Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szavazás lvl 99:

Dickon Tarly 24
Tywin Lannister 37
Jojen Reed 44
Ned Stark 67
Robert Baratheon 72

244 pont
Bruce
Waymar Royce 78 000 pont
Vrij6
A Csődör Aki Meghágja A Világot meg se született.
Az akkor ∞ pont.
Sobri Jóska
Tényleg, olyan opció nem lehet 100 pontért, hogy a felsoroltak közül mindenki meghal? 😀
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Mikor lesz már szó a Gomorráról? Ciro halála után furcsa érzés nézni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
Szavazás lvl 99:

Dickon Tarly 24
Tywin Lannister 37
Jojen Reed 44
Ned Stark 67
Robert Baratheon 72

244 pont
Bruce
Waymar Royce 78 000 pont
Vrij6
A Csődör Aki Meghágja A Világot meg se született.
Az akkor ∞ pont.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Szavazás lvl 99:

Dickon Tarly 24
Tywin Lannister 37
Jojen Reed 44
Ned Stark 67
Robert Baratheon 72

244 pont
Bruce
Waymar Royce 78 000 pont

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Szavazás lvl 99:

Dickon Tarly 24
Tywin Lannister 37
Jojen Reed 44
Ned Stark 67
Robert Baratheon 72

244 pont
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/kultur/2019/04/12/winds_of_winter_tronok_harca_regeny_martin_tuz_jeg_dala_befejezes/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Jamie Lannister
Tyrion Lannister
Davos
A Véreb
Gendry

32

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Mindenki kékszemű ? Úgy se lesz több rész.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lord Varys
Jaime
Daenerys Targaryen
John Snow
Sansa

28
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy hiányzó karakterek még: Qyburn, Pod, Yara, Missandei, Gilly, na meg a rizikósoknak Night King. 😊
braxa88
Meg a Hegy, Bánatos Ed, a kis Mormont úrnő, Dario Naharis a két sárkány, és még párszázan.
Nekünk elég ez a 22. 😉
Sobri Jóska
Szegény Meera Reed annyira jelentéktelen karakter, hogy még Bánatos Ed vagy a kis Mormont Úrnő is előbb kerül szóba, mint ő...

Tényleg lesz szerintetek olyan szereplő, akit évadok óta nem láttunk, és most visszahozzák az utolsó évadba, mint pl. Gendryt a 7.-ben? Ha igen, ki? Egy férfi vagy Daario?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
...Cersei meg, aki szerintem nem gonosz, csak elvakultan “nacionalista”, családcentrikus, önző, hatosikreket szülne, és a gyereknevelésre fókuszálhatna...
Sobri Jóska
Nem tudom elképzelni, ahogy kibírja, hogy csak gyereket nevel, míg Jaime pakolja Sansa-t. pedig egészen pofás az elmélet 😀
kristóf17
Én bármit el tudok képzelni. 😊
Nem feltétlenül pakolja Jaime, csak együtt uralkodnak.
Nem kell megmaradnia Westerosnak hétkirályságnak.
Készülnek a következő télre.
És ha nincs ellenség, nincs kitől félnie, kivel harcolna Cersei? Meg minek?
Én úgy látom minden tette reakció volt az őt és családját érő vélt vagy valós támadásokra, jóslatokra, félelmekre, Cersei nem proaktív szereplő.
Ráadásul a gyerekek egy érett nőnél nyugtatólag hatnak.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
...Cersei meg, aki szerintem nem gonosz, csak elvakultan “nacionalista”, családcentrikus, önző, hatosikreket szülne, és a gyereknevelésre fókuszálhatna...
Sobri Jóska
Nem tudom elképzelni, ahogy kibírja, hogy csak gyereket nevel, míg Jaime pakolja Sansa-t. pedig egészen pofás az elmélet 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
tudom hogy rajtam kívül mindenki GOT lázban ég
de engem ez jobban izgat 😀
 www.polygon.com/2019/4/11/17461766/disney-plus-price-release-date-shows-marvel-star-wars-pixar
Negritis
Kíváncsi vagyok tudnak-e durrantani valamit. Mondjuk Netflix mellé erre is elő kell fizetni... Na jó valahogy túlélem 😀
Toca
crunchy
netflix
hbo
prime/twitch
és jó lenne a huli/disney

tekintve hogy mennyire fos itthonról az amazon prime az cut-t kap
Negritis
Jó engem a twitch / crunchy nem érdekel. HBO-t látom eleget 😀 , szóval leszűkült egyelőre 1 ha jön a Disney 2 szereplősre 😀
Toca
pedig a crunchy kurvajó 😀 persze ha szereted a minőségi animét (nem amit a netflix produkál)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
Nekem az az elméletem/agymenésem, hogy a Dany-Jon páros valahogy offolódik a végére, a sárkányokkal együtt, önfeláldozás, “kivándorolnak”, visszavonulnak, és Jaime lesz Sansával a Kétkirályság királya, szép ív lenne királyölőből, Tyrion élő lelkiismeretként segítené, Brienne lenne az első nő a Fehérköpenyesek élén, Jorah redemptionje a Éjjeli Őrség vezetése, Bronn megkapná a várát, Cersei meg, aki szerintem nem gonosz, csak elvakultan “nacionalista”, családcentrikus, önző, hatosikreket szülne, és a gyereknevelésre fókuszálhatna.
Theon Varyssal meg elmenne keletre tökrehabilitáló varázslót keresni, Arya a Vérebbel belső elhárításként intézné Sansa és a Birodalom kényes ügyeit, Bran meg egyfajta orákulumként beköltözne Fellegvárba Sammel, és mindenki boldogan élne, míg...

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 674 — balazs.t85@gmail.com
Lord Varys
Jaime Lannister
Bronn
A Véreb
Tyrion Lannister

34
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
amúgy hiányzó karakterek még: Qyburn, Pod, Yara, Missandei, Gilly, na meg a rizikósoknak Night King. 😊
braxa88
Meg a Hegy, Bánatos Ed, a kis Mormont úrnő, Dario Naharis a két sárkány, és még párszázan.
Nekünk elég ez a 22. 😉


@Sobri Jóska
"Az éli túl a sorozatot, aki se meg nem hal, se be nem zombul, se el nem tűnik."

Beric Dondarrion?? Ezt elég nehéz lesz elbírálni...

Illetve elnézést, de egyet javítanék..
Cersei (10)
Varys (9)
Bronn (6) Gendry (6)
Daenerys (5)
Tyrion (4)

összesen 34
Igor
Majd elbírálom, nekem nem nehéz. 😛
Thorros halott, más úgyse hozza vissza Bericet.
De ha ő Azor Ahai, és halhatatlan, akkor minden más pontot felszorzok 1.27-el.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De hol van Kisujj?
steelwolf
Maka teóriája szerint Bravosban. 😊

amúgy hiányzó karakterek még: Qyburn, Pod, Yara, Missandei, Gilly, na meg a rizikósoknak Night King. 😊
braxa88
A csajok mind túlélik, Qyburn meghal, az Éj Király is, de lehet lesz új belőle(á lá Lich King), Pod 50-50%, de inkább túléli, mint nem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy hiányzó karakterek még: Qyburn, Pod, Yara, Missandei, Gilly, na meg a rizikósoknak Night King. 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Jorah Mormont, Jaime Lannister,A Véreb, Dasenerys, Theon 33
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Theon, Tyrion, Davos, Jaime, Sansa= 26p
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Az éli túl a sorozatot, aki se meg nem hal, se be nem zombul, se el nem tűnik.

Sobri Jóska
Akkor Johnt vedd ki 😀

Határidő amíg én meg nem nézem az Episode 1-et vagy amikor kijön? 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
tudom hogy rajtam kívül mindenki GOT lázban ég
de engem ez jobban izgat 😀
 www.polygon.com/2019/4/11/17461766/disney-plus-price-release-date-shows-marvel-star-wars-pixar
Negritis
Kíváncsi vagyok tudnak-e durrantani valamit. Mondjuk Netflix mellé erre is elő kell fizetni... Na jó valahogy túlélem 😀
Toca
crunchy
netflix
hbo
prime/twitch
és jó lenne a huli/disney

tekintve hogy mennyire fos itthonról az amazon prime az cut-t kap
Negritis
Jó engem a twitch / crunchy nem érdekel. HBO-t látom eleget 😀 , szóval leszűkült egyelőre 1 ha jön a Disney 2 szereplősre 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@Sobri Jóska
"Az éli túl a sorozatot, aki se meg nem hal, se be nem zombul, se el nem tűnik."

Beric Dondarrion?? Ezt elég nehéz lesz elbírálni...

Illetve elnézést, de egyet javítanék..
Cersei (10)
Varys (9)
Bronn (6) Gendry (6)
Daenerys (5)
Tyrion (4)

összesen 34

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
tudom hogy rajtam kívül mindenki GOT lázban ég
de engem ez jobban izgat 😀
 www.polygon.com/2019/4/11/17461766/disney-plus-price-release-date-shows-marvel-star-wars-pixar
Negritis
Kíváncsi vagyok tudnak-e durrantani valamit. Mondjuk Netflix mellé erre is elő kell fizetni... Na jó valahogy túlélem 😀
Toca
crunchy
netflix
hbo
prime/twitch
és jó lenne a huli/disney

tekintve hogy mennyire fos itthonról az amazon prime az cut-t kap

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
De hol van Kisujj?
steelwolf
Catelyn sincs a listán, pedig a könyvekben még zombiként jön-megy.


Daenerys Targaryen 5
Brienne 3
Melisandre 3
Arya 2
Sansa 2

Összesen: 15 pont
r.baggio
Ha valaki bátor, az bátor! 😊