vagy évada lenne .)

Helyesírási hibákért bocsi de még mindig nem tudok írni 😃
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Ezért rohamoztak a dothrakik 😀
 9gag.com/gag/awA8m6x?ref=android

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.
r.baggio
érdekelne egyébként, hogy te ugyanennyi pénzből és ugyanezzel a casttal (sőt, igazából végtelen mozgástérrel) hogy oldottad volna meg? mi lett volna az a narratív sík, ami szerinted méltó a te GoTodhoz és ami szerinted JÓ lett volna?

#NotMyBattleOfWinterfell
shawnka
Ezernyi fanteória volt, ami ennél az aryahátbólhasbaszúrós megoldásnál értelmesebb, komplexebb volt, de ezt a vonalat azért nem kritizálom, mert én az egész arya szálat végtelenül bárgyúnak és elbaltázottnak gondolom (a braavosi kiképzés, tejóég).

Az éjkirályt és a másokat meg oly rég óta lebegtetik be, hogy bármi is lett volna, ideális feloldás tulajdonképp nem is születhetett, ez tény. A második évad végén már vonultak a fal felé, egészen röhejes belegondolni ők mekkora utat tettek meg mindenki máshoz képest... a leginkább most már Samre vagyok kíváncsi, mert őt tényleg akkora plot armor védi, amire még soha nem volt példa semmilyen sorozatban

Maga a csata látványos volt, de értelmetlen, vártam legalább egy-két meglepő húzást, mint az említett vikingekben
r.baggio
| -Arya öli meg az éjkirályt, egy kamaszlány. Ez nem lepett meg? |
-A mások vonulása: volt előttük egy fal, amin nem tudtak átmenni, künönféle dolgok védik. Táboroztak volna le alatta, hogy jó most várunk? A sorozatban egy jégsárkány lett a kulcs.
-Teóriák általában mindig érdekesebbek mint maga a film/sorozat/bármi.
| -Sam plot armor. Ezt adom, szarul csinálták meg több szereplőnél is |
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
@r.baggio
a másokat valszeg mózes vezeti ezért tartott akkora út annyi ideig 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.
r.baggio
érdekelne egyébként, hogy te ugyanennyi pénzből és ugyanezzel a casttal (sőt, igazából végtelen mozgástérrel) hogy oldottad volna meg? mi lett volna az a narratív sík, ami szerinted méltó a te GoTodhoz és ami szerinted JÓ lett volna?

#NotMyBattleOfWinterfell
shawnka
Ezernyi fanteória volt, ami ennél az aryahátbólhasbaszúrós megoldásnál értelmesebb, komplexebb volt, de ezt a vonalat azért nem kritizálom, mert én az egész arya szálat végtelenül bárgyúnak és elbaltázottnak gondolom (a braavosi kiképzés, tejóég).

Az éjkirályt és a másokat meg oly rég óta lebegtetik be, hogy bármi is lett volna, ideális feloldás tulajdonképp nem is születhetett, ez tény. A második évad végén már vonultak a fal felé, egészen röhejes belegondolni ők mekkora utat tettek meg mindenki máshoz képest... a leginkább most már Samre vagyok kíváncsi, mert őt tényleg akkora plot armor védi, amire még soha nem volt példa semmilyen sorozatban

Maga a csata látványos volt, de értelmetlen, vártam legalább egy-két meglepő húzást, mint az említett vikingekben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Inkább azt mondja meg nekem valaki nagyokos, hogy Daario Naharist lesz még vajh a sorozatban?😀

Jól rémlik, hogy a 6. évad környékén elment harcolni?😀
Vrij6
Nem lennék meglepve, ha visszatérne, sőt mivel emberhiányban vannak szinte tuti.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Inkább azt mondja meg nekem valaki nagyokos, hogy Daario Naharist lesz még vajh a sorozatban?😀

Jól rémlik, hogy a 6. évad környékén elment harcolni?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Hogy milyen volt ez a rész arról lehet vitatkozni, de arról nem hogy itt bent a cégnél és valószínűelg mindenhol mindenki erről beszél reggel óta, tippjáték van, minden van. Baromi kevés sorozat (egy se?) tudta ezt idáig.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.
r.baggio
Kíváncsiságból kérdem, nem támadólag. Mi az ami hiányzott / nem tetszett ebben a részben viszont mondjuk az 1-5. évadig meg megvolt?
Toca
baggio világéletében GoT hater volt. 😀
de érdekes módon minden héten már az első nap megnézi az aktuális új részt. 😛
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.
r.baggio
érdekelne egyébként, hogy te ugyanennyi pénzből és ugyanezzel a casttal (sőt, igazából végtelen mozgástérrel) hogy oldottad volna meg? mi lett volna az a narratív sík, ami szerinted méltó a te GoTodhoz és ami szerinted JÓ lett volna?

#NotMyBattleOfWinterfell
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.
r.baggio
Kíváncsiságból kérdem, nem támadólag. Mi az ami hiányzott / nem tetszett ebben a részben viszont mondjuk az 1-5. évadig meg megvolt?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Dupla tag sok lett és már volt is a link 😛
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ha mar Gyuruk Ura meg Helm szurdok, gondolom mindenkinek megvan Legolas pajzson valo szorfolese aka hitelesseg, a tobbit ne is emlegessuk...

Amugy tenyleg kivancsi vagyok ra h a csatat maguktol talaltak ki vagy segitett benne egy szakerto, mert kb. az összes ilyennel van vmi tanacsado.

De a fotel Rommelek jobban tudjak ugyis 😛
Solymi
A sorozattal kapcsolatos kommentek színvonala hasonló szintre esett vissza, mint maga a got...

Tényleg át kell menni óvodásba ahhoz, hogy a kritikát elsöpörjük? Szerintem igen értelmes módon lett megfogalmazva egy-egy negatívum, a fotelrommelezés ehhez képest egészen szánalmas dolog.

Én megértem, hogy valakiknek szívügye a trónokharca, de azt talán nekik is illene belátni, hogy nem véletlen az egyre erősebb ellentábor sem, és nem azért, mert hét és fél évad végignézése után az ember annyira utálni akarná a sorozatot, épp ellenkezőleg, ennél egyszerűen jobb lett volna JÓT látni. Az említett dolgok számomra viszont teljesen tönkreteszik több év munkáját, ez van.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
| |
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Vannak aki szerint ez zs kategória. Azért az már dühít.

 www.youtube.com/watch?v=_3M0Xt97aFI
braxa88
Én csak kósza számokat hallottam innen, onnan amonnan. Aki azt állítja, hogy HBO spórolt az gondolja át milyen nagsy számokat ismer 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vannak aki szerint ez zs kategória. Azért az már dühít.