Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
the wire

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)Newman
the shield

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)Newman
Breaking Bad.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)Newman
Sírhant művek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)Newman
uh bazz, talán a Fringe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)Newman
Oz (HBO)

choose life
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha ráböknétek egy sorozatra, hogy ez volt az eddigi legjobb amit láttam, melyik lenne az? 😊 (új sorozat után nézek)

több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
comment:com on volt hír h jön swat kats reboot. ment is az élvezkedés h úristen mekkora introja volt annó, el is kapott a nosztalgia, bár sztem 80-90-es évek cartoon intróban alábbit semmi sem veri:
 www.youtube.com/watch?v=AA-NRCAW90o

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Banshee kasza, a januári évad lesz az utolsó. És az is csak nyolc részes.berger90
szomorú, de legalább így tuti, hogy méltó zárás lesz, nem nyújtás.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Banshee kasza, a januári évad lesz az utolsó. És az is csak nyolc részes.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dehogynem. Arról szól, hogy Ricky minden részben megszívja, a dagadék falember egy örök papucs, The Rock kurva kemény ember, Vernon meg egy idióta pöcs, akinek a pénzét a fél világ elherdálja.
Ugye milyen fantáziadús? 😊

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Srácok, velem van a baj, vagy tényleg jó volt a Ballers 5. meg 6. része? Simán legjobb részek eddig 😀Borbinho
nem veled van a baj egy fokkal jobbak de engem még mindig nagyon zavar hogy gyakorlatilag nem szól semmiről.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Srácok, velem van a baj, vagy tényleg jó volt a Ballers 5. meg 6. része? Simán legjobb részek eddig 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Felesegem javaslatara belecsaptam a Damages (A hatalom halojaban) cimu sorozatba, eddig nem bantam meg, nagyon minoseginek tunik 4 resz utan!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak erős idegzetűeknek ajánlom a sorozatjunkie-s winnie tweetjeit a Ballers magyar fordításáról
 twitter.com/sorozatjunkie
a kurva anyjukat már, hogy még az hbo is csak ilyen ganéra képesbaggio
"- Coach! Coach!"
"- Edző! Edző!"
Mi a bökkenő ?süti
Én sose hívtam az edzőmet edzőnek, nálatok az a divat?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
csak erős idegzetűeknek ajánlom a sorozatjunkie-s winnie tweetjeit a Ballers magyar fordításáról
 twitter.com/sorozatjunkie
a kurva anyjukat már, hogy még az hbo is csak ilyen ganéra képesbaggio
"- Coach! Coach!"
"- Edző! Edző!"
Mi a bökkenő ?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
csak erős idegzetűeknek ajánlom a sorozatjunkie-s winnie tweetjeit a Ballers magyar fordításáról
 twitter.com/sorozatjunkie

a kurva anyjukat már, hogy még az hbo is csak ilyen ganéra képes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wayward Pines is elkaszálva :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A True Detective második évadát érdemes még folytatni a borzalmas első rész után? Az első évadra se mondanám, hogy mestermű, na de ez valami katasztrofálisan indult, nem is tudtam hogy vaughn ekkora színészi antitálentumbaggio
Én miatta nem kezdtem még bele. 😀

Pedig azért szeretném bepróbálni, mondjuk Colin Firth se a kedvencem, de még mindig sokkal jobb mint ő.Vrijbloed
Még úgy is hogy benne sincs!

több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 910
Az uj Hosok evadra kivancsi valaki?
Az elso evadot faltam...a mostani haat.Leginkabb az eletvitelem miatt nem nezek annyi filmet.
Az x aktak minden idok nalam de ahogy irtam korabban az ugy volt kerek ahogy...
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A True Detective második évadát érdemes még folytatni a borzalmas első rész után? Az első évadra se mondanám, hogy mestermű, na de ez valami katasztrofálisan indult, nem is tudtam hogy vaughn ekkora színészi antitálentumbaggio
Én miatta nem kezdtem még bele. 😀

Pedig azért szeretném bepróbálni, mondjuk Colin Firth se a kedvencem, de még mindig sokkal jobb mint ő.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A True Detective második évadát érdemes még folytatni a borzalmas első rész után? Az első évadra se mondanám, hogy mestermű, na de ez valami katasztrofálisan indult, nem is tudtam hogy vaughn ekkora színészi antitálentumbaggio
Nem!

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
A True Detective második évadát érdemes még folytatni a borzalmas első rész után? Az első évadra se mondanám, hogy mestermű, na de ez valami katasztrofálisan indult, nem is tudtam hogy vaughn ekkora színészi antitálentum


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kijött az első X-akták teaser!
iktriad
elég a zene h megcsinálja a nézettséget 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kijött az első X-akták teaser!