Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3Pz57wKwIs
Ez már volt?ender1112
nekem ez lesz a kedvenc műsorom 😀 mikor indul?

az ábécészámolgatós Gyuri is elég progresszív
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3Pz57wKwIs
Ez már volt?ender1112


több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3Pz57wKwIs
Ez már volt?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 www.facebook.com/photo.php?fbid=584935538196951&set=a.501962599827579.120874.501295846560921&type=1&relevant_count=1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
 www.kisszines.hu/post/47099714731/afoldisforogkozbe
Galilei FTW

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amerikai vezérigazgató. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfele, egyszer csak megszólal a nagyfőnök:
- Hát a Babos Gyurka merre van?
Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Babos Gyurkáért.
Mondja is neki a vezérigazgató:
- Hi Gyurka, jó látni Téged, este lesz egy kis muri náliunk, küldöm érted limuzint, te jönni el.
Másnap a Babos Gyurka elkésik a munkahelyéről, jön az üzemvezető:
- Gyurka, te miért késtél?
- Hát tudod főnök, tegnap a vezérigazgatóval kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni.
Főnöke felméri az erőviszonyokat és inkább hallgat.
Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a president:
- Hát a Babos Gyurkát merre találom?
Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is az emberért.
- Hi Gyurkám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikoptert, te jönni el.
Másnap a csávó megint elkésik. Főnöke dühöng, hogy a Gyurka tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi:
- Gyurka, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?
- Én még a Pápát is ismerem. - mondja erre.
Főnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülőre ülteti főnökét és elrepülnek egyenesen a Vatikánba. Megállnak a Szent Péter Bazilika előtt és azt mondja a Babos Gyurka:
- Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a főnök felnéz, és az ablakban tényleg ottvan a Babos Gyurka a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a főnököt, aki nagy nehezen magához tér.
- Mi történt magával? - kérdezik a japánok.
A főnök erőtlenül mutogat az ablak felé:
- Látják... azt... ott fenn.
A japánok felnéznek és megszólal az egyik:
- Látjuk hát, pont meg is akartuk kérdezni nem tudja-e ki az a sapkás vénember a Babos Gyurkával....?

Tudom tudom... semmi Romo, semmi Cowboys. Már szégyellem is az egészet.Gabesz92
ez jutott eszembe róla:

A pápa kocsikázni akar!A sofőr elől a Pápa hátul.Megszólal a Pápa: -Hajtson bátran gyorsan akarok menni!
-Nem lehet uram,az szabályszegés lenne..
-Nem baj gyorsítson!
-…nem lehet…
A Pápa átül a vezetőülésben hogy majd ő vezet…A Pápa tolja neki,de egy rendőr leinti…
A Kapitány a tanoncot utasítja hogy büntesse meg,odasétál és ledöbben…Visszamegy a kapitányhoz és csak annyit mondd -Nem merem!
-Mért fiam ki az valami maffiavezér vagy mi a f.sz?!
- Nem tudom ki lehet ,de a Pápa a sofőrje!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem értem ezt az utálatot de azért vicces 😀
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Bocsi, ha már volt, de ez még húsvétról maradt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Érdemes figyelni a nézők, szurkolók kommentjeire 😀 Meg hát azért a mozdulatok is büntetnek 😀
Deny
sokkal viccesebb lett volna, ha kettős kiütés a vége... ja, ez nem az a topic? 😉
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érdemes figyelni a nézők, szurkolók kommentjeire 😀 Meg hát azért a mozdulatok is büntetnek 😀
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
kobalu91
Mestermunka. A Törökk Zultán se írhatta volna szebben. ("Ibli").
Azt juttatja eszembe, amikor egy ismerősöm EuroSport helyett következetesen FúróSport-ot mondott.
(Mottó: "Úgy is lehet mondani, kérem, de úgy nincs semmi értelme.")

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076

az indokolatlan cenzúráról ez jutott eszembe 😀

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
indokolatlan cenzúra a szezám utcában
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ja, már azt hittem, ez a Keri Mari

mondjukon a lényegen az sem változtat. ennél még Erzsébet királynő is jobb first pitch-et dobottslowmotion
Keri Mari az. Nem tudom mikori a felvétel, de 40 felett van a hölgy, vállalhatatlannak azért nem mondanám.


több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettelslowmotion
Valószinűleg valami" menő" csajbanda tagja lehet, vagy valami Real Worldös ribilaccoo74
ja, már azt hittem, ez a Keri Mari

mondjukon a lényegen az sem változtat. ennél még Erzsébet királynő is jobb first pitch-et dobott
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettelslowmotion
Valószinűleg valami" menő" csajbanda tagja lehet, vagy valami Real Worldös ribi
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettel
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
farkaspeti
Kíváncsi vagyok még hova tudjátok fokozni a tegyünk be minél erőltetettebb baromságot Romo/Cowboysról a viccek topicba.
Mondjuk a Skins drukkerek biztos büszkék hisz van egy győzelmük a FedEx fielden playoffban még 2000-ből 😀Toca
Igen, igen és igen. Büszkék vagyunk, és örülök hogy ezt megvilágosítottad előttünk mint Vikings fan, hiszen mi toljuk tele a fórumot ezekkel a baromságokkal. Mert viccnek legalább olyan gyenge mint a bajszos képek. No, szólj be megint, egy az kevés volt....apeszos
Sorry a leálltalánosításért, nem akartam a teljes skins drukker sereget leszólni, csak néhány ember elgondolkozhatna néha mielőtt baromságot postol.Toca
amúgy az állítás tényleg igaz, mert két meccset nyert a Wolverines a Jerry Mahal-ban.
Cowboys meg csak egyet (2009 WC, 34-14 az Eagles ellen), mondjuk többet nem nyerhetett volna, mert összesen két NFL playoff meccs volt ott, és abból az egyik a pár évvel ezelőtti Super Bowl.