Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Game of Thrones Season 6 (Teaser Trailer)

 www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhD692CvwUsDpV52ep
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alap

több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jessica Jones valaki? Szerintem eddigi legjobb Marvel sorozat lett. Jó kis darkos pszicho-thriller. Örülök, hogy végre női főszereplő van, Jessica amúgy se az a tipikus sablon pozitív mentsünk meg mindenkit superhero hanem sokkal felnőttesebb, darkosabb storyval rendelkezik, remek választás volt. Krysten Ritter is jól hozza Jessicát, Kilgrave meg legbetegebb filmes Marvel gonosz, nálam Lokit is veri.


szerk.: Más. Nézi még vki a TWD-t? az idei éved első 3 részét nagyon, de nagyon durván jól eltalálták!!! régen volt ennyire pőrgös három jó rész egymás után.
csebi
Én nézem, bár előző évad felénél már kaszáltam egy időre, de az Alexandriás részektől megint elindult felfelé a sorozat, és igen mostani évad kezdése is jó lett, csak el ne csesszék...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk ahogy Kispestről átugrunk a Rákospalotát Újpesttel összekötő alagútba az kiváló,kiszállnak az összetört autóból és megint Kispesten vannak 😀

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?
Kenny
persze. a második részben kocsmázok, meg sétálok az utcán Mira mögött 😀
shawnka
A Hercules után ezt nem tudom,hogy előre vagy visszalépésnek tekintsem 😀
Drip
mi meg éppen akkor hajtottunk el a kis srácék mellett, mikor megbuktatták KRESZ vizsgán. ott laktam közvetlenül, néztünk is, hogy biztos vmi reklám forgatás ... plusz jó pár részt ott forgattak nem messze tőlünk (Kiscelli kastélytól nem messze).

Amúgy nekem tetszik nagyon. Várom, hogy még egy picit kibontakozzon néhány szál meg néhány karakter, de nagyon jól eltalálta az HBO a hangulatát.

szerk.: Más. Nézi még vki a TWD-t? az idei éved első 3 részét nagyon, de nagyon durván jól eltalálták!!! régen volt ennyire pőrgös három jó rész egymás után.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tegnap bedaráltam a Fargo első évadot.
A hangulata bejön, kedvelem az ilyen skandinávjellegű, havas, minimál feelinget.
Thornton, Freeman, és a többi szereplő is jó.
De a történet eléggé 1.0-ás.
Mondhatni nem túl izgalmas, ráadásul 1 olyan karakter sincs, akivel együtt lehetne érezni vagy akiért szorítani lehetne.
Nálam egy nagyságrenddel le van maradva a Banshee-től.
Sobri Jóska
Más kávéház a kettő. Nekem a Fargoban épp az tetszik hogy minden szereplőnek megvan a maga kis különcsége, de közben mind már már szatirikusan hétköznapi. Pont ebből tudnak kitűnni azok a karakterek akik így vagy úgy de idealizálva vannak, és akik úgy igazán katalizálják a galibakat.
Azért jöhetne mar az a banshee finálé!! 😀

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 878 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?
Kenny
persze. a második részben kocsmázok, meg sétálok az utcán Mira mögött 😀
shawnka
A Hercules után ezt nem tudom,hogy előre vagy visszalépésnek tekintsem 😀

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?
Kenny
persze. a második részben kocsmázok, meg sétálok az utcán Mira mögött 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?
Kenny
az alap talán finn

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?
Kenny
nekem is tetszik, bár a legújabb részt nem láttam. eddig elég igényesen van megcsinálva, de azért a forgatókönyv meg a színészkedés néhol elég hektikus


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ez az Aranyélet egész jó,ahhoz képest hogy magyar.Kifejezetten tetszik.Nézi még valaki?

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
 tiii.me/
empty taxi
myepisodes.com is összeadja neked, és pár magyar sorozatot is lehet pipálni. hat hónap, 2 hétnél tartok 😀
Löfli
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png
Höri
Amatőrök


Szerk.: Itt a lista is:

tenorx
na ennyi időt biztos nem töltöttem el sorozatnézéssel, viszont végre sikerült a végre jutnom Thomas Sullivan Magnum IV történeteinek - és a végére a sorozat szerzőit sem utáltam meg 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
A The Man In The High Castle-t végigdarálta már valaki?
baggio
Könyvet gondolom olvastad (?).
Vrij6
áh nem, P.K. Dick nekem túl sok, azért néztem meg ennek a pilotját a téma mellett, mert azt hallottam, hogy ez az ő talán legkevésbé elvont műve, de az első rész után nem tudom szüksége van-e erre a tömör depresszióra

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
A The Man In The High Castle-t végigdarálta már valaki?
baggio
Könyvet gondolom olvastad (?).

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A The Man In The High Castle-t végigdarálta már valaki?
baggio
első három részt láttam, de nem tűnik valami sorozattörténelmi alkotásnak 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
A The Man In The High Castle-t végigdarálta már valaki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png
Höri
A Lost-t is végignéztedaludtad...
H_Marko
ja,de az olyan szar volt, hogy nem vállalom. Van még pár ilyen, amit utólag kitöröltem 😀
Höri
De a rászánt időt már soha nem kapod vissza 😛

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png
Höri
A Lost-t is végignéztedaludtad...
H_Marko
ja,de az olyan szar volt, hogy nem vállalom. Van még pár ilyen, amit utólag kitöröltem 😀

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png
Höri
A Lost-t is végignéztedaludtad...

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 tiii.me/
empty taxi
myepisodes.com is összeadja neked, és pár magyar sorozatot is lehet pipálni. hat hónap, 2 hétnél tartok 😀
Löfli
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png
Höri
Amatőrök


Szerk.: Itt a lista is:


Szerkesztette: tenorx
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 tiii.me/
empty taxi
myepisodes.com is összeadja neked, és pár magyar sorozatot is lehet pipálni. hat hónap, 2 hétnél tartok 😀
Löfli
Itt az enyém, a vége nem fért ki 😀
 img.whatnext.eu/42-4347.png

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 tiii.me/
empty taxi
myepisodes.com is összeadja neked, és pár magyar sorozatot is lehet pipálni. hat hónap, 2 hétnél tartok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 tiii.me/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Bár a második évadnak még nincs vége, szerintem ez e tekintetben is veri az elsőt, melynél talán túlságosan is ragaszkodtak a film minimalista stílusához (az aktuális évadban is sok Coenes utalás van, de a Fargo mellett a rendezők további munkáiból is merít ihletet bőven, a karakterek pedig az utolsó mellékszereplőkig frenetikusak).
baggio
Mindenképp megnézem amikor meg lesz egyben az egész szinkronosan.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Bár a második évadnak még nincs vége, szerintem ez e tekintetben is veri az elsőt, melynél talán túlságosan is ragaszkodtak a film minimalista stílusához (az aktuális évadban is sok Coenes utalás van, de a Fargo mellett a rendezők további munkáiból is merít ihletet bőven, a karakterek pedig az utolsó mellékszereplőkig frenetikusak).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal