Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ilyen jobb oldallal kétség sem férhetett hozzá, hogy a csehek nyernek
jjncaa
És még Bob és Bobek benne sincs! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 078 — no es importante
ilyen jobb oldallal kétség sem férhetett hozzá, hogy a csehek nyernek
sajnos rossz kezdő csapatot néztem a meccs előtt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 957 — Saturday Night Lights
PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Geyza 109 — Colts fan
Két székely beszélget:
- Te! A fiam belepisilte a nevét a hóba!
- És?
- De a te lányod kézírásával!


A négernek, a székelynek és a románnak egyszerre születik gyereke. Mindhárman várnak a szülőszoba ajtaja előtt, hogy végre megláthassák a gyereküket. Egyszercsak kilép a szobából a nővérke:
- Uraim, gratulálok, mindhármuk gyereke egészséges. Csak egy baj van, összekevertük őket. Kérem fáradjanak be, és válasszák ki a sajátjukat.
Erre a székely egyből berohan, és felkapja a néger gyerekét. Mire az:
- Székely! Nem látod, hogy az az én gyerekem? Teljesen olyan mint én, a bőre színén is látszik.
Mire a székely:
- Lehet hogy a tied, de amíg ki nem derül melyik a románé, addig ez nálam marad!!!

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Zorddd
Izé, most akkor mivan? 😛Wyatt
hát az első félidőben, mikor nyomatta ezt a hülye cselt, és véletlen a csávó mellett hosszan tolta meg, és feldobta magát a semmire (meg is kapta a szabadot), pont be is akartam írni a topicba, hogy megelevenedett ez a kép.. 😛

Mellesleg ez nem azt mutatja, hogy nem tud gólt lőni, hanem ha leszerelik akkor feldobja magát 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zorddd
Izé, most akkor mivan? 😛

több mint 13 éve
Geyza 109 — Colts fan
- Mit csinál a magyar futball-válogatott, ha megnyerik a foci EB-t?
- Kikapcsolják a Playstation-t.



Idősebb Fradi-szurkoló készülődik az esti meccsre. A felsége nézi, amint férje csupa zöld-fehérbe öltözik. Egyszer csak megszólal:
- Apukám, ahogy elnézlek, Te jobban szereted a Fradit, mint engem.
- Anyukám, ahogy elnézlek, lassan már az Újpestet is!

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 584 — "Grammar maci"
ha már mindenkinek elege van a focis posztokból (meg a bírókból)
- mész az erdőben.
kiérsz egy tisztásra.
ott van egy magas faépület
AZ LES, VAGY NEM LES??

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 389 — je suis poloska
Easiest way, to score a goal

de most tényleg, miért nem csinálja ezt mindenki? 😀😀fetomy
ezt már Puzsér is kielemezte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Easiest way, to score a goal

de most tényleg, miért nem csinálja ezt mindenki? 😀😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 315 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 957 — Saturday Night Lights


😀 😀 😀 😀Amadeus91
A vasárnapi választások után elmegy a kedved az ilyen vicceskedéstől 😛

PunBB bbcode testDzsokijuing
PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 813 — Lucas Scott
yooker
szép autód van Yooker 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
zseniális 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mr. Bean dobol
http://www.youtube.com/watch?v=6Sf_pogZ8jE&feature=related

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.utos.me/wp-content/uploads/%C3%81der-Batman-J%C3%A1nos.jpgempty taxi
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 315 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 490 — Expect the Best !
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 760 — Dr Kongó fan
Félelmetes... 😀

Lenin csodálatos ember volt, el is mondok róla egy történetet. Szóval Razlivban, a zöld dolgozószobában Lenin borotválkozott. Arra járt egy gyerkőc és nézte, hosszan nézte. Lenin pedig befejezte a borotválkozást, majd megtörölte és eltette a borotváját. Pedig egyetlen nyisszantással levághatta volna a kisfiú fejét!! Hát ilyen csodálatos ember volt Lenin.tüsi91
" a jólelkű Lenin visszaadta a gyerekeknek a labdát pedig közéjük is lövethetett volna"davemayer
Valamiért erre asszociáltam rögvest..
http://www.youtube.com/watch?v=epe_Dj5SQnw&feature=relmfu

"a jószívű Winnetou ráadja a kabátját a kiizzadt bölényre"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 584 — "Grammar maci"
Félelmetes... 😀

Lenin csodálatos ember volt, el is mondok róla egy történetet. Szóval Razlivban, a zöld dolgozószobában Lenin borotválkozott. Arra járt egy gyerkőc és nézte, hosszan nézte. Lenin pedig befejezte a borotválkozást, majd megtörölte és eltette a borotváját. Pedig egyetlen nyisszantással levághatta volna a kisfiú fejét!! Hát ilyen csodálatos ember volt Lenin.tüsi91
" a jólelkű Lenin visszaadta a gyerekeknek a labdát pedig közéjük is lövethetett volna"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 957 — Saturday Night Lights
Ernie Kovacs - Chef Miklos Molnar
http://www.youtube.com/watch?v=zc7UdCrJRKI

😀jjncaa
Óriási 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)