Tenisz

15 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 928 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀
alatriste
Home office 😉
somoskovig
Úgy látom 3.szettre kicsit visszaesett.
Toca
Nem is lehet folyamatosan azon a szinten teniszezni. 😊 Meg azért most Djokovic rápakolt.
somoskovig
Mennyire tipikus már, hogy a gyík ellenfele feladja. Anélkül is nyilván nyert volna, de azért a fasz kíván már az állandó mocskos mázlijával 🤬😆
Rozséval se kell játszania.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀
alatriste
Home office 😉
somoskovig
Úgy látom 3.szettre kicsit visszaesett.
Toca
Nem is lehet folyamatosan azon a szinten teniszezni. 😊 Meg azért most Djokovic rápakolt.
somoskovig
Nem baj, 4. szettre talán hazaersek
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀
alatriste
Home office 😉
somoskovig
Úgy látom 3.szettre kicsit visszaesett.
Toca
Nem is lehet folyamatosan azon a szinten teniszezni. 😊 Meg azért most Djokovic rápakolt.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀
alatriste
Home office 😉
somoskovig
Úgy látom 3.szettre kicsit visszaesett.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀
alatriste
Home office 😉

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.
somoskovig
Munkaidőben azért nehéz, de hajrá Musetti! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
1. Bár az Eagles topicba vetne ilyen hullámokat egy-egy berakott hír, videó, elemzés, stb és beszélgetnénk rajta, de az úgy látszik az már nem érdekes....

2. Természetesen nem az felvetés lényege, hogy hogyan mert nyerni Fedex. Ezt "számonkérném rajta" ki vagyok én ehhez 😛 meg egyébként is.

3. Csupán azt mertem!!!! (félve, halkan, csendben😊fe felvetni, ha meccs közben tudta, sejtette érezte, nem fogja bírni utána, akkor a másik játékossal szemben EBBEN AZ ESETBEN fairyebb lett volna a másikkal szemben, , ha jelzi, hogy sérült és inkább nem játszik tovább. De azt is hozzá tettem, tudom ez nem így működik nem olyan egyszerű. Meg persze ha ez utána derült ki, akkor más a helyzet.

4.Igen tisztában vagyik vele ez versenysport, igen verje meg a sérültet ha tudja, ez mind tiszta sor stb stb stb, de van amikor ezt felül lehet írni. Erre gondoltam csupán nem többre. 😉 😛

Túl van tárgyalva, lapozzunk 😊
dande
Fairyb lett volna az biztos, mondjuk nem fair 😀
Viszonylag kevés játékos dönt a meccs közben arról, hogy utána feladja. Főleg mivel az adrenalin amíg megy, meg téthelyzet van ezen nem töpreng.
Lapozzunk, 2 olasz kiejti a 2 top esélyest és Fed visszalép 😀
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha akartok jó meccset látni, nézzetek bele a Djokovic-Musetti meccsbe, elképesztő teniszt játszik ez az olasz srác.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
1. Bár az Eagles topicba vetne ilyen hullámokat egy-egy berakott hír, videó, elemzés, stb és beszélgetnénk rajta, de az úgy látszik az már nem érdekes....

2. Természetesen nem az felvetés lényege, hogy hogyan mert nyerni Fedex. Ezt "számonkérném rajta" ki vagyok én ehhez 😛 meg egyébként is.

3. Csupán azt mertem!!!! (félve, halkan, csendben😊fe felvetni, ha meccs közben tudta, sejtette érezte, nem fogja bírni utána, akkor a másik játékossal szemben EBBEN AZ ESETBEN fairyebb lett volna a másikkal szemben, , ha jelzi, hogy sérült és inkább nem játszik tovább. De azt is hozzá tettem, tudom ez nem így működik nem olyan egyszerű. Meg persze ha ez utána derült ki, akkor más a helyzet.

4.Igen tisztában vagyik vele ez versenysport, igen verje meg a sérültet ha tudja, ez mind tiszta sor stb stb stb, de van amikor ezt felül lehet írni. Erre gondoltam csupán nem többre. 😉 😛

Túl van tárgyalva, lapozzunk 😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Őszintén valaki számonkér egy versenysportolót, hogy miért nyert meg egy meccset ha utána feladja?
Azért mert az a dolga.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Hát nem. Ha a német csávó őt sem tudta megverni, akkor Berrettini ellen végképp nem lett volna esélye, akkor meg minek neki az ajándék pont? Dolgozzon csak meg érte.

Federer meg összeszedett annyi pontot, amennyit reálisan csak lehetett, nyilván szeretné magát minél jobb helyre pozicionálni Wimbledonra.
slowmotion
Wimbledonban éppen nem számít kizárólagosan a világranglista. Ha Federer 56 évesen találná ki, hogy indul akkor is kiemelt lenne kis túlzással, mert ez az egyetlen GS, ahol az előző évek eredményeit is beleszámítják - ki tudja milyen súlyozással. Lásd. Serena 19-ben. Meglepődnék, ha nem lenne 2. vagy 4. kiemelt (hogy Djoko-t mindenképp elkerülje).

Szerintem nem a pontszám vagy a pénz volt a motiváció hanem a meccsbe-jövetel. Wimbledon előtt akart 5-10 éles meccset, amivel formába lehet jönni, de az a térd már nem bír nemhogy full, de még egy fél szezont sem teljesen. Ezért viszonylag értem azt a taktikát, hogy amint érez valamit a térdében, akkor az a verseny annyi.

Az az érzésem, hogy egyet akar még gurítani Federer, egy nagyot, aztán helló. És hát mi lehetne neki nagyob, mint Wimbledonban nyerni és visszavonulni? Mégha erre csekély is az esély. Az egész éves kommunikációjuk Wimbledonra van kihegyezve.

Egyébként egyetértek, semmiféle továbbengedésről nem kellett, hogy szó legyen. Aki nem tud egy térdésüléses Federert megverni, annak nincs helye a 16 között.
MC12
jó, a felhozóversenyekre is kellhet a pont a potya R1 bye miatt
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Miert? A meccs elott szerintem nem tudta, hogy a teste nem fogja birni tovabb. Tehat nem gondolnam, hogy o ezt elore igy tervezte.

De ha tudta volna sem hinnem, hogy hagyni kellett volna a masikat tovabbmenni. Neki ez a gyozelem plusz penz volt, plusz pontok a ranglista miatt. Ha meg valaki egy 86 eves tatat, aki mutetek tomkelegebol jott, es alig birta a teste, nem tudott legyozni, annak szerintem nincs is helye a kovetkezo forduloban. En sem hagytam volna nyerni Federer helyeben. Profi sportolo, a fair play azt diktalja, hogy tegyen meg mindent a palyan a gyozelem erdekeben. Federer megtett, es nyert. En ezt helyeslem.
Stez
mondjuk a pénz szerintem egyáltalán nem motiválja, nem a 170e ajróért fog lehajolni 130M dollár után, mert a végén még a dereka is berosál a térde után
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Hát nem. Ha a német csávó őt sem tudta megverni, akkor Berrettini ellen végképp nem lett volna esélye, akkor meg minek neki az ajándék pont? Dolgozzon csak meg érte.

Federer meg összeszedett annyi pontot, amennyit reálisan csak lehetett, nyilván szeretné magát minél jobb helyre pozicionálni Wimbledonra.
slowmotion
Wimbledonban éppen nem számít kizárólagosan a világranglista. Ha Federer 56 évesen találná ki, hogy indul akkor is kiemelt lenne kis túlzással, mert ez az egyetlen GS, ahol az előző évek eredményeit is beleszámítják - ki tudja milyen súlyozással. Lásd. Serena 19-ben. Meglepődnék, ha nem lenne 2. vagy 4. kiemelt (hogy Djoko-t mindenképp elkerülje).

Szerintem nem a pontszám vagy a pénz volt a motiváció hanem a meccsbe-jövetel. Wimbledon előtt akart 5-10 éles meccset, amivel formába lehet jönni, de az a térd már nem bír nemhogy full, de még egy fél szezont sem teljesen. Ezért viszonylag értem azt a taktikát, hogy amint érez valamit a térdében, akkor az a verseny annyi.

Az az érzésem, hogy egyet akar még gurítani Federer, egy nagyot, aztán helló. És hát mi lehetne neki nagyob, mint Wimbledonban nyerni és visszavonulni? Mégha erre csekély is az esély. Az egész éves kommunikációjuk Wimbledonra van kihegyezve.

Egyébként egyetértek, semmiféle továbbengedésről nem kellett, hogy szó legyen. Aki nem tud egy térdésüléses Federert megverni, annak nincs helye a 16 között.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
rokaur 864
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Miert? A meccs elott szerintem nem tudta, hogy a teste nem fogja birni tovabb. Tehat nem gondolnam, hogy o ezt elore igy tervezte.

De ha tudta volna sem hinnem, hogy hagyni kellett volna a masikat tovabbmenni. Neki ez a gyozelem plusz penz volt, plusz pontok a ranglista miatt. Ha meg valaki egy 86 eves tatat, aki mutetek tomkelegebol jott, es alig birta a teste, nem tudott legyozni, annak szerintem nincs is helye a kovetkezo forduloban. En sem hagytam volna nyerni Federer helyeben. Profi sportolo, a fair play azt diktalja, hogy tegyen meg mindent a palyan a gyozelem erdekeben. Federer megtett, es nyert. En ezt helyeslem.
Stez
Masik oldalrol, ha megtudnam h hagytak nyerni se lennek tul boldog legyen barmi is a magyarazat..
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Miert? A meccs elott szerintem nem tudta, hogy a teste nem fogja birni tovabb. Tehat nem gondolnam, hogy o ezt elore igy tervezte.

De ha tudta volna sem hinnem, hogy hagyni kellett volna a masikat tovabbmenni. Neki ez a gyozelem plusz penz volt, plusz pontok a ranglista miatt. Ha meg valaki egy 86 eves tatat, aki mutetek tomkelegebol jott, es alig birta a teste, nem tudott legyozni, annak szerintem nincs is helye a kovetkezo forduloban. En sem hagytam volna nyerni Federer helyeben. Profi sportolo, a fair play azt diktalja, hogy tegyen meg mindent a palyan a gyozelem erdekeben. Federer megtett, es nyert. En ezt helyeslem.

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk brutális, hogy mindhárom nagy egy ágon van(volt). 😞


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.
dande
Hát nem. Ha a német csávó őt sem tudta megverni, akkor Berrettini ellen végképp nem lett volna esélye, akkor meg minek neki az ajándék pont? Dolgozzon csak meg érte.

Federer meg összeszedett annyi pontot, amennyit reálisan csak lehetett, nyilván szeretné magát minél jobb helyre pozicionálni Wimbledonra.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-federer-visszalepett-a-nyolcaddonto-elott-2830755

Három nagy közül Fedexet csípem messze a legjobban, de ez így nem egészen korrekt a másik sráccal. Tuti közben is érezhette valami nem stimmel, engedhette volna őt tovább menni. Igen könnyen beszélek innen, meg ez nem így megy, de ez nem egy mondjuk 3 órával a meccs után hirtelen jelentkező dolognak tűnik. Ez olyan,mmint mikor úszásban valaki pontosan tudja nem fog mindent bírni és az előfutamok után visszalép, ahelyett,hhogy helyet adott volna másnak a lehetőségre, hogy versenyezzen.

Wimbledonra gyógyulj meg Fedex.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ezt a részét én sose értettem. 23 éves fiatal csaj, azt csinálja amit szeret, sikeres benne, nyert négy grand slam-et, keresett vele majd' 20 millió dollárt. Mi a jó istentől depressziós?
warr_b
Amitől Ronnie O'Sullivan is. Állandó nyomás, kis túlzással sz*rni se mehetsz el megfigyelés nélkül, állandó utazás, szálloda, nincs baráti kör, nincs szabadnap, oda kell figyelned a táplálkozásra, csomó kötelező program, plusz sérülések, fájdalmak, akármi. Borzasztó lélekőrlő és monoton élet ez, hiába látszik úgy, hogy sikeres és gazdag.

Nem is kell messze menni példaként, csak mondjuk olvass bele bármelyik random Babos Timi hír alatt a kommentekbe, hiába top 5 párosjátékos a világon, hiába kereste már magyar viszonylatban hülyére magát, nagyjából csak az megy, hogy ez semmit sem ér, egyesben béna, dagadt, motiválatlan, sose lesz belőle rendes teniszező, stb. Mennyire lehet lélekölő ezt olvasni állandóan?
somoskovig
Profi sportolo, aki ebbe szuletett bele, erre tette fel az eletet. O mar az elso pillanattol tudta, hogy az erem masik oldala mivel jar. Ha pedig erzi, hogy lelki froccsre van szuksege, akkor alkalmaz egy allando sportpszichologust, mint amugy a legjobbak ezt teszik is.

De ha mar Babos, es fikazodas, kerdezem en, vajon Mladenovicnak (es masoknak) mennyire esik jol allandoan azt olvasni, hogy ok szurtak epp el? Csak mert Babosnak a masra mutogatas azert kifejezetten jol megy. Tehat ha mar mentalis egeszseg, akkor neki fajhat, de masnak is, amikor o szurkalja kessel a tobbieket. Ez igy picit egyoldalu. Pedig talan nem lehet veletlen, hogy Babost sorban hagyjak el a korulotte dolgozok, iszonyat nehez ember lehet, aki megallas nelkul kritizalja a masikat, maganal meg egyaltalan nem veszi eszre, ha valami nem klappol. Es nem, ez nem a kozossegi oldalakrol erkezo negativ hullamok miatt alakult igy, o ilyen volt, ilyen lesz, mert ilyen a szemelyisege. Csak most kiderult szepen lassan, hogy a parosnal sem lehet mutogatni egyikre sem, hogy Babos vagy Mladenovic a huzoero, a jobb, x-nek szuksege van y-ra. Mert teljesen ugyanannyira szukseguk van egymasra, tokeletesen kiegeszitik egymast. Egyik sem jobb, mindketto ugyanannyira jo, kinek ez, kinek az az erossege.

Ami pedig Oszakat illeti, psziches problemai vannak, neki igy, ebben a formajaban a modern sport nem valo. Vagyis a sport vilaga. Itt nem csak kapsz, nem az van, hogy jatszik es meggazdagszol. Igenis oda kell figyelni a sport mas elemeire, igy azokra, akik talaljak, ergo teljesen jogos, hogy ha elmesz egy versenyre, ahol jo esetben 10-12 ora netto meloert kapsz millio dollarokat, akkor a minimum az, ha kiszolgalod a sportsajtot. A verseny szervezoi teged szolgalnak a penzjutalommal, te szolgalod az ujsagirot, mivel az ujsagiro meg szolgalja a versenyt es a szervezoket, adja a megfelelo koritest. Ugyhogy azzal nem ertek egyet, hogy ne nyilatkozzon.

Ha hulye kerdest tesznek fel neki, mondja ezt, majd keri a kovetkezo kerdest, aztan kesz. Nem lesz kozkedvelt interjualany, de harom Grand Slam utan megtanuljak az ujsagirok, hogy es mit kerdezzenek tole, ami rendben van. Meg kell tanulniuk, mert ha ertelmes kerdes nelkul tudjak le a sajttajaikat tobb versenynel is, es nem tudjak ertelmes anyagot leszallitani, akkor az o allasuk is veszelybe kerul. Hidd el, hogy harom verseny utan elkezdenenek tole normalisakat kerdezni, mert ugyanaz a kor jar ezekre a tornakra, mivel ez tenisz, nem terem minden sarkon szakiro, mint ahogy ez van a futballnal. Igy pedig attol sem kell felni, hogy a kovetkezo versenyre jon egy uj, idiota ujsagiro, aki bekerdez valami butasagot. Ugyanazok az ujsagirok lesznek ott, akik 1-2-3-4 tornaval elotte is, ok pedig megtanuljak, hogy hol a hatar, mit es milyen modon kerdezzenek.

Ettol fuggetlenul nem fikazom Oszakat, szimplan en nem gondolom, hogy az a felfogas, amit o most csinal, megoldas lenne. A megoldas szerintem a kozeputon lesz, ahol megtalaltak azt, ami mindenkinek oke, hogy o kiall nyilatkozni normalisan, a riporterek meg jo kerdeseket tesznek fel. Talan atmennek ooerativ torzsbe, hogy a kerdeseiket a sajttaj elott megmutatjak Oszakanak, o pedig valaszol a megfeleloekre. Aki meg hoppon maradt, tanul belole es legkozelebb mashogy kerdez.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Nesztek 😊

 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-kvitova-visszalepett-a-sajtotajekoztaton-szerzett-serulese-miatt-2829747
somoskovig
Mehh. Pedig kedvelem Kvitovát, rájár a rúd szegényre...
warr_b
De mennyire zseniális véletlen 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 928 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nesztek 😊

 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-kvitova-visszalepett-a-sajtotajekoztaton-szerzett-serulese-miatt-2829747
somoskovig
Mehh. Pedig kedvelem Kvitovát, rájár a rúd szegényre...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nesztek 😊

 m.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-kvitova-visszalepett-a-sajtotajekoztaton-szerzett-serulese-miatt-2829747

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
De Osakától továbbra is ez az egyik kedvenc pillanatom.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Sztem nagyon túlbonyolítjátok ezt. Profi sportoló akinek a munkaszerződése gyakorlatilag a versenyszabályzat, ha abban az van, hogy neked meccs után, xy időpontban a sajtó rendelkezésére kell állnod akkor teljesen jogos a büntetés mivel a nevezésével elfogadta a versenyszabályzatot.
Az h ő Gipsz Jakab vagy Osaka Naomi ezt nem befolyásolja, sem az, hogy mennyit keresett eddig sem az, hogy milyen betegsége van.
KoporShow
Persze, jogos. És ha soha senki nem áll ki ez ellen, akkor nem is fog soha változni. Szerencsére korábban már voltak olyanok, akik különböző módokon kiálltak a munkavállalók számára kedvezőbb szerződésekért, ezért nem dolgozol Te sem napi 12 órát heti 6 vagy 7 napon keresztül.
somoskovig
Igen.
Csak hát most inkább picsogásnak hat mint sem kiállásnak.
Szóljon előre, mondja el mi a gondja. Álljon bele a buntikbe és zárassa ki magát.
Na ezután azt mondtam volna igen változást akar.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ok, csak mi ellen all ki Osaka?