Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem nagyon bejött.
Jaime már mennyre nem szőke herceg 😀

| Targaryen logóban égő gyerek a falon ütött keményen
|
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
A szokásos semmi történt, na majd a negyedik-ötödik rész körül esetleg 😀
warr_b
Szerintem meg brutál jó rész volt !!!
Teli feszültséggel a szövetséges karakterek között.És maga történet is szépen haladt.Havas megtudta ,hogy ő a hét királyság igazi királya.Szinte megjöttek Deresbe a Mások.Arya végre találkozott Jon-nal (brutál hidegrázós pillanat volt kettejük újra viszontlátása).Arya és a kovács között úgy néz ki alakul valami.Sansa megtudta hogy Jon szereti Daeneryst.Megérkezett Jaime is.Mit akartok még ?😃Ennél több hova fért volna már bele az első részbe.Szerintem minden kétséget kizáróan kitűnően megágyazott eme rész a továbbiaknak.
Rózsa Sándor (betyár)
Reggel nem birtam magammal, letoltottem es megneztem.

En pont a feszultseget hianyoltam belole. A szezon rovidsege meg a lezaras miatt kapkodos lett ez a resz.
Gyorsan allitsuk fel az ellenteteket, bontsuk ki oket, nem kell hozza 2-3 resz, paff, megvagyunk, jo van, kovi reszekben lehet porgetni, aztan jon majd 1-2 gyakas meg cliffhanger, stb. es mar vege is.
Solymi
|
Sok mindent elfogadok, de hogy a feszültséget hiányoltad a részből azt nehezen.
Rengeteg elég feszült pillanat volt.
Sansa - Dany között. Arya - John között. John - nép között. Dany és Sam között, vagy a vgén mikor Jaime meglátja Brant.
Szerintem ennél sokkal többet ezzel foglalkozni nem lehet. Mindenkinek voltak elgondolkodtató pillanatai, de ha jönnek a holtak szerintem sokkal idegesítőbb lenne ha hosszan drámáznak az lenne furcsa. Mondjuk egy - két dolognak még simán lehet később jelentősége most csak a magvak lettek elvetve.
|

Toca
|
Pont ez az, hogy a korábbi évadokkal ellentétben (lehet rosszul emlékszem), az évad rövidsége miatt illetve talán az évadkezdet miatt csak pillanatok voltak, nem lettek jobban kibontva, legalább egy-egy, csak érzékeltetve, bedobva. Ahhoz most meg kellene még egy, de fél évad biztosan, hogy jobban működjön.

Csak pár példa:

Cersei-Euron: kb. 5 perc alatt lezavarták a dugjunk-ne dugjunk témát, nulla esélylatolgatással, hogy megérné-e vagy ki lehet-e nyírni Euront. De biztos majd később meglakol.

Winterfelli tanácsterem: A kiscsajon kívül mindenki csak morog, hogy hát mostan már nincsen King in the North, hanem jöttek helyette a Dothrakiak meg egy Targaryen lett a nyakukba ültetve, ráadásul be lett ígérve egy Lannister sereg.

Jon-Sansa: Bízz bennem-jó megbízok, de akkor is, most egy kicsit durcás vagyok miattad.

Jon-Samwell: Figyi, te vagy a király. Nemtom még ez mekkora bonyodalmat fog okozni, de Bran asztat mondta, hogy itt az idő, most kell elmondani, ő már csak tudja.

Nem mondom, hogy rossz volt, mert lehet rajtuk gondolkodni eleget, de nem ez volt megszokva, ráadásul itt több szálat is bedobtak a sztoriba, de valószínű ezek egy-egy adott ponton egyszerre lesznek lezárva, hogy kevesebbel menjenek tovább.

A Bran-Jaime szál nekem tetszik, a "régi barát" nem csak a múltra, hanem a jövőre is utalás.
|

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Most látom beszállok én is.
Euron Greyjoy. (személyes egyik kedvencem) 10 pont
Jorah Mormont 8 pont
Jaime Lannister 8 pont
A Véreb 7 pont
Bronn 6 pont

39 pont.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tormund 6
Daenerys Targaryen 5
Tyrion Lannister 4
John Snow 4
Arya 2

20 😊
kishaszi
Snow 4
Sam 1
Tyrion 4
Véreb 7
Arya 2

18 pont

most láttam, hogy van ilyen, szóval beszálltam.
Amadeus
Bár szabályt kellett módosítani, de az nekünk, fideszeseknek nem probléma, ha a nép érdekeiről van szó, úgyhogy beírtam. 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Sobri megtiltotta 😀
Toca
Én például telefonról nem is tudom hogy kell!
Gépről meg még soha nem léptem be ide az oldalra.
Én is annak a híve vagyok hogy egybe lenne jó megnézni de egyszerűen szerintem lehetetlen kívárni azt a 6 hetet.
Ennek a topiknak meg az a lényege ,hogy kibeszéljük a történéseket.
De tény lehet némi diszkréciot gyakorolni azokkal szemben akik ragaszkodnak a spoiler használatához.
Rózsa Sándor (betyár)
Megfogsz lepődni.
Pont ugyanúgy kell. Mondjuk lehet ezzel nem vagy előrébb ha netről meg sose lépténél még be. 😀
Ettől függetlenül hiszem, hogy képes vagy megtalálni.
Toca
iPaden/iPhoneon (Safariban) nem lehet használni a felső formázósort.
Se a boldolást, se a spoilertaget, se a többit.
Sobri Jóska
Tátott szájjal berohantam a faszerdőbe 😀 pedig iphoneról voltam 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tormund 6
Daenerys Targaryen 5
Tyrion Lannister 4
John Snow 4
Arya 2

20 😊
kishaszi
Snow 4
Sam 1
Tyrion 4
Véreb 7
Arya 2

18 pont

most láttam, hogy van ilyen, szóval beszálltam.
Amadeus
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GoT fantasy - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


empty nyitott neki topikot, sztem vigyetek at oda az egeszet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tormund 6
Daenerys Targaryen 5
Tyrion Lannister 4
John Snow 4
Arya 2

20 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Snow 4
Sam 1
Tyrion 4
Véreb 7
Arya 2

18 pont

most láttam, hogy van ilyen, szóval beszálltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Sobri megtiltotta 😀
Toca
Én például telefonról nem is tudom hogy kell!
Gépről meg még soha nem léptem be ide az oldalra.
Én is annak a híve vagyok hogy egybe lenne jó megnézni de egyszerűen szerintem lehetetlen kívárni azt a 6 hetet.
Ennek a topiknak meg az a lényege ,hogy kibeszéljük a történéseket.
De tény lehet némi diszkréciot gyakorolni azokkal szemben akik ragaszkodnak a spoiler használatához.
Rózsa Sándor (betyár)
Megfogsz lepődni.
Pont ugyanúgy kell. Mondjuk lehet ezzel nem vagy előrébb ha netről meg sose lépténél még be. 😀
Ettől függetlenül hiszem, hogy képes vagy megtalálni.
Toca
iPaden/iPhoneon (Safariban) nem lehet használni a felső formázósort.
Se a boldolást, se a spoilertaget, se a többit.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Sobri megtiltotta 😀
Toca
Én például telefonról nem is tudom hogy kell!
Gépről meg még soha nem léptem be ide az oldalra.
Én is annak a híve vagyok hogy egybe lenne jó megnézni de egyszerűen szerintem lehetetlen kívárni azt a 6 hetet.
Ennek a topiknak meg az a lényege ,hogy kibeszéljük a történéseket.
De tény lehet némi diszkréciot gyakorolni azokkal szemben akik ragaszkodnak a spoiler használatához.
Rózsa Sándor (betyár)
Megfogsz lepődni.
Pont ugyanúgy kell. Mondjuk lehet ezzel nem vagy előrébb ha netről meg sose lépténél még be. 😀
Ettől függetlenül hiszem, hogy képes vagy megtalálni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Sobri megtiltotta 😀
Toca
Én például telefonról nem is tudom hogy kell!
Gépről meg még soha nem léptem be ide az oldalra.
Én is annak a híve vagyok hogy egybe lenne jó megnézni de egyszerűen szerintem lehetetlen kívárni azt a 6 hetet.
Ennek a topiknak meg az a lényege ,hogy kibeszéljük a történéseket.
De tény lehet némi diszkréciot gyakorolni azokkal szemben akik ragaszkodnak a spoiler használatához.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
A szokásos semmi történt, na majd a negyedik-ötödik rész körül esetleg 😀
warr_b
Szerintem meg brutál jó rész volt !!!
Teli feszültséggel a szövetséges karakterek között.És maga történet is szépen haladt.Havas megtudta ,hogy ő a hét királyság igazi királya.Szinte megjöttek Deresbe a Mások.Arya végre találkozott Jon-nal (brutál hidegrázós pillanat volt kettejük újra viszontlátása).Arya és a kovács között úgy néz ki alakul valami.Sansa megtudta hogy Jon szereti Daeneryst.Megérkezett Jaime is.Mit akartok még ?😃Ennél több hova fért volna már bele az első részbe.Szerintem minden kétséget kizáróan kitűnően megágyazott eme rész a továbbiaknak.
Rózsa Sándor (betyár)
Reggel nem birtam magammal, letoltottem es megneztem.

En pont a feszultseget hianyoltam belole. A szezon rovidsege meg a lezaras miatt kapkodos lett ez a resz.
Gyorsan allitsuk fel az ellenteteket, bontsuk ki oket, nem kell hozza 2-3 resz, paff, megvagyunk, jo van, kovi reszekben lehet porgetni, aztan jon majd 1-2 gyakas meg cliffhanger, stb. es mar vege is.
Solymi
|
Sok mindent elfogadok, de hogy a feszültséget hiányoltad a részből azt nehezen.
Rengeteg elég feszült pillanat volt.
Sansa - Dany között. Arya - John között. John - nép között. Dany és Sam között, vagy a vgén mikor Jaime meglátja Brant.
Szerintem ennél sokkal többet ezzel foglalkozni nem lehet. Mindenkinek voltak elgondolkodtató pillanatai, de ha jönnek a holtak szerintem sokkal idegesítőbb lenne ha hosszan drámáznak az lenne furcsa. Mondjuk egy - két dolognak még simán lehet később jelentősége most csak a magvak lettek elvetve.
|


Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Sobri Jóska
Örülök, hogy te ilyen pontosan meg tudod mondani mikor mit szabad... csak érdekel mi a "sokak" , mit jelent a "kb még okés", és ki mondja ezt még rajtad kívül..

De mivel te vagy az orákulum, nyilván hozzád fogunk alkalmazkodni... hiába nem ért veled egyet a többség (bezzeg a politika topicban...)

Előbb darálj le egy MLB/NBA szezont kérlek, aztán ha definiálod nekem a pontos, szabványosított időkorlátokat minden műfajra, minden egyes szcenárióra, hogy pontosan mikortól lehet spoilerezni - akkor szívesen megnézzük a tanulmányodat, és ha tetszik a többségnek, applikáljuk.

Thx, bye.
Igor
Én nem ilyen tudományosan közelítem meg.
Az én prekoncepcióm annyi, hogy a 2:30-as meccsnél se spoilertagezünk a másnap esti SportTv-s magyar ismétlésig, elég idétlen lenne.
De alapvetően igazad van, minden esetben felesleges spoilertagelni, mivel Negritissel együtt én is úgy vélem, hogy aki nem nézi élőben, azt nem is érdekli igazán.
De ha meg valaki a spoilertagelt hsz-eket szereti, spoilertageljen nyugodtan, az én liberális világképembe maximálisan belefér.
Sobri Jóska
Ne hasonlíts egy sorozatot egy sportmérkőzéshez 😉 Faszság. Egyszerűen fogalmazva.
kristóf17
Pedig ugyanúgy vannak rajongók, hetente események, felvételről nézők, még a kezdési időpont is majdnem azonos.
Ennyiben hasonlítottam és ennyiben van hasonlatosság, úgyhogy ennyiben nem faszság.
Ha a TD-k, INT-ek száma, résztvevők fizetése alapján tettem volna valóban faszság lenne.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Sobri Jóska
Örülök, hogy te ilyen pontosan meg tudod mondani mikor mit szabad... csak érdekel mi a "sokak" , mit jelent a "kb még okés", és ki mondja ezt még rajtad kívül..

De mivel te vagy az orákulum, nyilván hozzád fogunk alkalmazkodni... hiába nem ért veled egyet a többség (bezzeg a politika topicban...)

Előbb darálj le egy MLB/NBA szezont kérlek, aztán ha definiálod nekem a pontos, szabványosított időkorlátokat minden műfajra, minden egyes szcenárióra, hogy pontosan mikortól lehet spoilerezni - akkor szívesen megnézzük a tanulmányodat, és ha tetszik a többségnek, applikáljuk.

Thx, bye.
Igor
Én nem ilyen tudományosan közelítem meg.
Az én prekoncepcióm annyi, hogy a 2:30-as meccsnél se spoilertagezünk a másnap esti SportTv-s magyar ismétlésig, elég idétlen lenne.
De alapvetően igazad van, minden esetben felesleges spoilertagelni, mivel Negritissel együtt én is úgy vélem, hogy aki nem nézi élőben, azt nem is érdekli igazán.
De ha meg valaki a spoilertagelt hsz-eket szereti, spoilertageljen nyugodtan, az én liberális világképembe maximálisan belefér.
Sobri Jóska
Ne hasonlíts egy sorozatot egy sportmérkőzéshez 😉 Faszság. Egyszerűen fogalmazva.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Mondjuk az ékezetek is be vannak téve. Tuti nem viccből.
Használjátok már légyszi. 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Sobri megtiltotta 😀
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Varys, 9 pont
Jaime, 8 pont
Davos, 7 pont
A Véreb, 7 pont
Gendry, 6 pont
Theon, 5 pont

42 pont
Solymi
Aki játszani akar, ... válasszon magának 5 karaktertSobri Jóska
Csak az egyenlő feltételek kedvéért...
Sobri Jóska
O, a fene.
Elfelejtettem kivenni az egyikuket a nagy kombinalas kozben.

Gondolom most mar nem er a jatekba lepes:

Varys, 9
Jaime, 8
Davos, 7
Gendry, 6
Theon, 5

35 pont
Solymi
Beírtalak, ne mondd, hogy a fideszes elnyomja szegény ballibsit, csak mert az nem tudja elsőre értelmezni a feltétleket. 😛
Sobri Jóska
Ahogy BB mondana: I am not an expert on this field...

Vhogy elonyt kell szereznie egy libsinek is, ha mar a fidesz a sajat kedvere formalja a szabalyokat es meg be se tartja 😉

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Sobri Jóska
Örülök, hogy te ilyen pontosan meg tudod mondani mikor mit szabad... csak érdekel mi a "sokak" , mit jelent a "kb még okés", és ki mondja ezt még rajtad kívül..

De mivel te vagy az orákulum, nyilván hozzád fogunk alkalmazkodni... hiába nem ért veled egyet a többség (bezzeg a politika topicban...)

Előbb darálj le egy MLB/NBA szezont kérlek, aztán ha definiálod nekem a pontos, szabványosított időkorlátokat minden műfajra, minden egyes szcenárióra, hogy pontosan mikortól lehet spoilerezni - akkor szívesen megnézzük a tanulmányodat, és ha tetszik a többségnek, applikáljuk.

Thx, bye.
Igor
Én nem ilyen tudományosan közelítem meg.
Az én prekoncepcióm annyi, hogy a 2:30-as meccsnél se spoilertagezünk a másnap esti SportTv-s magyar ismétlésig, elég idétlen lenne.
De alapvetően igazad van, minden esetben felesleges spoilertagelni, mivel Negritissel együtt én is úgy vélem, hogy aki nem nézi élőben, azt nem is érdekli igazán.
De ha meg valaki a spoilertagelt hsz-eket szereti, spoilertageljen nyugodtan, az én liberális világképembe maximálisan belefér.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Sobri Jóska
Örülök, hogy te ilyen pontosan meg tudod mondani mikor mit szabad... csak érdekel mi a "sokak" , mit jelent a "kb még okés", és ki mondja ezt még rajtad kívül..

De mivel te vagy az orákulum, nyilván hozzád fogunk alkalmazkodni... hiába nem ért veled egyet a többség (bezzeg a politika topicban...)

Előbb darálj le egy MLB/NBA szezont kérlek, aztán ha definiálod nekem a pontos, szabványosított időkorlátokat minden műfajra, minden egyes szcenárióra, hogy pontosan mikortól lehet spoilerezni - akkor szívesen megnézzük a tanulmányodat, és ha tetszik a többségnek, applikáljuk.

Thx, bye.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 419 — The Mathematician
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
És majd ezentúl meccsek után másnap is ban jár a spoilertag nélküli irogatásért, mert van aki utólag, felvételről nézi?
Ha van, aki egyben szereti a teljes alapszakaszt megnézni, akkor januárig spoilertagelve beszéljünk a meccsekről?
Vagy az NBA éjszakai meccséről, amit a SportTv másnap este ad? NHL? MLB?
Attól, hogy van ilyen funkció kifejlesztve, még nem kell minden bugyutaságra használni.
Sobri Jóska
Ha itt bugyutaság használni, akkor mindig az, tekintettel arra, hogy ez az eset semmiben sem egyedi.
empty taxi
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Hiszen van aki hétvégén nézi, és nem akar úgy beülni mondjuk az új Bosszúállókra, hogy mindent tud.
De egy ilyen esetet leszámítva, a 21.század ezen szakaszában igazad van, szinte mindig az.
Esetleg még az írott beszédet színesítendő összekacsintásosdinak talán.
Sobri Jóska
aki nagyon akarja az megnézi pre-pre-premier előtti vetítésen
aki meg nem azt nem is érdekli igazán ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
És majd ezentúl meccsek után másnap is ban jár a spoilertag nélküli irogatásért, mert van aki utólag, felvételről nézi?
Ha van, aki egyben szereti a teljes alapszakaszt megnézni, akkor januárig spoilertagelve beszéljünk a meccsekről?
Vagy az NBA éjszakai meccséről, amit a SportTv másnap este ad? NHL? MLB?
Attól, hogy van ilyen funkció kifejlesztve, még nem kell minden bugyutaságra használni.
Sobri Jóska
Ha itt bugyutaság használni, akkor mindig az, tekintettel arra, hogy ez az eset semmiben sem egyedi.
empty taxi
Mondjuk egy sokak által várt filmnél a bemutató másnapján kb. még okés. Hiszen van aki hétvégén nézi, és nem akar úgy beülni mondjuk az új Bosszúállókra, hogy mindent tud.
De egy ilyen esetet leszámítva, a 21.század ezen szakaszában igazad van, szinte mindig az.
Esetleg még az írott beszédet színesítendő összekacsintásosdinak talán.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az esetek 90%-ban (legalább) nem hallgattok rá. Ne ez essen már a 15-be. Nem nehéz rákattintani a jelre, illetve rajta tartani az egeret, amikor olvasod.
kristóf17

Borbinho
Itt van 105%, mint Tupoljev kapitány hajóján a Vadászat a Vörös Októberre-ben.
iktriad
Bocsi srácok. 85-öt írtam az alap mondatba, de aztán rájöttem, hogy a 90-nel is lehet alá lövök, és hát a korrekció csak egy számra tért ki. Ellenben jót nevetem 😀
kristóf17
„A baseball 90 százaléka fejjáték, a másik fele fizikai” - Yogi Berra

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
És majd ezentúl meccsek után másnap is ban jár a spoilertag nélküli irogatásért, mert van aki utólag, felvételről nézi?
Ha van, aki egyben szereti a teljes alapszakaszt megnézni, akkor januárig spoilertagelve beszéljünk a meccsekről?
Vagy az NBA éjszakai meccséről, amit a SportTv másnap este ad? NHL? MLB?
Attól, hogy van ilyen funkció kifejlesztve, még nem kell minden bugyutaságra használni.
Sobri Jóska
Ha itt bugyutaság használni, akkor mindig az, tekintettel arra, hogy ez az eset semmiben sem egyedi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Az esetek 90%-ban (legalább) nem hallgattok rá. Ne ez essen már a 15-be. Nem nehéz rákattintani a jelre, illetve rajta tartani az egeret, amikor olvasod.
kristóf17

Borbinho
Itt van 105%, mint Tupoljev kapitány hajóján a Vadászat a Vörös Októberre-ben.
iktriad
Bocsi srácok. 85-öt írtam az alap mondatba, de aztán rájöttem, hogy a 90-nel is lehet alá lövök, és hát a korrekció csak egy számra tért ki. Ellenben jót nevetem 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Varys, 9 pont
Jaime, 8 pont
Davos, 7 pont
A Véreb, 7 pont
Gendry, 6 pont
Theon, 5 pont

42 pont
Solymi
Aki játszani akar, ... válasszon magának 5 karaktertSobri Jóska
Csak az egyenlő feltételek kedvéért...
Sobri Jóska
O, a fene.
Elfelejtettem kivenni az egyikuket a nagy kombinalas kozben.

Gondolom most mar nem er a jatekba lepes:

Varys, 9
Jaime, 8
Davos, 7
Gendry, 6
Theon, 5

35 pont
Solymi
Beírtalak, ne mondd, hogy a fideszes elnyomja szegény ballibsit, csak mert az nem tudja elsőre értelmezni a feltétleket. 😛