bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
pár ember boldog lett volna Kelley-vel a héten, csak normális ellenértéket kllett volna ajánlani :p
viszont Green megmurdált, fuck yeah, nehogy már elhiggyem egy percig is a mesét...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imadkozik a f*szom, en alazok, nincs szuksegem ilyenekre. 8)
Stez
100 pont meglesz a héten? 😛
Igor
Szerintem ne eroltesd, latvan, kiket hagytam a padon. 😉
Leadtam a hetet, amint az elegge jol latszik, szoval ne dagadjon annyira a majad. 8P
Csak amig neked is zabigyozelmeket ajandekozunk, hogy ne ess ki, es a jovoben is itt boldogits minket, addig en mostantol szenne alazok majd mindenkit. 8D

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ej, ez a hét bosszantó, Tate -1 pont kurva anyját (Thielen ott a padon 12-vel), buzi Titans kiszop ettől a fos Coltstól, Kwon megint bőven szezonátlag alatt, Von Bell csinált egy forced fumble-t, amit a bírók incomplete-nek ítéltek, bezzeg Rajna Belljének összecsaltak egy TD-t az első félidő végén.

Az első alkalom, amikor nyerhető hetet nem sikerül behúzni.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Imadkozik a f*szom, en alazok, nincs szuksegem ilyenekre. 8)
Stez
100 pont meglesz a héten? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imadkozik a f*szom, en alazok, nincs szuksegem ilyenekre. 8)

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A kiesés elkerüléséért zajló csata egy picivel tisztább lett:

1) Henderson a viszonylag szerencsétlen sorsolás miatt 2-9-cel szinte sajnos biztosan kiesik - 2 győzelem esetén viszont lehet még némi esélye.
2) a két 3-7-es csapat kikimeccsét pedig egy esetleg 150 yard, 3 TD-s meccset Lamar MIller-meccset leszámítva nagy valószínűséggel behúzza Rata és így lépéselőnybe kerül atmoval szemben.. viszont a viszonylag alacsony pontszámuk miatt mindketten továbbra is a veszélyzónában vannak.
Csifu és janos állnak még 4-7-tel, de picivel magasabb ponttal, így talán egy hajszállal jobb helyzetben vannak.. de értelemszeráen a 4 kieső hely miatt nekik is bele kell húzni.

Gyakorlatilag atmonak és Hendersonnak 2/2 meccset kell nyerni.. és még így se biztos hogy túlélik.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na akkor Béla, mármint Igor elemez

Nem sok szoros meccs maradt, egyedül a zinedine-Fucu párharc kimenetele kétséges szerintem, ami talán egy picivel inkább zizou felé billen, de elég sokan vannak még hátra, és a Carr-Crabtree kombó veszélyes lehet... a többi esetben a jelenleg vezető ember nyeri a meccset, kivéve Göbi és ata, akik valószínűleg megfordítják az eredményt az MNF után.

Playoff Picture - Week 11

Chilling on the Beach
Bayou Bounty Hunters 8-3
Cylon Toaster 8-3

Ők már PO-ban vannak, bár matematikailag valami csoda folytán Janek még kicsúszhat valahogy, de kb. minden meccsnek úgy kéne alakulnia.. szóval nem látok rá sok esélyt.
(A kérdés, hogy lesz-e vajon olyan csapat idén, aki eljut 10 W-ig..)

Close, but not quite there

Susogos Mackok 7-4
Kaposmente Cannonballs 7-4
Team Szesze 7-4
BKV Conductors 7-4

*Southside Guerillas 7-4/6-5

Jobban örültem volna, ha több 6-4-es csapat szenved vereséget (ráadásul múltkori elemzésből kihagytam Rajnát...), így hogy kb mindenki nyert, gyakorlatilag elszállt az esély.. a fenti csapatok 1 újabb győzelemmel bebiztosíthatják helyüket, ráadásul a Conductors kivételevél elég magas pontszámmal is állnak legtöbben.. szerintem az első 3 csapat (köztük Szesze is), már 2 vereséggel is bent van.

Fighting for the last spots
*Southside Guerillas 7-4/6-5

Csehszlovák Hidegburkolók 6-5
Nyíregy Giants 6-5
Obuda Painkillers 6-5

A Guerillasnak majd 200 pont előnye van, így még mindig remek eséllyel pályázik a 7. befutó helyre, s mögötte három csapat verekedik az utolsó, 8. helyért, igencsak hasonló pontszámmal, bár Ryannek azért lesz 40-50 pont előnye.. de ez 2 kör alatt könnyen elmehet.

Dream on...
Hangover Boyz 5-6 ~2175
Breez Nuts 5-6 ~2165
Cry me a Rivers 5-6 ~2120
Nagypapi Klónserege 5-6 ~2050
Vác Kangols 5-6 ~2075

Ezek azok a csapatok, akiknek kettőt kell nyerni, és imádkoznia.. de semmi sem lehetetlen ugyebár, meg akkor se ha caminoinak és Fucunak ráadásul nagy pontszámot kell hoznia mindkét meccsen.. de ha Fucu a héten legyőzi zinedinet, akkor igazán izgalmas/szoros lesz a vége, és talán 2 kiadó hely marad.

A hátralevő schedulok alapján ráadásul a három 6-5-ös csapat egyike sem játszik egymással, sőt a jövő héten Nyíregy Giants-Hangover Boyz, Obuda Painkillers-Breez Nuts, illetve Cry me a Rivers-Southside Gerillas meccsek lesznek.. szóval lehetséges akár az is, hogy a zárókör előtt egy rakat 6-6-os csapat fog állni. ( janos pedig természetesen simán üti Jakehomert 😊 )

Tehát sok Carr-Crabtree TD passzt szeretnénk látni holnap éjjel 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Akárcsak egy héttel ezelőtt, ezúttal is az MNF-en dől el a mérkőzésem...sajnos a bye weekes védőim helyére a free agencyről gyalázatos embereket sikerült csak összekukázni, ám ezúttal az offense-ből páran, főleg Dez és Smitty oda tették magukat...Newton továbbra is szunnyadó szörnyeteg 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Mission completed, még mindig borzasztó WR-ínségben szenvedek, és nem valószínű, hogy ez Maclin visszatérésével gyökeresen megváltozna.

Vannak még eléggé kétesélyes meccsek, szépen fog tömörülni az eleje.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Csodas het volt.. Innentol az az egy gyozelem se sanszos ami ket hete meg elkepzelhetetlennek tunt, a legfontosabb embereim haltak meg egymas utan.
Ez van, grat Janek!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagy zakót vártam a héten.
megkapta az Eagles sajna helyettem.
Janek
Ehelyett te vagy az elso aki kvalifikalta magat a PO-ra... 😊

Mondjuk Szesze csapata eleg durva szinten amortizalodott le (Gio valszeg IR, Sproles - ez se volt nagy trade), Keek es Shead meg nagy kerdojel... bar az e heti gyozelem igyse lett volna meg persze.
Mondjuk akinek ott van Starks es Freeman tartalekba, annyira nem fogom sajnalni.. 😛 plane, hogy benne van a pakliban hogy, Keek/Shead boven visszaer a PO-ra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
nagy zakót vártam a héten.
megkapta az Eagles sajna helyettem.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valszeg a W megvan, de a pontszam megint eleg keves lesz... igy meg 7-6 eseten is necces lesz a tiebreaker. Luck negativ pontos masodik felidejehez csak gratulalni tudok..

Kar, hogy a rossz Colts CB-t vettem fel, Melvinnel elfogadhato osszpontszam lett volna.. de igazabol a W a lenyeg, es remenykedunk, hogy a kritikus meccsek nekunk megfelelo eredmennyel zaruljanak.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
sok hiányzóm van ma is, de ez a teljesítmény akkor is szánalom.. még szerencse, h már gyűjtöttem 7 W-t, mert mostanában közöm nem lenne a PO-hoz az biztos.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
Szesze
Enyhén szólva kisse drámaira vetted a figurát, elso potenciális sérülés és máris feladod? 😛

Elvileg concussion emlegettek.. szóval bármit lehet. Az is hogy jövö héten már játszik...
Igor
drámai volt a sérülés 😊 nem adom fel, csak a legfontosabb láncszem a csapatomban, ráadásul vékony az LB sorom
de reméljük nem lesz olyan komoly és akkor minden oké
Szesze
Még megkereshetsz LB-ért jó trade-del 😊
somoskovig
szerencsére a PO-m nagyjából biztosítva van (egy meccset csak behúzok a hátralévő háromból) és addigra valószínű visszatér, azt írják "csak" agyrázkódás, nincs egyéb sérülés.
Szesze
Tőlem is vihetsz LB-t, akár elitet is.
Amúgy ja, papíron Kikli agyrázkódás, de az előző agyrázkódásánál azt hiszem több hetet kellett kihagyni, annyira lassan gyógyult.

SZóval szerintem meg kéne keresned engem, ha adsz egy puntert, vihetsz bárkit a csapatomból. xP

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
Szesze
Enyhén szólva kisse drámaira vetted a figurát, elso potenciális sérülés és máris feladod? 😛

Elvileg concussion emlegettek.. szóval bármit lehet. Az is hogy jövö héten már játszik...
Igor
drámai volt a sérülés 😊 nem adom fel, csak a legfontosabb láncszem a csapatomban, ráadásul vékony az LB sorom
de reméljük nem lesz olyan komoly és akkor minden oké
Szesze
Még megkereshetsz LB-ért jó trade-del 😊
somoskovig
szerencsére a PO-m nagyjából biztosítva van (egy meccset csak behúzok a hátralévő háromból) és addigra valószínű visszatér, azt írják "csak" agyrázkódás, nincs egyéb sérülés.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
Szesze
Enyhén szólva kisse drámaira vetted a figurát, elso potenciális sérülés és máris feladod? 😛

Elvileg concussion emlegettek.. szóval bármit lehet. Az is hogy jövö héten már játszik...
Igor
drámai volt a sérülés 😊 nem adom fel, csak a legfontosabb láncszem a csapatomban, ráadásul vékony az LB sorom
de reméljük nem lesz olyan komoly és akkor minden oké
Szesze
Még megkereshetsz LB-ért jó trade-del 😊

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
Szesze
Enyhén szólva kisse drámaira vetted a figurát, elso potenciális sérülés és máris feladod? 😛

Elvileg concussion emlegettek.. szóval bármit lehet. Az is hogy jövö héten már játszik...
Igor
drámai volt a sérülés 😊 nem adom fel, csak a legfontosabb láncszem a csapatomban, ráadásul vékony az LB sorom
de reméljük nem lesz olyan komoly és akkor minden oké
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Érik Newton padoztatása 😕

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
Szesze
Enyhén szólva kisse drámaira vetted a figurát, elso potenciális sérülés és máris feladod? 😛

Elvileg concussion emlegettek.. szóval bármit lehet. Az is hogy jövö héten már játszik...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Ha Kuechly sérülése komolyabb lesz (márpedig elég gyanús volt a közvetítés alapján), akkor az finoman szólva igencsak minimumra csökkenti a címvédésre való esélyeimet..
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kb 15-20 pontot hozó lb-t kert riddickert,aki olyan amilyen.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még nem láttam a meccset de Nyíregynél Vaccaronak tényleg volt 5 sack-je?
caminoi
Ez mekkora 😀

Nem volt sackje tudtommal, csak Stuparnak es Ellerbenek.. valoszinu elgepeles.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Még nem láttam a meccset de Nyíregynél Vaccaronak tényleg volt 5 sack-je?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem lol mar leirta.. eleg egyertelmu a dolog abbol latva, hogy a forum hsz-e 4 perccel a trade akceptalasa utan tortent. A kerdes, hogy hajlando vagy-e a tradet torolni vagy sem.

Amugy lattam egy tok erdekes dolgot most.
Chris Banjo-nal nem irtak at a csapatot (tovabbra is GB), igy elvileg a SNF-ig szabadon fel lehetne venni, attol fuggetlenul hogy mar jatszott a heten 😀

Nem mintha az a 7 pont fantasztikus safetyteljesitmeny lenne, de ugy gondolom, hogy a korrektseg jegyeben illene ot mostmar FA-kent hagyni a fordulo vegeig / senkinek nem kene ot felvennie.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)