Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Haverom apja ma ezt adta fel:

Monaco-Lille 1
Újpest-Honvéd 1
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1
Vasas-Videoton 2
FTC-MTK 1

Én az újpesti meccset érzem rizikósabbnak, de nem vészes. De D veszély is érzek.danyly
Vasas is X szagúozibozi
Ez a tippsor igen gyengére sikeredett. o_o

Mondjuk én speciel nem nagyon preferálom a magyar bajnoki meccseket tippelés szempontjából.
Jobba szeretem az érdekesebb bajnoki meccseket (izlandi, norvég stb.).
danyly
Na azok egy bunda ligák..Az ilyen 1,45-ös sorzókat meg inkább hanyagolom.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
akkor már én is, nálam 3-as kötésben volt a Békéscsaba W 6,90-ért (jött), a Loki W asszem 1,85-ért (2,20-ért néztem még, de mire megraktam, leesett, végül ez is jött), meg a Hali-Paks X kellett volna, vártam h végre kipukkanjanak, de most még megvolt nekik az 1-0, ezzel buktam a 42-es szorzótkaszo
42-ből egyszer bejön. 😉
Sobri
A szezon eleji elbaszott oddsok miatt aligha. A Békéscsaba például egész biztosan nem csak 7-ből 1-szer nyert volna a Puskás ellen, és a Loki sem közelíthette volna meg reálisan nézve a 2-es szorzót, szóval ha lejátszották volna mindhárom meccset 42-szer, egész biztosan nem csak 1-szer jött volna be ez a kimenetel.
De köszönöm az észrevételt, amit minden egyes kombi után beírsz, csak egy kicsit hiányoltam a végéről, hogy te csak olyanra fogadsz, aminek biztosra tudod az eredményét.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
akkor már én is, nálam 3-as kötésben volt a Békéscsaba W 6,90-ért (jött), a Loki W asszem 1,85-ért (2,20-ért néztem még, de mire megraktam, leesett, végül ez is jött), meg a Hali-Paks X kellett volna, vártam h végre kipukkanjanak, de most még megvolt nekik az 1-0, ezzel buktam a 42-es szorzótkaszo
42-ből egyszer bejön. 😉

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
akkor már én is, nálam 3-as kötésben volt a Békéscsaba W 6,90-ért (jött), a Loki W asszem 1,85-ért (2,20-ért néztem még, de mire megraktam, leesett, végül ez is jött), meg a Hali-Paks X kellett volna, vártam h végre kipukkanjanak, de most még megvolt nekik az 1-0, ezzel buktam a 42-es szorzót
több mint 10 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én egy ideje már csak poénból szoktam fogadni, általában pontos végeredményre

St. Pauli - Fürth 1-1
Union Berlin - Kaiserslautern 1-2
Wolves - Hull 1-1

"Patent" fogadás, 3 önálló, 3 kettes kötés és egy hármas kötésben játszottam

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Haverom apja ma ezt adta fel:

Monaco-Lille 1
Újpest-Honvéd 1
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1
Vasas-Videoton 2
FTC-MTK 1

Én az újpesti meccset érzem rizikósabbnak, de nem vészes. De D veszély is érzek.danyly
Vasas is X szagúozibozi
Ez a tippsor igen gyengére sikeredett. o_o

Mondjuk én speciel nem nagyon preferálom a magyar bajnoki meccseket tippelés szempontjából.
Jobba szeretem az érdekesebb bajnoki meccseket (izlandi, norvég stb.).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
City-Chelsea Félidő: H, Végeredmény: H ?
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
aszem kicsit túlértékeltem a vidit 😊))))))))
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Haverom apja ma ezt adta fel:

Monaco-Lille 1
Újpest-Honvéd 1
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1
Vasas-Videoton 2
FTC-MTK 1

Én az újpesti meccset érzem rizikósabbnak, de nem vészes. De D veszély is érzek.danyly
Vasas is X szagú
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Haverom apja ma ezt adta fel:

Monaco-Lille 1
Újpest-Honvéd 1
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1
Vasas-Videoton 2
FTC-MTK 1

Én az újpesti meccset érzem rizikósabbnak, de nem vészes. De D veszély is érzek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Így akar a Nemzeti Tippmixelde háborút nyerni?
Három, azaz 3 fogadási lehetőség van a holnapi Mennyei meccsekre.laccoo74
Most már változott:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Diósgyőr - Debrecen G/G
Ezt tettem a hétvégére.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Egy Diósgyőr-Debrecen G/G szerintem bejövős.laccoo74
tessék

Labdarúgás, Magyar NB I | 2015.08.15. 18:00
Diósgyőr - DebrecenMindkét csapat szerez gólt Odds
Igen
1,58
Nem
2,10
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egy Diósgyőr-Debrecen G/G szerintem bejövős.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Így akar a Nemzeti Tippmixelde háborút nyerni?
Három, azaz 3 fogadási lehetőség van a holnapi Mennyei meccsekre.laccoo74
gondolom azért, mert a Haladás-Paks kivételével benne lesznek az élő fogadási ajánlatban, arra meg nem csak 3 lehetőség van (ami amúgy is 4)
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Így akar a Nemzeti Tippmixelde háborút nyerni?
Három, azaz 3 fogadási lehetőség van a holnapi Mennyei meccsekre.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Én pl azért tippmixelek netes fogadás helyett, mert ez már egy programmá vált a haverokkal. Szombat délelőtt felfegyverkezünk szelvénnyel, újsággal, beülünk a szemben lévő kocsmában egy kávéra és jól megbeszéljük a "tutit".
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Miért papírozol?laccoo74
Annak is megvan a maga hangulatadugo1993
Kicsit olyan mint a rendes konyv illata, tapintasa, fogasa az e-bookokkal szemben. Tudom hogy sokkal olcsobb,modernebb, kis helyen is elfer, sok konyvet magammal vihetek, most mar a szemnek is kellemes, megis rendes konyvet olvasok inkabb.zavi27
Ezzel én is így vagyok.danyly
Én a pinával.
Nem rossz a porno se persze, de a pina az igazi.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Miért papírozol?laccoo74
Annak is megvan a maga hangulatadugo1993
Kicsit olyan mint a rendes konyv illata, tapintasa, fogasa az e-bookokkal szemben. Tudom hogy sokkal olcsobb,modernebb, kis helyen is elfer, sok konyvet magammal vihetek, most mar a szemnek is kellemes, megis rendes konyvet olvasok inkabb.zavi27
Ezzel én is így vagyok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Miért papírozol?laccoo74
Annak is megvan a maga hangulatadugo1993
Kicsit olyan mint a rendes konyv illata, tapintasa, fogasa az e-bookokkal szemben. Tudom hogy sokkal olcsobb,modernebb, kis helyen is elfer, sok konyvet magammal vihetek, most mar a szemnek is kellemes, megis rendes konyvet olvasok inkabb.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért némi fejlesztés a tippmixpro-ra is ráférne.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Új tippmixről valakinek valami vélemény?

Én egyelőre tanulmányozom, de jövő héten beindul a nagyüzem.danyly
A hétfői bohózatot leszámítva szerintem történt előrelépés (mondjuk volt is honnan). Az események száma szerintem már megüti az elvárható mértéket, viszonylag egyszerűen meg is tanulható, bár természetesen az oddszok még mindig gyengébbek a közismert nemzetközi oldalak szorzóinál. Hasznos dolog a neten összeállítható szelvény, amely ki is nyomtatható, viszont 5 milliárdért már szerintem beleférhetett volna a rendszerbe, hogy az így kinyomtatott szelvényt mindjárt fel is lehessen adni. Így max segítségnek és tájékoztatónak jó az egész, a rendes szelvény kitöltéséhez. Állítólag a jövőben tervezik ennek a megoldását is,de ismerve a gyorsaságukat, ez szerintem a következő 2-3 évben nem várható. 😀 A papír alapú élő fogadást még nem próbáltam, de ahogy néztem, egyszerű az is, nincs mit elrontani rajta.Dub
Igen, a hétfői káosz kicsit elkeserített, de minden kezdet nehéz. Ez az új tippmix inkább internet alapú, mert azért a Nemzeti Sport adott rovatában ill. a Szerencse Mix újságban csak egyes események szerepelnek. Ja és míg az egyik újságban ezt emelik ki mint események, addig a másik újságban másikat. Így érdemes tájékozódni a neten. Mondjuk ez hátrány azoknak akik inkább "újságosak" v. maradiak v. idősebek és nem értenek a nethez. De újítani igenis kellett, és ez inkább a mai kor követelményei szerint készítették el, ami nem hátrány.

Én inkább lottózóba járó vagyok, bár nem tartom hülyeségnek ezt a "kinyomtatósdi" verziót sem.

Valamint abban van igazság, hogy a "virtuális" pénzt könnyebb elverni mint ami a kezedben van. Saját tapasztalat. Mióta van az új szerencsejáték törvény, inkább maradtam a tippmixnél ami jó húzásnak bizonyult. Jobban áll a bevételi oldalam. 😊

Úgyhogy jó lesz ez szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Jóval könnyebb a neten függővé válni és több pénzt elvernidugo1993
Ez az egyik érv, a másik, hogy vannak olyan feladóhelyek, ahol a szintén odajárókkal meg lehet beszélni a napi "tutikat", akár egy sör mellett. Lehetnek olyan szempontok is, hogy például valaki nem akarja, hogy a bankszámláján keresztül félig-meddig nyomon követhető legyen az élete. Például amit lehet, énis kp-ban intézek és csak amit nagyon muszáj, azt számlán keresztül.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez egy elég meggyőző érv.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Jóval könnyebb a neten függővé válni és több pénzt elverni