Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mostani Leftovers rész méltó spin-offja volt a 2. évad utolsó előtti részének (ahol Kevin bérgyilkossá vált). Sajnálom, hogy, már csak 1 rész van hátra ebből a különleges sorozatból.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/kultur/media/2017/05/20/azt_hittem_hogy_a_kozonseg_ruhellni_fog/

Számomra legjobb jelenleg is futó sorozat.Egyszerűen hibátlan.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt
baggio
Nem attól félek, hogy a játék vagy a könyvek lesznek rosszabbak ... pont ellenkezőleg, imádom a világot és nem szeretnék csalódni. Mikor írtam a kommentet akkor még nem tudtam, hogy maga Sapkowski is részt vesz a projektben, így azért (meg nyilván a netflix is dob rá) kicsit másabb a véleményem. Ettől független még aggódok

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt
baggio
én is várom
nem lehet szarabb mint a lengyel fostaliga sorozat/összevágott film

a játék/könyvek jók ettől még egy sorozat is bőven elfér hisz van craft a "világban"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aki kitalata hogy a leftoversben a szokasos zene helyett opera meg takeonme legyen azt alapbol fejbe kéne lőni. kurvaranagyon elvett az élvezetből
braxa88
errről van szó!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
ez nem a Kung Fury 2? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=dxiCnhH6TcM

Ha láttatok már trailert,ami elsőre beránt,na ez nem az 😀
Kenny
már féltem, hogy ebből képesek sorozatot is csinálni, de szerencsére csak rossz topic 😉

amúgy ahhoz képest, hogy a Vikings évadzáró után azt hittem, hogy nem lesz mit nézni, elég erős még a május is számomra a Silicon Valley - American Gods - Genius - Better call Saul - Fargo kvintettel (plusz Last week tonight és a mindig király Simpsons)

ezek után nyáron a Trónok Harca már csak limonádé 8)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!


Ha láttatok már trailert,ami elsőre beránt,na ez nem az 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki kitalata hogy a leftoversben a szokasos zene helyett opera meg takeonme legyen azt alapbol fejbe kéne lőni. kurvaranagyon elvett az élvezetből
braxa88
A Take on me (a videoklipje miatt) erős utalás Nora és Kevin kapcsolatának természetére. A nyitójelenet alatti zene meg zsinórban 2. héten nagyon jó választás.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aki kitalata hogy a leftoversben a szokasos zene helyett opera meg takeonme legyen azt alapbol fejbe kéne lőni. kurvaranagyon elvett az élvezetből
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jáj ez a Fargo 3.rész. akkora filler volt mint a ház, ráadásul dögunalom. 2.rész se volt túl jó, nem indul így jól a 3.évad :/
braxa88
én imádtam a hangulatát, szerintem nagyon jó volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jáj ez a Fargo 3.rész. akkora filler volt mint a ház, ráadásul dögunalom. 2.rész se volt túl jó, nem indul így jól a 3.évad :/

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Netflix még mindig nem hibázik!

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!


Ó igen

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 410
elindult az American Gods, igencsak' jófélének néz ki komoly szereposztással, rendezéssel, hangulattal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
A harmadik Fargo évad mikor játszódik?
És miként kapcsolódik az első kettőhöz?
Sobri Jóska
Az új évad egy 88-as NDK-s jelenettel kezd, maga a történet pedig 2010-ben játszódik Minnesotában, egyelőre csak annyi biztos, hogy valami kapocs majd lesz, mert Noah Hawley ezt mondta.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A harmadik Fargo évad mikor játszódik?
És miként kapcsolódik az első kettőhöz?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elkezdődött közben a Better Call Saul és a Fargo harmadik évada is, mindkettő fantasztikus minőségű sorozat, egyedi képi világgal, tanítani való rendezéssel és forgatókönyvvel.
baggio
Fargo a megszokott minőséggel kezdett 😊

| végefelé márkezdődtem félni, hogy mi az, hogy egy évadkezdő részben nem nyírnak ki senkit,
de szerencsére a klíma lecsapott 😀
|
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Elkezdődött közben a Better Call Saul és a Fargo harmadik évada is, mindkettő fantasztikus minőségű sorozat, egyedi képi világgal, tanítani való rendezéssel és forgatókönyvvel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem tudom hányan láttátok a Banshee-t, nekem kifejezetten tetszik. 😊
Padrinaggio
Top3 akciósorozat, ha szempont a pörgés, lendületesség.
Az utolsó évad lett csak ergya, de zárni kellett.

több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Nem tudom hányan láttátok a Banshee-t, nekem kifejezetten tetszik. 😊
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 930
lesz uj x aktak.
10 resz.
az eredetit szepen lezartak.a nagy film nem kellett volna utana.
az uj 10resz felesleges volt de nem voltak elvarva a szalak a vegen.....erdekes lesz.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
 twitter.com/notjessewalker/status/854654812499181568


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal