Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fiú vagyok. Két eset, de egy úton történt. Két haverral elhatároztuk hogy hárman elmegyünk az NDK-ba remélem mindenki emlékszik még erre az országra? Az hogy Németország még ketté volt osztva, mutatja, hogy ez nem mai történet. Hárman egy Trabiban. Első alvás Pozsony előtt (Miskolcról indultunk). Reggel kurva büdös lett a kocsiban, képzelhetitek, három ember döglött benne ... Kimásztunk, kurva gyűrötten, meg minden és önkéntelenül is köptem egy nagyot, de valahogy a haver Trabijának az ajtajára sikerült turháznom. Mondom, bocsika, nem a márka dicsérete volt, és az ujjammal le akartam ficcenteni a földre, csak nem oda sikerült, hanem a haver nadrágszárára. Ez volt az első égésem az úton, de még itt nincs vége. Egy hét múlva hazafelé megálltunk Brnoban a Gyorsasági motoros VB-t megnézni, és hát elég ramaty volt a kukoricaföldön rögtönzött kempingben az infrastruktúra. Lajtos kocsikban hordták a vizet, de mi hülyék nem tudtuk, hogy az csak tisztálkodásra való volt, és ittunk is belőle. Borzasztóan megbuggyant a belünk, el is indultunk hazafelé. Brno belvárosában, mivel valahogy figurára kellett venni a dolgot, már versenyt fingottunk a Trabiban. Éppen én voltam a soros, mikor éreztem, hogy baj lesz. A helyzet a menekülésre kb. olyan volt, mint Pesten csúcsforgalomban a Körúton belső sávban. Mondtam volna a havernak, hogy álljon félre, de olyan elemi erővel fostam össze magam, hogy a reaktív hatás miatt majdnem beleroncsoltunk az előttünk araszolóba. Mondanom sem kell, hogy addig ültem a levemben, míg ki nem értünk a külvárosba. A szagokat képzeljétek hozzá, augusztus volt 33 fok meleg. Mikor alkalmas helyen megálltunk, egy romos épületbe bementem rendezni a soraimat. Vizünk nem volt, hanem egy üveg valamilyen üdítőital. Azzal mosakodtam meg alulról. Tartalék gatyám még csak csak volt, de akkoriban egyszerre mindig csak egy farmerom. A haverom aki jobban volt eleresztve otthonról, kölcsönadta a nadrágját, mondván, hogy megöl, ha azt is kicifrázom. Az üdítő egy kis idő múlva megszáradt, de úgy összeragasztotta a szőrt a picsámon, hogy minden lépésnél úgy éreztem, mintha gyantáznák a tökömet. És még egy napot kellett kibírnom hazáig...Beki
szóval nem loggoltál ki?briareos
Jah igen, ami még lemaradt, hogy FB-ről másoltam. 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Fiú vagyok. Két eset, de egy úton történt. Két haverral elhatároztuk hogy hárman elmegyünk az NDK-ba remélem mindenki emlékszik még erre az országra? Az hogy Németország még ketté volt osztva, mutatja, hogy ez nem mai történet. Hárman egy Trabiban. Első alvás Pozsony előtt (Miskolcról indultunk). Reggel kurva büdös lett a kocsiban, képzelhetitek, három ember döglött benne ... Kimásztunk, kurva gyűrötten, meg minden és önkéntelenül is köptem egy nagyot, de valahogy a haver Trabijának az ajtajára sikerült turháznom. Mondom, bocsika, nem a márka dicsérete volt, és az ujjammal le akartam ficcenteni a földre, csak nem oda sikerült, hanem a haver nadrágszárára. Ez volt az első égésem az úton, de még itt nincs vége. Egy hét múlva hazafelé megálltunk Brnoban a Gyorsasági motoros VB-t megnézni, és hát elég ramaty volt a kukoricaföldön rögtönzött kempingben az infrastruktúra. Lajtos kocsikban hordták a vizet, de mi hülyék nem tudtuk, hogy az csak tisztálkodásra való volt, és ittunk is belőle. Borzasztóan megbuggyant a belünk, el is indultunk hazafelé. Brno belvárosában, mivel valahogy figurára kellett venni a dolgot, már versenyt fingottunk a Trabiban. Éppen én voltam a soros, mikor éreztem, hogy baj lesz. A helyzet a menekülésre kb. olyan volt, mint Pesten csúcsforgalomban a Körúton belső sávban. Mondtam volna a havernak, hogy álljon félre, de olyan elemi erővel fostam össze magam, hogy a reaktív hatás miatt majdnem beleroncsoltunk az előttünk araszolóba. Mondanom sem kell, hogy addig ültem a levemben, míg ki nem értünk a külvárosba. A szagokat képzeljétek hozzá, augusztus volt 33 fok meleg. Mikor alkalmas helyen megálltunk, egy romos épületbe bementem rendezni a soraimat. Vizünk nem volt, hanem egy üveg valamilyen üdítőital. Azzal mosakodtam meg alulról. Tartalék gatyám még csak csak volt, de akkoriban egyszerre mindig csak egy farmerom. A haverom aki jobban volt eleresztve otthonról, kölcsönadta a nadrágját, mondván, hogy megöl, ha azt is kicifrázom. Az üdítő egy kis idő múlva megszáradt, de úgy összeragasztotta a szőrt a picsámon, hogy minden lépésnél úgy éreztem, mintha gyantáznák a tökömet. És még egy napot kellett kibírnom hazáig...Beki
szóval nem loggoltál ki?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fiú vagyok. Két eset, de egy úton történt. Két haverral elhatároztuk hogy hárman elmegyünk az NDK-ba remélem mindenki emlékszik még erre az országra? Az hogy Németország még ketté volt osztva, mutatja, hogy ez nem mai történet. Hárman egy Trabiban. Első alvás Pozsony előtt (Miskolcról indultunk). Reggel kurva büdös lett a kocsiban, képzelhetitek, három ember döglött benne ... Kimásztunk, kurva gyűrötten, meg minden és önkéntelenül is köptem egy nagyot, de valahogy a haver Trabijának az ajtajára sikerült turháznom. Mondom, bocsika, nem a márka dicsérete volt, és az ujjammal le akartam ficcenteni a földre, csak nem oda sikerült, hanem a haver nadrágszárára. Ez volt az első égésem az úton, de még itt nincs vége. Egy hét múlva hazafelé megálltunk Brnoban a Gyorsasági motoros VB-t megnézni, és hát elég ramaty volt a kukoricaföldön rögtönzött kempingben az infrastruktúra. Lajtos kocsikban hordták a vizet, de mi hülyék nem tudtuk, hogy az csak tisztálkodásra való volt, és ittunk is belőle. Borzasztóan megbuggyant a belünk, el is indultunk hazafelé. Brno belvárosában, mivel valahogy figurára kellett venni a dolgot, már versenyt fingottunk a Trabiban. Éppen én voltam a soros, mikor éreztem, hogy baj lesz. A helyzet a menekülésre kb. olyan volt, mint Pesten csúcsforgalomban a Körúton belső sávban. Mondtam volna a havernak, hogy álljon félre, de olyan elemi erővel fostam össze magam, hogy a reaktív hatás miatt majdnem beleroncsoltunk az előttünk araszolóba. Mondanom sem kell, hogy addig ültem a levemben, míg ki nem értünk a külvárosba. A szagokat képzeljétek hozzá, augusztus volt 33 fok meleg. Mikor alkalmas helyen megálltunk, egy romos épületbe bementem rendezni a soraimat. Vizünk nem volt, hanem egy üveg valamilyen üdítőital. Azzal mosakodtam meg alulról. Tartalék gatyám még csak csak volt, de akkoriban egyszerre mindig csak egy farmerom. A haverom aki jobban volt eleresztve otthonról, kölcsönadta a nadrágját, mondván, hogy megöl, ha azt is kicifrázom. Az üdítő egy kis idő múlva megszáradt, de úgy összeragasztotta a szőrt a picsámon, hogy minden lépésnél úgy éreztem, mintha gyantáznák a tökömet. És még egy napot kellett kibírnom hazáig...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
1:00-tól rekeszizom szaggató! 😀Medvepapa
akkor már ennek a faszinak a "felfedezése" is legyen itt, szerintem kurvanagy h még a műsorvezető/komikus (?) is elröhögi, és | hoz neki egy mikrofont | 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Egy tuti álláshirdetés, beszarás, komolyan! 😀
 aprod.hu/hirdetes/mai-indulasal-keresunk-hazaspart-konyhzai-es-ettkezdei-takaritasra-IDPv85.html?utm_source=jobinfo&utm_medium=listing&utm_campaign=test

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Egy férfi eltéved a hőlégballonjával. Lejjebb ereszkedik, lenn a földön meglát egy nőt, és odakiált hozzá:
Elnézést, tudna nekem segíteni? Megígértem egy barátomnak, hogy találkozom vele egy órával ezelőtt, de eltévedtem, és most azt sem tudom, hogy hol vagyok.
A nő a földön így felel: Ön egy hőlégballonban tartózkodik, körülbelül 10 méterrel a talaj felett. Az északi szélesség 40. és 41., illetve a nyugati hosszúság 59. és 60. foka között van.
Maga biztosan mérnök - mondja a hőlégballonos férfi.
Az vagyok - feleli a nő - Honnan tudta?
A hőlégballonos férfi így válaszol: Minden, amit mondott nekem, technikailag korrekt, de fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az Öntől kapott információkkal, és az a helyzet, hogy még mindig nem tudom, hol vagyok. Őszintén szólva nem volt túlzottan segítségemre. Csak feltartott az utamban.
A nő erre így vélekedik: - Maga pedig szerintem politikus.
Igen - bólint a hőlégballonos férfi egyetértően - de ezt honnan tudta?
A nő azt feleli: - Nem tudja, hogy hol van, sem azt, hogy hová tart. Jelenlegi pozíciójába a kedvező széljárás sodorta. Olyan ígéretet tett, amiről fogalma sincs, hogy hogyan fogja betartani, és a maga alatt lévő emberektől várja, hogy megoldják az Ön problémáit. Igazság szerint pontosan ugyanabban a helyzetben van, mint mielőtt találkoztunk, ... de állítása szerint most már én tehetek róla!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan

😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
empty taxi
And how Atlanta players saw Kaepernicking


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
1:00-tól rekeszizom szaggató! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
abban azért meg kell védenem Amadeust, hogy az utóbbi időben itt a fórumon, ha valaki már egy olyan dolgot leír ami nem pont úgy van, akkor szénné lesz oltva. ez az utóbbi időben nagyon jellemző lettdugo1993
Ja de hogy pont nekem ugrik nekem. Én aztán tényleg arról vagyok híres, hogy beszólogatok. De itt 5 hsz-el feljebb ott volt ugyanaz. Ez azért nem olyan, hogy 3 oldalt nem nézett vissza és azért nem vette észre. De részemről lezárva én soha többet nem szólok semmiért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó

na ez az egyik fő ok, hogy miért jobb a super bowl, mint a bl döntődugo1993
Az a baj, hogy David Akers nem látta, hogy ezt írtad 😀 Bár ha úgy nézzük, ő is rúgja a labdát, tehát félig ő soccer játékos 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

konfetti angyal..ez hatalmas volt 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utóbbit sose tudjuk meg, de valószínűleg a reakció valami hasonló lett volna.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A Super Bowl emlékére (nem tudom eredménykövetőben ellőtte-e valaki, nem olvastam még vissza 😀 )
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most egy időre ez lesz az utolsó eskü, de egyiken se visítottam még akkorát mint ezen 😀

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ígérem, nem lesz több.
berger90
már vóóótKiss
majdnem ráfér a kettő egy képernyőre 😀 😀dugo1993
biztos a SB izgalma teszi.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/