Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A messzi tajgán egy szőrmebundás ember vadászni tanítja a fiát.
- Látod, ott a medve - és puff lelövi.
- A húsáért vadásszuk.
De nézz csak oda! Ott egy geológus - és puff, azt is lelövi.
- Azt meg a cigarettájáért

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az eredeti helyett 😀 (ha már netes meme lett ebből is)

http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI&feature=player_embeddedHanni
Bammeg, ez most nagyon beütött. 😂 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Az eredeti helyett 😀 (ha már netes meme lett ebből is)

http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI&feature=player_embeddedHanni
MY HAND IS A DOLPHIN!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az eredeti helyett 😀 (ha már netes meme lett ebből is)

http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI&feature=player_embedded
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
viccelsz?legnagyobb vicc evör 😀Newman
lájkoltam is
egész egyszerűen csak megsemmisítette az agyam.brk
ezzel nem vagy egyedül 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
viccelsz?legnagyobb vicc evör 😀Newman
lájkoltam is
egész egyszerűen csak megsemmisítette az agyam
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😂

Egy kiránduló hajó fedélzetén odarohan egy kisfiú a kapitányhoz és azt kiabálja, hogy kapitány bácsi süllyed a harosz.
- Nem harosz ez kisfiam, hanem hajó, mondja a kapitány.
A gyermek válasza
- Hát, ha jó lenne, akkor nem süllyedne.Newman
könyörgöm egy adminnak, bant ezért 😀.brk
viccelsz?legnagyobb vicc evör 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
😂

Egy kiránduló hajó fedélzetén odarohan egy kisfiú a kapitányhoz és azt kiabálja, hogy kapitány bácsi süllyed a harosz.
- Nem harosz ez kisfiam, hanem hajó, mondja a kapitány.
A gyermek válasza
- Hát, ha jó lenne, akkor nem süllyedne.Newman
könyörgöm egy adminnak, bant ezért 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😂

Egy kiránduló hajó fedélzetén odarohan egy kisfiú a kapitányhoz és azt kiabálja, hogy kapitány bácsi süllyed a harosz.
- Nem harosz ez kisfiam, hanem hajó, mondja a kapitány.
A gyermek válasza
- Hát, ha jó lenne, akkor nem süllyedne.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Férfi meztelenül nézegeti magát a tükörben, pózolgat. Önelégült mosollyal megszólal:
-Egy centivel nagyobb lenne a farkam én lennék a király!
Mire a felesége:
-Ha meg egy centivel kisebb akkor a királynő!

Egy vén öregasszonyt visznek be a sűrgösségire. Szét van lőve a bal térde. A felvevő orvos kérdezi mi történt?
-Öngyilkos akartam lenni.
-És akkor miért a térdét lőtte szét?
-Olvastam valahol, hogy a bal mellbimbó alatt van közvetlenül a szív, hát oda löttem!

Feleség kéri a férjét, hogy a csöpögő csapot szerelje meg, mire a férj:
Mi vagyok én vízvezetékszerelő?
Másnap estére a csap megszerelve, nő boldogan meséli,. hogy a szomszéd megcsinálta. Pár nap múlva a spájzban kiég a villany, feleség kéri a férjét cserélje ki, mire a férj:
-Mi vagyok én villamosmérnők?
Másnap délutánra a spájzban újra ég a villany, feleség elmeséli, hogy a szomszédot megkérte a cserére, aki kedves volt azt elvégezni. Pár nap múlva a tűzhely szarakodik, feleség kéri a férjét nézze már meg. Mire a férj:
-Mi vagyok én gázos?
Másnap délután asszonyka fütyörészve főzőcskézik a tűzhelyen. A férj kérdi a szomszéd szerelte-e , meg? Az asszony elmondja, hogy igen, de kicsit nehezebben met mert a szomszéd kicsit sokalta, hogy ingyen dolgozik nekik, és csak úgy vállalta, ha vagy megdughatja a nőt, vagy az süt neki egy tortát. Férfi gyanakodva kérdezi, hogy sütött-e neki tortát? Mire a nő:
-Mi vagyok én cukrász?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Na elég a tótulásból 😊

- Apu, elfogadható az, hogy mikor mi fiúk összejövünk mindig megvitatjuk a különböző méretű és alakú női melleket?
- Persze fiam, ez teljesen normális. A női mellek nagyon is különbözőek, a nők korának megfelelően. A húszéveseké olyan mint egy dinnye, kerek és kemény. A harminc és negyvenéveseké olyan mint egy körte, még mindig szép, de már lóg egy kicsit. Ötven év után már olyan mint egy hagyma.
- Hagyma?
- Igen, ha csak ránézel, sírnod kell!
A fiú nővére erre megkérdezi az anyját:
- Anyu, hányféle pénisz van?
A mama boldog, hogy végre lehetősége van kifejteni az álláspontját a témáról:
- A férfiak ugyancsak három fázison mennek keresztül. A húszéveseké olyan mint egy tölgy, kemény és hatalmas. A harminc és negyveneseké olyan mint a nyírfa, hajlékony de még mindig megbízható.
Ötvenen felül olyan mint a karácsonyfa.
- Karácsonyfa?
- Igen, ki van száradva és a diók rajta már csak dísznek vannak.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Besenyő Pista után szabadon: Sobri MMIV Jóska bácsi aki vagyok.... magyarán megmondva' Sobri MINDÍG MINDENBEN IGAZAM VAN Jóska bácsi aki vagyok... há' nem? Há' de.... 😀 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Szlovákia létezett, Magyar Királyság, OM-Monarchia, vagy egyéb államkonglomerátumok részeként, leginkább semmilyen autonómiával, de ez kábé irreleváns.Sobri Jóska
persze, Montenegró, Koszovó, Abházia, Dél-Oszétia, Hegyi-Karabah, a Dnyeszter Menti Köztársaság is létezik, csak valaki pont elismeri őket és valaki nem

sőt Poroszország is létezik, csak átmenetileg szünetel, az általam kikáltott NCAA Királyság pedig szerintem jogos követelést nyújtott be nagyjából 400 amerikai városra és Magyarország teljes területére

ez a hsz legalább ide való, a Viccek topicba, a többi nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Kiforgatod a szavaimat. Egy szóval nem állítottam, hogy a forintunk milyen marha jó, de hogy az euro előbb-utóbb be fog dőlni, erre nagy összeget tennék. Nem véletlenül intettek be a britek, a svédek és a dánok. Spanyolok csődközelben, görögök becsődöltek, írek becsődöltek. Még pár ország becsődöl és a németek szépen bevezetik a márkát és viszlát euro.
Igen, én büszke vagyok a magyarságomra. De úgy látom egyre kevesebb ember az. A komcsiknak sikerült kiírtani a nemzettudatot. Még mielőtt megjegyeznéd nem vagyok szélsőjobbos.

Ha gondolod folytathatjuk máshol az eszmecserét, tényleg ne offoljuk szét a topicot, elvégre ide nevetni járnak az emberek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Huzzatok már át az offtopicba vagy a gyűlölködőbe.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Sobri: élhető európai ország? Az EU bekaphatja, kell a francnak euro, a németek előbb-utóbb bemondják az unalmast és akkor összeomlik az a pénz. Ja és még annyit az EU-ról, hogy lazán engedi a szlovákoknak a nyelvtörvényüket, ami teljesen szemben áll az EU törvényeivel (nem beszélhetsz magyarul a tótoknál, mert bűnt követsz el, holott az EU-ban az összes tagállam nyelve hivatalos nyelv).Sebii
Ez se így van, de nincs értelme vitázni, mert ha te úgy érzed, hogy Magyarországon jobb magyarnak lenni, mint Szlovákiában szlováknak, akkor mindegy mit mondok, így fogod érezni. Ami maximálisan a szíved joga.
Annak külön örülök, hogy már most tudod, hogy az euró be fog dőlni, és mi a fasza forintunkkal mekkora királyok vagyunk, az túlél mindent. Biztos a lakáshitelesek is így gondolják, milyen fasza, hogy nem vagyunk az euro-övezetben.
Végtére is ha semmije nincs is, attól még büszkesége lehet az embernek, ez tagadhatatlan.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Sobri: élhető európai ország? Az EU bekaphatja, kell a francnak euro, a németek előbb-utóbb bemondják az unalmast és akkor összeomlik az a pénz. Ja és még annyit az EU-ról, hogy lazán engedi a szlovákoknak a nyelvtörvényüket, ami teljesen szemben áll az EU törvényeivel (nem beszélhetsz magyarul a tótoknál, mert bűnt követsz el, holott az EU-ban az összes tagállam nyelve hivatalos nyelv).
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Amiben az a gáz, hogy 1000 éve tényleg nagy királyok voltunk, de most, 2011-ben ebben a lesajnált Szlovákiában van euro, élhető adórendszer, európaihoz konvergáló életszinvonal, míg nálunk az elmúlt 20 évben egyenletes mélyrepülés, nevetséges adók, járulékok, és elöbb lesz Romániában, Bulgáriában euró mint itt.
Sobri Jóska
még jó, hogy ez a vicc topik különben a végén még ezt a kib*szott nagy marhaságot komolyan venném.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Magyarországnak se sok magyar származású uralkodója volt az elmúlt 700 évben.
Az osztrákok kb. így röhöghetnek a mi Ferenc József, Mária Terézia, vagy Károly átiratunkon, de még a franciák is Nagy Lajos vagy Károly Róbert nevének általunk megszokott, de valójában mókás írásmódján, a lengyelek Lajoson vagy Ulászlón.
Kábé erre mondják, más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.
Lehet más népek nemzeti sajátosságain, lúzerségén élcelődni -akinek nincs jobb dolga-, csak ez jelen esetben az öngól kategória.Sobri Jóska
Csak hogy az említett uralkodók magyar királynak voltak koronázva. Szlovák királynak egyik sem. 😉 Szóval ebben az esetben Te lőttél öngólt szvsz.Sebii
Nem szlovák királyokról van szó, hanem Szlovákia uralkodóiról, ha elolvasod a cikket. Még egy öngól.Sobri Jóska
Hihetetlen, hogy minden topikon, ami létezik van vki (ugyanaz), aki csípőből kontráz és ellentmond. Igazándiból csak röhögtem eddig, és nem reagáltam. De valahogy ez a soviniszta magyarellenesség amit a szlovákok művelnek mindig kicsapja a biztosítékot nálam. Szóval: lehet szavakon (uralkodó vs király) lovagolni. De: Szt. István nem volt sem uralkodója, sem királya SZLOVÁKIÁNAK. A Magyar Királyság (Magyar Szent Korona Országai) részei:Erdély, Szlavonia, Horvátország, Dalmácia, Fiume (átmenetileg, formálisan:Bosznia, Szerbia, Havasalföld, Moldva, Jeruzsálemi királyság, Bolgárország, Galicia, Ladoméria). SZLOVÁKIA nem létezett (szlovákok persze igen).
Összefoglalva Károly Róbert (kötözködöknek Caroberto), Nagy Lajos stb összehasonlítása azzal a szlovák plakáttal nevetséges. Szerintem Sebii igazad van. Öngól volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Csak hogy Szlovákia akkor még nem létezett, sőt semmilyen autonómiát sem kaptak soha. Tehát jogosan '93-tól van történelmük, max '20-tól. Előtte a hegyekben terelgették a birkákat, de hát azt még sem írhatják a történelem könyveikbe.Sebii
Szlovákia létezett, Magyar Királyság, OM-Monarchia, vagy egyéb államkonglomerátumok részeként, leginkább semmilyen autonómiával, de ez kábé irreleváns.
Egyébként lehet röhögni Szlovákián, mivel 20 éve oké, akkor vegyük úgy, hogy még kvázi nem is létezett, mi pedig hűdenagy királyok voltunk már 1000 éve is. Amiben az a gáz, hogy 1000 éve tényleg nagy királyok voltunk, de most, 2011-ben ebben a lesajnált Szlovákiában van euro, élhető adórendszer, európaihoz konvergáló életszinvonal, míg nálunk az elmúlt 20 évben egyenletes mélyrepülés, nevetséges adók, járulékok, és elöbb lesz Romániában, Bulgáriában euró mint itt.
Oké, hogy a szlovákoknak múltjuk nincs, de jelenük, jövőjük annál inkább, míg mi, magyarok a kurvanagy múltunkon, és az ehhez passzoló arcunkon kívül a 21.században mit tudunk felmutatni, aminek mi magunk örülünk? Lófaszt se.
Lehet szavazni 2011-ben melyik az igazi viccország.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Csak hogy Szlovákia akkor még nem létezett, sőt semmilyen autonómiát sem kaptak soha. Tehát jogosan '93-tól van történelmük, max '20-tól. Előtte a hegyekben terelgették a birkákat, de hát azt még sem írhatják a történelem könyveikbe.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
http://kuruc.info/r/6/76430/

Ez ide való. 😂

Még egy ilyen szerencsétlen társaságot, mint a szlovák... 😂Vrijbloed
Magyarországnak se sok magyar származású uralkodója volt az elmúlt 700 évben.
Az osztrákok kb. így röhöghetnek a mi Ferenc József, Mária Terézia, vagy Károly átiratunkon, de még a franciák is Nagy Lajos vagy Károly Róbert nevének általunk megszokott, de valójában mókás írásmódján, a lengyelek Lajoson vagy Ulászlón.
Kábé erre mondják, más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.
Lehet más népek nemzeti sajátosságain, lúzerségén élcelődni -akinek nincs jobb dolga-, csak ez jelen esetben az öngól kategória.Sobri Jóska
Csak hogy az említett uralkodók magyar királynak voltak koronázva. Szlovák királynak egyik sem. 😉 Szóval ebben az esetben Te lőttél öngólt szvsz.Sebii
Nem szlovák királyokról van szó, hanem Szlovákia uralkodóiról, ha elolvasod a cikket. Még egy öngól.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
http://kuruc.info/r/6/76430/

Ez ide való. 😂

Még egy ilyen szerencsétlen társaságot, mint a szlovák... 😂Vrijbloed
Magyarországnak se sok magyar származású uralkodója volt az elmúlt 700 évben.
Az osztrákok kb. így röhöghetnek a mi Ferenc József, Mária Terézia, vagy Károly átiratunkon, de még a franciák is Nagy Lajos vagy Károly Róbert nevének általunk megszokott, de valójában mókás írásmódján, a lengyelek Lajoson vagy Ulászlón.
Kábé erre mondják, más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.
Lehet más népek nemzeti sajátosságain, lúzerségén élcelődni -akinek nincs jobb dolga-, csak ez jelen esetben az öngól kategória.Sobri Jóska
Csak hogy az említett uralkodók magyar királynak voltak koronázva. Szlovák királynak egyik sem. 😉 Szóval ebben az esetben Te lőttél öngólt szvsz.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
http://kuruc.info/r/6/76430/

Ez ide való. 😂

Még egy ilyen szerencsétlen társaságot, mint a szlovák... 😂Vrijbloed
Magyarországnak se sok magyar származású uralkodója volt az elmúlt 700 évben.
Az osztrákok kb. így röhöghetnek a mi Ferenc József, Mária Terézia, vagy Károly átiratunkon, de még a franciák is Nagy Lajos vagy Károly Róbert nevének általunk megszokott, de valójában mókás írásmódján, a lengyelek Lajoson vagy Ulászlón.
Kábé erre mondják, más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.
Lehet más népek nemzeti sajátosságain, lúzerségén élcelődni -akinek nincs jobb dolga-, csak ez jelen esetben az öngól kategória.