bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezen a heten is fossa verem az ellenfelem. Rohadt nagy mazlitok van, hogy oriási tippmikszules miatt nem jutok be a PO-ba, ha Igorral a kettonk keretebol osszepakolhatnank egy csapatot, szerintem meg az sem lenne eleg a rajatszasra. xD

Na jo, talan.
Ha csalunk.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ez alapszakasztól búcsúzás gyanánt nem volt rossz, 240-250 között lesz a vége, Brady 25 ponttal volt gyengébb, mint Flacco a padon, mínuszos HC, stb.

Most már csak a WR-poszton kihalt Maclin - Marvin Jones párost kérném vissza, és kezdődhet a PO. Mondjuk a potenciális párosításoknak nem örülök túlzottan, de ez van. 😊
somoskovig
A következő hétre nagyjából mindegy, mert elég nagy szerencse kellene nekem jelenleg ellened. Elfogytak az LB-k, Eli úgy játszik ahogy kinéz és Hopkins annak ellenére, hogy most szerzett egy td-t nemhogy az első kört nem éri meg (köcsög Oswi miatt) amit rááldoztam, hanem néha a padoztatásán is elgondolkodtam.

Nem lehetetlen, de jelenleg kb 20 % esélyét látom.
zinedine5
viszont annak valamivel nagyobb ennél, h Atával játssz és nekem jusson Somos 😊
Szesze
Szerintem ataval semmiképpen sem játszom.
Ő vagy 1. vagy 3. lesz. én meg 7.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez alapszakasztól búcsúzás gyanánt nem volt rossz, 240-250 között lesz a vége, Brady 25 ponttal volt gyengébb, mint Flacco a padon, mínuszos HC, stb.

Most már csak a WR-poszton kihalt Maclin - Marvin Jones párost kérném vissza, és kezdődhet a PO. Mondjuk a potenciális párosításoknak nem örülök túlzottan, de ez van. 😊
somoskovig
A következő hétre nagyjából mindegy, mert elég nagy szerencse kellene nekem jelenleg ellened. Elfogytak az LB-k, Eli úgy játszik ahogy kinéz és Hopkins annak ellenére, hogy most szerzett egy td-t nemhogy az első kört nem éri meg (köcsög Oswi miatt) amit rááldoztam, hanem néha a padoztatásán is elgondolkodtam.

Nem lehetetlen, de jelenleg kb 20 % esélyét látom.
zinedine5
viszont annak valamivel nagyobb ennél, h Atával játssz és nekem jusson Somos 😊
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ez alapszakasztól búcsúzás gyanánt nem volt rossz, 240-250 között lesz a vége, Brady 25 ponttal volt gyengébb, mint Flacco a padon, mínuszos HC, stb.

Most már csak a WR-poszton kihalt Maclin - Marvin Jones párost kérném vissza, és kezdődhet a PO. Mondjuk a potenciális párosításoknak nem örülök túlzottan, de ez van. 😊
somoskovig
A következő hétre nagyjából mindegy, mert elég nagy szerencse kellene nekem jelenleg ellened. Elfogytak az LB-k, Eli úgy játszik ahogy kinéz és Hopkins annak ellenére, hogy most szerzett egy td-t nemhogy az első kört nem éri meg (köcsög Oswi miatt) amit rááldoztam, hanem néha a padoztatásán is elgondolkodtam.

Nem lehetetlen, de jelenleg kb 20 % esélyét látom.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Ez alapszakasztól búcsúzás gyanánt nem volt rossz, 240-250 között lesz a vége, Brady 25 ponttal volt gyengébb, mint Flacco a padon, mínuszos HC, stb.

Most már csak a WR-poszton kihalt Maclin - Marvin Jones párost kérném vissza, és kezdődhet a PO. Mondjuk a potenciális párosításoknak nem örülök túlzottan, de ez van. 😊

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
jól szétesett a csapat így az alapszakasz végére, de 5-6 sérülést persze hogy nem bírok el.. talán a POra még összeáll a csapat, Kuechly most már csak visszatér jövő hétre.
Ha jól látom hatodikként fogok bejutni és nagyobb valószínűséggel Atával, kisebb eséllyel Somossal fogok játszani (Zizoura ugyanez igaz csak fordítva). Nem én leszek az esélyes, de azért ha visszajönnének a sérültek akkor nem vagyok esélytelen senki ellen.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
60 pont eleg lesz Jake ellen?

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ahogy nézem a PO-ba jutó csapatok közül, ellenem szerezték a csapatok a legtöbb pontot. Sőt az egész ligában én nyeltem be a 3. legtöbbet idáig ( Defense coach-ot majd kibaszom év végén). Innen látszik, hogy sokan season best közeli módban játszottak. Egész szezonban nem volt olyan, hogy valaki 160 pont alatt végzett volna.

Remélem a PO-ban majd visszaad valamit a sors. Főleg, ha somos ellen kellene kezdenem az első héten.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza, W10 vagy W12-t megnyerem, siman PO-ba mehettem volna... oh well, legalabb kiesni nem fogok.
Vernon azert nagyon allat lett a szezon masodik felere, a vegen megkapja a csapat (def)-MVP dijat Collins-szal megosztva

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Stupar 0 pont fuck you

több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Van valami stat all time negatív pontszámra??? Arra hajt a csapatom

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Thielen a fumblizós kurva életedet

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Remélem jövő hétre helyre jön ez a kurva sok sérült aki a csapatomban van, mert így elég szar lenne nekivágni a POnak. Mondjuk kb mindegyik felépülésére van reális esély szerencsére.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Iden amugy meglepoen "igazsagos" amugy a PO mezony egyelore, a TOP 8 pontszerzobol 7-en vannak bejuto helyen, es a TOP 6 elegge kiemelkedik... egyedul janosnak es Hendersonnak volt peches eve, Janeknek meg kicsit mazlis.. de ezt a 3 csapatot leszamitva, szerintem senki nem panaszkodhat iden.
Igor
hát a legtöbb kapott ponttal nem vagyok túlzottan boldog...
lol
Igazabol olyan szempontbol tokmindegy, hogy szoros vereseged (20 ponton beluli) egy sem volt, mig mondjuk Hendersonnak 5 db 12 ponton beluli buktaja van...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Iden amugy meglepoen "igazsagos" amugy a PO mezony egyelore, a TOP 8 pontszerzobol 7-en vannak bejuto helyen, es a TOP 6 elegge kiemelkedik... egyedul janosnak es Hendersonnak volt peches eve, Janeknek meg kicsit mazlis.. de ezt a 3 csapatot leszamitva, szerintem senki nem panaszkodhat iden.
Igor
hát a legtöbb kapott ponttal nem vagyok túlzottan boldog...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Trevathan IR

Na akkor meg jo hogy nincs LB-m...

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na bejott a tippem - 4 csapat versenyez az utolso PO helyeert. Viszont akkor innentol a figyelmemet a kieses elkerulesere kell forditanom.. remelem Luck hamar visszater.

Iden amugy meglepoen "igazsagos" amugy a PO mezony egyelore, a TOP 8 pontszerzobol 7-en vannak bejuto helyen, es a TOP 6 elegge kiemelkedik... egyedul janosnak es Hendersonnak volt peches eve, Janeknek meg kicsit mazlis.. de ezt a 3 csapatot leszamitva, szerintem senki nem panaszkodhat iden.
Igor
Igen, ez azért ritkaság. Ezért is mondtam, h senki győzelme nem lenne túl nagy meglepetés.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na bejott a tippem - 4 csapat versenyez az utolso PO helyeert. Viszont akkor innentol a figyelmemet a kieses elkerulesere kell forditanom.. remelem Luck hamar visszater.

Iden amugy meglepoen "igazsagos" amugy a PO mezony egyelore, a TOP 8 pontszerzobol 7-en vannak bejuto helyen, es a TOP 6 elegge kiemelkedik... egyedul janosnak es Hendersonnak volt peches eve, Janeknek meg kicsit mazlis.. de ezt a 3 csapatot leszamitva, szerintem senki nem panaszkodhat iden.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
....
somoskovig
Jó látni, hogy ha minden így maradna, akkor mi játszanánk egymás ellen a negyeddöntőben. 2630-2638 pont.
(Janek második helyen 2378,5,)

Végiggondolandó a heti taktika
zinedine5
igazából elég kiegyensúlyozott az élmezőny, bárki megnyerheti az ideit a POba jutottak közül, egyik se lenne túl nagy meglepetés
Szesze
Csak nem biztos, hogy somossal szeretnék kezdeni.
zinedine5
hát sztem ő sem erősebb markánsan, mint a többi szóba jöhető ellenfél, de majd kiderül
Szesze
Azért én is ki bírnám hagyni a zinedine elleni kezdést. Nyilván a PO-ban már mindenki erős, inkább az van bennem, hogy a csapatok többsége ellen szerencsés esetben beleférhet egy 210-220 pont körüli hét nyerési eséllyel, de nála (és nálam is) a padló magasan van viszonylag.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
....
somoskovig
Jó látni, hogy ha minden így maradna, akkor mi játszanánk egymás ellen a negyeddöntőben. 2630-2638 pont.
(Janek második helyen 2378,5,)

Végiggondolandó a heti taktika
zinedine5
igazából elég kiegyensúlyozott az élmezőny, bárki megnyerheti az ideit a POba jutottak közül, egyik se lenne túl nagy meglepetés
Szesze
Csak nem biztos, hogy somossal szeretnék kezdeni.
zinedine5
hát sztem ő sem erősebb markánsan, mint a többi szóba jöhető ellenfél, de majd kiderül
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
....
somoskovig
Jó látni, hogy ha minden így maradna, akkor mi játszanánk egymás ellen a negyeddöntőben. 2630-2638 pont.
(Janek második helyen 2378,5,)

Végiggondolandó a heti taktika
zinedine5
igazából elég kiegyensúlyozott az élmezőny, bárki megnyerheti az ideit a POba jutottak közül, egyik se lenne túl nagy meglepetés
Szesze
Csak nem biztos, hogy somossal szeretnék kezdeni.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
....
somoskovig
Jó látni, hogy ha minden így maradna, akkor mi játszanánk egymás ellen a negyeddöntőben. 2630-2638 pont.
(Janek második helyen 2378,5,)

Végiggondolandó a heti taktika
zinedine5
igazából elég kiegyensúlyozott az élmezőny, bárki megnyerheti az ideit a POba jutottak közül, egyik se lenne túl nagy meglepetés
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
....
somoskovig
Jó látni, hogy ha minden így maradna, akkor mi játszanánk egymás ellen a negyeddöntőben. 2630-2638 pont.
(Janek második helyen 2378,5,)

Végiggondolandó a heti taktika
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hala Igor voodo-janak (mert tuti azzal telt az elmult hete, hogy otthon a sarokban pityeregvetuvel szurkalta a Stez-babakat) ismet kiszoptam, ugyhogy ennyi volt.

Koszi a jatekot, utalok mindenkit, aki legyozte a verhetetlen szupercsapatom, jovore talalkozunk.

Rajna, majd keress meg, fizetek az 1/1-ert. Csak semmi korrupcio.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A védelem ahogy az várható volt visszaesett a sok sérült miatt, viszont az offense kivételesen nagyon odarakta magát, így jól sikerült a hét. Most már tényleg biztos a PO, a következő forduló mind1, de remélem utána visszatér a Kuechly-Shead páros, mert nélkülük sokkal gyengébb az amúgy egész évben jól teljesítő védelmem.