Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
És majd ezentúl meccsek után másnap is ban jár a spoilertag nélküli irogatásért, mert van aki utólag, felvételről nézi?
Ha van, aki egyben szereti a teljes alapszakaszt megnézni, akkor januárig spoilertagelve beszéljünk a meccsekről?
Vagy az NBA éjszakai meccséről, amit a SportTv másnap este ad? NHL? MLB?
Attól, hogy van ilyen funkció kifejlesztve, még nem kell minden bugyutaságra használni.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ölős-baszós-partraszállós jeleneteket részemről 😀
warr_b
Erről az jut eszembe, mikor gimiben kérdeztem haveromat, hogy milyen volt az új rész, mert én még nem tudtam megnézni. Ez volt a válasz:
- "Fasza. Volt benn gyakás meg baszás." 😀
Gorcsev
Hasonló lehet az ízlésünk 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
Ok, de pl itt van kiemelt hsz-ben a GoT Fantasy. Most nem volt rá szükség, de ott lassan majd ki kell huzigálni embereket, hogy lehessen követni az állást. Azt hogy a fenébe oldjuk meg, hogy a | SPOILER!!!! | tábor ne sírjon miatta?
iktriad
 bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/got-fantasy
empty taxi
Zseni vagy.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
Ok, de pl itt van kiemelt hsz-ben a GoT Fantasy. Most nem volt rá szükség, de ott lassan majd ki kell huzigálni embereket, hogy lehessen követni az állást. Azt hogy a fenébe oldjuk meg, hogy a | SPOILER!!!! | tábor ne sírjon miatta?
iktriad
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GoT fantasy - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Ölős-baszós-partraszállós jeleneteket részemről 😀
warr_b
Erről az jut eszembe, mikor gimiben kérdeztem haveromat, hogy milyen volt az új rész, mert én még nem tudtam megnézni. Ez volt a válasz:
- "Fasza. Volt benn gyakás meg baszás." 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..
Igor
Ok, de pl itt van kiemelt hsz-ben a GoT Fantasy. Most nem volt rá szükség, de ott lassan majd ki kell huzigálni embereket, hogy lehessen követni az állást. Azt hogy a fenébe oldjuk meg, hogy a | SPOILER!!!! | tábor ne sírjon miatta?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
|
wow, redditen megtalaltam a kovi reszbol egy kiszivargott reszt, ahol Jon maganak koveteli a tront:

"Hey, everybody, I know the entire continent has been at war with each other for several decades with everybody with two drops of noble blood trying to claim the crown — and trust me, y'all are so gonna get a laugh out of this — anyway, it turns out that I've actually been the rightful heir to the Iron Throne all this time! Yeah, my crippled not-really-half-brother saw it in a dream. Oh, and my best friend says he read it in a secret book. Totally legit, you guys."
|

| termeszetesen csak faszsag, de jot nevettem rajta 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az esetek 90%-ban (legalább) nem hallgattok rá. Ne ez essen már a 15-be. Nem nehéz rákattintani a jelre, illetve rajta tartani az egeret, amikor olvasod.
kristóf17

Borbinho
Itt van 105%, mint Tupoljev kapitány hajóján a Vadászat a Vörös Októberre-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Sobri véleménye 1 db emberé, ráadásul eddig nem nagyon van olyan, aki egyetértett vele... szóval használjátok ezerrel.

Nem véletlenül van kifejlesztve ez a funkció, és érdekes módon eddig egyetlen sorozatnál se merült fel ez a dilemma, hogy lehet-e használni vagy nem... hihetetlen bazzeg, hogy még mindig képesek vagytok komolyan venni minden trollkodást/ostoba ötletet.

Borbinho-nak köszönöm, remélem a többiek is így tesznek majd. Sobrit meg a legrosszabb legjobb esetben bannoljuk 5-6 hétre, ha (még jobban) elgurul a gyógyszere..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az esetek 90%-ban (legalább) nem hallgattok rá. Ne ez essen már a 15-be. Nem nehéz rákattintani a jelre, illetve rajta tartani az egeret, amikor olvasod.
kristóf17

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
| mondhatni szokasos evadnyito.
eleg gyorsan lezavartak eleg sok egymasra talalast, gyorsan segitettek a nezoknek felvenni a fonalat, a kovi reszekben meg majd szepen vegig is mennek a storykon.
a sarkanyon repulosdi nekem se tetszett, vagy ha mentek akkor hasznalhattak volna arra, hogy megnezzek merre lehetnek a masok, de lehet nem artott ez a tesztrepules vegulis.
Jon Snow a Starkok kriptajaban "halt meg", ezt sztem eleg jol kitalaltak az irok. kivancsi vagyok mi lesz a Daenerys-Jon szallal, lemondana-e a lany a tronrol amire egesz eleteben ahitozott? Vagy uralkodnanak-e egyutt, ugye felmenoik kozott ennel kozelebbi rokoni hazassagok is voltak. Ossz orulok, hogy masfele mentek az Aegon sztorival mint a konyv.

Bran vajon elveszti most ideiglenesen a kepessegeit meg a tudathasadasos enjet, es ujra regi onmaga lesz? Erdekes csavar lenne ha elveszitenek a mage-uket pont a war elott.
szerk:
jobban belegondolva ha old friend-et vart, akkor tudja Jamie meg h mit tett anno. Lehet igazabol majd megkoszoni, mert igy lett 3szemu varju 😀


|

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Orulok, hogy szamodra Joska mar az isten, es ugy ugrasz, ahogy o futyul ezekszerint,
Stez
Ateista vagyok. 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Az esetek 90%-ban (legalább) nem hallgattok rá. Ne ez essen már a 15-be. Nem nehéz rákattintani a jelre, illetve rajta tartani az egeret, amikor olvasod.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
iktriad
Orulok, hogy szamodra Joska mar az isten, es ugy ugrasz, ahogy o futyul ezekszerint, ez a topik viszont nem Game of Thrones, hanem sorozatok, igy ha valaki benez, nem feltetlenul a Tronok harcaert teszi. Ahogy en sem. Vagy csinaljatok egy topikot ennek a sorozatnak kulon. Az meg hidegen hagy, ki nez ram ferde szemmel, kurvara erdekel az uj resz, de en nem minden heten akarok tukon ulve varni, mi lesz xy-al, inkabb letudom egyben a szart, aztan viszont ledaralam egy este az osszes reszt.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
Idézném Sobrit aki II. ezen a néven.
Már most kérek mindenkit, hogy | ezt a buzi a spoilertakarást | mellőzze, kb. olyan, mintha a Super Bowl alatt, vagy utána másnap spoilertaggel látnánk el a hsz-eket.
Aki nem nézi élőben, azt úgysem érdekli igazán.
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.
Stez
vagy legyen egy GoT spoiler topic 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hasznaljatok mar a spoiler opciot, baszki. Nem viccbol lett beteve.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Most akkor tényleg nem lesz spoilertagelés? Mert akkor elkerülöm a topicot.
labo7
Ez engem is érdekel, de gyors bepillantások alapján nem lesz, szóval bukó a topic jaja.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Mondjuk ezek a mások mi a túrót csinálhatnak amikor ép nem öldökölnek, mert hogy évekig nem borozgatnak kurvázás, és kártyázás közben egymásnak törpés vicceket mesélve, az valahogy már lejött az eddigi részekből. 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szinte megjöttek Deresbe a Mások.
Tényleg? Egy villanásnyira sem voltak képen 😊
Gondolom megint pihikéznek, ahogy hét évadon keresztül (kb 2-3 részt leszámítva) mindig.

Mit akartok még ?😃
Ölős-baszós-partraszállós jeleneteket részemről 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 407
Most akkor tényleg nem lesz spoilertagelés? Mert akkor elkerülöm a topicot.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
A szokásos semmi történt, na majd a negyedik-ötödik rész körül esetleg 😀
warr_b
Szerintem meg brutál jó rész volt !!!
Teli feszültséggel a szövetséges karakterek között.És maga történet is szépen haladt.Havas megtudta ,hogy ő a hét királyság igazi királya.Szinte megjöttek Deresbe a Mások.Arya végre találkozott Jon-nal (brutál hidegrázós pillanat volt kettejük újra viszontlátása).Arya és a kovács között úgy néz ki alakul valami.Sansa megtudta hogy Jon szereti Daeneryst.Megérkezett Jaime is.Mit akartok még ?😃Ennél több hova fért volna már bele az első részbe.Szerintem minden kétséget kizáróan kitűnően megágyazott eme rész a továbbiaknak.
Rózsa Sándor (betyár)
Reggel nem birtam magammal, letoltottem es megneztem.

En pont a feszultseget hianyoltam belole. A szezon rovidsege meg a lezaras miatt kapkodos lett ez a resz.
Gyorsan allitsuk fel az ellenteteket, bontsuk ki oket, nem kell hozza 2-3 resz, paff, megvagyunk, jo van, kovi reszekben lehet porgetni, aztan jon majd 1-2 gyakas meg cliffhanger, stb. es mar vege is.

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
- Nem esznek eleget a sárkányok...
- Nem röptetjük meg mindkettőt feleslegesen, hogy fogyjon az energiájuk?
- Még szép hogy de, különben hogy csókoljuk meg egymást!

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan

Kenny
Barátnőm is pontmost lőtte be 03:55-re. Jó szórakozást srácok! Utolsó héten csatlakozom : )
kristóf17
Nem tudom, hogy hogyan csinálod, hogy nem futsz bele egy spoilerbe sem.
Kenny
Hát úgy, hogy ezt a topicot tökéletesen offolnom kell sajnos, mert úgyis lesz spoiler tag nélküli elszólás, illetve a GOT-is ismerősök által like-olt összes poszton kurvagyorsan átpörgetek mindegyik közösségi médiához picit is kapcsolható oldalon, amin fent vagyok. Legutóbbi éveadnál sikerült, ez rövidebb, hátha most is fasza lesz 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A szokásos semmi történt, na majd a negyedik-ötödik rész körül esetleg 😀
warr_b
Szerintem meg brutál jó rész volt !!!
Teli feszültséggel a szövetséges karakterek között.És maga történet is szépen haladt.Havas megtudta ,hogy ő a hét királyság igazi királya.Szinte megjöttek Deresbe a Mások.Arya végre találkozott Jon-nal (brutál hidegrázós pillanat volt kettejük újra viszontlátása).Arya és a kovács között úgy néz ki alakul valami.Sansa megtudta hogy Jon szereti Daeneryst.Megérkezett Jaime is.Mit akartok még ?😃Ennél több hova fért volna már bele az első részbe.Szerintem minden kétséget kizáróan kitűnően megágyazott eme rész a továbbiaknak.