Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Párom tart online edzéseket így a vírus alatt, és a zene egyelőre úgy van megoldva, hogy a mikrofon az ordító hangfal előtt van. Erre kellene nekem valami progi, vagy app, ahol Ő indítja és szünetelteti a zenét, akkor mindenkinél indul és megáll. Valami olyasmi kellene, mint a watchtogether vagy a twoseven, csak kicsit profibb, és only zene.

Van ilyen?
Hanni
melyik programot használja?
teams-zoom? vagy streamel youtuben?
Negritis
Google Meet, de ha ebből kiindulva van jó ötlet, akkor mindegy a platform.
A lényeg, hogy neki kell "nagyban" látszódnia.
Hanni
nekem azzal nincs tapasztalatom
ezt találtam
 www.swipetips.com/how-to-play-music-for-participants-in-a-google-meet/
de gondolom neki kellene a webcamera is mellé
valamint gondolom olyan opció kellene ami 2 oldalú kommunikációt engedélyez

ha jól látom talán a zoomnak van hasonló megoldása
 support.zoom.us/hc/en-us/articles/201362643-Sharing-Computer-Sound-During-Screen-Sharing

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Párom tart online edzéseket így a vírus alatt, és a zene egyelőre úgy van megoldva, hogy a mikrofon az ordító hangfal előtt van. Erre kellene nekem valami progi, vagy app, ahol Ő indítja és szünetelteti a zenét, akkor mindenkinél indul és megáll. Valami olyasmi kellene, mint a watchtogether vagy a twoseven, csak kicsit profibb, és only zene.

Van ilyen?
Hanni
melyik programot használja?
teams-zoom? vagy streamel youtuben?
Negritis
Google Meet, de ha ebből kiindulva van jó ötlet, akkor mindegy a platform.
A lényeg, hogy neki kell "nagyban" látszódnia.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Párom tart online edzéseket így a vírus alatt, és a zene egyelőre úgy van megoldva, hogy a mikrofon az ordító hangfal előtt van. Erre kellene nekem valami progi, vagy app, ahol Ő indítja és szünetelteti a zenét, akkor mindenkinél indul és megáll. Valami olyasmi kellene, mint a watchtogether vagy a twoseven, csak kicsit profibb, és only zene.

Van ilyen?
Hanni
melyik programot használja?
teams-zoom? vagy streamel youtuben?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Párom tart online edzéseket így a vírus alatt, és a zene egyelőre úgy van megoldva, hogy a mikrofon az ordító hangfal előtt van. Erre kellene nekem valami progi, vagy app, ahol Ő indítja és szünetelteti a zenét, akkor mindenkinél indul és megáll. Valami olyasmi kellene, mint a watchtogether vagy a twoseven, csak kicsit profibb, és only zene.

Van ilyen?
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
Klaci79
samsung buds live
jól szól, kurva jó telefonálni vele, nem nyom, aktiv zajszűrős.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Köszönöm a mac-es segitsegeket, ra masnapra eltunt a csik, aztan 2 nap mulva elojott megint, szoval holnap meglatogatunk egy szervizet.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
Klaci79
Ez is elég jól szól:
 www.google.com/search?q=jbl+tune+220tws&oq=jbl+&aqs=chrome.1.69i57j35i39l2j0i131i433j0i433.2450j0j7&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
Klaci79
én ilyet vettem, elégedett vagyok vele
 www.arukereso.hu/headset-c3740/lg/tone-free-fn6-p580649226/
Negritis
na...ez pl kapásból tetszik is 😊
Klaci79
volt kollegám is ilyet vett, megkérdem neki milyen

válaszolt:
Ami problémám volt vele egy újrapárosítás megoldotta
És jó tippel meg EQ-val nagyon jól szol
Kellően praktikus a töltése
Könnyen hordozható
Szóval nincs vele semmi bajom


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
Klaci79
én ilyet vettem, elégedett vagyok vele
 www.arukereso.hu/headset-c3740/lg/tone-free-fn6-p580649226/
Negritis
na...ez pl kapásból tetszik is 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
Klaci79
én ilyet vettem, elégedett vagyok vele
 www.arukereso.hu/headset-c3740/lg/tone-free-fn6-p580649226/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kérdés:
Egy olyan "problémám" lenne, hogy vennék asszonynak egy jó minőségű vezeték nélküli fülest. Nyilván a telefont tudnia kell, meg nem apple telefonja van, így az a vonal nem jöhet szóba.
Ár igazából nem érdkes , de mondjuk kissé sajnálom a 80 ezer ft-ot egy Bose kütyüért. Valaki tud ajánlani esetleg valami jót, ebben a 30-60 ezres kategóriában...valami tapasztalat esetleg?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
vettem egy SAMSUNG UE43TU8002KXXH TVt
elvileg smart tv, és van is egy csomó app viszont a twitch és az nfl gamepass nincs köztük
ami azért érdekes mert egy pár évvel korábbi samsung tv-n meg ott vannak
valakinek tipp hogy miért?

 eu.community.samsung.com/t5/tv/no-nfl-game-pass-app-for-tv-65-quot-samsung-4k-uhd/td-p/1890197
jóva látom 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀
Kenny
Nekem volt. De nem csak egy csík, hanem több.
Nem alaplapot, hanem kijelzőt kellett volna cserélni.
Sobri Jóska
Ugyanígy jártam, nekem be sem kapcsolt. Kijelző csere és kész. Ugyan ez a típus van, volt is visszahívás szerintem bizonyos sorozatokból ezzel a kijelző hibával.

Készülj fel, mert vagy 4-5 hét mire jön alkatrész, ha épp nincs...

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀
Kenny
Nekem volt. De nem csak egy csík, hanem több.
Nem alaplapot, hanem kijelzőt kellett volna cserélni.
Sobri Jóska
lehet csak sima kábelhiba is ha szerencsés
briareos
ezért linkeltem LR csatornáját, ott ha beírja a típust meg tudja nézni hogyan kell szétszedni
és esetleg megnézni hogy mi lehet a gond
ha csak kilazult valami az könnyű
ha a kábelhiba az is könnyen látszhat sztem
ilyen csíkozódás amúgy sztem inkább gpu hiba lesz mint cpu v alaplap

és egy 7 éves modell esetén nem biztos hogy cserélnék rajta alaplapot hanem inkább elgondolkodnék a teljes cserén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀
Kenny
Nekem volt. De nem csak egy csík, hanem több.
Nem alaplapot, hanem kijelzőt kellett volna cserélni.
Sobri Jóska
lehet csak sima kábelhiba is ha szerencsés

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=sOGwreJQvtk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀
Kenny
Nekem volt. De nem csak egy csík, hanem több.
Nem alaplapot, hanem kijelzőt kellett volna cserélni.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀
Kenny
 www.youtube.com/user/rossmanngroup/videos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ma reggelre becsíkozódott a mac-em(pro late '13, tehát nem mai darab) kijelzője, tegnap este semmi baja nem volt, reggel felnyitottam és jobb oldalon egy sárga csík jelent meg függőlegesen.

Volt hasonló problémája valakinek?
Nem szeretnék alaplapot cserélni 😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Erről jut eszembe, végül Garmin Venu lett 90k-ért. Egészen kíváncsi vagyok rá. 😊
kristóf17
használd egészséggel, majd nyomass vmi one month in reportot h milyen
briareos
Lesz! Karácsonyra kapom, addigra remélhetőleg térdműtéten túl, és a gyógytornához kapcsolódó mindenféle ottani, meg konditermi, bicós edzés rengeteg lehetőséget fog nyújtani. Illetve, hogy mennyire kényelmes, praktikus, elegáns stb.
kristóf17
sok sikert a térdműtéthez, bár ebben a koronás világban meg tudják csinálni?
vagy magándoki?
Negritis
Egyelőre olyan biztató is, meg nem is a helyzet. Kontrollon magánban voltam, műtétre Nov.30-ra vagyok kiírva TB támogatottra. Ez úgy néz ki tolódik, de talán még megcsinálják idén. Jelenleg egy hét csúszással dolgoznak. A több 23-i időpontosból 1-et csinálnak majd meg aznap, maradékot tolják kövi hétre elvileg. De azért annyira nem éltem még bele magamat, hogy nekem is csak 1 hét tolás lesz, mert ki tudja, de hátha. Műtét előtti vizsgálatok miatt úgyis időben szólniuk kell, így hamarosan kiderül mennyit csúszik. 😊
Egyébként pedig köszönöm. Nagyon várom már, hogy mehessen a rehab, mint Big Virg-nek.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Erről jut eszembe, végül Garmin Venu lett 90k-ért. Egészen kíváncsi vagyok rá. 😊
kristóf17
használd egészséggel, majd nyomass vmi one month in reportot h milyen
briareos
Lesz! Karácsonyra kapom, addigra remélhetőleg térdműtéten túl, és a gyógytornához kapcsolódó mindenféle ottani, meg konditermi, bicós edzés rengeteg lehetőséget fog nyújtani. Illetve, hogy mennyire kényelmes, praktikus, elegáns stb.
kristóf17
sok sikert a térdműtéthez, bár ebben a koronás világban meg tudják csinálni?
vagy magándoki?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Erről jut eszembe, végül Garmin Venu lett 90k-ért. Egészen kíváncsi vagyok rá. 😊
kristóf17
használd egészséggel, majd nyomass vmi one month in reportot h milyen
briareos
Lesz! Karácsonyra kapom, addigra remélhetőleg térdműtéten túl, és a gyógytornához kapcsolódó mindenféle ottani, meg konditermi, bicós edzés rengeteg lehetőséget fog nyújtani. Illetve, hogy mennyire kényelmes, praktikus, elegáns stb.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Erről jut eszembe, végül Garmin Venu lett 90k-ért. Egészen kíváncsi vagyok rá. 😊
kristóf17
használd egészséggel, majd nyomass vmi one month in reportot h milyen

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Erről jut eszembe, végül Garmin Venu lett 90k-ért. Egészen kíváncsi vagyok rá. 😊