Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Windows 10-et vki kipróbálta már PC-n? Mennyire jobb/rosszabb a Win 7-nél?
Érdemes felupgradelni az oprendszert?
pár cikket elolvasva, nem nagyon találok olyan tulajdonságot, amiért komolyan megérné
ZERO_L
Ha érdekel, hogy milyen és NINCS a gépeden olyan program amit rendszeresen használsz munkához/játékhoz, akkor rakd fel és próbáld ki. Hogyha megvagy az előzőekkel akkor maradj annál. Volt pár aggasztó hír; frissítés után nem bootolt be, warez programokat letiltja stb. Ezeknek nem tudom mennyi igazság alapja van.

35k-ért melyik az a videókártya amelyik passzolna egy i3-as procihoz?
Coolearie
Radeon: R7
Nvidia: GTX750
Nagyjából egyforma teljesítmény, de az R7 kicsit halkabb és kevesebbet fogyaszt.
Természetesen 2GB-os kiszerelésben keresd őket.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
35k-ért melyik az a videókártya amelyik passzolna egy i3-as procihoz?
több mint 10 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Windows 10-et vki kipróbálta már PC-n? Mennyire jobb/rosszabb a Win 7-nél?
Érdemes felupgradelni az oprendszert?

pár cikket elolvasva, nem nagyon találok olyan tulajdonságot, amiért komolyan megérné



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
5.1-es hangfalszettet keresek, a lehető legolcsóbb árkategóriában, van valakinek ötlete, tippje, tanácsa? Meccsnézéshez kellene, semmi extra.
baggio
Mindenképp 5.1 kell? Szvsz sima 2.0-ás rendszerrel jársz a legjobban, a jó 5.1-nek ára van, ha pedig olcsó kell lehet szinte mindegy is milyet veszel. Amiket én ajánlanék (mind 2.0):
Genius sp-hf 1250b (11 ezer ft)
Thonet & Vander Kürbis (23 ezer ft)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mi a DigitalOcean VPS-t használjuk, Bálint elég jókat ír róla
baggio
Ez a 10 dollár/hó viszont már sok, a fél gigás meg kevés.

Kalácska Gabinak van valami ilyesmivel is foglalkozó cége.ezmi.hu
laccoo74
Ez meg ha jól látom csak tervezés, azzal elboldogulok én is, a tárhely/hálózat témában nem vagyok jártas.

Mindenesetre köszönöm mindkettőtöknek. Like nem tudom működik-e.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hol érdemes domain + tárhelyet foglalni ?

Aminek kell: Jelenleg egy cégnek bemutatkozó honlap, viszont elég sok képpel, ha pedig minden jól megy majd egy webshopra is szükség lenne.

Ami fontos: Mivel cégnek lesz, így a megbízható és gyors elérés prioritást élvez a védelem mellett.

Ami jól jönne: Wordpress támogatás ráférne. (Tudom, hogy bárhova feltudnám rakni, de nem bánnám ha kézhez kapnám...)

Amire gondoltam: tarhely.eu vagy .hu domain + ipage.

Inkább az előbbi, azt megbízhatónak találják, de elvileg drága.
Tud valaki mást ajánlani vagy maradjak annál ?
süti
Kalácska Gabinak van valami ilyesmivel is foglalkozó cége.ezmi.hu
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Hol érdemes domain + tárhelyet foglalni ?süti
mi a DigitalOcean VPS-t használjuk, Bálint elég jókat ír róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hol érdemes domain + tárhelyet foglalni ?

Aminek kell: Jelenleg egy cégnek bemutatkozó honlap, viszont elég sok képpel, ha pedig minden jól megy majd egy webshopra is szükség lenne.

Ami fontos: Mivel cégnek lesz, így a megbízható és gyors elérés prioritást élvez a védelem mellett.

Ami jól jönne: Wordpress támogatás ráférne. (Tudom, hogy bárhova feltudnám rakni, de nem bánnám ha kézhez kapnám...)

Amire gondoltam: tarhely.eu vagy .hu domain + ipage.

Inkább az előbbi, azt megbízhatónak találják, de elvileg drága.
Tud valaki mást ajánlani vagy maradjak annál ?
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Koszi.
Ahogy irtam sztem tulporogtem mivel a telepitesnel benyeltem parat.Elotte evekig nem foglalkoztam "veluk"

KOszonom a segotseget megegyszer!
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
5.1-es hangfalszettet keresek, a lehető legolcsóbb árkategóriában, van valakinek ötlete, tippje, tanácsa? Meccsnézéshez kellene, semmi extra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
hmm.. arra gyanakodtam h egész család használja, akkor egyszerűbb lett volna rendszergazda jogosultsággal megoldani h csak te telepíthess rá. De ha te használod főleg, akkor az nem megoldás 😀
én régen sokat baszakodtam ezekkel a szarokkal, most már egyáltalán nem foglalkozok velük és láss csodát a vas prímán fut. Csak meg kellett szoknom h ne kattintsak rá minden szarra.

több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Csak en de bizonyos reszekhez jobban ertek de bizonyos reszekhez nem.
Amugy sztem picit ragyogyultam erre a kerdesre.😊
EZ a gep maximalisan szorfozeshez van ismert oldalak olvasgatasahoz illetve konvertalashoz mert eros szerkenytu.letoltesre van masik gep.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A premium sokat segitett, de 14nap utan csak az alap marad.Az is megeri?ZoliMP
ne értsd félre, nem kötekedésből kérdezem. te használod a gépet, v valami családi gép amit mindenki nyüstöl?

több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
A premium sokat segitett, de 14nap utan csak az alap marad.Az is megeri?
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tudtok ajanlani olyan spyware ingyenes programot ami nagyon jo?
ZoliMP
Ez is jó:  www.malwarebytes.org/antimalware/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Sajna en is ingyenes progikatat nyomok.
Az ad aware-t csak a megtisztitas utan raktam fel.
Meglassuk,sajnos figyelmetlen voltam.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az ad aware megteszi.
A legtöbbet úgyis az odafigyeléssel tudsz segíteni. Fel kell készülni rá, hogy szinte mindegyik ingyenes program telepíteni akar valami "pluszt", így még körültekintőbben kell telepíteni. Én egyszer az ezer éve bevált, jól megszokott programmal szívtam meg, azóta cseréltem, letiltottam az automatikus frissítést az ingyenes programokban és mindent körültekintően telepítek.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Koszi!Ujrahuztam.
Aztan a programokat amiket hasznalok netrol leemeltem (szoftverbazis).Mondjuk jott par keretlen kereso oldal program, mint pl DailyPCCleaner..
3kulonfele modon sikerult megszabadulnom toluk.
Uninstal,mailware progik.
Tudtok ajanlani olyan spyware ingyenes programot ami nagyon jo?
Most ad aware -t nezem.1ora 30perc alatt vizsgalta at a gepet...
Koszi elore is
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Húzd újra, kár a visszaállítgatásokkal szenvedni.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Effektíve ugyanaz a hiba, de mégis más.

Szokásos használat után a gépet kikapcsoltuk.
A következő bekapcsoláskor az üdvözöljük üzenet krikszkrasz (kb felhold, kocka zárójel stb..)
Az asztalon a betűtípus megváltozott és a legtöbb felugró ablak is krikszkrakszos.
Pl ha egy mappát akarok megnyitnia következő felirat köszönt:ez az objektumfelület nem támogatott., de kb ezt kapom ha bárhova kattintok.
A visszaállítási megtörtént már ,de sajnos egy olyan pont volt odamentve amikor már "összeomlott". Miként tudom visszahozni a jó állapotába? Vagy egy újrahúzás kéne?

Előre is köszi!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kérdés mikor valósul meg és milyen lesz az a támogatás. Ha ugyanúgy kezeli, mint egy PC még jó is lehet, ha viszont válogat és nem elég stabil, akkor csak bosszúságot okoz.
Ha inkább játszol és mellette kellene mellékesnek a PC-s funkciók, akkor megérheti megvenni, mert akkor ha a támogatás és/vagy a szoftverek portolását el is cseszik, legalább játszani még tudsz rajta. Ha elsődlegesen a PC-s funkciók kellenének, akkor viszont szerintem nem érné meg. Bizonytalan a megvalósítás ideje és annak minősége.
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
erről mit gondoltok?
 www.origo.hu/techbazis/20150724-szamitogep-lesz-xbox-one-jatekkonzol-videojatek-billentyuzet-eger.html

asztali gép kellene főleg, miután az előző teljesen elszállt (nem nagy dolgokra, netezés + office), de konzolon is gondolkozom már régóta*, ráadásul utóbbit most komoly kedvezménnyel szerezhetnék be, van esélyem rá, hogy előbbit úgy-ahogy kiválthatom egy Xbox One-nal?

* sose volt még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
windows7
Az elejen minden rendben volt vele de sz elmult par honapban valami miatt mindig kiakad.
Bekapcsolas utan kb Word krikszkraksz lesz a betutipus mindenhol.Illetve semmi nem nyilik meg.Valami az objektum nem tamogatot felirat jelenik meg.
Szerencsere a rendszer visszaallitas opcioval 10perc alatt visszakapom az eredeti format de nem tudom mitol jon elo.
U.i.viragboltos
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Talaltam ilyet uj 2 ev garival

Asus X553MA-SX454B laptop, Intel® Celeron® Dual-Core N2840, 2.16GHz-es processzorral, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Microsoft Windows 8.1, Bing, Fekete
Ez kb megfelelő gondolom.
Dvd iro olvaso nincs benne de gondolom azt mar nem hasznal senki sem...

több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Simán. Érdemes valami alap i3-assal rendelkezőt nézni és az sem árt, ha az integrálton kívül van benne valami alsó kategóriás videókártya is.Schleck
És a memória se legyen kevesebb mint 4GB.