Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jon sztem se hal meg, legalábbis Martin azt mondta, h nem hal meg.Borbinho
Hm... Hol mondta?Sobri Jóska
jogos, nem biztos, hogy meghal. eléggé nem ugyan az a kettő, köszi a javítást
Martin azt nyilatkozta, hogy Jon meg fogja tudni, ki volt az anyja. Eddig nem tudta meg.
+ Azt is nyilatkozta, hogy ne legyük biztosak abban, hogy Jon meghalt.
De ezeket még az utcsó könyv megjelenése utáni években nyilatkozta, most nem tudok blogposztokon kívüli forrást linkelni, ami releváns lenne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Jon sztem se hal meg, legalábbis Martin azt mondta, h nem hal meg.Borbinho
Hm... Hol mondta?

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem a könyv és a sorozat vége is ugyan az lesz, a lényegi rész:
Jó vs rossz. Tűz vs jég. Sárkányok vs White walkerek.
Más módon nem nagyon lehet megállítani a másokat, mint tűzzel (na ja, szerezz 150ezer valyriai pengét). Kb kinyírják egymást a nagy családok mire Daenerys oda jut ("im going to break the wheel"), neki nem is nagyon más feladata, mint legyakni a birodalomra zúduló élőhalott sereget.
Ez az évad szinte teljesen eltért a könyvtől, szerintem érezhetően gyengébb is lett mint az előzőek, bár az utols 3 rész eléggé odavert (még ha számomra is kiszámítható volt).
Viszont annak sok értelmét nem látom, hogy a főszereplők sztorijai teljesen máshogy érnének véget a könyvben és a sorozatban. Jon sztem se hal meg, legalábbis Martin azt mondta, h nem hal meg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
sorozatban Bran szála mennyire volt kiemelve?
mer az 5. könyvben elég komoly szerepe van
valamint ugye ott van még Connington a griff és a partraszállás is nem tudom hogy az benne van-e a sorozatban

és akkor elvileg idén jön a 6. könyv alngolulNegritis
elvileg ott van a kimaradt Greyjoy szál, és a kimaradt -spoiler nélkül- Riverland szál amik szerintem még érdekesek lehetnek másrészt megalapozhatják az azt követő évadot ha ebből mindent összefűznek; és akkor nem is baj ha véletlenül tényleg nem lesz Havas úra következőben.
legalábbis remélem a "Lady" és Victarionék nem vesznek a feledésbe, amit nagyon sajnálok, hogy ha jól emlékszem a könyvben a Stannis szál mintha másképp alakult volna, illetve Barristan halála is khhm, na meg Mance Rayderék és női 😮, vagy az eredeti Sansa szál 😕 .

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
osztom azt a véleményt hogy kezd kifulladni a sorozat, és ami érdekes hogy nem a történet miatt hanem ahogy az tálalva van. Minden, de tényleg minden teljesen egyértelmű volt nekem is, aki eddig egyik könyvet sem vettem a kezembe. Kezdve a csókos "merénylettel", ott pl kinek nem jutott eszébe 2 mp-en belül hogy így akarja megmérgezni? és mindenki csak bárgyún vigyorog mellettük... ez a "keresztút" is kiakasztott (még ha igy is van tényleg a sztori szerint amit ugye nem olvastam akkor is azért ódzkodtam volna tőle hogy pont így vigyem ezt vászonra). Szerintem ez az egész évad egy klisétenger volt, csupa lassú betéttel, aztán arcon vágnak minket egy kis akcióval elvárva hogy attól eldobd az agyad utána meg adnak egy ilyen vontatott és gagyi szezonzárót.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyszerűen sikerült úgy véget vetni az egésznek, hogy kb. kérdés se maradjon számomra, vagy bármi, amiért aggódhatnék, és a következő évadot annyira várnám. De tényleg, | majd biztos meghal Jon, ugyan már. 😀 | Semmilyen hatást nem tudtak elérni a dologgal, nálam legalábbis.Stez
a kérdések amikre a könyvesek se tudják a választ
-Danyvel mit csinál a khalasar? behódolnak neki majd ha megjelenik Drogon v befogják szolgána ilyesmi
-Theon és Sansa túléli, ha igen hova mennek?
-Jon ugye
-Stannis-szel mi lesz?
-Cerseire és Margeryre tárgyalás vár
-Falon mi lesz, vadakkal
-Dorne vs Lannisterek
-beköszöntött a tél..
ha téged egyik szál/kérdés se érdekel akkor nem tudom miért nézed
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
akkor a kövi évadban jönnek azok a szálak valszeg
mondjuk Wiki alapján 15-18 között jön vmikor, de az a baj hogy ha így haladunk akkor a 7.et nem ő írja ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sorozatban Bran szála mennyire volt kiemelve?
mer az 5. könyvben elég komoly szerepe van
valamint ugye ott van még Connington a griff és a partraszállás is nem tudom hogy az benne van-e a sorozatban

és akkor elvileg idén jön a 6. könyv alngolulNegritis
a könyv majd max jövőre
Bran idei évadbol kimaradt
griffék is

fantasztikus rész volt. az utolsó 3 rész 10/10
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
sorozatban Bran szála mennyire volt kiemelve?
mer az 5. könyvben elég komoly szerepe van
valamint ugye ott van még Connington a griff és a partraszállás is nem tudom hogy az benne van-e a sorozatban

és akkor elvileg idén jön a 6. könyv alngolul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira kiszámítható volt ez az évadzáró GOT, hogy még csak | aggódni sem tudok azért, hogy mi lesz Jonnal. Nyilván tök véletlenül tért vissza pont Melisandre, cseppet sem egyértelmű, hogy életben tartja. 😀 | Sárkánykirálynőnket tekintve továbbra sem történt semmi sem, Stannisszal végre igen, de azok után, hogy ez lett a vége, elmondható, hogy konkrétan időhúzás és bullshit volt az egész előző, másfél évados szerencsétlenkedés.

Aryát elintézték öt percben, megint az volt a pláne, amit úgy minden évadban az ember tudtára hoznak, hogy milyen kemények ezek az arc nélküli népek. 😀 Valahogy nekem ez a lezárás pont olyanra sikeredett, mint az egész évad, lassúra, kiszámíthatóra, a klisékkel megpróbálták behülyíteni a világot, hogy történik valami, és micsoda dolog az, de közben egyáltalán semmi sem történt. 😀

Egyszerűen sikerült úgy véget vetni az egésznek, hogy kb. kérdés se maradjon számomra, vagy bármi, amiért aggódhatnék, és a következő évadot annyira várnám. De tényleg, | majd biztos meghal Jon, ugyan már. 😀 | Semmilyen hatást nem tudtak elérni a dologgal, nálam legalábbis.Stez
Szerintem inkább volt az | új lovag az utalás arra, hogy van remény Jon feltámadására |
A Stanisos szál elég béna lett sajnos tényleg. A könyvben most hirtelen nem is emlékszem, hogyan alakult a végén.
Kérdés, hogy a lovasok mennyire jó szándékúak, nem biztos, hogy | khaleesiként tekintenek Dannyre, ha pedig igen akkor irány az ex-khaleesik tábora, ha hűségesek maradnak-e tekintetben a könyvben leírtakhoz 😀. |

Ott van még Sansa és a | potenciális Martell vs Lannister | szál ami érdekes lehet.Blaise
De engem nem tud felcsigázni sem a Sansa, sem a másik, általad említett szál. Konkrétan mindkettő vergődés, pont annyira életképes, mint a Stannis volt, amit most kivágtak a kukába másfél rész alatt.
| Jonnál nekem két tippem van, az egyik az, hogy white walkerként tér vissza, | az durva lenne, ütne, a másik pedig, hogy | ő lesz Azor Ahai, akiről még korábban Melisandre beszélt, és Melisandre vissza is hozza az életbe. | Illetve ugye volt Master Aemonnak a "kill the boy, born to man" beszólása, ami szerintem szintén a | Jon-szálnak szól. |

Ja, egyébként | Kit Harington, alias Jon azt nyilatkozta, hogy nem tér vissza a következő évadra, vége. | Na ez az, ami szerintem tutira porhintés, vagy alapból az is eszembe jutott, hogy vagy | most csinálnak egy amolyan előzmény-évadot, ahol néhány fontos szél előtörténetét mesélik el, | vagy | a következő évadnak a legvégére hagyják a feltámadását, bár ezt nem gondolom, hogy egy évadot majdnem elhúzzák a messze legjobban imádott karakter feltámasztását. Szóval nálam marad az előzmény-évad, amire tippelni tudnék. Ezzel megpróbálnak mélyebb hátteret adni az egész sorozatnak, és reménykednek, hogy Martin elkészül a könyvvel, hogy abból hitelesebben tudjanak meríteni. |

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Annyira kiszámítható volt ez az évadzáró GOT, hogy még csak | aggódni sem tudok azért, hogy mi lesz Jonnal. Nyilván tök véletlenül tért vissza pont Melisandre, cseppet sem egyértelmű, hogy életben tartja. 😀 | Sárkánykirálynőnket tekintve továbbra sem történt semmi sem, Stannisszal végre igen, de azok után, hogy ez lett a vége, elmondható, hogy konkrétan időhúzás és bullshit volt az egész előző, másfél évados szerencsétlenkedés.

Aryát elintézték öt percben, megint az volt a pláne, amit úgy minden évadban az ember tudtára hoznak, hogy milyen kemények ezek az arc nélküli népek. 😀 Valahogy nekem ez a lezárás pont olyanra sikeredett, mint az egész évad, lassúra, kiszámíthatóra, a klisékkel megpróbálták behülyíteni a világot, hogy történik valami, és micsoda dolog az, de közben egyáltalán semmi sem történt. 😀

Egyszerűen sikerült úgy véget vetni az egésznek, hogy kb. kérdés se maradjon számomra, vagy bármi, amiért aggódhatnék, és a következő évadot annyira várnám. De tényleg, | majd biztos meghal Jon, ugyan már. 😀 | Semmilyen hatást nem tudtak elérni a dologgal, nálam legalábbis.Stez
Szerintem inkább volt az | új lovag az utalás arra, hogy van remény Jon feltámadására |
A Stanisos szál elég béna lett sajnos tényleg. A könyvben most hirtelen nem is emlékszem, hogyan alakult a végén.
Kérdés, hogy a lovasok mennyire jó szándékúak, nem biztos, hogy | khaleesiként tekintenek Dannyre, ha pedig igen akkor irány az ex-khaleesik tábora, ha hűségesek maradnak-e tekintetben a könyvben leírtakhoz 😀. |

Ott van még Sansa és a | potenciális Martell vs Lannister | szál ami érdekes lehet.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Lady Melisandre a legnagyobb a sorozatban, szépen leépítette a Baratheon famíliát.

De legalább újra egymás mellett van Tyrion és Varys, az ő párbeszédeiket rohadtul hiányoltam.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira kiszámítható volt ez az évadzáró GOT, hogy még csak | aggódni sem tudok azért, hogy mi lesz Jonnal. Nyilván tök véletlenül tért vissza pont Melisandre, cseppet sem egyértelmű, hogy életben tartja. 😀 | De nekem ez az | alázzuk meg a királynőt szál | sem tetszett, semmi pláne nem volt a dologban. Nyilván most megőrül, vagy bosszút akar majd állni. Sárkánykirálynőnket tekintve továbbra sem történt semmi sem, Stannisszal végre igen, de azok után, hogy ez lett a vége, elmondható, hogy konkrétan időhúzás és bullshit volt az egész előző, másfél évados szerencsétlenkedés.

Aryát elintézték öt percben, megint az volt a pláne, amit úgy minden évadban az ember tudtára hoznak, hogy milyen kemények ezek az arc nélküli népek. 😀 Valahogy nekem ez a lezárás pont olyanra sikeredett, mint az egész évad, lassúra, kiszámíthatóra, a klisékkel megpróbálták behülyíteni a világot, hogy történik valami, és micsoda dolog az, de közben egyáltalán semmi sem történt. 😀

Egyszerűen sikerült úgy véget vetni az egésznek, hogy kb. kérdés se maradjon számomra, vagy bármi, amiért aggódhatnék, és a következő évadot annyira várnám. De tényleg, | majd biztos meghal Jon, ugyan már. 😀 | Semmilyen hatást nem tudtak elérni a dologgal, nálam legalábbis.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Faszomat a tronok harcaba, az ember naivan elkezdi nézni erre meghal a legértelmesebb karakter. Kar volt elkezdeni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hali! Valaki megtudna dobni egy linkel a LA KISS-Angyali foci nevű sorozatról?Coolearie
Mi kéne, leírás? 😀

több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Damages-t nezte valaki korabban? Tenyleg olyan jo sorozat volt?😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokat hallottam róla, így elkezdtem a Breaking Badet. 😀
Az első évadot villámban ledaráltam, a második sem tartott mondjuk sokkal tovább. 😀 Király nagyon, bár a második évad közepe felé már nagyon vártam, hogy WW ismét elkezdjem keményen meth-et főzni, mert kicsit kezdte elveszíteni a feelingjét a sorozat.

Most a harmadik évad közepén járok, belassult, meg valamit azért vesztett a hatásából, de még ezzel együtt is bőven ott van a legjobbak között. Illetve hát szerintem most kezd majd ismét beindulni.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Hali! Valaki megtudna dobni egy linkel a LA KISS-Angyali foci nevű sorozatról?

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Egyébként nem lepne meg, hogy ha az utolsó részben | kinyírnák Jon Snow-t | , még ha a könyvben tudtommal egyelőre nem történt ilyen. Akkor robbanna fel az internet.Stez
az 5. könyv | úgy ér véget hogy testvérei jópárszor hátbaszúrják mikor nincs mellett Szellem
majd elsötétül minden
|
viszont interjúban Martin
| elmondta hogy nem hal meg kedves Havas úrfink | Negritis
Azt tudom, hogy a könyvben így van, de ugye az HBO egyre inkább kénye-kedve szerint alakít.
Mondjuk egyik oldalról szerintem nagyon benne van ugye a levegőben, hogy | megöletik, a másik oldalról viszont az HBO hülye lenne a toronymagasan közkedvenc karaktert kiírni a sorozatból. Mire meg Martin tollából kiderül, mi lesz Jon Snowwal, lemegy még két két évad is kb, ezzel a tempójával. 😀 De gondolom a Jon elleni támadással fejeződik be ez az évad, | aztán robban az internet. És tök jó lesz, mert a következőben meg gondolom | nyolc részen keresztül szenved majd az agyonszúrt Jon | , csak hogy az egyetlen szál, ahol azért egyre több dolog történt, lelassuljon. 😀Stez
hát én úgy tudom hogy Martin "keze" benne van minden módosításban
valamint | Mellisandre tarjta majd életben hasonlóan mint Thoros tette ezt Cat-el meg előtte a nem jut eszembe kivel | Negritis
Beric Dondarrion.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
| mekkora trollok lennének a sorozat írói, hogy ha Daenerys elkapta volna a szürke hámot Jorahtól, amikor idillien megfogta a kezét, hogy elvezesse 😀😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 207 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én azt olvastam, hogy Martin elmondta a történet végét a készítőknek, hogy ha kaszálják a sorozatot, ugyanaz legyen a vége. De a 6.-7. évad kb teljesen a sorozat íróin múlik, közben meg Martin írja a könyveket. 7 évadnál több szerintem nem is lesz, max ha nem csökken nagyot a nézettség


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként nem lepne meg, hogy ha az utolsó részben | kinyírnák Jon Snow-t | , még ha a könyvben tudtommal egyelőre nem történt ilyen. Akkor robbanna fel az internet.Stez
az 5. könyv | úgy ér véget hogy testvérei jópárszor hátbaszúrják mikor nincs mellett Szellem
majd elsötétül minden
|
viszont interjúban Martin
| elmondta hogy nem hal meg kedves Havas úrfink | Negritis
Azt tudom, hogy a könyvben így van, de ugye az HBO egyre inkább kénye-kedve szerint alakít.
Mondjuk egyik oldalról szerintem nagyon benne van ugye a levegőben, hogy | megöletik, a másik oldalról viszont az HBO hülye lenne a toronymagasan közkedvenc karaktert kiírni a sorozatból. Mire meg Martin tollából kiderül, mi lesz Jon Snowwal, lemegy még két két évad is kb, ezzel a tempójával. 😀 De gondolom a Jon elleni támadással fejeződik be ez az évad, | aztán robban az internet. És tök jó lesz, mert a következőben meg gondolom | nyolc részen keresztül szenved majd az agyonszúrt Jon | , csak hogy az egyetlen szál, ahol azért egyre több dolog történt, lelassuljon. 😀Stez
hát én úgy tudom hogy Martin "keze" benne van minden módosításban
valamint | Mellisandre tarjta majd életben hasonlóan mint Thoros tette ezt Cat-el meg előtte a nem jut eszembe kivel | Negritis
Már nincs benne minden módosításban. Állítólag összeveszett a sorozat készítőivel, és ebben az évadban már nem is segédkezett, legalábbis pár hete ezt írták.Stez
annyira nem segítkezett, Martin mondta h | gyújtsák meg a kislányt |
egszerűen csak nem rendez és nem ír forgatókönyvet egyik részhez sem, de ugyanugy sokat konzultál a készítőkkel, szép is lenne ha nem
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként nem lepne meg, hogy ha az utolsó részben | kinyírnák Jon Snow-t | , még ha a könyvben tudtommal egyelőre nem történt ilyen. Akkor robbanna fel az internet.Stez
az 5. könyv | úgy ér véget hogy testvérei jópárszor hátbaszúrják mikor nincs mellett Szellem
majd elsötétül minden
|
viszont interjúban Martin
| elmondta hogy nem hal meg kedves Havas úrfink | Negritis
Azt tudom, hogy a könyvben így van, de ugye az HBO egyre inkább kénye-kedve szerint alakít.
Mondjuk egyik oldalról szerintem nagyon benne van ugye a levegőben, hogy | megöletik, a másik oldalról viszont az HBO hülye lenne a toronymagasan közkedvenc karaktert kiírni a sorozatból. Mire meg Martin tollából kiderül, mi lesz Jon Snowwal, lemegy még két két évad is kb, ezzel a tempójával. 😀 De gondolom a Jon elleni támadással fejeződik be ez az évad, | aztán robban az internet. És tök jó lesz, mert a következőben meg gondolom | nyolc részen keresztül szenved majd az agyonszúrt Jon | , csak hogy az egyetlen szál, ahol azért egyre több dolog történt, lelassuljon. 😀Stez
hát én úgy tudom hogy Martin "keze" benne van minden módosításban
valamint | Mellisandre tarjta majd életben hasonlóan mint Thoros tette ezt Cat-el meg előtte a nem jut eszembe kivel | Negritis
Már nincs benne minden módosításban. Állítólag összeveszett a sorozat készítőivel, és ebben az évadban már nem is segédkezett, legalábbis pár hete ezt írták.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a tempóról csak annyit h most egy évadban megcsináltak 2 könyvet.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Egyébként nem lepne meg, hogy ha az utolsó részben | kinyírnák Jon Snow-t | , még ha a könyvben tudtommal egyelőre nem történt ilyen. Akkor robbanna fel az internet.Stez
az 5. könyv | úgy ér véget hogy testvérei jópárszor hátbaszúrják mikor nincs mellett Szellem
majd elsötétül minden
|
viszont interjúban Martin
| elmondta hogy nem hal meg kedves Havas úrfink | Negritis
Azt tudom, hogy a könyvben így van, de ugye az HBO egyre inkább kénye-kedve szerint alakít.
Mondjuk egyik oldalról szerintem nagyon benne van ugye a levegőben, hogy | megöletik, a másik oldalról viszont az HBO hülye lenne a toronymagasan közkedvenc karaktert kiírni a sorozatból. Mire meg Martin tollából kiderül, mi lesz Jon Snowwal, lemegy még két két évad is kb, ezzel a tempójával. 😀 De gondolom a Jon elleni támadással fejeződik be ez az évad, | aztán robban az internet. És tök jó lesz, mert a következőben meg gondolom | nyolc részen keresztül szenved majd az agyonszúrt Jon | , csak hogy az egyetlen szál, ahol azért egyre több dolog történt, lelassuljon. 😀Stez
hát én úgy tudom hogy Martin "keze" benne van minden módosításban
valamint | Mellisandre tarjta majd életben hasonlóan mint Thoros tette ezt Cat-el meg előtte a nem jut eszembe kivel |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!