Tech, mobil
19 feliratkozó
több mint 11 éve
KoszonomA filmeket nem azon nezi csak letölteni akarja.
több mint 11 éve
Egy ismerősnek keresek használt notit olyan 60 -70 körül mit lehet ezért kapni?Simán. Érdemes valami alap i3-assal rendelkezőt nézni és az sem árt, ha az integrálton kívül van benne valami alsó kategóriás videókártya is.
Wifi torrent (filmek) és képek tárolása a fő szempont....Janek
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
2-3 éves 15.4" notikat általában már lehet kapni ennyiért. Ha nem 4k-ban szeretne filmezni, hanem FHD-ban, akkor már ezek a gépek is meg szoktak tudni birkózni vele.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 11 éve
Egy ismerősnek keresek használt notit olyan 60 -70 körül mit lehet ezért kapni?Wifi torrent (filmek) és képek tárolása a fő szempont....
több mint 11 éve
Pedig egyszerű volt. Ilyenkor jön az, hogy először nézzél szét utána kérdezz. :pdanylyHa ezt az ügyfelek alkalmaznák akkor nem lenne munkám. 😀
több mint 11 éve
Alvó állapotba szeretném tenni a gépet, de kikapcsol és szinte azonnal visszakapcsol? Minden külső bemeneti részt kihúztam (külső vinyó, fejhallgató, pendrive), de nem marad alvó állapotban.Végül is saját magamnak megoldottam. 😊
Mi lehet a hiba?
+ a képernyőkímélő sem működik, pedig beállítom a paramétereket, elmentem de továbbra is fekete képernyőt ad és nem is az adott idő intervallumban? Erre mi a megoldás?danyly
Az elsőnél a wifi router volt a hibás. Az eszközkezelőben: hálózati kártyán >> energiagazdálkodás fül >> az eszköz felébreszti a számítógépet >> pipa kivéve. 😊
A másiknál pedig az energiagazdálkodási sémát kellett csak megváltoztatni.
Pedig egyszerű volt. Ilyenkor jön az, hogy először nézzél szét utána kérdezz. :p
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Alvó állapotba szeretném tenni a gépet, de kikapcsol és szinte azonnal visszakapcsol? Minden külső bemeneti részt kihúztam (külső vinyó, fejhallgató, pendrive), de nem marad alvó állapotban. Mi lehet a hiba?
+ a képernyőkímélő sem működik, pedig beállítom a paramétereket, elmentem de továbbra is fekete képernyőt ad és nem is az adott idő intervallumban? Erre mi a megoldás?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
jaja. Ez van 😊 Csak ezért rootolni a telót nem fogomKéne egy kis segítség !hülye kérdés: de unlockoltad a fejlesztői beállításokat?briareos
Android telefonon ( nem tudom számít-e LG G3s), hogy tudom megoldani, hogy az SD kártyára pakoljon dolgokat ? Konkrétan tesómnak kéne a Hearthstone. Play áruházból leszedtem, indítanám kiírja nincs elég hely. Jól van mondom akkor kerül az SD kártyára de az már trükkösebb. Eljutottam ehhez ( 2p.com/16648578_1/How-to-install-Hearthstone-on-your-Android-Mobile-Device-EASY-by-ib0x.htm) és egészen a 8. lépésig megy is de amikor beilleszteném, akkor kiírja, hogy az ES nem tud a kártyára pakolni meg, hogy látogassam meg az alábbi linket ( azt fejből nem tudom mi) hogy Rootolás után lehessen másolni az SD kártyára. (valami ilyesmi, most nincs itt a ttelefon nem tudok pontosan idézni)
Na a lényeg, hogy akkor KitKat helyett lollipop kéne, vagy tényleg rootolni kéne a telót (életembe nem csináltam) vagy van más módszer is ?
Előre is köszönöm a segítséget !Drip
Illetve egy másik buta kérdés:
Ha veszek egy mezei szilikon billentyűzetet, az kompatibilis a smart tv-kel ? (LG) Vagy ez nem ennyire egyszerű ? 😀
Ajándékba lenne, szóval azért kérdezem, nem akarom megszívni 😀
több mint 11 éve
Kéne egy kis segítség !hülye kérdés: de unlockoltad a fejlesztői beállításokat?
Android telefonon ( nem tudom számít-e LG G3s), hogy tudom megoldani, hogy az SD kártyára pakoljon dolgokat ? Konkrétan tesómnak kéne a Hearthstone. Play áruházból leszedtem, indítanám kiírja nincs elég hely. Jól van mondom akkor kerül az SD kártyára de az már trükkösebb. Eljutottam ehhez ( 2p.com/16648578_1/How-to-install-Hearthstone-on-your-Android-Mobile-Device-EASY-by-ib0x.htm) és egészen a 8. lépésig megy is de amikor beilleszteném, akkor kiírja, hogy az ES nem tud a kártyára pakolni meg, hogy látogassam meg az alábbi linket ( azt fejből nem tudom mi) hogy Rootolás után lehessen másolni az SD kártyára. (valami ilyesmi, most nincs itt a ttelefon nem tudok pontosan idézni)
Na a lényeg, hogy akkor KitKat helyett lollipop kéne, vagy tényleg rootolni kéne a telót (életembe nem csináltam) vagy van más módszer is ?
Előre is köszönöm a segítséget !Drip
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rootolás nélkül nem fog menni.Már egy 35 ezres Windows Phone is tudja ezt. 😉
SD kártyára zenék, filmek, stb. tud menni, a legtöbb androidos telóba hiába lehet pakolni 128 GB-s kártyát, ha alkalmazást csak a 2-4 GB saját memóba lehet tölteni, áthelyezhetetlenül.
Az iPhoneoknál nincs ilyen gond, ott a 128 (64-32-16) GB memóriát egyben kezeli.
Talán az új Samsungok még ilyenek.
Vegyetek iPhone-t. 😉Sobri Jóska
Beállításokban külön lehet állítani, hogy zenéket, videókat, podcastokat, új fényképeket, új alkalmazásokat, új letöltéseket hova mentse automatikusan (telefon vagy SD).
több mint 11 éve
Kéne egy kis segítség !Rootolás nélkül nem fog menni.
Android telefonon ( nem tudom számít-e LG G3s), hogy tudom megoldani, hogy az SD kártyára pakoljon dolgokat ? Konkrétan tesómnak kéne a Hearthstone. Play áruházból leszedtem, indítanám kiírja nincs elég hely. Jól van mondom akkor kerül az SD kártyára de az már trükkösebb. Eljutottam ehhez ( 2p.com/16648578_1/How-to-install-Hearthstone-on-your-Android-Mobile-Device-EASY-by-ib0x.htm) és egészen a 8. lépésig megy is de amikor beilleszteném, akkor kiírja, hogy az ES nem tud a kártyára pakolni meg, hogy látogassam meg az alábbi linket ( azt fejből nem tudom mi) hogy Rootolás után lehessen másolni az SD kártyára. (valami ilyesmi, most nincs itt a ttelefon nem tudok pontosan idézni)
Na a lényeg, hogy akkor KitKat helyett lollipop kéne, vagy tényleg rootolni kéne a telót (életembe nem csináltam) vagy van más módszer is ?
Előre is köszönöm a segítséget !Drip
SD kártyára zenék, filmek, stb. tud menni, a legtöbb androidos telóba hiába lehet pakolni 128 GB-s kártyát, ha alkalmazást csak a 2-4 GB saját memóba lehet tölteni, áthelyezhetetlenül.
Az iPhoneoknál nincs ilyen gond, ott a 128 (64-32-16) GB memóriát egyben kezeli.
Talán az új Samsungok még ilyenek.
Vegyetek iPhone-t. 😉
több mint 11 éve
Kéne egy kis segítség !Android telefonon ( nem tudom számít-e LG G3s), hogy tudom megoldani, hogy az SD kártyára pakoljon dolgokat ? Konkrétan tesómnak kéne a Hearthstone. Play áruházból leszedtem, indítanám kiírja nincs elég hely. Jól van mondom akkor kerül az SD kártyára de az már trükkösebb. Eljutottam ehhez ( 2p.com/16648578_1/How-to-install-Hearthstone-on-your-Android-Mobile-Device-EASY-by-ib0x.htm) és egészen a 8. lépésig megy is de amikor beilleszteném, akkor kiírja, hogy az ES nem tud a kártyára pakolni meg, hogy látogassam meg az alábbi linket ( azt fejből nem tudom mi) hogy Rootolás után lehessen másolni az SD kártyára. (valami ilyesmi, most nincs itt a ttelefon nem tudok pontosan idézni)
Na a lényeg, hogy akkor KitKat helyett lollipop kéne, vagy tényleg rootolni kéne a telót (életembe nem csináltam) vagy van más módszer is ?
Előre is köszönöm a segítséget !
több mint 11 éve
Elég nagy általánosságban játékhoz az nVidia kártyák jobban passzolnak, én az R9 helyében elgondolkoznék egy GTX 970-en vagy ha van pénz 980-on. Van élet a PhysX és a HairWorksön túl, de a fejlesztők szívesebben összedolgoznak a zöldekkel, emellett az R9 rengeteget fogyaszt, igaz télen spórolhatsz vele a fűtéssel.Már annyira nem bújom a hardver cikkeket, de szerintem ennek érdemes lenne még utána nézned.
több mint 11 éve
A 600-as szerintem elég. De itt tudsz kalkulálni egyet: www.extreme.outervision.com/PSUEngineA táp bőven elég. Viszont ehhez a procihoz mindenhol javasolnak egy jobbfajta hűtőt, arra szerintem érdemes lenne beruháznod.Schleckthx pl egy ilyet?
www.amazon.com/gp/product/B009XGZZ52/ref=s9_simh_gw_p147_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0C0J3CQQ90YR0W89JQMF&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop
tápból mekkora kéne akkor?
650? 600?briareos
Hűtőnek inkább ezt javaslom: www.amazon.com/Cooler-Master-Hyper-212-RR-212E-20PK-R2/dp/B005O65JXI
Egyszerű, ősrégi konstrukció, de gond nincs vele.
több mint 11 éve
Táp:régi szép idők, amikor egy 300 wattos táp elég volt mindenre... 😊
Fractal Design 750W Integra M 750W briareos
több mint 11 éve
A táp bőven elég. Viszont ehhez a procihoz mindenhol javasolnak egy jobbfajta hűtőt, arra szerintem érdemes lenne beruháznod.Schleckthx pl egy ilyet?
www.amazon.com/gp/product/B009XGZZ52/ref=s9_simh_gw_p147_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0C0J3CQQ90YR0W89JQMF&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop
tápból mekkora kéne akkor?
650? 600?
több mint 11 éve
A táp bőven elég. Viszont ehhez a procihoz mindenhol javasolnak egy jobbfajta hűtőt, arra szerintem érdemes lenne beruháznod.
több mint 11 éve
Sziasztok, kéne egy kis segítség, az ehhez igazán értőktől. Új Gamer PC-t raknék össze, úgyhogy fogtam magam és kicsit játszadoztam hardware alkatrészek terén. Viszont mivel nem igazán követtem a hardware piacot az elmúlt években egy differenciál diagnózist megköszönnék.Szóval a build:
Alaplap:
Gigabyte Z97X-UD3H-BK Intel Z97 LGA1150 ATX
Proci:
Intel Core i7 4GHz LGA1150 8MB (i7-4790K) box processzor
Videókari:
SAPPHIRE R9 290X/DVI-D/HDMI/DP/TRI-X/OC EDITION/ AMD 4GB GDDR5 384bit PCIe
RAM:
Kingston 16GB/2400MHz DDR-3 HyperX Savage XMP (Kit! 2db 8GB) (HX324C11SRK2/16
SSD:
Samsung 500GB SATA3 2,5" 850 EVO Basic (MZ-75E500B/EU) SSD
HDD:
Western Digital 3,5" 4000GB belső SATAIII 7200RPM 64MB PURPLE WD40PURX
Táp:
Fractal Design 750W Integra M 750W
Optikai meghajtó:
Samsung SATA 24x SH-224DB/BEBE OEM fekete DVD író
Ház: Cooler Master CM Storm Stryker táp nélküli fehér ATX torony ház
Na szóval ezt találtam ki magamnak, de tanácstalan vagyok h ez így okés lesz pl hogy a táp elég-e és h ne vegyek-e még külön procihűtőt
több mint 11 éve
Na megoldódott.....átmásoltam mindent!pedig tök kiszámíthatóan mindig ugyanezt reagálja. nem készültél fel rá?
Formáztam,már okés!
sobrira inkább nem reagálnék....csak felkúrt agyilagZoliZoltán
több mint 11 éve
Na megoldódott.....átmásoltam mindent!Formáztam,már okés!
sobrira inkább nem reagálnék....csak felkúrt agyilag
több mint 11 éve
Koszi szepen Negritis es Gabesz92! 😉Szívesen! Sobri válaszát is megfogadhatod nyugodtan, rosszul nem jársz, bár láttam már partíció/szektor hibás SSD-t is. 😉
(Delutan proba😀)ZoliZoltán
több mint 11 éve
Vagy van még 2 lehetőség:1, vegyél egy normális apple számítógépet
2, nézd meg a filmet, majd töröld le a picsába. Teljesen felesleges őrizgetni, ez már a 21. század. Ha meg akarod nézni pár év múlva, újra letöltöd. Pár perc.
több mint 11 éve
Uhhh.Bakker....vagy 450 giga cuccos van rajta... :-/Csinálhatod ezt is csak így simán, nekem sok esetben megoldotta már a szektor problémákat: windows.microsoft.com/hu-hu/windows-vista/check-your-hard-disk-for-errors
Badsector ellenorzest azt pontosan hogy kell?ZoliZoltán
Ha nem oldja meg akkor esetleg próbálhatod más programmal is: lmgtfy.com/?q=hdd+bad+sector+scan
Ha semmi, akkor marad a teljes formázás sajnos.
