Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 indavideo.hu/video/Az_ugynok_4_resz

több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Narcos mennyire odabasz aztakurva megint nem csalódtam netflixben

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
azért nekem a Suits záró tetszett. végig szólt vmiről az egész éved, aztán mikor megnyugodtam, hogy mégsem fog megtörténni, akkor csak bevállalták. kemény!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 indavideo.hu/video/Az_ugynok_3_resz

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.origo.hu/teve/20150826-csodalatos-hir-a-sons-of-anarchy-hiveinek.html !!!!!
Béczkó
inkább a First 9

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.origo.hu/teve/20150826-csodalatos-hir-a-sons-of-anarchy-hiveinek.html !!!!!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rick and morty!
| stonereknek különösen ajánlott |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
párat felsorolhatnál, és akkor nekünk nem kéne utána böngészni : -)
ozibozi
Otthon elmentettem könyvjelzőbe, de csak holnap este jutok haza 😊 A macera nem is a vizsga meg a tanfolyam szerintem, ami a sapka működéséről meg a kollektív szerződésről szól elvileg, hanem hogy emellé feltétel még, hogy diplomát szerezz 'masters of law' képzésen, amit persze nem feltétlen ott kell megszerezned, hanem akkreditálhatod is, nem tudom hogy pl egy ELTE jogászdiplomával ez helyettesíthető e, de ugye azt is minimum 5 év lenne abszolválni. Ha jól emlékszem ezt az egészet kiválthatod 7 év üzleti tapasztalattal, olyan munkával ami tárgyalásokra épül (az angol negotiate szó szerintem kifejezőbb, remélem a lényeg érthető). Hogy ezen felül milyen kiskapuk vannak azt nem tudom, de bakker jól meg kell szenvedni
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sunny meg kíváncsi vagyok, mit/kit keresett Jacksonvilleben. .D
iktriad
Pásztor is az ő embere.
Höri
Akkor volt idő, mikor a jobb és a bal oldali tackleünk is az ő embere volt. Mert Monroet is ő képviseli. Akkor lehet pár Gene Smithes sztorija neki is. 😀
Mondjuk eddig szegény csak UDFAkra lövöldöz a sorozatban.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
bezzeg a 2. rész a mai napig elérhetetlen
Höri
tenyardon fent van
Löfli
és már indavideón is, micsoda véletlen!  indavideo.hu/video/Az_ugynok_2_resz
Höri
Köszi szépen, hogy felraktad, mert gondolom neked köszönhetjük a részt. A vége elég komoly volt. Sunny meg kíváncsi vagyok, mit/kit keresett Jacksonvilleben. .D
iktriad
Pásztor is az ő embere.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
bezzeg a 2. rész a mai napig elérhetetlen
Höri
tenyardon fent van
Löfli
és már indavideón is, micsoda véletlen!  indavideo.hu/video/Az_ugynok_2_resz
Höri
Köszi szépen, hogy felraktad, mert gondolom neked köszönhetjük a részt. A vége elég komoly volt. Sunny meg kíváncsi vagyok, mit/kit keresett Jacksonvilleben. .D
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Ma hajnali 3-kor világszerte elszabadul az apokalipszis, elrajtol ugyanis a Fear The Walking Dead tévésorozat, amelyet hazánkban az AMC Magyarország tűz műsorára az amerikai premierrel egy időben magyar felirattal, majd hétfőn este 22.00-tól magyar szinkronnal is.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
párat felsorolhatnál, és akkor nekünk nem kéne utána böngészni : -)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
bezzeg a 2. rész a mai napig elérhetetlen
Höri
tenyardon fent van
Löfli
és már indavideón is, micsoda véletlen!  indavideo.hu/video/Az_ugynok_2_resz

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
bezzeg a 2. rész a mai napig elérhetetlen
Höri
tenyardon fent van


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
Rynald
bezzeg a 2. rész a mai napig elérhetetlen

több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nekem bejött az Agent 1. része, olyannyira hogy utána is néztem mik az első lépések, hogy az ember játékos ügynök legyen az NFL-ben (elég komoly elvárások vannak)
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mi lehet autentikusabb egy olasz maffiás filmnél?
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Olvastam Saviano könyveit, sokat várok ettől a sorozattól.
laccoo74
Meg kell szokni a karaktereket meg a hangulatàt pàr rèsz alatt, ès akkor okès szerintem,csak ne amcsis sorozatkènt kell ràhangolòdni.
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Olvastam Saviano könyveit, sokat várok ettől a sorozattól.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Gomorra.Jónak tűnő olasz sorozat.Látta már valaki?
laccoo74
Jòfajta ès abszolút euròpai hangulata is van
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Gomorra.Jónak tűnő olasz sorozat.Látta már valaki?
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Az Esquire Networkos Agent 1. rész elvileg ingyenes, de nekem nem indul el 😕 Fent van valahol máshol is?
Rynald
csak pár kommentet kellett volna visszaolvasni 😉
 rlsbb.com/the-agent-s01e01-work-of-a-football-agent-pdtv-x264-jive/
baggio
Jogos, azért köszönöm szépen!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Az Esquire Networkos Agent 1. rész elvileg ingyenes, de nekem nem indul el 😕 Fent van valahol máshol is?
Rynald
csak pár kommentet kellett volna visszaolvasni 😉
 rlsbb.com/the-agent-s01e01-work-of-a-football-agent-pdtv-x264-jive/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Az Esquire Networkos Agent 1. rész elvileg ingyenes, de nekem nem indul el 😕 Fent van valahol máshol is?